Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pretēji briesmīgajam!

 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Tā kā izveidojās diskusija par to, kādu apģērbu mēs nu galīgi nekad mūžā nevilktu, iedomājos varbūt varētu iemest bildītes kādus apģērbus jūs valkājat ikdienā ? (Svētkus šoreiz neskaitīsim) :)
Personīgi es lielākoties staigāju legingos, vai džinsos! Kopā ar kādu kapučdžemperīti vai jaciņu! Vasarā protams - šortiņi un kāda skaista maiciņa vai blūzīte. Pa retam kleitiņa.
Un protams, kur tad bez labajām trenuškām! Diezgan bieži izeju ārā, vai tā pat pa mājām, ar šāda tipa treniņbiksēm! Sportiski, skaisti un ērti! :)

04.05.2014 20:08 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Un nevajag sakt te sunat"vienalga tachu ko citi doma,gerbies ka paik un ka ir erti" eerti ir ari plikam staigat un naktskrekla, bet es tada nekad nelistu araa no majas. Un ka var but erti izskatifties pec spoka,un ka var but erti ar nekemmetiem matiem!



Ja izlīdīsi plika no mājas, tad policija tevi savāks. Dabūsi maksāt sodu + vēl aizvedīs pārbaudīt vai tev viss kārtībā ar psihi. :-D :-D
Bet ko var ņemties. Tas,neko nemainīs ka te daža laba cepās un cenšas pierādīt kkādu savu taisnību. Vajag vairāk pievērsties savai dzīvei nevis uztraukties par citām. Ja pašam būs piepildīta un notikumiem bagāta ikdiena, tad nevajadzēs domāt par citu nemazgātiem matiem un nomītām kurpēm.
05.05.2014 14:23 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Tātad- es tagad izeju no mājas, pāreju pāri ielai, esmu 2 minūšu attālumā no piemājas bodītes un man pretī nāk cilvēki. Jautājums- kā tie cilvēki zina, ka es tik uz pāris minūtēm izskrēju no mājas (līdz ar to mans nestils ir attaisnost)???


Nu tas, ko viņi padomā mani gandrīz pilnībā neuztrauc :D
05.05.2014 14:26 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Man galvenais ir ērtums, modei tā īsti nesekoju līdzi.

Aukstajā sezonā valkāju:
-legingi(jā,jā es zinu,ka legingi nav bikses)
-bezpapēžu zābaki
-džemperis
Istabā:sporta bikses-vienalga kādas,ka tik kaut viena kabata
-maika
-jaka ar rāvējslēdzēju un kapuci
Siltajā laikā valkāju:
-kleitas
-maika
-trikotāžas svārki
-trikotāžas šorti
-jaka ar slēdzēju
-laiviņas/balerīnas
Istabā to pašu.
05.05.2014 14:43 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Bet man radās jautājums- daudzas saka, ka trennuškas ir ok līdz tuvākam veikalam u.c. maziem izskrējieniem no mājas. Tātad- es tagad izeju no mājas, pāreju pāri ielai, esmu 2 minūšu attālumā no piemājas bodītes un man pretī nāk cilvēki. Jautājums- kā tie cilvēki zina, ka es tik uz pāris minūtēm izskrēju no mājas (līdz ar to mans nestils ir attaisnost)???


Bet tieši par to es arī rakstīju. Ir traki, ja TIK ļoti uztrauc svešu cilvēku viedoklis, ka jāpucējas, aizejot pēc piena. Nu, ieraudzīs tevi vecs onka un smuks čalis tajās 2 minūtēs un padomās, ka tu esi bezgaumīga, un?! Kas no tā tavā dzīvē mainīsies?
05.05.2014 14:57 |
 
10 gadi
Reitings 3176
Reģ: 29.01.2009
Jautājums- kā tie cilvēki zina, ka es tik uz pāris minūtēm izskrēju no mājas (līdz ar to mans nestils ir attaisnost)???


Kāda starpība, vai TIE cilvēki zina vai nezina. Tici vai nē, bet lielākā daļa pat nepamanīs, ka meitene, kas tikko pagāja garām ir trennuškās vai nav. Kur nu vēl aizdomāsies, par to, vai viņa tā ikdienā staigā vai tikai līdz veikalam aizskrējusi.
Un pat ja pamanīs, tad pēc 5minūtēm būs to aizmirsuši.
05.05.2014 15:00 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Kāda starpība, vai TIE cilvēki zina vai nezina. Tici vai nē, bet lielākā daļa pat nepamanīs, ka meitene, kas tikko pagāja garām ir trennuškās vai nav. Kur nu vēl aizdomāsies, par to, vai viņa tā ikdienā staigā vai tikai līdz veikalam aizskrējusi.

Tieši tā! Padomā pati, tu ikdienā tik sīki vēro apkārtējos un pie sevis spriedelē, kā, ko un kāpēc šis cilvēks velk? :D Nē, taču, katram ir savas darīšanas, domā par kaut ko savu, un ja pat pamana tās bikses, diez vai kaut ko sāk analizēt par tām.
05.05.2014 15:31 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Kāda starpība, vai TIE cilvēki zina vai nezina. Tici vai nē, bet lielākā daļa pat nepamanīs, ka meitene, kas tikko pagāja garām ir trennuškās vai nav. Kur nu vēl aizdomāsies, par to, vai viņa tā ikdienā staigā vai tikai līdz veikalam aizskrējusi.
Un pat ja pamanīs, tad pēc 5minūtēm būs to aizmirsuši.


Nu tieši to pašu es centos pateikt! Kāda nozīme, ko citi domā??? Un vēl iedalīt- trenuškās līdz veikalam ir ok, ar velo arī, bet vot uz parciņu aiziet vairs nav ok! :D Nu tak smieklīgi- kas grib, tas lai kaut uz kāzām un izlaidumu iet trenuškās.
Un vēl smiekli nāk par tiem izteicieniem, ka tās kam nepatīk trenuškas, ir cacas un princese :D Vispār jau starp sporta biksēm un 12 cm špiļķu ir vēl ļoti, ļoti daudz variantu:)
05.05.2014 15:37 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Kārtējās cosmo galējības. Zelta vidusceļa starp cacām un trennušku valkātājām nav :D
05.05.2014 16:04 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
man arī ir tāda tipa bikses kā diskusijas pieteikumā ieliktās, tiesa, manējās nav domātas sportam, bet kā ''brīvā laika'' apģērbs un es tajās braucu iepirkties uz pārtikas veikalu vai pie dabas kopā ar draugiem. pa pilsētas centru un promenādēm neeju tādās staigāt, gribās tomēr nedaudz sapucēties (ar sapucēšanos domāju kaut vai džinsa bikses uzvilkt :D ).
vispār mana austrumeiropiskā tieksme kopt sevi ir daudz man palīdzējusi dzīvē, pret sievieti, kas ir sakopta no kāju nagiem līdz matu galiem tomēr ir citāda attieksme, cilvēki izturas ar lielāku cieņu. neķemmēti mati un saburzīts apģērbs nevienam godu nedara.
ar sevis kopšanu nedomāju kleitu un augstpapēžu kurpju vilkšanu, frizūru taisīšanu, uzskatu, ka katrai situācijai ir piemērots savs apģērbs, stili mēdz būt dažādi, bet piem. sporta apģērbs ir domāts sportam, augstpapēžu kurpes nav domātas, lai ar tām brauktu cept šašlikus utt.
05.05.2014 16:08 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
05.05.2014 18:29 |
 
Reitings 372
Reģ: 05.12.2013
Man no dažām te riktīgi smiekli nāk.Tracina tie komentāri a la ''šausmas,kā var trenuškās iet ārpus mājas''.Tādas jau princeses.Cacas atradušās.Žēl tikai,ka tās,kas te raksta visu šito,dzīvē pašas ne labāk ģērbjas.Pareizi..sevi taču neviens neredz.
05.05.2014 18:45 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Kaa es gerbjos,pastasti...? :D
05.05.2014 19:23 |
 
Reitings 503
Reģ: 11.05.2011
Tomēr tā attieksme pret savu izskatu daudz ko izsaka. Ārzemnieces ir dabiskākas. Viņas var būt resnas, taukainiem matiem un lempīgu gaitu, bet viņas būs pārliecinātākas par sevi. Izies uz ielas trenuškās un i neiedomāsies, ka kāds varētu par viņām kaut ko sliktu padomāt.


Ļoti pareizi pateikts. Man pirms gadiem sanāca nokļūt psihologa krēslā, un starp visām manām problēmām, pacēlās arī jautājums, kas tas ir, ka nevaru pat uz veikalu aiziet, nekrāsota, nepucēta? Un atbildē - kompleksi tie ir. Proti, tiecoties uz kaut kādu perfekcionismu, mēs patiesībā mēģinam slēpt pašapziņas trūkumu. Nu jau pagājuši gadi, un man vairs nav problēmu iziet uz ielas "bez acīm", kkadās muļķīgās biksēs, kedām kājās. Un, ja godīgi šadi jūtos pat pašapzinīgāk, nekā glītā kleitiņā un papēžos, jo esmu pārkāpusi pāri tam "bubulim" - ko par manu padomās citi. . Protams, ja etiķete prasa izskatīties normāli, tad tā arī daru (tik pašapzinīga vēl neesmu :D)
Ikdienā, izklausīsies banāli varbūt, patīk kā ģērbjas aktrise Megana Foksa, ne par cacīgu, ne par bomārīgu, un arī grūtniecības laikā vnm ljoti labi izskatījas. Ta kā bieži čiepju idejas no vinjas.
http://ej.uz/tq2r
05.05.2014 19:32 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Nevaru iedomāties sevi trenuškās ārpus mājas vai nesportojot. Pat laukos pa āru nevilktu tās, ja nu vienīgi uz minūti izskriet kaut kur, bet noteikti ne pastaigās ar suni vai kā tā. Man vienalga, vai kāds to nodēvē par kompleksiem vai kā citādi, bet man ir svarīgi izskatīties labi - tad arī jūtos īpaši labi. Tās nebūt nav rozā kleitas un augstpapēžu apavi, tā, manuprāt, ir pretējā galējība trenuškām, es izvēlos vidusceļu. Un par tām dabīgajām ārzemniecēm - hmm, nu es priecājos, ka neesmu tāda.
05.05.2014 23:05 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
Šajā diskusijā mani vienīgi izbrīna fakts, ka jūs ejat pa ielu, šausminaties, kas nu kurai ir uzvilkts un kā citi izskatās. Manā izpratnē nekopta un briesmīgi ģērbusies ir tikai bezpajumtniece. Personīgi man pilnīgi vienalga, kas nu kurai ir mugurā. Uz ielas vai veikalā manu prātu aizņem svarīgākas domas. Un runājot par treuškām, tās man patīk daudz labāk nekā tie īsie džinsu šorti, no kuriem pakaļa veļās ārā. :D
06.05.2014 11:01 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Garderobe sastāv tikai no svārkiem, topiņiem, krekliņiem, jaciņām. Ir divi džinsi, kuras uzvelku brīvdienās.
Legingu nav, trennuškas nav, botas, kedas nav.
06.05.2014 11:17 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Nav ērtāka apģērba gabala par trenniņbiksēm, kad mājās ir auksts, tad velku. Bet man tādas smukas :) Bet ārā gan nekad neietu tajās. Nu izņemot, kad esmu laukos.
07.05.2014 09:56 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man jaasaka tiesi tas pats ,ko raksta Krista un Neons-nevienam pat acis nepamirkskinaasies,ja uz veikalu aizbrauksi treninbiksees.Es arii esmu aizbraukusi uz piemaajas veikalinu legingaas un liidziigaa kleitinaa(striipainaa),kaadu raada savaa bildee DIO.Librai liela taisniiba,ja kaadu redzam smukaaku kaa vieteejos(jaamin,ka nedziivoju Nujorkaa,bet tas notiek arii manaa pusee),noteikti izteiksim komplimentu.Skaisti cilveeki patiik visiem,tas noteikti taisniiba,tas tiek noveerteets,tomeer jasaka kaa ir,biezi eertums dara savu un daudz eertaak pa maaju riikoties vienkaarsaas katuuna legingaas ar kaadu topinu virsuu,treninbiksees,kuraam pieskanota pareiza gaumiiga auksina,nekaa stiivaa ,elegantaa aogeerbaa,kuraa nevar neko iisti padariit maajaas.Esmu noveerojusi,ka manu garstaavokli uz darbosanos maajas noteikti nosaka apgeerbs,kaads ir uzvilkts no pasa riita!
Gribeeju pateikt ,ka staigaajot vairaakus km dienaa pa Riigu redzeeju loti daudzas meitenes legingaas un treninbiksees uz riteniem-tas man loti patika !
10.05.2014 14:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits