Vīrieši un apaļīgas meitenes

 
Reitings 30
Reģ: 06.08.2014
Ko vīrieši domā par apaļīgām meitenēm?
07.08.2014 00:15 |
 
Reitings 42
Reģ: 06.08.2014
Es nekad neesmu bijusi tieviņa, vai tuvu tam, bet nu es nodarbojos profesionāli ar sportu, daudz staigāju, skrienu, braucu ar riteņiem. Man ir ļoti spēcīgas kājas un muguras muskuļi, bet arī neliela riepiņa, bet paralēli tam visam man ir liela skaista pakaļa *lielos* un proporcionāls viduklis :) Un man ir arī puisis, kurš ir sajūsmā no manām formām, tākā, muļķības, ka meitenes, kas ir resnas ir nekoptas. Normāli kopju. Tikai vielmaiņa ir citādāka :)
07.08.2014 13:18 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu, šadā gadījumā, cilvēks kļūdījās, paužot šauro viedokli, ko lai dara. Šajā momentā viņš ir zaudētājs, ne Tu. Pasmīni par viņu, nevis ļauj sevi aizskart.


Nu baigi aizvainota jau nebiju, bet vispār tas tā nesmuki liekas ka uzreiz ka ir liekie kg tad tu esi pieskaitīta pie ātro ēstuvju patstāvīgo klientu saraksta :D Pietam ļoti daudzi uzreiz šo variantu iedomājas pirmo, jo lūk sabiedrībā to visi tā nostāda, lai gan ne vienmēr viņiem ir taisnība.
07.08.2014 13:19 |
 
Reitings 42
Reģ: 06.08.2014
ka uzreiz ka ir liekie kg tad tu esi pieskaitīta pie ātro ēstuvju patstāvīgo klientu saraksta


Manuprāt, tas ir visizplatītākais stereotips ever. ;)
07.08.2014 13:21 |
 
Reitings 837
Reģ: 22.05.2012
Manam patīk sportiskas un tvirtas. Neviena bijusī nav bijusi ar liekajiem kg
07.08.2014 13:22 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
kāpēc vienmēr ir tikai tievs un resns? kur paliek normāls???


Vai tad kosmo vispār pastāv tāds vārds "normāls" ?

Manuprāt, tas ir visizplatītākais stereotips ever.

+
07.08.2014 13:23 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
mūžīgā kompleksošana un žēlošanās puisi tikai atbaidīs.


Es savējam diezgan bieži saku, ka esmu resna un čīkstu, ka viņa dēļ nobarojos, jo vadā mani pa kafejnīcām un pats daudz ēd. Pagaidām aizmucis nav un saka man pretī uz to komplimentus, ka esmu visskaistākā. Vienreiz tikai, kad vairākkārtīgi to uzsvēru, jo man bija besis, bijām riktīgi daudz ēduši tajā dienā, tad gan pateica, lai beidzu čīkstēt :D
Bet vispār es ik pa laikam kompleksoju par to, ka neesmu slaida. Nezinu, citas vēl daudz resnākas meitenes uzvelk īsos šortiņus un ir apmierinātas ar sevi, es diemžēl tā nespēju, arī plikās kleitiņas nevaru atļauties. Tomēr sēž iekšā tie kompleksi, nezinu, kā vari būt apaļīgs un bez kompleksiem. Es to nespēju.
07.08.2014 13:23 |
 
Reitings 380
Reģ: 07.09.2012
Manam patīk sportiskas un tvirtas. Neviena bijusī nav bijusi ar liekajiem kg


:D, tāpēc viņas ir bijušās, neņem ļaunā
07.08.2014 13:24 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
nevienu vārdā nesaucu, tak teicu, ka ir arī cilvēki ar veselības problēmām, bet cik dzīvē nācies redzēt....visas tās riepas tiek uzēstas ar neveselīgo pārtiku. un es nerunāju par baigām resnēm, vienkārši par meitenēm, kam ļum visās malās laigan baigā resne jau nav.
ja man stāsta ka ir veselības problēmas bet pēc tam izrij pus restorānu....nu tad viedoklis tomēr izveidojas savādāks :D
un par apaļīgajām kas man dienā paiet garām es neko nedomāju, man viedoklis veidojas par tiem cilvēkiem ar kuriem man ir kāda saskarsme. nejau par garāmgājēju. man ir svarīgākas lietas ko darīt, kā domāt kādēļ tā meitene metro ir resna!?

mūžīgi te kāda var piesieties katram vārdam :D
07.08.2014 13:26 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Svarīgi jau ir arī tas, kā tu savu slaido vai apaļo augumu ietērp. Tas daudz ko maina.
07.08.2014 13:31 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
mūžīgi te kāda var piesieties katram vārdam


Labi ja ir bijusi darīšana konkrēti ar tādiem cilvēkiem tad saprotu, bet savu viedokli tik nebalstiju uz tevis teikto, šai diskusijā jau iepriekš tikai vairākas reizes pieminēta rīšana kā cūkai un ātrās ēstuves, kas ne vienmēr ir galvenais iemesls.
07.08.2014 13:32 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Cosmo starp ekstra tievu un apaļīgu pastāv arī normāls? Ja nē, tad es nezinu, pie kā sevi pieskaitīt


+++
Es arī tagad vairs nezinu, kas esmu. Neesmu slaida 50kg modele, tātad esmu resna, jo manuprāt, pie mana auguma, kas ir ~1.80m man tie 50kg izskatītos briesmīgi. Ir man daži lieki kg, značit esmu laikam resna, bet man ir viens milzīgs POFIGS, jo draugs mani tādu satika, tādu iemīlēja un tādu mīl un regulāri atgādina, ka es viņam esmu pati skaistākā. Tā ka es labāk esmu ''resna'', bet laimīga, nekā kārna un nožēlojama, kas tikai apskaustu citu laimi.
07.08.2014 13:41 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
nav jau jāiet obligāti uz ātrajām ēstuvēm, lai uzbarotos.
cik man ir nācies uzturēties ciemos pie apaļīgo cilvēku ģimenēm, tie ēdieni, kuri tiek ikdienā likti galdā, perfekti izskaidro viņu augumu formas. un arī viņu bērnu t.s. ''iedzimtību''.
07.08.2014 13:42 |
 
Reitings 42
Reģ: 06.08.2014
Es savējam diezgan bieži saku, ka esmu resna un čīkstu, ka viņa dēļ nobarojos, jo vadā mani pa kafejnīcām un pats daudz ēd.


Tieši mans stāsts! Visu laiku arī čīkstu par saviem liekajiem svariņiem, jo lūk ir tādas meitenes kā NY , (un tādu takš ir jūrām un okeānu pilnam) kuras sabradā meiteņu pašziņu un spēju mīlēt sevi. Tāpēc arī vairākas palaiž sevi postā aka nekopj sevi vairs un tad NY tipa meitenes smīnē un saka savus "tu jau esi neglīta, jo nekop sevi".
Bet galvenais jau nav tas ko saka citi, bet ko pati Tu domā par sevi! Ir tak tik daudz veidu kā būt skaistai, bet tādai kāda tu vēlies! Ir tik daudz stilu, tik daudz modes novirzienu, tik daudz ķermeņu uzbūvju formas un katrā no tām novirzēm ir savi ideāli. Nevajag zilonim likt kāpt kokā tikai tāpēc, ka to var arī pērtiķis. tā lūk. :)
07.08.2014 13:43 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Un par tām slimībām es arī diemžēl piekrītu, ka daudziem tās ir tikai atrunas ( ar izņēmumiem). Jo tiešām apaļīgajiem patīk ēst daudz. Nav pat svarīgi, vai tas ir fasfood, vai saldumi, vai puse kukulis maize. Vienkārši zem 2000kcal ikdiena liekas neiespējama, ja pie tā pierod. Un, protams, arī pasportot tad ir grūti, ja ēsts virs šīm 2000kcal.
07.08.2014 13:44 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Man draugu lokā pārsvarā ir vīrieši, kas izvēlējušies pa vidu, lai nav kauli un, lai nav tikai tauki + vēl var būt atlētiska. :)
07.08.2014 13:46 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Tieši mans stāsts! Visu laiku arī čīkstu par saviem liekajiem svariņiem, jo lūk ir tādas meitenes kā NY , (un tādu takš ir jūrām un okeānu pilnam) kuras sabradā meiteņu pašziņu un spēju mīlēt sevi. Tāpēc arī vairākas palaiž sevi postā aka nekopj sevi vairs un tad NY tipa meitenes smīnē un saka savus "tu jau esi neglīta, jo nekop sevi".
Bet galvenais jau nav tas ko saka citi, bet ko pati Tu domā par sevi! Ir tak tik daudz veidu kā būt skaistai, bet tādai kāda tu vēlies! Ir tik daudz stilu, tik daudz modes novirzienu, tik daudz ķermeņu uzbūvju formas un katrā no tām novirzēm ir savi ideāli. Nevajag zilonim likt kāpt kokā tikai tāpēc, ka to var arī pērtiķis. tā lūk.


Ne jau es sabradaju kadam pasapzinu , bet pati sieviete sev . Tu pareizi uzrakstiji , palaiz pasas sevi posta ir slinkums iet paskriet un rodas '' es tacu tapat esmu skaista '' un tad es esmu tas bubulis .
07.08.2014 13:50 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Dzive viss ir pavisam vienkarsi ja kkas nepatik strada ar sevi , nevis zelo sevi un raudi. Ja izvelies but tik pasparliecinata ar savu augumu tad esi tada lidz galam un pa istam nevis lidz pirmajam komentaram kad kads izsaka kko par tevi , apvainojies un dusmojies.
07.08.2014 13:52 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Kāda vispār šai diskusijai ir jēga??
Nav tikai viena pareizā atbilde uz jautājumu "ko vīrieši domā par apaļīgām meitenēm" !!
Tak vīrieši, tāpat kā sievietes, ir dažādi, tātad būs arī dažādi uzskati šajā jautājumā!

Manējam, piemēram, patīk sportiskas meitenes, jo pati tāda esmu, pārāk tievas bez apaļumiem (krūtīm un dibena) nepatīk. Bet citiem var patikt arī kaulainas vai apaļīgas, bet cik esmu dzirdējusi viedokli no vīriešiem, tad retāk patīk "dēļi" bez krūtīm un dibena, biežāk patīk formīgas meitenes.
07.08.2014 13:53 |
 
Reitings 42
Reģ: 06.08.2014
New York, tādas kā Tu nāk un skaidro meitenēm ,kuras nav 60-90-60 par to cik tās neiederās "standartos" (mīkstā versija tam ko sakāt), bet nesaku, ka konkrēti TU to esi teiksi vai darījusi , vienkārši ir tādi skuķi, kurām mute tikai diršanai der un cilvēku pazemošanai, laikam, lai pašās izskatītos satriecošāk uz citu meiteņu fona. Nezinu. :D
07.08.2014 13:56 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Ai, cik bezjēdzīga diskusija.... varētu domāt, ka visiem patīk Volvo, Audi vai Hondas:D Cik braucēju, tik gaumju un izvēļu!~!!!
07.08.2014 13:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!