Iedvesmojoties no mēnešreižu diskusijas

 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Jums vispār ir bijusi tāda mātes un meitas sarunas par seksu un mēnešreizēm? Man tādas nekad nav bijušas, visu pati uzzināju meiteņu stundās kurā tur klasē un internetā. Kā ir ar jums?
20.03.2014 23:46 |
 
Reitings 1
Reģ: 30.03.2020
Man bija šausmu stāsts, nu vismaz tā likās.
Ar māti nav labs kontakts bijis, jau 10g vecumā par visu izstāstīja, un lika nēsāt līdzi vienu paketi, pārējie nevarēja saprast kas tas ir, protams, rakņājās visur kur nevajag.
Mēnešreizes sākās ļoti vēlu, manai jaunākai māsai sākās ātrāk kā man pārliecinoši. Un tad kad viņai sākās, tēvs jokojoties teica, redzi kā viņai sākās ātrāk, tev bērnu nevarēs būt, bet viņai būs... māte neaizstāvēja. Es aizvainota aizskrēju prom un noslēpos utt. Sākās pēc sporta stundas, kur īsti nemanīju, jo bija melnas bikses, likās nesaturēšana. Pārējās meitenes dīvaini noskatījās kā pārvelku droši bikses. Kad sākās māte vienaldzīgi izturējās, māsas bez maz vai nosvinēja.
Ar krūšturi bija vēl trakāk. Man brālis uzgrūdās virsū, es iekliedzos, jo man sāpēja krūšu gali. Sākumā pirms šī gadījuma vislaik sāpēja, nevarēju saprast kas par lietu. Māte pienāca klāt un pateica, lai paceļ maiku, es arī izdarīju, piegāja pie tēva un pateica kad krūtis aug. Tad brālis ar māsu cēla augšā maiku, es neatļāvu un viņi turpināja līdz manai panikai, bet vecāki neko. Jutos pazemota.
Par seksu, runāja vislaik kāds viņai ir ar un kādu vajag
Nu, tagad saprotu manas izjūtas par šo. ??
30.03.2020 22:54 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.11.2016
Mans krūšturstāsts bija diezgan līdzīgs kā pārējām - negribējās vilkt, spieda, bet vismaz ziemā es sāku viņu vilkt. (Mierināju sevi, ka vismaz siltāk būs pa āru staigāties?). Pirmais krūšturis bija Hello kitty, kas priekšā taisījās ciet. Nu tā vienreiz dauzījos skolā ar klasesbiedriem un jūtu, ka man kaut kas priekšā attaisās. Sapratu, ka ir ziepes -krūšturis attaisījās.?? tad nu bija jāiet uz wc kabīni, jātaisa ciet.
Par mēnešreizēm mums stāstīja skolā, arī deva ikdienas ieliktnīšus un parastās paketes. Dienā, kad sākās bija jābrauc uz kāzām. Jau biju ieplānojusi vilkt baltus svārkus un augšiņu. Tad nu beigās braucu melnos legingos un tunikā. ? Prasīju mammai, ko labāk likt -ikdienas vai parastās (es taču nesapratu vēl atšķirību?), mamma neskatoties norādīja uz ikdienas paketi un to arī paķēru. Protams, ka pēctam bija kā bija.. ?
31.03.2020 15:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)