Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik svarigas jums ir jusu majas?

 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Pedejos 2 gadus esmu loti aiznemta ar dzivokla iekartosanu- saku pilnigi no nulles. Brivas dienas tiek veltitas mebelu un majokla iekartosanas veikalu apmeklejumiem.
Viss tiek rupigi pardomats un izplanots, lai stils butu ieturets. Kraju naudinu un priecajos, par katru jauniegadato lietu. Man pat vairs negribas pirkt apgerbu un kosmetiku kalnus. Labak nopirksu lampu vai paklaju :D
Man mana maja un majiguma sajuta taja ir loti svariga. Visam ir jabut perfekti.
Tagad ta domajot, ir gadijies ciemoties pie dazadiem cilvekiem- loti skaitas majas un dzivoklos, omuligos studio tipa majoklos, pieticigos, bet ar majiguma sajutu pilnos dzivoklos, bet ir bijis ari ta, ka janoskurinas. Ka nezini, kur sedet un kam pieskarties vai lai tiktu lidz divanam ir javeic skerslu gajiens caur izmetatam lietam.
Iepazistot jaunus cilvekus vienmer esmu mazliet zinkariga, ka izskatas vina majas. Esmu jau iedomajusies dazadas versijas. Ir bijis ta ka iedomatais atbilst patiesibai, bet ir bijis ta, ka esmu mazliet soketa. Jo liekas cilveks tik kopts, labi gerbts utt., bet majas bardaks, prasas remonts, mebeles vecas un savu muzu nokalpojusas.

Diezgan gars ievads man sanaca, bet domu noteikti uztverat. Tadad cik svarigas jums ir jusu majas?
02.03.2014 23:05 |
 
Reitings 551
Reģ: 20.07.2009
Man ir tā, ka vienmēr domāju - tad, kad man beidzot būs pavisam, pavisam stabila dzīvesvieta, tad es rūpīgi piedomāšu pie interjera, atmosfēras utt. Bet pati lielākā māksla laikam ir radīt patīkamas mājas arī tad, ja zini, ka varbūt nemaz tur tik ilgi nedzīvosi, radīt apkārt sev skaistu vidi jebkurā situācijā.
02.03.2014 23:11 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Šobrīd svarīgi, lai viss būtu tīrs, sakārtots un nekur nekas lieki nemētātos, jo dzīvoju īrētā dzīvoklī un neko diži mainīt nevaru. Bet ļoti gaidu to brīdi, kad varēsim atļauties iegādāties savu dzīvokli un tad gan ļaušu vaļu fantāzijai un ieguldīšu daudz, lai viss būtu perfekti, jo atceros, kad vēl dzīvoju pie vecākiem, tad tajās reizēs, kad veicām pārmaiņas manā istabā, darīju to ar lielu entuziasmu un vēl tagad priecājos, cik skaista man istaba bijusi un vēl joprojām ir tajās mājās. :)
02.03.2014 23:14 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Man ir ļoti svarīgas manas mājas. Bet ne paklāji, ne mēbeles nav tās, kas manu sirdi sildītu. Tas ir kas cits, kas ir mājās. :)
Un man ir vienalga, kādas ir citiem mājas, jo man svarīgas ir manas.
02.03.2014 23:15 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Es joprojām vēl neesmu nobāzējusies vienā, pastāvīgā vietā. Bet manas mājas vienmēr ir atspoguļojušas to, kas darās manā galvā. Mainot dzīvokļus un istabas es esmu dzīvojusi ar matraci un baltu galdu un krēslu istabā, neko vairāk, jo es tā gribēju, nākošajā pie sienas uzkarot lielu indiešu segu un piemetot visu ar spilveniem. Ja man bardaks galvā un nejūtos apmierināta ar sevi un dzīvi, mājās ir bardaks, un lielo tīrīšanu bieži veicu tieši pēc labu ziņu saņemšanas. Man ļoti svarīgs ir gaiss mājās. Vienmēr vēdināts, vienmēr kaut kur būs kāds difūzers vai smaržīgās sveces.
02.03.2014 23:16 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Pagaidām dzīvoju vēl pie vecākiem, bet nu ir svarīga tā māju sajūta .. istaba man tiešām ļoti forša, ar lielajiem skapjiem un miiilzīgu gultu :) Pēc kāda laika pati dzīvošu sava dzīvoklī, tad noteikti būs ļoti aktuāli, kā to iekārtot, bet nu apmēram jau zinu, ko es gribu .. lai gan tas mainās ļoti bieži! :) Bet atbildot uz jautājumu - ļoti svarīgas un nozīmē daudz, manupāt, tās par cilvēku pasaka ļoti daudz, nereti daudzkārt vairāk, nekā tas pats apģērbs :D :)
02.03.2014 23:18 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
cloo Man gan interese :D ka citi dzivo.

Man pat patik skatities logos, ja vakaros kaut kur eju, ir tumss, bet aizkari nav aizvilkti.
02.03.2014 23:19 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Bet atbildot uz jautājumu - ļoti svarīgas un nozīmē daudz, manupāt, tās par cilvēku pasaka ļoti daudz, nereti daudzkārt vairāk, nekā tas pats apģērbs

Piekritu.
02.03.2014 23:22 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
kadreiz likas,ka nav svarigas....bet tagad,ilgaku laiku dzivojot bez majam,uz koferiem,pie maasaam....esmu sapratusi,ka maajaas ir ekstra super svarigi,savs sturis,lietas,atmosfera..... man iet jau ciet no taa cik ljoti tas viss pietrukst.... un diemzhel vel kadu laicinju nebus savu maaju :( tiiiiiiik gruuti tas ir....
02.03.2014 23:27 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
ne visiem ir svarīgas jaunas mēbeles un ne visi var atļauties tādas iegādāties.
02.03.2014 23:30 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man ir svarīga kārtība un tīrība. Tas daudzko pasaka par cilvēku, ja aizej ciemos un viņam visādi loriņi samētāti, virtuves galds nokrauts ar visko, dažādas žurnālu, avīžu čupas, vannasistabā pelējums vai nav tīrības... man tad liekas ka cilvēks ir arī nevīžīgs pret sevi! Vai viņam domās ir haoss, un arī darba galds manuprāt pasaka daudz par cilvēku.
Var nebūt šiks remonts bet svarīgi ka mājā valda tīrība.
02.03.2014 23:30 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
buuuuu bus bus :) gan jau tev ari bus savas majas! :)

Es mazliet pat tevi saprotu, ar bijuso biezi parcelamies, jo vins bija "darijumu cilveks". Vienmer dzivoklis vai maja tika pardota un pirkts jauns un atkal pardots un atkal jauns utt. Man ta parcelsanas, pakosanas un stiepsanas bija lidz kaklam.
Es esmu laimiga tagad iekartojot savu dzivokli.
02.03.2014 23:33 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Es jau neko sliktu nedomāju ar savu komentāru. :) Saprotu, ka citiem iinteresē.
02.03.2014 23:36 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Man mājas ir mana mazā paradīze tieši emocionālā ziņā. Kad viss ir sakrājies līdz kliņķim, tad vislabākais ir iekrist savā mīkstajā, siltajā gultiņā un pieraudāt pilnu spilvenu,un viss ir daudz labāk. Mājās vienmēr jūtos tīri emocionāli daudz stabilāk un drošāk.
Es uzskatu, ka pie manis ir mīlīgi. Istabā ir gulta, skapis, galds un kumode. Nekas pārspīlēts, bet mājīgumu rada sveces uz plauktiem, un daudzie spilveni gultā. :)
02.03.2014 23:38 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
es ceru!!!!!! vnk nebiju gaudijusi,ka LV peksnji uzleks cenas ipashumiem....nakas bish paciesties ar savam maajaam :)

bet jaa-man svarigak ir majas apzinha kaa taada...protams-gribas ar skaistu iekartojumu..sapnjoju par interjeru..bet nu galvenais tas majas siltums un apzinja,un vieta,kur noslepties no visa,kas traucee :)
02.03.2014 23:56 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Man visā mūžā ir bijusi viena dzīvesvieta,par ko protams,prieks,un tāpēc māju sajūta ir ļoti svarīga.šeit vakaros sanāk kopā mana ģimene,šīs sienas glabā tik daudz emociju un atmiņu.man ir svarīgas mājas un vēl svarīgāk man ir saglabāt to sajūtu lai arī mana ģimene šeit justos kā mājās
03.03.2014 00:00 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Pagaidām mētājos riņķī, esmu "piedzīvotāja" sev ērtā un izdevīgā vietā.
Praktiski ir līdzīgi Samaarai - kas galvā, tas apkārtējā vidē. Tā kā strādāju pie sevis, savas attieksmes veidošanas, meditācijām utml. arī vide ap mani kļūst sakārtota, visām lietām sava vieta. Plus tas, ka viss palēnām sakārtojas arī ar apkārtējiem cilvēkiem - katrs no viņiem atrod vai neatrod vietu manā dzīvē (jau citā tēmā iebraucu :))
Ideālā variantā nākamās mājas būs kopā ar vīrieti.
Esmu gatava sākt no nulles un ar savām rokām kko pieremontēt, izgatavot, meklēt. Zinu, ka viss būs gaišos toņos un harmoniski. Ar dēļu grīdu, pa ko basām kājām skraidīt. Vienkārši, mājīgi.
Mājām ir jābūt relax videi, labo, gaišo domu templim, kur vienmēr atgriezties un smelties enerģiju.
03.03.2014 00:06 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Mājas ir tur,kur ir mana sirds. Tā kā šobrīd īsti apmierināta neesmu ar savu dzīvesvietu,tad uzskatu,ka vieta,kuras saukt par mājām man nav diemžēl. :)

Bet vispār ir ļoti svarīgas manā dzīvē. Mājas ir miera osta. Ļoti patīk pašai iekārtot,līmēt tapetes,krāsot sienas utt. Gandrīz visās vietās,kur esmu dzīvojusi,pati esmu piedalījusies remontā.
Nepatīk pārlieku liela kārtība,priekšroku dodu organizētam bardakam,dažādām bildēm vai gleznām pie sienas utt
03.03.2014 00:25 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Savās mājās nejūtos kā mājās, tikai retu reizi, kad galējā pārgurumā ieveļos nosalusi. Bet pa lielam, tās arī nav manas mājas un tādas nebūs. Ļoti ilgojos pēc SAVĀM mājām, man tādu nav jau gadus 2... Manā prātā gan manas mājas ir pie manas ģimenes - pie mammuka un brāļiem/māsas.
03.03.2014 00:33 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Esmu bomzis, man nepieder nekas :D (nu kasti kā dzivojamo platību neskaitu) kopš agriem gadiem mētējamies pa īrētiem dzīvokļiem, cik nu var, veido to māju sajūtu, bet nu jau atkal kravāju koferus.. (tiesa, man arī ir pieradums,ka ik pēc laika gribu nomainīt sienas).
Es tiešām domāju - cik laimīgi ir tie cilvēki, kuriem pieder tās savas mājas, dzīvokļi, ka tas ir VIŅU, līdz katram milimetram.. Ja vel savs dārziņš.. Nu,kas var bū labāks par to.. :))
03.03.2014 00:47 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Jau 5. gads kā esmu bezpajumtniece :( :D dzīvoju uz koferiem. Manas mājas vnm būs mana mīļā istabu vecāku mājās, līdz pati nebūšu, ko iegādajusies. Īrētu nespēju nosaukt par mājām. Un jā, man ir svarīgas manas lietas, vnm, lai kur es būtu man ir savu mīļo bildītes rāmīšos, svētbildīte un daži nieciņi.
03.03.2014 01:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits