Celulīts

 
Reitings 257
Reģ: 11.10.2010
Šodien redzēju diezgan baisu skatu - apaļīga meitene, īsos šortiņos un ar baigo miziņas efektu. uzreiz aizdomājos - Vai meitenes neiespringst uz savu celulītu, vai vienkārši nekautrējas to parādīt? Cik no jums vispār apzinās un atzīst, ka esat apelsīna miziņas upuri? Vai cīnaties ar to, vai vienkārši sadzīvojat? Jo tā meitene man šķita diezgan apmierināta ar savu skatu :D
07.06.2014 15:11 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Uzskatu, ka pieaugušam cilvēkam tomēr ir jāapzinās savas formas, defekti un nevajag tos speciāli izcelt. Katrs var atrast sev piemērotu apģērbu
Tas jau ir gaumes jautājums. Tiek tirgoti apģērba gabali, kas, manuprāt, nepiestāv nevienam un nekādās situācijās. Bet - katram tiesības izvēlēties, vai ko tādu vilkt vai nē.
Un ar apģērba izvēli atbilstoši figūrai ir līdzīgi. Reizēm sanāk ieraudzīt cilvēkus, kas saģērbušies tā, kā es viņu vietā noteikti neizvēlētos ģērbties. Mani tas izbrīna, bet.. nu, teiksim tā, neesmu tik emocionāli jūtīga, lai man tas būtiski traucētu. Un, kamēr viņi man nemēģina iestāstīt, ka tas ir sevišķi skaisti un pareizi, tikmēr - lai taču frīko apkārt, kā nu katram patīk.
08.06.2014 18:14 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tas ,ka viņa ir 3 bērnu māmiņa nav attaisnojums


Nu, kad Tev būs 3 bērni un nekāda celulīta, tad parunāsim. Pagaidām tas ir blā-blā līmenī.

Svešs celulīts (arī strijas, ak tu neraža) neinteresē
08.06.2014 18:21 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Aļaska, to pašu var attiecinaat uz resnajam- kauli,gēni utml. Turklāt, man pirms grūtniecības ar bija nemanāms celulits, tagad var manīt pāris grumbas, bet netaisos savu brīvo laiku,kura ir maz, veltīt kaut kādam celulitam.

++++
Resnums tieši gēnu dēļ ir daudz retāk sastopams. Pat nezinu nevienu gadījumu. Tāpēc jau arī ir tā, ka nomest svaru ir vieglāk, nekā uzņemt (ja esi no dabas tievs).

Pirmkārt, daudzi pēdējo gadu pētījumi ''runā'' par diezgan lielu predispozīciju uz aptaukošanos un nekad pētījumos neesmu lasījusi, ka resnums gēnu dēļ ir daudz retāk sastopams, ja tev ir kāds reāls, zinātnisks pamatojums, labprāt palasīšu. + tu minēji tikai gēnus, bet tevis pašas minētās vairogdziedera problēmas, vielmaiņa (kas nav tik ļoti ģenētiski pārmantojama) + hormoni, utt. ietekmē resnumu tieši tāpat, kā tievumu. Un arvien vairāk sievietēm musdienās ir PCOS, kas līdzi nes ļoooti iespaidīgas izmaiņas hormonos un svara nomešanu padara par ĻOTI grūtu, iespējams, ka pat grūtāku, kā svara uzņemšanu. Un nē, es neesmu resna (šo esmu šajā forumā dzirdējusi miljons reizes :D ), bet man nepatīk, ka cilvēki nav infromēti par reāliem pētījumu rezultātiem un dzīvo ''man viena tante teica'' stadijā. Un vēlreiz pieturos pie tā, ka katrs pats izvēlas to, kas viņam piestāv (pēc viņa domām). Ja meitenei šķiet, ka viņai kleita smuki izskatās, lai nesā - tas ir gaumes jautājums. Ja patīk mini, nu lai nesā. Kas jums, acis grauž? Ir jāiemācās bišķiņ lielāka tolerance pret cilvēkiem.
08.06.2014 18:27 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Cik no jums vispār apzinās un atzīst, ka esat apelsīna miziņas upuri? Vai cīnaties ar to, vai vienkārši sadzīvojat?


Jā, mazliet esmu "upuris", īsos šortos nestaigāju, tā ka laikam nevienai dienu tāpēc neesmu sabojājusi, mēģinu ar to cīnīties, bet svešas kājas un dibeni gan neinteresē un pat ja uz ielas kādai redzētu, atnākot mājās un tiekot līdz cosmo, sen par to jau būtu aizmirsusi, lai par to uzceptu diskusiju.
08.06.2014 18:39 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
1 - nav redzams, pat ne tad, kad āda tiek saspiesta


Tad jau sanāk, ka tām, kurām nav celulīta, patiesībā ir, tikai tas ir neredzamais 1.stadijas celulīts???? :D WTF????
08.06.2014 20:47 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Celulīta stadijas:
Celulīta vieglākā jeb pirmā stadija ir manekeņu stadija. Nosaukums radies, jo redzēt apelsīna miziņas efektu var vien pie ļoti intensīva apgaismojuma. Parasti par šo celulīta stadiju sūdzas meitenes, kuras sevi aplūkojušas mērīšanas kabīnēs vai solāriju kabinetā.

Otro stadiju mēdz dēvēt par tūskaino celulītu. Šo celulītu normālā apgaismojumā nemana. Vien saņemot ādu krokā, parādās redzama apelsīna miziņa.

Trešā stadija
ir tā saucamā vizuālā stadija, kad celulīts viegli pamanāms pie jebkura apgaismojuma.

Ceturtā stadija
jeb galifē sindroms jau uzskatāma par slimību - kājas un dažkārt arī citas ķermeņa daļas ir grumbuļainas, āda neelastīga, vītusi.
08.06.2014 20:51 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Man nav celulits un noteikti netrauce, ja kadam tas ir. Godigi pat neieveroju, cik dzirdets, ka saka, ka tievam meitenem ir. Es vel neesmu nevienu tievu meiteni ar celulitu redzejusi.
Cita lieta ir, ka neatbilstosi savam auguma gerbjas. Amizanti, bet dzivot netrauce.
09.06.2014 10:44 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Man laikam ir kāda 2. stadija, ar mazu noslieci uz trešo (kādas 3 dobītes, ko nenoslēpt) esmu slaida, bez liekā svara, kolīdz kājas gana nosauļotas, nekautrējos vilkt īsus šortus. Jo kamēr celulīts nav briesmīgs, briesmīgs, to tāpat pamana tikai sievietes, un tas, ko pamana sievietes, mani maz satrauc :D
Tik un tā, cenšos uzturēt ādu kārtībā, braucu ar riteni, vingroju, peldos... Tagad esmu apmēram nedēļu notupinājusies squat challenge, gan jau, ka tikai man tā liekas, bet kājas IR smukākas, nu gludāka āda.
09.06.2014 11:11 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Šī man tāda sāpīga tēma... Līdz šim vispār nebija celulīta. Bet tagad, kad jau pāri 30 gadiem, saspiežot ādu, var ļoti labi redzēt. Tas nozīmē, ka tas ir tikai laika jautājums, kad varēs redzēt arī bez saspiešanas??? Ēdu veselīgi, sportoju un esmu tieva, bet nu jā....
09.06.2014 11:31 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Nu ko var nemties! :)
Mees latviesi par daudz mulkjiibaam domaajam,skatamies apkaart..ieverteejam.
Galvenais lai pasai viss skaisti,ne?
Ja vinai tadaa vaina ir, kas vina tiesam bikses garas staigaaas? Ir vnk taadi cilveeki,kas nevar tik atri izmainiit lietas sevii. Nerunasim par slinkajiem variantiem,kas lietas laba neko nedara.
09.06.2014 11:47 |
 
10 gadi
Reitings 3960
Reģ: 02.01.2011
celulīts nav mirstamā kaite! neredzu iemeslu, lai šausmīgi pārdzīvotu vai mocītos... Un uzskats, ka tā dēļ meitenēm cauru gadu jāstaigā garās biksēs, lai tik kāda smukule uz ielas nesāk šausmināties- psc vnk :D
09.06.2014 11:56 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
iemetiet bildi kaa izskataas tas celuliits,kuru buutu jau jaasleepj?
09.06.2014 12:05 |
 
Reitings 837
Reģ: 22.05.2012
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=1vobhqttct4eq98xknd.jpg

Es personīgi pie šādas stadijas šortus nevilktu, izvēlētos svārkus. Bet tā esmu es.
09.06.2014 12:14 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Ar citu sievieshu celuliitiem ir taa - sveshaam sievieteem es neieveeroju, bet ja redzu kaadai meitenei, kas man nepatiik, tad ir taads ljaunais priecinjsh. Kaadi tik tarakaani man nav galvaa :D

Pashai ir celuliits, bet nu pati vainiiga. Pamazaam ciinos, un uzlabojumi ir.
09.06.2014 17:35 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Kaut kas jau noteikti ir, bet necīnos pagaidām nekā. Kad pati redzēšu un jutīšu, tad kko arī darīšu. Nav man vēlēšanās ne sportot, ne no neveselīgās pārtikas atteikties :D (un nē, es pavisam neesmu resna)
Citām nepētu. Ja sanāk ieraudzīt, ka traki grubuļainas kājas, tad klusībā mazliet pašausminos un nodomāju, ka sev tā nevar ielaist..
09.06.2014 17:40 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Lasot šo diakusiju, atcerējos Merilas Stripas vārdus (no filmas Augusts): "jums dzīvē trūkst īstu probļemu, tāpēc jūs kaut kādas izdomājāt pašas". Uzskatu, ka sievietei tomēr vajag būt ar tauku slanīti, un ja ar to līdzi nāk celulīts- nu ko lai padara! Brismīgāk man liekas meitenes, kuras pārspilēti aizraujas ar sportu un diētam, kuram vairs pat krūšu nav, bet viņas tik un tā staiga uz tauku dedzinošām nodarbībām.
Pašai ir minimāls celulīts un nesmuka rēta no apdeguma, bet netaisos to slēpt no ļaunām mēlēm. Lai priecinas citas, ka viņas ir ideālakas par mani :-)
09.06.2014 20:28 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Par sportu - katrs pats izvēlas vai ar to nodarboties veselīgi, vai parspīlēt, vai nenodarboties nemaz, tas pats ar ēdienu, bet par karstumu un estētiku - tas gan neiztur manu kritiku, jo ļoti vēsi un plani var apģērbties arī neatklājot savu pakaļu visai sabiedrībai. Jo piespīlētos džinsa šortos var būt daudz karstāk, nekā vieglos, plandošos svārkos, kuri ir garumā apmēram līdz celim. Cīņā ar vasaras tveici, svarīgāk ir viegls un kokvilnas - tātad elpojošs apģērbs, nekā īss, mazs, piespīlēts un vēl, ļoti bieži, sintētisks. Ir atšķirība vai tev mugura ir jauns, stingrs kokvilnas krūšturis, vai push up sintētika + pa virsu piespīlēts poliestera krekliņš. Ja jau celulīts ir sievišķīgs, tad arī jāģērbjas sievišķīgi, nevis kkādā iespīlētā pakaļa. Ir taču visādas skaistas lina, kokvilnas kleitas, ļoti plāni maxi svārki utt.
09.06.2014 20:37 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
Kad biju ārzemēs, tikai dažus mēnešus, bet mans mini celulīts pazuda.. atbraucu uz Latviju un atkal pa ziemu nedaudz uzradās.. nezinu kādēļ, bet mans dzīvesveids pa 360 grādiem isti nemainījās, no vienas valsts aizbraucot uz citu..
09.06.2014 20:46 |
 
10 gadi
Reitings 3009
Reģ: 13.11.2011
gribētu redzēt, cik pašas perfektas esat. :D
10.06.2014 08:01 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Katrā ziņā tās fotogrāfijas ar slavenību celulītiem mani mazliet šodien iepriecināja, jo arī man sķita, ka jābūt tik skaistai kā visām fotomodelēm. Ne jau tas bija dzīves mērķis, bet tomēr... Redzot šīs fotogrāfijas sapratu, ka patiesībā viņām būtu uz ko tiekties skatoties uz manu augumu, nevis otrādāk :)
10.06.2014 11:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits