Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darīt, ja es vairs nevaru savādāk?

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Mana pirmā reize bija ar vīrieti, kuru nemīlēju, darīju to apzināti, izplānoti. Es vienkārši gribēju gulēt ar viņu, jo zināju, ka neiemīlēšos viņā, bet seksīgs viņš ir. Likās- tas taču ir ideālais variants! Nebūs jāraud, bet būs forši.

Problēma tāda, ka viņš nepazaudēja interesi pret mani pēc 1. reizes. Tā nu mēs turpinājām tikties. bija 2x...3x...4...Un man sagrozījās smadzenes ne tā. Es domāju "Varbūt viņš tomēr tēmē uz ko nopietnu? " Bet tad pēc viņa attieksmes pret mani sāku saprast, ka kaut kas nav... Viņš to tomēr neuztver nopietni. Es sāku dusmoties uz viņu, apvainoties, pārdzīvot. Un tomēr...arī raudāju.

Tagad ir tā, ka visu laiku viņu atgrūžu, saku, lai man neraksta, ka neko,neko nevajag. Bet atkal viņš uzraksta, kaut vai esmu bijusi dusmīga, nolamājusi viņu. Trakākais tas, ka es saprotu, ka neesmu iemīlējusies viņā, bet es jūtos tā..., ka Nē, es negribu baigi gulēt ar viņu, bet es nevaru nerunāt ar viņu! Jo tagad viņš ir kā cilvēks, kurš vislabāk mani saprot, liekas viņš redz man cauri, zina, kad skumstu, kad esmu dusmīga, pat ja neteikšu. Liekas, ka nevaru vispār bez viņa! . Viņš ir man kā labākais draugs, jo neviens, neviens mani nesaprot tik labi kā viņš, ja viņu pavisam ignorēju es jūtos tukša. Parunāju ar viņu vienkārši, netiekos, vienkārši, pačatoju un atkal viss ir normāli!
28.08.2014 20:45 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
a kāpēc neļauties tam, kas notiek? Es te problēmu saskatu tikai Tavā galvā.
28.08.2014 20:51 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kaapeec gan shis nevareetu izveersties par staastu ar laimiigaam beigaam, kur ir divi miiloshi cilveeki kopaa?
28.08.2014 20:53 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Pēc kā spried,ka viņam nav nopietnu nolūku?
28.08.2014 20:56 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Beidz pretoties un izdomaat kaut kaadas probleemas. Ljaujies un izbaudi! Buus - buus, nebuus - nebuus.
28.08.2014 20:56 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Kapec doma, ka "Varbūt viņš tomēr tēmē uz ko nopietnu? " Vinjam varbut vajag labu seksu bez maksas un tas ari viss! Ko tu tur fantazee? Cik tev gadu?
28.08.2014 21:01 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Pēc kā spried,ka viņam nav nopietnu nolūku?

Nu, ir bijis piem. gadījums, kad viņš varētu braukt cauri manai pilsētai, bet īsti bez iemesla pasaka "Es tomēr nebraukšu šoreiz".

Bet galvenais. Viņš pats ir teicis : "Tu man ļoti patīc, bet es šobrīd nevēlos attiecības un tuvākajā laikā diez vai gribēšu. " piebilstot "Bet varbūt tomēr vēlos." :D

Viņš ir ļoti mainīgs, nevar viņam tādā ziņā uzticēties. Viņš var vienu dienu pateikt "Esi mana draudzene" un nākamajā ignorēt mani un es saprotu, ka viņš vairs nedomā to, ko vakar teica. Es gribētu ,lai viņš ir vienkārši atklātāks un apdomīgāks... bet nu, kāds nu viņš ir ,tāds ir.
28.08.2014 21:09 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Cik viņam gadu?
28.08.2014 21:12 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Viņam 29
28.08.2014 21:15 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Kerija tas viss tāpēc, ka tu ļauj viņam tā uzvesties, pieņem šādu viņa uzvedību. Reāli Tev nevajadzētu vērot viņa garastāvokļa maiņas un domāt, ko gan viņš šodien teiks, ko būs izlēmis. Pasakot tekstu ''esi mana draudzene'' viņam vajadzētu kaut nedaudz uztraukties un cerēt, gaidīt, ko atbildēsi. Bet jūsu situācijā Tu ceri un gaidi, vai viņš rīt nav pārdomājis. Ja tu viņam patīc, tad vienīgais veids, kā Tev iegūt viņa uzmanību ir izrādīt raksturu un pašcieņu.
28.08.2014 21:17 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Tad vēl nav nobriedis. Cik Tev pašai? Varbūt domā, ka vecums Tev nav atbilstošs..
28.08.2014 21:25 |
 
Reitings 176
Reģ: 17.07.2012
Kaut kā līdzīgi bija arī ar manu puisi. Viņš teica, ka nav gatavs attiecībām, bet paralēli rakstīja bez mitas un teica, ka esmu svarīga. Dažas dienas vispār nerakstīja un es nesapratu vai viņš melo un izliekas, ka esmu svarīga, vai arī pats nezin ko dara..centos aizmirst viņu, dzēsu ārā visas atmiņas,bet sirdij tač nepavēlēsi..pagāja vairāk par pusgadu mūsu draudzības, kamēr viņš nepateica, ka mīl mani :) bet arī pēc šiem vārdiem turpināja dažbrīd nerakstīt, jo pats nobijās no tā, ko pirmo reiz sajuta..tagad esam laimīgi 2.5 gadu :)
tāpēc ļauj laikam iet, viss pa mazam nokārtosies :) ja būs lemts,tad būsiet kopā :)
28.08.2014 21:31 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Tak tu vinjam esi vajadziga tikai intimam attiecibam un del taa ir gatavs piedziedaat tev pilnas ausis =========> : "Tu man ļoti patīc, bet es šobrīd nevēlos attiecības un tuvākajā laikā diez vai gribēšu. " piebilstot "Bet varbūt tomēr vēlos."

Nu, ir bijis piem. gadījums, kad viņš varētu braukt cauri manai pilsētai, bet īsti bez iemesla pasaka "Es tomēr nebraukšu šoreiz".
Tapec, ka cita foršāka beibe uzrakstīja un tobrid labak gribas aizbraukt pie vinjas, nevis tevis. Ja negribi neko nopietnu ar vinju, tad taa arii turpini, ko tu tur galvu lauzi? Pati ari neatbildeji - cik tev pašai gadu?
28.08.2014 21:37 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Vispār arī es braucot garām izvēlos neiebraukt ciemos. Gan pie pie vecmammām, mammām, gan draudzenes. Kaut gan vajadzētu...
Tāda tikšanās manai psihikai ir kā brutāla psihoanalīze pēc kuras gribās tikai gulēt, gulēt un gulēt. Tas izjauc manu dienas ritmu.
28.08.2014 21:58 |
 
10 gadi
Reitings 264
Reģ: 02.12.2012
Nezinu gan, cik daudz reālu gadījumu ir, kad vīrietis pirms attiecībām ir gatavs ''darīt visu''· Tas, man šķiet, ir kaut kāds baigākais sviests. Tas par to neiebraukšanu Tavā pilsētā - varbūt viņam bija iemesls tā darīt, bet nebija iemesla skaidroties.

Jebkuram vīrietim attiecību uzsākšana ir mīīlzīgs solis... Ja sieviete savos nomoda sapņos domā par to, cik jauki romantiskas attiecības viņai būs, tad lielais vairums vīriešu sapņo par vīrišķīgo mačo brīvību ar cigāru zobos.

Tas, ka viņš izrādīja vēlmi Tevi satikt atkārtoti - lieliski, viņš ir uz Tava āķa. Bet tas, ka vīrietis ir uz sievietes āķa, nenozīmē, ka viņš tagad nesīs zvaigznes no debesīm. Viņi ir piesardzīgi, viņi grib nosargāt savu neatkarību.

Un tie ''viņš tikai grib ar Tevi gulēt'' izklausās vienkārši klišejiski, it kā vīrieši būtu kaut kādi dzīvnieki, kuri grib ar sievietēm tikai gulēt, un, kuriem nav iekšējās pasaules vai vēlme būt mīlētiem. Neesam ar viņiem nemaz tik atšķirīgas.

Katrā ziņā, man izklausās, ka Tev ir bail tapt sāpinātai, bet viņam ir bail sasaistīties. Klasiskas bailes. Ja atmetīsi savējās un uzdrošināsies cerēt, nevijot kaut kādus tīklus, un būsi vienkārša, atvērta, laimīga TU, tad arī visa situācija taps skaidrāka un vīrieša nolūkus laika gaitā arī sapratīsi. Kas tur tik traks - būt sāpinātam? Mūs visas kādreiz sāpina! Attiecības arī ir sāpīgas! Bet kas par to, tā tā mīlestība nāk.
28.08.2014 22:06 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Man ir tikai 19, zinu, liela vecumu atšķirība. Bet dīvainākais, ka man nekad nav bijusi sajūta ar viņu esot kā ar 29 gadīgu. Daudzās lietās viņš vienkārši uzvedas tāpat kā mana vecuma puiši. Klausās EHR, valkā parastas kediņas, nestaigā ar šlipsi, laķenēs un bārdu neatlaiž. :D

Man dažreiz šķiet, ka viņam ir grūti pieņemt savu īsto vecumu un viņš ar visādi cenšas būt jauneklīgs. Bet viņam sanāk :)

Motivation
-šobrīd necenšos viņam iepatikties, tāpēc nedomāju kā no malas mana rīcība izskatās. Vienkārši negribu pazaudēt ar viņu kontaktu kā ar cilvēku ;)
28.08.2014 22:09 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Par to patikšanu/nepatikšanu man viedokļa nav, nezinu, čaļi ir dīvaini, tak kāda starpība, ja pati saki, ka attiecības negribi. Bet labi saprotu to, ko rakstīji pēc tam- to, ka ignorējot to cilvēku kkas pietrūkst, ka negribās zaudēt kontaktu, kaut gan grūti to īstenot.. Man ir līdzīgi. Bet nu kā man izskatās- nebūs jums tāpat normāls kontakts, viņam tevi vajag tikai fiziski, tev viņu kā cilvēku un jūsu intereses diez vai kādreiz pilnībā saskarsies. Iesaku vnk likties mierā un pieņemt to.
28.08.2014 22:19 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Nezinu gan, cik daudz reālu gadījumu ir, kad vīrietis pirms attiecībām ir gatavs ''darīt visu''· Tas, man šķiet, ir kaut kāds baigākais sviests.


Jebkuram vīrietim attiecību uzsākšana ir mīīlzīgs solis... Ja sieviete savos nomoda sapņos domā par to, cik jauki romantiskas attiecības viņai būs, tad lielais vairums vīriešu sapņo par vīrišķīgo mačo brīvību ar cigāru zobos.


Man vienmēr ir bijis drusku žēl sieviešu, kuras saskaras tikai ar šādiem "brīvību mīlošajiem mačo". Pēc savas pieredzes saku, ka vīrietis darīs visu un nesīs zvaigznes no debesīm, ja sieviete tiešām ir svarīga. Tāpat pazīstu vairāk vīriešu, kuri attiecības ļoti grib, nevis tādus, kuri vientulībā vēlas cigāru zelēt un ik pa laikam kādu izkniebt..

Man dažreiz šķiet, ka viņam ir grūti pieņemt savu īsto vecumu un viņš ar visādi cenšas būt jauneklīgs.


Nu ja, 29 gados cilvēks jau ir galīgi savecējis, brīnums, ka vēl spēj būt jauneklīgs :D
28.08.2014 22:20 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Man pa lielam viedoklis par puišiem tomēr ir tāds pats, tomēr. Tāpēc sev atgādinu, ka lai ko arī neteiktu- nopietni to uztvert nevajag.

Pēc savas pieredzes saku, ka vīrietis darīs visu un nesīs zvaigznes no debesīm, ja sieviete tiešām ir svarīga


Nu ja, 29 gados cilvēks jau ir galīgi savecējis, brīnums, ka vēl spēj būt jauneklīgs


nu ne jau savecējis :D :D bet tomēr, atšķirība ir vai 19 vai 29, 10 gadu vairāk pieredze, 10 gadi tomēr ilgs laiks :)
28.08.2014 22:41 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Nezinu gan, cik daudz reālu gadījumu ir, kad vīrietis pirms attiecībām ir gatavs ''darīt visu''· Tas, man šķiet, ir kaut kāds baigākais sviests.


Jebkuram vīrietim attiecību uzsākšana ir mīīlzīgs solis..


Man ir pilnīgi citāda pieredze. Visas manas attiecības sākušās ar to, ka vīrietis cenšās iekarot. Tas ir ļoti atkarīgs no pašas sievietes :-) Ir jāmāk būt pacietīgai, turēt sevi rokās, lai cik ļoti patīk tas vīrietis. Jo tas periods taču ir tik foršs, kāpēc visu sasteigt ar domām- nu kad nu kad kad viņš beidzot piedāvās būt kopā, kā man savaldīt to ērzeli? Ja vīrietim patiešām patīc, viņš sagaidīs un nekur nepazudīs un neko nepārdomās, turklāt interese viņam būs krietni lielāka kā izšķirošākajā hokeja spēlē pasaulē :-D Un vīriešiem tiešām patīk tādas iekarošanas, nu nepatīk viņiem tās, kas skatās suņa acīm virsū un cer uz kaut ko. Šeit arī nerunāju par ledus karalienes tēlošanu. Vēl tagad mēs citreiz atceramies to ''iekarošanas posmu'' un tad draugs ieminās, ka nekad nav varējis pateikt, kas man prātā, esot toreiz izmēģinājis visus ieročus, kas parasti vienmēr iedarbojās uzreiz un citas jau izkusušas, a es tikai paflirtēju un neko.. un šis jau esot sācis šaubīties par savām spējām, kaut gan no malas es to nekad nepateiktu. Vienkārši attiecībās abiem ir jābūt līdzvērtīgiem, ja viens automātiski lien zemāk par otru un ķer katru tā vārdu, tad tam otram tas vienkārši kļūst neinteresanti un gribās savu brīvību ar cigāriem un visu pārējo. Dodot vīrietim brīvību viņam tā 100 gadus nebūs vajadzīga.
28.08.2014 22:47 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Mani kaut kā aizķer tie momenti, kad saprotu, ka viņš lieliski saprot kādā noskaņojumā esmu, kaut mēs nebūtu nedēļu runājuši un es neko nebūtu stāstījusi. Kamēr ar pašiem tuvākajiem varu runāt, pat izstāstīt visu sīkumos, bet viņi nesapratīs.

Un kā vakar es viņam teicu: "Dīvaini, ka neesmu tevī iemīlējusies, bet tajā pašā laikā ir kaut kas ,es pat nezinu, kas..."

Un viņš precīzi atbildēja: "Es zinu, ko Tu domā. Tāda sajūta ,ka būtu nez cik gadus pazīstami un ir baigi dīvaini redzēt Tevi online un nerakstīt Tev"
28.08.2014 22:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)