Vai ir kādreiz sanācis pieķert/tikt pieķertiem seksa laikā?

 
Reitings 268
Reģ: 22.07.2014
Es te tā aizdomājos, vai esiet kādreiz pieķērušas kādu nodarbojamies ar seksu? Vai arī pašas esat pieķertas? Es vakar pieķēru savu draudzeni, nevis netīšām, bet speciāli, jo bija aizdomas, par to, kas notiek slēgtā istabā, viņai ar nepazīstamu čali :D Arī es esmu gandrīz pieķerta, bet gandrīz, jo izgājām no situācijas. Drauga māsai, manupāt, bija aizdomas. :D
25.07.2014 20:16 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista muusu iestaadee tas pats!Esam jau taa pieradusi pie visa un ...manas domas ir taadas,ja cilveekiem ir veelme, tad loti labi-lai izbauda visus priekus, cik vien var!Nekad neesmu domaajusi,ka tas ir kaut kas slikts!
26.07.2014 02:51 |
 
Reitings 267
Reģ: 13.07.2014
esmu pieķēris. ko darīju - izvilku pipeli un sāku dročīt, uzšāvu meičai uz muguras. man liekas tiem cilvēkiem tā bija smaga trauma, jo viņi ar mani nerunāja un neskatījās man acīs.
pašu vienreiz pieķēra kad gribēju iedot pipeli bullim kad biju laukos. man tad bija 11.
26.07.2014 07:42 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.05.2011
Tā gan nav pieredze, ar ko baigi plātīties, bet ir gadījies vēlos padsmitnieces gados pēc ballēšanās Vecrīgā aiziet ciemā ar draudzeni pie kaut kāda puiša. Gulta viena, man nāk miegs, gribas mājās. Nu kaut kā ierausos nosnausties stūrītī tumsā. Šie abi otrā pusē (saliekamais sexadroms :D ). Nu un jūtu, aiz muguras, ayee, viss notiek, Rīgas ritmi, bļāviens.. pēc tam mēs par to nerunājām.
26.07.2014 08:35 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Kaut kā nepatīk tas vārds - pieķerti. Sanāk, ka kaut ko sliktu, neatļautu darāt. Nezinu, mums nav gadījies nekādas pieķeršanas, dzīvojam divatā, dzīvokļa durvis slēdzam vienmēr, neatkarīgi no tā, ko darām, atslēgas citiem nedodam. Ar mašīnu nobraucam tālāk no ceļa. Pie vīra vecākiem, mūsu guļamistabā ir ierīkotas slēdzamas durvis, turklāt vīrs ir "pārgriezis nabassaiti ar māti", viņa neuzdrīkstas nākt istabā un traucēt, ja ko vajag, pasauc caur durvīm, ļoti bieži piezvana no sava 2.stāva. Pieauguši cilvēki taču.
26.07.2014 08:50 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Miljons reizes tā bijis, plus ja vēl ātrumā sega rauta virsū, tad kāds dibena vaigs jau noteikti kaut kur spīd laukā, kas nav pamanīts.
Nemaz nerunājot par to, ka 2 sek jāpaspēj saģērbties, un tad abi it kā sēž dīvānā un chillo, bet drēbes pavirši uzvilktas, kaut kur vēl apenes mētājas un istaba smaržo pēc seksa - ah, nostaļģija.
PIlniigi uzreiz acu priekshaa istaba,gulta un visi notikumi..... :D
26.07.2014 08:54 |
 
Reitings 42
Reģ: 21.08.2012
Bija atgadījums ar draudzeni, paliku pie viņas pa nakti , un viņa pasauca savu draugu ciemos , sanca tā ka palikām visi vienā gulta pa nakti, jo taa bija vienīga istaba kura bija izkurināta un silta. Aizejam visi gulēt un pēc laika , jūtu gulta sāk kustēties ! No dākuma domāju tas no tā , ka esmu nedaudz iedzerusi, tad jau arī parādījas kunkstēšanas skaņas un es sapratu , kas notiek! Bija tik nenormāli nēerti, jo reāli es gultā kratījos līdz ! Un galvā doma, ka es taču nevaru draudzeni tagad iztraucēt, kauns būtu!! Tā nu davūju ,klausīties un šūpoties līdz viņiem!! Pats labakais, ka pēc seksa dzirdēju,kā draudzene saka savam draugam-labi , ka viņa gulēja!!:D


Un pati pieķerta gandrīz esmu , radinieks izdomāja nākt pie mums gultā gulēt , kamēr es draugam veicu orālo! Labi,ka bija tumsa un neko neredzēju, sāku viņu lamāt ,lai iet tak uz savu gultu gulēt, apvainojas un aizgāja :D Bija iedzēris, teica ka vienam negribas gulēt :D
26.07.2014 17:51 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Ā, vēl nostaļģija piezvanīt mammai un paprasīt kaut ko tāpat, lai uzzinātu, vai tik drīz būs mājās un varēs paspēt vienu ašiņo. :D Nez, vai mammas kaut ko tādu ir ievērojušas un atpazīst? :D:D
26.07.2014 17:58 |
 
Reitings 98
Reģ: 13.04.2014
Mana puiša māsa vienmēr pieklauvēja un pēc pāris sek vēra vaļā durvis - vienmēr palīdām zem segas, bet domāju, ka viņa saprata.
Vienreiz mamma domāja, ka esmu viena un pieklauvēja un teica, lai nāku šurp un gaidīja, kad atvēru durvis viņa nosarka un teica, ka domāja, ka mēs esmu viena.
Mazais brālis pieķēra pēkšņi, bet viņš nesaprata, kas notiek.
26.07.2014 18:20 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Bērnudārzs

Itkā jūsu mammas, tēti, brāļi, māsas, draugi, māsīcas, brālēni nenodarbojas ar seksu :D Ka tā būtu jākaunās par to esat pieķerti :D
Bija tik nenormāli nēerti, jo reāli es gultā kratījos līdz ! Un galvā doma, ka es taču nevaru draudzeni tagad iztraucēt, kauns būtu!! Tā nu davūju ,klausīties un šūpoties līdz viņiem!!

Domāju ka lieki par kaut ko sajuties neērti un kaunējies :) Vismaz tagad ir ko atcerēties un pasmieties :)
27.07.2014 10:17 |
 
Reitings 25
Reģ: 21.01.2014
Es 15 gados gāju kristīgajā nometnē. Pamanīju meiteni ratiņos, kura ir patiešām nenormāli seksīga, sēž savā krēslā blakām sporta laukumam.

Aizeju pajautāt viņai kā iet, viņa atbild ka viss kārtībā ,bet protams viņa ir diezgan nogarlaikojusies jo nevar spēlēt. Vēlāk dabonu tenisa bumbiņu un mēs divatā to mētājam uz priekšu un atpakaļ.

Vakarā viņa man uzraksta no savas mājas (meitenes un zēni gulēja atsevišķās mājās) vai negribu satikties vakarā saulrietā.

Satieku meiteni, viņa sēž uz segas un ir nolikusi ratiņkrēslu aiz koka, lai man nešķistu ka viņa ir savādāka.

Divas stundas vēlāk mēs sākam skūpstīties, es noplēšu viņai drēbes ,novelku apakšveļu un sākam mīlēties.

Ir ļoti grūti savaldīt viņas kājas, tās mētājās apkārt kamēr es uz ceļiem viņu mīlēju viņu arvien ātrāk.

Nometnes vadītāji iet apgaitā kautkur netālu, es saku " bēgam!" un skrienu projām

Vēlāk saprotu ka viņa ir nepaspēja bēgt un palika guļot plika, kamēr atnāca nometnes vadītāji...
27.07.2014 14:22 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
To tekstu es jau biju lasijusi, ta ka neko. :D
27.07.2014 14:25 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
Ar tagadējo puisi,esam bijuši gandrīz pieķerti,mīlējāmies virtuvē,un pēkšņi dzirdam,ka atbraukusi viņa brāļa sieva un taisa durvis vaļā, abi divi pliki ieskrējām vannasistabā :D

agrāk ar citiem gultas biedriem esmu pieķerta,izlaiduma afterparty,mēs ar to puisi nozudām,un aizgājām uz viņa dzīvokli,istabu,bet viss pasākums notika turpat lejā pie viņa mājas pirtī,visi sāka mūs meklēt ,vienkārši ienāca dzīvoklī ,istabā,ieslēdza gaismu,tā mēs pliki tikām ieskauti 20 acu pāriem,vēl tagad kauns :D

Daudzus esmu dzirdējusi,bet pieķērusi tik vienreiz :D
27.07.2014 18:24 |
 
Reitings 246
Reģ: 19.08.2013
Esmu vairākas reizes gandrīz pieķērta, drauga māsa vienmēr ienāk "īstajā brīdi", vai nu tad kad esam jau beiguši vai tūūlīt sāksim. :D
29.07.2014 13:46 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Esmu gan pieķērusi, gan tikusi pieķerta - pretīga sajūta abos gadījumos. :D
29.07.2014 13:50 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Esmu gan pieķērusi, gan tikusi pieķerta - pretīga sajūta abos gadījumos.

tieši to pašu grasījos rakstīt! :D
29.07.2014 13:54 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es esmu dzirdējusi, bet nekad neesmu uzbrāzusies kāda virsū.
Bet nu ņemot vērā mūsu karsto randiņperiodu, brīos,ka kāds nepieķera, kaut gan izlasot visus stāstus te, atcerējos vienu stulbu situāciu, kad gandrīz pieķēra drauga tētis..ak dievs, vēl tgd kauns! biju jau aizmirsusi par to..:D
aj, bet vispār - es brīnos,kā 'jaunībā" tā varēju. Nesen bija situācija,kad tas būtu piederējies pie lietas, bet es nevrēju,jo nebija krampītis.:D ak, dievs.
Vairs neesam tik pārroši,kā kādreiz....
ak, dievs,tikko atcerējos vēl vienu stulbu gadījumu,kad gandrīz tikām pieķerti....ak, tu mūžs. kauns.
29.07.2014 14:18 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Itkā jūsu mammas, tēti, brāļi, māsas, draugi, māsīcas, brālēni nenodarbojas ar seksu Ka tā būtu jākaunās par to esat pieķerti


Un? Ja zinām, ka visi ar to nodarbojas, tad var darīt publiski? Mēs taču zinām, ka visi kakā (izņemot te dažas dāmas un viņu vīrieši), bet neviens normāls cilvēks to nedara, citiem redzot.
29.07.2014 14:24 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Un? Ja zinām, ka visi ar to nodarbojas, tad var darīt publiski? Mēs taču zinām, ka visi kakā (izņemot te dažas dāmas un viņu vīrieši), bet neviens normāls cilvēks to nedara, citiem redzot.

+++++++++++++++
un par bitchhh gadījumu es vispār biju uz pauzes. Nu tiešām TIK ĻOTI niez, ka jādrāžas draudzenei blakus? Nevarēja pāris stundas pagaidīt vai aiziet kaut kur citur? Tas man šķiet ir ļoti skumji, ja nu tik švaki iet ar paškontroli...
Pati neesmu pieķerta un neesmu pieķērusi, labi, ka tā :D
29.07.2014 14:30 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
ā, un, lai nepārprot, es nedomāju, ka tām, kurām gadās tapt pieķertām, būtu jāšaujas nost. Tā bija atbilde ervīnam, ka esam stulbas, ka kautrējamies.
29.07.2014 14:37 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Nesen sanāca dzirdēt to, ko labāk nevajadzētu. :D Ar ģimeni dzīvojāmies viesu mājā, es ar māsu gulējām apakšstāvā, brālis ar savu sievu gulēja istabā tieši virs mums. Tā nu vakarā ejam gulēt, ar māsu runājamies, miegs nenāk un pēkšņi dzirdam, kā augšā gulta sāk čīkstēt... Es apzinos, ka viņi ir pieauguši cilvēki, pāris, ka tas ir pilnīgi normāli, bet tobrīd bija tik sasodīti neveikli un pat disturbing (nezinu, kā lai to latviski pasaka) klausīties to čīkstēšanu, pie tam diezgan labu laiku.
29.07.2014 14:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits