Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neliela palīdzība.

 
Reitings 161
Reģ: 03.10.2013
Sveika! Varbūt te ir kāda pieredzējušāka māmiņa, kura var padalīties pieredzē.

Ir tā, ka šorīt dārziņa auklīte izteica sūdzību par dēlu - pats reti iet gulēt, traucējot citiem. Lauž mantas un neklausa. Viņam drīz būs tikai 4gadiņi. Pirmais gads dārziņā. Ā... un tāda stulba situācija, katru mēnesi jāiemaksā bija fonds 2Ls vērtībā... Pirmo mēnesi iemaksājām un līdz šim brīdim nebijām maksājuši (tas nebija speciāli, pati neesmu vēl pieradusi pie tā dārziņa... Bet var jau arī ātrāk to atgādināt, nekā tad kad pus gads jau ir pagājis, visādi gadās, tiešām biju aizmirsusi par to). Dīvaini ir tas, ka atnākot viņam pakaļ uz dārziņu, vnm viņš sēž un mierīgi spēlējas, nekad pat neesmu redzējusi, ka viņš tur būtu skraidījis vai agresīvi uzvedies.

Esmu diezgan emocionāla un ņemu visu pie sirds tā pārāk... tāpēc esmu satraukusies par to... Auklīte saka, lai domājam ko darīt, lai viņš klausītu.
Un tā... ko man darīt? Bērni parasti mēdz kko salauzt + pirmais gads viņam, pierast vajag, jo vel bieži slimo. Vai arī tā ir kkāda sava veida nepatika pret mūsu dēlu? Jo audzinātājas nekad nav sūdzējušās par viņu.
07.03.2014 08:18 |
 
Reitings 539
Reģ: 29.01.2009
Aprunājies ar katru no audzinātājām. Apjautājies vai viss kārtībā, pajautā par uzvedību, kā saprotas ar citiem bērniem. Ja kaut kas nav kārtībā, konultējies ar viņām un lūdz padomu.
Auklīte ir auklīte, teorētiski viņas pienākumos ietilpst bērnu aizvest uz tualeti, saģērbt, pabarot. Audzinātājas atbild par pedagoģisko darbu. Tā ka, es domāju, auklītei nevajadzētu izteikt sūdzības.
07.03.2014 08:45 |
 
Reitings 161
Reģ: 03.10.2013
Tiešām nav neviena, kura varētu kko ieteikt? Vai vismaz nomierināt mani kkā? Varbūt es pārāk saasināti to visu uztveru?
07.03.2014 08:45 |
 
Reitings 161
Reģ: 03.10.2013
leah - Tā laikam arī darīšu :)
07.03.2014 08:46 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Aprunajies tak ar audzinataju. Kada dala auklei? Vina ir tikai apkalpojosais personals.
07.03.2014 08:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits