Celulīts

 
Reitings 257
Reģ: 11.10.2010
Šodien redzēju diezgan baisu skatu - apaļīga meitene, īsos šortiņos un ar baigo miziņas efektu. uzreiz aizdomājos - Vai meitenes neiespringst uz savu celulītu, vai vienkārši nekautrējas to parādīt? Cik no jums vispār apzinās un atzīst, ka esat apelsīna miziņas upuri? Vai cīnaties ar to, vai vienkārši sadzīvojat? Jo tā meitene man šķita diezgan apmierināta ar savu skatu :D
07.06.2014 15:11 |
 
Reitings 116
Reģ: 23.01.2014
cik tev ir gadi? visas sievietes ir skaistas!
07.06.2014 19:34 |
 
Reitings 312
Reģ: 31.05.2014
Šodien vienā apģērbu veikalā redzēju PĀRDEVĒJU, kura uz darbu bija atnākusi kā uz pludmali... Ļoti īsos šortos, čībiņās un caurspīdīgā maiciņā.. Un viņas augums ar nebija ne tuvu perfektam, celulīts... Ok, es nenosodu, bet kāpēc tādā paskatā jāiet uz darbu??? Saprastu, ja viņa tāda ietu pa ielu vai uz pludmali, bet tas celulīts viņas darba vietā klientiem nav jāredz..

Cik man zināms, visos kaut cik pazīstamajos apģērba veikalos ir formas tērps, kas ir konkrētā veikala apģērbs. Ja pārdevēja bija tā apģērbusies, tātad vadība to akceptē un tādā paskatā var iet uz darbu.
Kāpēc tev jāskatās uz pārdevējas celulītu? Neskaties un problēmas izpaliks!
07.06.2014 19:41 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
vairāk vai mazāk visiem ir celulīts. es ieteiktu uztraukties par savu pakaļu, nevis par citām.

(statistikai - man ir otrā stadija - pāris vietās redzams, saspiežot ādu. īsus šortus valkāju. sportoju, bet nevis lai apkarotu celulītu, bet muskuļu tonusam. pazīstu daudz sportiskākas par mani meitenes, kurām īsos šortiņos ir redzams celulīts, bet dibens un kājas tāpat ir skaistas. kaut kā tas neaizskar manas estētiskās jūtas tik ļoti, lai sauktu to par baisu skatu un veidotu par to diskusiju.)
07.06.2014 19:43 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
1 - nav redzams, pat ne tad, kad āda tiek saspiesta

How is that possible? :D Apskaidrojiet, vnk KĀ ,ja tas nav redzams ,pat kad ādu saspiež. Tas ir sort of mierinājums tām ,kurām ir :D Nē nu vnk pretrunā aiziet, tev nav izveidojies celulīts, ne pie kādiem apstākļiem tas nav redzams ,bet tik un tā borē ,ka tas ir ,loģika(?!)
07.06.2014 19:51 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Ka mani kaitina fotošopa piesaukšana, kad saka, ka visas ir saskatījušās bildes ar skaistām modelēm, slaidām, bez riepas un celulīta. Bāc, paskatieties uz ielām, ir ļoti daudz reālu, dzīvu meiteņu, kuras ir simpātiskas, slaidas un bez apelsīna mizas... :D Tas nav nekas nereāls

Uzskatu, ka pieaugušam cilvēkam tomēr ir jāapzinās savas formas, defekti un nevajag tos speciāli izcelt. Katrs var atrast sev piemērotu apģērbu, nu nav resnām, celulītainām meitenēm jālien mini šortiņos, nebūs smuki, lai arī kā viņām to gribētos.

Un celulīts gandrīz visām ir pašu vainas dēļ (mazkustība un uzturs) un to var apakrot - lūdzu, taisiet medus masāžas, ļoti palīdz, kustieties, dzeriet daudz ūdeni, masējiet. Rezultāti būs

Bet manis pēc - lai jau velk. No tā motivējos vēl vairāk, lai pati nepaliktu tāda. Ja meitene velk apģērbu, kurš izceļ visus viņas trūkumus - lai taču :)
07.06.2014 19:53 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
andie lieta tāda, tā 1ā stadija jebkurā laikā var pāriet otrajā :D
nu domāju ,ka ir tādas, kurām arī saspiežot nav redzams. Kāds grubulis ok noteikti ir, bet ne jau riktīgā aplesīna miziņas tekstūra.
07.06.2014 19:57 |
 
Reitings 312
Reģ: 31.05.2014
No tā motivējos vēl vairāk, lai pati nepaliktu tāda.

Cik zemam pašvērtējumam jābūt cilvēkam, lai viņš motivētu sevi ar "tai nepazīstamajai meitenei tramvajā bija - ārprāts! - celulīts.. CELULĪTS un īsi šorti.. viss, jāiet sportot un uzgrauzt salātlapu, lai nedod dievs man neuzmetas tāds un kāds absolūti man nezināms cilvēks nepadomā par mani, ka es tāda mazkustīga un defektaina būtne esmu"? :D
07.06.2014 19:57 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
to apgalvojumu par ūdens pārmērīgu dzeršanu pirmo reizi dzirdu. man likās, ka ir jādzer daudz ūdens, lai izvadītu minētos toksīnus.
07.06.2014 19:58 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Esmu 172 cm gara, sveru 55 kg, nēsāju 36.izmēra drēbes (nu nereāli resna, tikai no čipsiem un tortēm vien pārtieku), pieturos pie veselīga ēdiena, skrienu, mājās vingroju un man ir neliels celulīts.
Apzinos, ka esmu galīgi nolaidusies un jūtos drausmīgi vainīga, ka traumēju apkārtējos ar tik neētisku skatu, bet diemžēl neplānoju nēsāt parandžu, lai tikai neviens neko sliktu nepadomātu. Kopumā ar savu augumu esmu apmierināta un neredzu iemeslu jukt prātā kaut kādu aizspriedumainu jaunkundzīšu dēļ.
07.06.2014 20:11 |
 
Reitings 45
Reģ: 30.11.2013
Man lielāku sašutumu radītu, ja sieviete pludmalē +30 grādos staigātu garā kažokādas mētelī, bet gan jau būtu savs iemesls, kā tavs sašutums par celulītu.
07.06.2014 23:42 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
nosākuma atbrīvojieties no savām nepilnībām, kompleksiem.. :)
ārā ir vasara, mēs visi esam cilvēki. ja meitene vēlas tā ģērbties, lai ģērbjas! man tas netraucē, bet žēl tos/tās, kurus tas uztrauc ;)
08.06.2014 00:10 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Šajā diskusijā visbriesmīgākais man liekas tieši tas, ka patiešām pastāv sievietes, kurām svešs celulīts ir tik svarīgs. Es nevaru iedomāties, kāda personība tā varētu būt, vai tiešām savā dzīvē trūkst jebkādu risināmu jautājumu un hobiju, lai nāktu speciāļi portālā un rosinātu diskutēt par kaut kādas svešās meitenes celulītu, kas redzēts uz ielas? Godīgi sakot, skumji... Statistikai - saspiežot ir labi redzams celulīts. Prakstiski nesportoju, ēdu normāli, īpaši nepiedomājot. Kāpēc? Jo tā ir MANA dzīve un ES tā gribu. Man varbūt autores seja liekas baisa. Vai tādēļ viņa vilks parandžu? Diez vai. Tad kādas tiesības kādam ir aizliegt man valkāt šortus? Kas tā par laviešu domāšanu, ka var mainīt cilvēkus un viņu domāšanu tikai tāpēc, ka konkrētam indivīdam tas liekas pareizi?
08.06.2014 09:28 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Oi, esmu daaaudzu sieviešu bieds :D -
krūtis mazas,saspiežot ādu celulīts un vēl mini šortos staigāju. Man tiešām žēl, ka bojāju jūsu dzīves :D
08.06.2014 09:54 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
abi ir kroplība.Taču ta jau ka teicu ir tikai mana problēma.


paturpinot iesākto tēmu, vakar ballē bija kauliņš, nu, tāds sīks kaulu un ādas savārstījums, ciešami būtu, ja auguma proporcijas būtu un, ja kājas nebūtu līkas. Skats šausmīgs, es labāk skatos uz apelsīna mizām.
08.06.2014 09:59 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Uzskatu, ka pieaugušam cilvēkam tomēr ir jāapzinās savas formas, defekti un nevajag tos speciāli izcelt. Katrs var atrast sev piemērotu apģērbu, nu nav resnām, celulītainām meitenēm jālien mini šortiņos, nebūs smuki,lai arī kā viņām to gribētos.

Piekrītu šim. Un kāpēc uzreiz jāmetas pārspīlējumos un jābļauj par garām ziemas biksēm? Wtf? Citi apģērba gabali laikam nepastāv. Lai gan pati neuztraucos tik ļoti par citu resnumu/celulītu, tomēr uzskatu, ka ir jāģērbjas atbilstoši savam ķermenim, nevis jāuzspīlē sev šorti, kuri ir par diviem izmēriem mazāki, liekot visam liekajam karāties pāri.

Un par Kubietes komentāru, ka kaulainās var tik elementāri uzbaroties vispār nav ko teikt. Pašai anatomiju derētu pamācīties. :D atklāšu Ameriku - pastāv tādas lietas kā gēni, ķermeņa uzbūve, kaulu smalkums, vairogdziedzeris un vielmaiņa. Un neko no tā nevar izmainīt, lai vai kā "rītu".
08.06.2014 10:23 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Aļaska, to pašu var attiecinaat uz resnajam- kauli,gēni utml. Turklāt, man pirms grūtniecības ar bija nemanāms celulits, tagad var manīt pāris grumbas, bet netaisos savu brīvo laiku,kura ir maz, veltīt kaut kādam celulitam.
08.06.2014 10:37 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Resnums tieši gēnu dēļ ir daudz retāk sastopams. Pat nezinu nevienu gadījumu. Tāpēc jau arī ir tā, ka nomest svaru ir vieglāk, nekā uzņemt (ja esi no dabas tievs).
08.06.2014 10:43 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Es arī piekritīšu viedoklim par piemērota apģērba izvēli (bet šeit attiecināts vairāk uz tiešām ekstrēmiem gadījumiem). Saprotams, ka vasarā karsti, tomēr pastāv nedaudz garāki šorti, vieglas kleitas un svārki saprātīgā garumā.

Tomēr jēgu šausmināties par celulītu es neredzu - diemžēl mēs nevaram savus saistaudus izmainīt, kur nu vēl citu sieviešu.
08.06.2014 10:49 |
 
Reitings 480
Reģ: 20.10.2009
Piekrītu par apģērba izvēli. Es, piemēram, īpaši nevalkāju šortus (vienīgi dodoties uz pludmali), bet gan izvēlos plandošus svārkus (normāla garuma, ne omīgus, ne mini), gan maxi svārkus/kleitas...ir arī tādi garāki džinsa šorti, ko var valkāt... chino bikses.. variantu, kā neizcelt nevēlamo, ir daudz!! :)
08.06.2014 11:03 |
 
Reitings 360
Reģ: 17.01.2013
ēdu veselīgi,
daudz sportoju,


bet man ir neliels celulīts,vienmēr ir bijis,bet es velku šortus...un man poh...
08.06.2014 11:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits