Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Autobusā

 
Reitings 141
Reģ: 08.02.2014
Vakardien diez gan apkaunojoš moments sanāca. Biju pilsētā ar draudzeni iepirkties. Takā mans draugs bija aizbraucis savās darīšanās, auto bija pie viņa. Tāpēc par labu nolēmām autobusam. Iepirkāmies un tagad dosimies mājās! Nopirkām autoostā biļetes autobusam. Pienāk autobuss un rindas kārtībā iekāpjam iekšā. Draudzene sēdēja pie loga, es otrā krēslā. Tagad nāk visi cilvēki, kuriem nav biļetes. Mēs ar draudzeni aizrunājušās vērojām pa logu mazu suni, kas klīda gar autoostu. Un pēkšņi jūtu, ka man stipri iesit pa galvu. Nepaspēju pagriezties un apskatīties, kas notiek?! Man rauj jau aiz matiem. Un sāk kliegt piedzērusies, šausmīga paskata sieviete. Viņa sāk kliegt visiem iespējamiem lamu vārdiem uz manis un bļauj, lai palaižu viņu apsēsties. Es šokā pat neko pateikt nevaru. Paskatos aiz muguras un aiz mums ir daudz brīvu vietu! Tad viņa man saka : pajebalu iedot, ka nesaprati? Kad atguvos no sākotnējā šoka, domāju iekraut viņai ar savu lietussargu, bet doma, ka viņa ir stāvoklī.. varētu sanākt nepatikšanas. Tad es viņai pretī pateicu dažus vārdus un pateicu, ka aizmugurē arī ir daudz vietas. Tad viņa sāk draudēt manai draudzenei, ka taj vēl iesitīs. Beigās ar vārda apmaiņu, viņa pēkšņi ieraudzīja daudzās brīvās vietas. Ar to viss nebeidzās. Viņa visu atlikušo ceļu ar savu draugu vai sazin kas tas bija. Mani un draudzeni skaļi pa visu autobusu noķengāja, ka esam maukas un sazin kādas pretekles. Kauns pa visu ģīmi.
Ko jūs darītu šādā situācijā? Tiešām šoks bija liels. Saprastu, ja autobusā nebūtu vietu un vēl ja tiešām saprātīga sieviete būtu. Vēl tas, ka viņa stāvoklī, bet vēderiņa nebija. Vismaz cik es redzēju.. Protams, ja ir vecāki cilvēki vai tiešām stāvoklī sieviete... Es nedomādama palaistu! Bet tikko iekāpusi autobusā iemauc man pa galvu! :D
23.06.2014 14:41 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Vērstos pie šofera, lai izmet tādus pasažierus no autobusa vai arī sauktu policiju.
23.06.2014 14:57 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Mani vienmēr izbrīna, kad šādos gadījumos neiejaucas šoferis vai vismaz kāds vīrietis. Domāju, ka vispareizākais būtu palūgt kādam šo dāmu apvaldīt un vajadzības gadījumā izsaukt policiju.
23.06.2014 15:04 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Šoferim vajadzēja izmest to sievieti ārā no autobusa. Ja ne ar saviem spēkiem, tad ar policijas.
23.06.2014 15:05 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Nākamreiz ,kad būs tāda situācija, saki,lai draudzene izvelk telefonu un sāk filmēt notiekošo.

Es gan jau vērstos pie šofera, piedraudētu ar policijas izsaukšanu, kas aizkavētu autobusa izbraukšanu, kas atkal panāktu to,ka visi pasažieri būs neapmierināti ar kavēšanos utt
23.06.2014 15:11 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
1.uzfilmēt, tā, lai viņa neredz
2.Šoferis akls un kurls?
3.saukt policiju par apmelošanu
23.06.2014 15:18 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.10.2012
Kaut kā mani šis stāsts nepārsteidz.
Ar vien vairāk un vairāk cilvēkiem ir putni galvā
šoferiem parasti ir vienalga..lieki cerēt un gaidīt,kad kāds palīdzētu.
pašām jāķepurojas :)
23.06.2014 15:34 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
kas pa sausmaam. mani arii vienreiz parbiedeja stacijaa sieviete. es staaveeju uz perona, gaidiju vilcienu un vinja man naak klaat un bljauj virsuu, ko te staavu vai citas vietas nav utt. es pagaaju taalaak, shii man atkal klaat un draud iesist, bet tad viens viirietis iejaucaas, paldies dievam, un vina lamaajoties aizgaaja
23.06.2014 15:46 |
 
Reitings 252
Reģ: 31.10.2011
neesmu pēc dabas agresīva,bet šādos gadījumos gribas iesist pretī tā,ka maz neliekas.
Bet visumā tas bija šofera pienākums novērst negadījumu un izsaukt autoostas apsardzi vai policiju.tas nav normāli.Bet nu Latvijā var visādus brīnumus redzēt diemžēl...
23.06.2014 15:52 |
 
Reitings 141
Reģ: 08.02.2014
Tajā brīdī neviens pilnīgi neko neteica. Autobusā bija vīrieši, kuri klusiņām noskatījās. Šoferis tā vietā, lai iesaistītos konfliktā, uzsāka braukt. Nē, vienam vīrietim klēpī bija maza meitenīte, kura skaļi pateica : sit taču pretī :D
Visi stulbi skatījās uz manis. Kad sieviete apsēdās, tad visi pamazām sāka runāt tā it kā nekas nebūtu noticis. Latvieši.. :)
Nākamreiz noteikti jāuzfilmē vai jāsauc policija.
23.06.2014 16:06 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Tajā brīdī neviens pilnīgi neko neteica. Autobusā bija vīrieši, kuri klusiņām noskatījās. Šoferis tā vietā, lai iesaistītos konfliktā, uzsāka braukt. Nē, vienam vīrietim klēpī bija maza meitenīte, kura skaļi pateica : sit taču pretī
Visi stulbi skatījās uz manis. Kad sieviete apsēdās, tad visi pamazām sāka runāt tā it kā nekas nebūtu noticis. Latvieši..


Ko - latvieši? Ko tad Tu pati darīji? Tāpat arī paliki sēžot, ne vērsies pēc palīdzības pie autobusa vadītāja, ne izsauci policiju, neko! Pašai jāmācās par sevi pastāvēt.
23.06.2014 16:17 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
draugs staastiija par atgadiijumu - paaris seez mieriigi autobusaa, aizmuguree kkaadi chalji iespljauj puisim pakausii. vinjsh pagriezaas un pajautaa, nafig vinji taa dara, beigaas izveertaas kautinjsh un puisi, kuram tika uzspljauts veel galva tika spaardiita.
cilveeki ir tik vienaldziigi.. prasiiju puisim, ko vinjsh dariitu, vinja atbilde bija, ka droshvien paliidzeetu. bet domaaju, ka, ja kko taadu dziivee pieredzeetu seedeetu un kluseetu..
23.06.2014 16:19 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
dīvaini, ka kauns pa visu ģīmi bija tev, kaut arī tu biji vienkārši trāpījusies atsaldētai idiotei pa ceļam. kauns bija jābūt vīriešiem, kuri neviens neiejaucās, ja viņa tevi tiešām rāva aiz matiem un sita, un kauns bija jābūt šoferim, kurš neizmeta to idioti ārā.

es laikam būtu izkāpusi no autobusa, paraudājusi un gaidījusi nākamo autobusu vai gaidījusi draugu, lai atbrauc pakaļ kad varēs..
sist pretī psihiski slimiem ir riskanti, nekad nevar zināt, kā reaģēs.. turklāt viņi bija divi pret jums meitenēm.
policija labs variants, bet ja šoferis brauc prom?? policija ko, pa šoseju gonkos pakaļ? neticu.
23.06.2014 16:26 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
vispār drausmīga situācija, pilnīga bezpalīdzība, ja nav melnā josta karatē :)
23.06.2014 16:29 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
nesapratu to vietu, kāpēc tu uzskatīji, ka viņa varētu būt stāvoklī?!
bet tā ir sabiedriskā transporta dzīve, haha, ja vēl rīgas satiksmes transportos tas laiks, kas jāpavada braucot ir niecīgs, un bieži vien var izkāpt ārā un sagaidīt nākamo, tad satrppilsētas autobusos ir kā ir.. tur var sulīgāk sajust šitos ar putniem galvā un dzērājus, jo ceļā jāpavada ilgs laiks.
un piekrītu tam komentāram, pirms nodir - latvieši, paskaties uz sevi pati. un es varu saderēt uz visas pasaules naudu (ja tas būtu iespējams :D ), ka ja tā situācija nebūtu skārusi tevi, bet kādu citu, tava attieksme būtu tieeesi tāda pati kā visiem pārējiem autobusa pasažieriem - neko nezinu.
23.06.2014 16:32 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Šoferis nav tiesīgs mest pasažieri ārā, tāpat viņam ir primāri jāskatās uz ceļa, nevis jālūr salona spogulī, vai kādai jaunkundzei pietrūkst dūšas pašai sevi aizstāvēt.

Un vajadzēja piecelties kājās un KONKRĒTI PALŪGT pārējiem palīdzību, vienlaikus norādot dāmai, kur ir vēl brīvas vietas.
23.06.2014 16:43 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kaaptu aaraa no transporta liidzekla ,ja tas nebuutu taalbrauceejs.Meeginatu ignoreet to runaasanu,bet ja sieviete paceltu roku otreiz,noteikti ietu pie sofera ,un luugtu paliidziibu.Parasti cilveekiem ir bail paliidzeet savaldiit psihiski slimus ,arii speeciigi iereibusus cilveekus,taapeec es pat negaidiitu paliidziibu no apkaarteejiem.
Nekad nesistu psihiski slimam cilveekam!
23.06.2014 16:46 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
neesmu pēc dabas agresīva,bet šādos gadījumos gribas iesist pretī tā,ka maz neliekas.

Tieši manas domas!
Es piedraudētu ar policiju.
23.06.2014 17:16 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Esmu stipra un mani sist nebūtu tik vienkārši. Ja kāds mani aiz matiem rautu, es viņai acis izskrāpētu. Tagad izklausās, ka esmu agresīva, bet man tomēr ir savs lepnums, es neļautu kaut kādai psihajai sev matus plēst, turklāt bez iemesla, nu vienu vārdu sakot es viņai tādas nepatikšanas sarīkotu, lai neiedomājas, ka viņa kaut kāda princese ir.
23.06.2014 17:23 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Ko jūs darītu šādā situācijā?

Pasveicinātu viņas žokli ar savu elkoni un izsauktu policiju! Nekāds īpašais stāvoklis nedod tiesības fiziski uzbrukt citiem!
23.06.2014 17:27 |
 
Reitings 361
Reģ: 18.01.2014
Kāds starpība stāvoklī vai nē. Viņa pārkāpa visas tavas tiesības. Žēl, ka nebiji drosmīgāka varēja draudzene filmēt un būtu pierādījumi. Fiziski iespaidot, pazemot neviens tevi nedrīkst, pat ja psihiski slima, piedzērusies vai stāvoklī. Kā var ļaut sevi raustīt aiz matiem, apsaukāt nedodot pretī, es jau sen būtu aizsvilusies.
23.06.2014 17:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits