Vīrieši un apaļīgas meitenes

 
Reitings 30
Reģ: 06.08.2014
Ko vīrieši domā par apaļīgām meitenēm?
07.08.2014 00:15 |
 
Reitings 100
Reģ: 07.05.2014
Agrak,pirms kādiem 3 gadiem,bija periods,kad biju pienēmusies par 6 kg. Seja bija apaļāka,rokas,dibens,kājas,krūtis daudz lielākas.Pasai likās,ka nesmuki,un arī meitenes,izteica nepatīkamus komentārus,ka derētu nomest pāris kg u.t.t ,Bet lai cik dīvaini neliktos,no puišu puses,uzmanība bija,gribeja satikties,izteica komplimentus u.t.t
Velāk,pēc gada svars nokrita pats no sevis,un tagad jau es nodarbojos ar sporto,skatos ko ēdu,un sveru jau 10 kg mazak nekā agrak,esmu slaida un daudzi saka,ka izskatos riktīgi fit. Bet es neteiktu,ka uzmanība no puišiem ir lielaka. Tieši tāda pati kā agrāk.
Mums vairums meitenem pašām liekas,ka sexīgas ir tikai slaidās meitenes (man jau arī ta visu laiku likās),bet japieņem tacu ir,ka vīriesi ir dažādi,gaumas dažādas,un ļooooti daudziem patīk ari apaļākas meitenes,patīk tas kādai vai nē. paskatieties vienreiz sev apkārt uz ielas,katra otrā meitene,kas iet ar puisi rociņās nav modeles izmērā ;)
Re kā Ušakovs pameta savu jauno,sexīgo sievu un aizgāja pie savas sekretāres,sievietes jau gados,kurai nav tik skaists augums un seja.
Ja dvēsele un prāts sievietei ir tukš ,tad nekāds sexīgais ķermenis nenoturēs vīrieti pie viņas.
09.08.2014 15:02 |
 
Reitings 13
Reģ: 26.04.2014
Apaligas meitenes ir labi, parasti ar labu humora izjutu.
Nerunāju par tam sievietem, kuram apalums ir par daudz.
Daudzas no tam kurām ir ideāla figūra no sevis par daudz sak iedomāties (saprotams, ne visas)
09.08.2014 16:35 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Ieeju cosmo, palasu diskusijas un briinos - kaa mani veel zeme neesaa? :D
09.08.2014 22:02 |
 
Reitings 67
Reģ: 06.02.2014
Jason-Nevar nepiekrist tavam komentāram.
09.08.2014 22:21 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Kam te panika no 70 kg iestaajusies? Ja 150 cm siika smiesasbuuves meiteniite sveertu tos 70, jaa izskatiitos suudiigi. Tachu sportiste ar 175 augumu, teiksim?

Vienkaarshi stulbi tiinju murgi jau n-tajaa lappusee.
10.08.2014 15:34 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
Palasot vairākus komentus man radās vīzija par to,kā tad vajadzētu ģērbties apaļīgai meitenei...nu tā kā no90-to gadu modes katalogu plus size lapām :D

Un kā brīvi krītošs paltraks samazinās to meiteņu apkārtmērus? Vizuāli tur nekas mazāks nekļūs...
Un kas kurai tad īsti ir 'apaļīgs' un kāds ir 'resns' un kāds'valis'? :D


Robežas ir?Skaidri novilktas?

piem.šajā attēlā-sieviete ir apaļīga vai resna ? UN cik kg viņai vajadzētu nomest?




Atbildot uz jautājumu - nē, vīriešiem tomēr lielākoties patīk slaidas meitenes...drīzāk tievākas nekā apaļākas un gruzies cik gribi,bet tā ir.


Nevis šādas





vai šādas





BET šādas



un šādas







10.08.2014 20:58 |
 
Reitings 11
Reģ: 17.07.2014
Agrāk biju slaida, tagad - apaļīga. Vienu gan varu teikt droši - vīriešu attieksme nav mainījusies. Ir skatieni, komplimenti un viss pārējais. Šeit gan jāpiebilst, ka es nerunāju par deģenerātiem, kuriem interesē lielas krūtis un pakaļas, bet gan par normāliem, izglītotiem cilvēkiem.
10.08.2014 21:25 |
 
Reitings 30
Reģ: 06.08.2014
Es gan, kad biju slaidāka, daudz vairāk skatienu jutu un komplimentu saņēmu...
12.08.2014 13:42 |
 
Reitings 75
Reģ: 28.05.2014
Man vairāki vīrieši ir norādījuši uz apaļīgumu, gan izteikuši komplimentus, gan ķircinājuši, gan mudinājuši nomest svaru. Tā ka KATRĀ ZIŅĀ TAS PIESAISTA UZMANĪBU. Es gan neesmu ļoti apaļa, ja neskaita peldriņķi uz vēdera, resnuļu kategorijā neietlpstu. Bet kopējais iespaids man ir palicis tāds, ka vīrieši kopumā ir labvēlīgi noskaņoti pret NELIELU, mērenu apaļīgumu, formām, bet nav sajūsmā ne par pilnīgi kārnām, ne pārāk resnām meitenēm.
14.08.2014 15:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits