Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lādiņš dvēselei-teātris

 
Reitings 712
Reģ: 29.01.2009
Sveikas saulainā sestdienas rītā! :-)

Gribēju lūgt vai varat padalīties ar viedokli un atsauksmēm par teātra izrādēm, kuras šobrīd ir aktuālas Rīgas teātros.
Laikam vairāk interesētu komēdijas žanrs :-) Bet varbūt ir arī kaut kas grande citos žanros :-)

Liels paldies! Un jaukas brīvdienas! :-)
24.05.2014 10:20 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Maija vidū biju uz izrādi "Izraidītie" Dailes teātrī. Atsauksmes no citiem labas, bet es iesaku, lūk, ko - neiet uz šo izrādi! Pilnīgi tukša laika šķiešana! Absolūti! ;) Iespējams, ka man traucēja tas, ka katra teikuma galā bija "nahuj, bļeģ, pizģets" utt.. Man kā cilvēkam, kurš pat anekdotes nesaprot, bija diezgan grūti nosēdēt 5 h (tāds bija izrādes garums) un šo murgu noskatīties. Paliku līdz beigām tikai tāpēc, ka biju kopā ar cilvēkiem, kuri man ir nozīmīgi. Ja būtu bijusi viena, tad momentā pēc 1.cēliena dotos prom. ;)
06.06.2014 18:33 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
No komēdijām pēdējā laikā nekas nav redzēts. Ar mammu bijām uz ''Plikie un pusplikie'' Tur it kā bija jautras epizodes, bet tā kā es, atšķirībā no mammas,nebiju redzējusi pirmo daļu(''Pēdējā grēka līcis''), tad es tur šo to tā kā...neuztvēru. Nebija jau slikti. Bija viens monologs, kas pavilka uz emocijām, bet otrreiz neietu. No komēdijām es izsmējos pie ''Primadonnām'' un vēl dažām no tās sērijas. Viegls humors, nekādas dziļās domas...
Pārsvarā eju uz Daili un pēdējā laikā redzētas tikai dramatiskās izrādes. Man ļoti patika ''Izraidītie''. Vēl nedēļu par to izrādi un aktieru darbu tajā, domāju. Vēl man laba likās ''Neprātīgā Zelda'' un pārdomas palika pēc ''Nakts vēl nav galā''.
06.06.2014 18:40 |
 
10 gadi
Reitings 578
Reģ: 24.11.2012
Šogad sanāca tikai uz divām izrādēm aiziet - biju uz "Izraidītie" un otro reizi uz "Parīzes Dievmātes katedrāle". Izraidītie - sākumā arī bija tāds wow par tiem trīsstāvīgajiem, jutos pat nedaudz neērti :D Bet tad redzēju, cik ļoti aktieri ir iejutušies savā tēlā, tas mani tā paķēra, trīsstāvīgie kļuva sekundāri, uztvēru spilgto tēlojumu, vēstījumu, emocijas.. Ļoti patika!!
06.06.2014 18:46 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Man ļoti patika ''Izraidītie''. Vēl nedēļu par to izrādi un aktieru darbu tajā, domāju.


Cik cilvēku, tik viedokļu! :)
06.06.2014 18:47 |
 
Reitings 81
Reģ: 02.01.2013
"Izraidītie" noteikti var patikt vai nepatikt, bet vienaldzība noteikti nebūs.
07.06.2014 18:19 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Biju uz Dailes "Nakts vēl nav galā" -ļoti ļoti patika, kārtīga viela pārdomām vēl dažas nedēļas pēc izrādes noskatīšanās. Liels plus arī ir kamerzāle, kurā atmosfēra ir personiskāka, intīmāka nekā lielajā zālē, vieglāk un skaidrāk nolasīt aktieru emocijas no sejām, bez liekas drūzmas un cilvēku pūļiem ārā/iekšā ejot. Komēdija gan īsti nav, bet mirkļi smiekliem arī neiztrūka.
07.06.2014 18:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits