Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pieredze jaunajā konracepcijā

 
Reitings 5
Reģ: 19.11.2009
Sveikas!

Kā jau katrai no mums - aktuāla ir kontracepcijas metode. Arī man un tagad jo sevišķi,jo, šķiet, ka esmu atradusi vīrieti, ar kuru vēlos pavādīt kopā ilgu ilgu laiku. Tādēļ arī kontracepcijas metodi sāku apdomāt - nevēlos vairs "sēdēt" uz prezzervatīviem vai no pārtrauktā dzimumakta, bet gribu kaut ko ērtāku un drošāku. No prezervatīviem man arī bieži veidojas nepatīkamas sajūtas - āda un vide nelabvēlīgi reaģē uz gumiju ( vai tml).

Iepazinos ar informāciju un biju pie ārstes. Iepatikās minispirāle Flēre un arī implants.

Vēlējos jautāt, vai kāda no metenēm varētu padalīties ar SAVU PERSONĪGO pieredzi, lietojot kādu no šīm metodēm?

Interesē lietotāju komentāri, nevis pārlieku jaukie teksti no informatīvajiem rakstiem.
28.04.2014 11:03 |
 
Reitings 5
Reģ: 19.11.2009
p.s. Atvainojos par kļūdu virsrakstā :)
28.04.2014 11:11 |
 
Reitings 3
Reģ: 07.04.2014
personiiga pieredze man gluzi vel nav, jo arii tikai tagad biju pie dr un prasiju par spirali. lidziga situacija, ka Tu - nopietnas attiecibas un jadoma, ko darit.
doka teica, ka kopuma ta ir piemerota tadam meitenem, kam vel nav bernu un ir mazaka, neka mireena, ka amerika labas atsauksmes, jo tur jau gadu lieto. katras individualas ipatniibas varbut ko ietekme, tas tad jaskatas katrai. es domaju, ka meginasu, jo prinipa esmu nobiedrusi kadai ilgai metodei, tuvaka gada laika tocna bernus negribu.
30.04.2014 13:05 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Kontracepciju lietoju aptuveni 5 gadus, tagad esmu pārtraukusi lietot, jo tas nav tā vērts. Ārsti uz to pelna, iesakot jaunām meitenēm lietot to murgu. Kāpēc murgu? Protams, katrai var būt savi simptomi, kādai vispār nekā nebūs. Cita, lietojot šādas lietas, piedzīvo spontāno abortu, arī es to piedzīvoju, tāpēc pārtraucu lietot. Zāļu iedarbība uz nākamām paaudzēm nav izpētīta, nav zināms, kā šīs zāles ietekmēs tavu bērnu un pat tavu dzīvi pēc vairākiem gadiem.


Varbūt izklausos pēc vecas omas, bet tos hormonus es nevienam neieteiktu sevī likt iekšā. Tad labāk izsargāties ar gumiju. Vismaz, kad gribēsi mazo kaut kad, nebūs problēmu, jo problēmas var un var arī nebūt. Un to nepateiks tev ne dakteris, nekas, tas būs tikai ar laiku. Un spirāli liek pēc dzemdībām, man daktere piedāvāja ielikt pirms, bet nu tas nav tas pareizākais un arī ar spirāli var palikt stāvoklī. Implants būtībā ir tā pati tablete, tikai tev nebūs jāatceras katru dienu iedzert. Ja godīgi, šis viss nemaz nav tik drošs ilgākā laika posmā.
06.05.2014 13:03 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Par implantiem nezinu, bet spirāles nemaz tik drošas nav, manas vīramātes draudzene tā tika pie ceturtā bērna.
06.05.2014 13:10 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nekad neesmu lietojusi hormonus, jebkādā veidā, varbūt tāpēc man nekad nav bijusi piena sēne, cistas un citi brīnumi, pat mr kā pēc pulksteņa. Nu nav hormonos nekas veselīgs, reāla organisma čakarēšana.
06.05.2014 13:17 |
 
Nedomāju, ka ir pareizi teikt
spirāles nemaz tik drošas nav


tā var teikt par jebkuru metodi. PILNĪGI JEBKURU
06.05.2014 13:17 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Nedomāju, ka ir pareizi teikt
spirāles nemaz tik drošas nav


tā var teikt par jebkuru metodi. PILNĪGI JEBKURU


Bet ir atšķirība starp to, ka tu pamani, ka ir plīsis prezervatīvs, pēc kura var iedzert AK, ja nevēlas bērnu vai sākt piedomāt pie saviem ikdienas paradumiem, ja to vēlas, un to, ka paliec stāvoklī, lietojot hormonālo kontracepciju, kura visu apaugļošanos un arī bērna sākuma attīstības laiku tev čakarē organismu.
06.05.2014 13:23 |
 
Reitings 712
Reģ: 29.01.2009
Janvārī sāku lietot OK un 2 mēnešu laikā pieņemos svarā par 10 kg :| Varbūt tikai sakritība, jo man izmainījās dzīves apstākļi, varēju sākt regulāri un pilvērtīgi ēst, BET būtībā nejau 10 kg 2 mēnešos.. 2-3 kg ok, bet ne 10 :(

Ārste ieteica novaring, tagad pirmo mēnesi testēju. Jūtu, ka apetīte ir mazinājusies. Papētīšu kā organisms pieņems un tad izlemšu. Ja arī riņkis nepatiks, tad gan metīšu mieru hormoniem, jo nu jāpiekrīt,ka nekas labs tas nav, lai kā arī ārsti mierinātu.

Par spirāli esmu dzirdējusi ļoti daudz sliktas atsauskmes un arī par implantu. Gan par to, ka ieaug un tad jāoperē. No implanta atkal ļoti svars sāk mainīties, kuru pēc tam ļoti grūti kontrolēt. Bet tā nav mana personīgā pieredze, varbūt paši cilvēki kaut ko nepareizi darīja un tāds bēdīgs rezultāts.
06.05.2014 13:57 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Man ir spirāle jau pus gadu.... sākumā kamēr organisms pierada bija smērēšanās pirms un pēc MR, kas kaitināja, bet tad daktere izrakstīja papildus sāles kuras jāsāk lietot MR pēdējās dienās, bet nostrādāja kaut kāds mērfija vai kāds tur likums un līdz ko nopirku zāles, tā viss normaizējās pats no sevis :D :D :D Ar spirāli ir traki ērti jo 5 gadus nav neparko jādomā, ja vien organisms viņu pieņem (un tās arī ir dažāda veida)
06.05.2014 14:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kādu laiciņu atpakaļ LV bija lielāka pieredze nevis implantu likt iekšā, bet gan ņemt ārā :D Gan jau kaut kas ir mainījies :D

Katrā ziņā es neatbalstu hormonālu prep. lietošanu kontraceptīvos nolūkos. Veselai sievietei, kurai organisms labi strādā.. nevajag mākslīgi jaukt ārā dabīgos procesus. Neviens nevar paredzēt, kā organisms uz to reaģēs..
06.05.2014 14:05 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
No prezervatīviem man arī bieži veidojas nepatīkamas sajūtas - āda un vide nelabvēlīgi reaģē uz gumiju


Iesaku pamēģināt LifeStyles Skyn. Pati nevaru lietot parastos prezervatīvus, bet šie ir super!

Par OK - neiesaku. Esmu jau rakstījusi par savu pieredzi, tāpēc neatkārtošos. Nekas labs tas nav.
Ar topošo vīru jau pašā attiecību sākumā izrunājām, ka hormonus nelietošu.
Veselība pirmā vietā!
06.05.2014 14:14 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
Es ar nometu tabletes...sākās visādi sūdi....
06.05.2014 14:20 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Janvārī sāku lietot OK un 2 mēnešu laikā pieņemos svarā par 10 kg Varbūt tikai sakritība, jo man izmainījās dzīves apstākļi, varēju sākt regulāri un pilvērtīgi ēst, BET būtībā nejau 10 kg 2 mēnešos.. 2-3 kg ok, bet ne 10


Sen vairs nav tie laiki, kad tabletēs ir hormonu deva, kas derētu zirgam, tāpēc tomēr labāk padomā, ko un kā ēd, nevis vaino tabletes un turpini stumt iekšā nākamo kūciņu.

Kamēr lietoju OK, svars nav palielinājies vispār, tieši otrādi, bet tas ir ēšanas paradumu maiņas dēļ.

Kopumā par OK nezinu, vai vairāk domāju labu vai sliktu. Pēc 2 mēnešu lietošanas izlēmu pārtraukt, jo nejutos īsti labi, no sāpēja krūtis, pēc tabletes izdzeršanas reizēm turpinājās slikta dūša u.c. sīkumi, bet organisms tā arī nepielāgojās, tā kā nu nav, ko ķēmoties. Šodien biju pie ginekoloģes, ieteica padomāt par minispirāli, iedeva bukletiņu. Jā, sarakstīts viss skaisti un jauki, bet tomēr... Tieši par minispirālēm maz cilvēku atsauksmju, tāpēc mazliet bail. Kāda zina, cik tas izmaksā?
08.05.2014 18:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits