Celulīts

 
Reitings 257
Reģ: 11.10.2010
Šodien redzēju diezgan baisu skatu - apaļīga meitene, īsos šortiņos un ar baigo miziņas efektu. uzreiz aizdomājos - Vai meitenes neiespringst uz savu celulītu, vai vienkārši nekautrējas to parādīt? Cik no jums vispār apzinās un atzīst, ka esat apelsīna miziņas upuri? Vai cīnaties ar to, vai vienkārši sadzīvojat? Jo tā meitene man šķita diezgan apmierināta ar savu skatu :D
07.06.2014 15:11 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Saule man ir ABSOLŪTI vienaldzīgs tas, vai tu uzskati, ka es esmu ''tāda'' vai ne tāda. Es netaisos nosodīt cilvēkus, ja viņi karstumā uzvelk šortus arī tādā gadījumā, ja viņiem ir celulīts. Ja tev tam atliek laiks, ieteiktu paskatīties uz savu dzīvi no malas - ja tik ļoti gribas blenzt uz citu cilvēku taukiem un celulītu, kaut kas nav kārtībā.
Katram jāapzinās ko viņš var un ko nevar atļauties.

Un kurš nosaka, ko cilvēks var vai nevar atļauties? tu? :D Lūdzu, nesmīdini. Katrs var vilkt, ko vēlas un viņiem nav jāuztraucas par to, ka celulīts vai pārkārusies riepa šausmīgi traumēs tavu vājprātīgi trauslo psihi :)
07.06.2014 18:22 |
 
Reitings 663
Reģ: 29.01.2009
Man nav celulīts. Vasarā droši gozējos uz ielas īsos šortos :) Un ja redzu kādu uz ielas iespīlētu īsos šortos un apaļīgu ar visu celulītu vai vispār celulītu ( jo ir arī tievām, tā taisnība) , tad man kaut kā tas pilnīgi vienalga. Galvenais,ka man nav, bet par citām man maz problēmu. Viņas celulīts, ne mans :D Un ja neslēpj to, kas man ... pilnīgi vienalga.
07.06.2014 18:24 |
 
Reitings 312
Reģ: 31.05.2014
Katram jāapzinās ko viņš var un ko nevar atļauties.

Vai arī te pretī spirinās tās, kuras pašas ir tādas?

Tev ir 15 gadi? Tajā vecumā, ja kaut kāds Cosmo, MTV un tamlīdzīgi saskalo smadzenes, šāda domāšana vēl ir piedodama, taču, ja esi pieaugušāka, tad ārprāts..
07.06.2014 18:30 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Tas ,ka viņa ir 3 bērnu māmiņa nav attaisnojums
Tu izsakies tā, it kā celulīts būtu nez kāds noziegums pret apkārtējiem, par kuru jāmeklē attaisnojumi...
Ir daudzas lietas, kas personīgi man šķiet neestētiskas un "fui" (nesākšu te uzskaitīt), un pati tā neizvēlētos iet uz ielas, bet... kamēr tie cilvēki ievēro pieklājības normas, kā arī savu dzīves skatījumu necenšas uzspiest man, - lai jau dara, kā viņiem ērtāk. Pabrīnos pie sevis, bet tas arī viss.

un var kaulainumu uzēst vai neizrādīt krūšu trūkumu
hmm, kā ar http://www.aboutlizzie.com/ ??? OK, tas ir ekstremāls gadījums, tomēr - ir cilvēki, kam nemaz nav tik viegli uzņemt svaru pat tad, ja ļoti cenšas.

kāda neiespringst par savu celulītu un kādu problēmu tas rada jums? Žēl, ka viņa neiespringst?
šim piekrītu. Bieži šķiet, ka tā čakarēšanās par to, kā gan citas atļaujas būt tik resnas vai tik tievas, lielā mērā ir tāpēc, ka pašas kritizētājas ir dikti centušās pietuvoties kaut kādam "žurnālu vāku modeļu" izskatam, tāpēc viņām besī, ka citas tajā pašā laikā jūtas tīri labi, nemaz nedzenoties pēc tā "ideāla" (kas taču katram var būt savādāks).
07.06.2014 18:32 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
P.S. - patīk pining pēdējais komentārs, veselīga attieksme.
07.06.2014 18:34 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Vai arī te pretī spirinās tās, kuras pašas ir tādas?

Jā, šis mani arī pārsteidza :D Tikko kā spirinās pretī, tā pretī ''arguments'' a tu pati noteikti tāda! :D
07.06.2014 18:35 |
 
Reitings 29
Reģ: 07.06.2014
Stereotipi, stereotipi un vēlreiz stereotipi.
Tu uztraucies par citas meitenes celulītu, bet viņa ar visu celulītu ir laimīga. :D
07.06.2014 18:39 |
 
Reitings 663
Reģ: 29.01.2009
zaptesburka :)
07.06.2014 18:40 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es domāju, ka meitenes, kas celulītu uztver tik asi, ir kompleksainas. Savs celulīts arī ir jāmīl, jo tas ir savs :D
07.06.2014 18:41 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Jūs te par celulītu izsakāties kā par kaut kādu nagu lakas krāsu.
Celulītu nevar uzveikt vienas dienas vai nedēļas laikā.
Man ir celulīts. Esmu tieva, ļoti daudz sportoju, lietoju veselīgu dabisku uzturu, nelietoju hormonus, mēģināju iziet vairākus pretcelulīta ārstēšanas kursus, gāju uz masāžām.
Kur celulīts bija, tur arī palika. Un tikai milzu nauda vējā par ārstēšanu.
Ne visām ir daudz nauda ārstēšanām un ne visām izdodas uzveikt celulītu.
Ja kāda var ieteikt iedarbīgu, uz sevis pārbaudītu metodi, būšu pateicīga.

Pirms nosodāt kādu, kam ir celulīts, pajautājiet, cik lielu darbu un cik daudz naudas cilvēks ir ieguldījis cīņā. Tikai mazgadīgs skuķis var paziņot, ka visām tām, kam celulīts, ir čipsus rijošas dīvānā sēdētājas.
07.06.2014 18:44 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Patiesībā jau dzīvē nekas no tā nemainās - ir celulīts vai nav... :) Tas tiešām ir skaistumkopšanas industrijas uzpūsts burbulis. Ja mūs neviens tā neprogrammētu (ka tas ir defekts), tad mēs to uztvertu kā normu.
07.06.2014 18:50 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Mani iisti nesatrauc citu celuliits. Jaa, ja to pamanu-pamanu, nepamanu-suudiigaak nepaliek.
Neuzskatu, ka taam, kam ir celuliits un tas vinjas neuztrauc, jaastaigaa ziemas biksees, ka tik kaads nepamana....lai sleepjas taas, kuras tas uztrauc. (Es runaaju tikai par celuliitu, nevis aptaukoshanos, utt.)
Man pashai uz saaniem ir celuliita rievinjas, kad aadu saspiezh vai ja kaut kaa apseezhos. Dzeru uudeni, eedu veseliigaak, ik pa laikam veicu vakuumasaahas. + man ir ljoti caurspiidiiga aada, taa, ka katrs asinsvads izspiezhas un ''uztaisa'' taadu raibumu uz kaajaam:D bet tur taisos piestraadaat ar solaariju:D bet es nekad neesmu iedomaajusies, ka man buutu biksees tikai jaastaigaa vasaraa. Nee, es sevi miilu pietiekoshi, lai ljautu kaajaam briiviibu.
Jaapiemin, ka apakshbikshu garuma shorti un ''knapi vaaveri nosedzoshi '' svaarki manaa garderobee nav. Es runaaju par svaarkiem virsh celiisha, pus ciskaa un shortiem tpt...
07.06.2014 18:52 |
 
Reitings 153
Reģ: 07.09.2013
Šodien vienā apģērbu veikalā redzēju PĀRDEVĒJU, kura uz darbu bija atnākusi kā uz pludmali... Ļoti īsos šortos, čībiņās un caurspīdīgā maiciņā.. Un viņas augums ar nebija ne tuvu perfektam, celulīts... Ok, es nenosodu, bet kāpēc tādā paskatā jāiet uz darbu??? Saprastu, ja viņa tāda ietu pa ielu vai uz pludmali, bet tas celulīts viņas darba vietā klientiem nav jāredz..
07.06.2014 18:56 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Nepiekriitu, ka resnaas var vilkt to pashu, ko tievaas. Vairaak japiedomaa, lai resno pakalu taa neizcel un virsu paskatoties vemiens nenak.
Piemeram var vilkt drusku garakus shortus, vai svarkus.
07.06.2014 18:57 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nu, nez. Man ir neliels celulīts, un tāpēc es šortos nestaigāju. Ir gana daudz alternatīvu, piemēram, es šovasar staigāju kuplos svārkos līdz celim. Karsti nav, un neviena estētiskās jūtas nav jāaizskar :D

Protams, katrs jau var staigāt kā grib. Bet man šķiet tikai normāli novērtēt savus trūkumus un censties tos notušēt, bet skaistākās ķermeņa zonas izcelt.
07.06.2014 18:58 |
 
Reitings 199
Reģ: 02.06.2014
Celulīts ir visām Latvijas sievietēm, izņemot dēļiem.

No ko lai dara, jākopj sevi.
07.06.2014 19:00 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Starp citu, man pret šo problēmu ļoti labi palīdz body bike treniņi, domāju, ka arī citi cisku/dibena vingrojumi, piemēram, pietupieni, uzlabos situāciju. Sakārtota ēšana, protams, arī ir vajadzīga.
07.06.2014 19:00 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Mani nesatrauc ne mans celulits, ne citu! Drizak apbrinoju meitenes, kuras var uzvilkt shortinjus ar celulitu!
Manuprat, muljkjigak delj ta celulita sedet majas un neiet ne ara, ne uz juuru braukt sauloties (zinu pat tadus eksemplarus).
07.06.2014 19:03 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
ir iedalītas vairākas celulīta stadijas

1 - nav redzams, pat ne tad, kad āda tiek saspiesta

2 - nav redzams, kad stāv un/vai sēž/guļ. apelsīna miziņas tekstūra kļust redzama, kad ādu saspiež.

3- Aplesīnas miziņas efetcs redzams, kad stāv, bet var kļūt neredzams, kad apguļas.

4 - Redzams gan stāvot, gan sēžot/guļot.


tā, ka vairāk vai mazāk visām ir celulīts.

visi tie skinny džinsi, sēdēšana ar sakrutotām kājām ilgtoši palēlina cirkulāciju. jāstaigā, jāpeld, jāskrien.

body brushing un labi skurbji arī palīdz (kustības jāveic sirds virzienā, tātad uz augšu).



Man netraucē citu celulīts, kas man par daļu.
07.06.2014 19:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits