Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viļņā dzīvojošās

 
Reitings 3
Reģ: 02.03.2014
Sveikas! ;)
Vai šeit ir kāda kosmiete, kura dzīvo Viļņā?

Nu jau pusgadu dzīvoju Lietuvā, un tagad kā reiz, mana vienīgā LT iegūtā draudzene devās uz ārzemēm. :D
Un tad nu nolēmu, ka ir laiks paplašināt paziņu, ideālā gadījumā- draudzeņu loku. ;)

Būtu jauki iepazīties ar kādu foršu, jautru meiteni, ar kuru varētu sirsnīgi papļāpāt, pamuļķoties, šad tad kaut kur aiziet, kādā šopingā, vai uz kādu mākslas izstādi un labi pavadīt laiku. ;)
02.03.2014 10:27 |
 
Reitings 471
Reģ: 17.12.2012
tā tīri intereses pēc - kapēc pārvācies uz dzīvi Lietuvā? :)
02.03.2014 10:37 |
 
Reitings 3
Reģ: 02.03.2014
draugs dzīvo Lietuvā. :)
iepazināmies, man viss likās eksotisks, cita valsts, cita valoda, jaunas vietas. :D tad nu ar lielāko prieku biju gatava šeit dzīvot. ;)
02.03.2014 11:03 |
 
Reitings 471
Reģ: 17.12.2012
un kā ir? daudz atšķiras no dzīvošanas Latvijā? :) valodu iemācījies?
02.03.2014 11:06 |
 
Reitings 3
Reģ: 02.03.2014
ir forši. vīlusies neesmu. ;)

te, piemēram ir baigi paugurains, salīdzinot ar Latviju. brauc pa centru, te lejā, te augšā. dažkārt pat ausis aizkrīt ciet. :D ziemā, tiem, kas mācās braukt noteikti iet jautri. :D

arhitektūra arī atšķirās, Rīga ir vairāk romantiska. toties te ir vairāk jauno, glauno biroja ēku. :)

cilvēki kā cilvēki. varbūt nedaudz draudzīgāki, jeb man vienkārši pagaidām ir paveicies. :D
mazāk krievu kā Latvijā.

bet, valodu gan diemžēl vēl nezinu. tikai tik cik- apmēram saprotu par ko iet runa, pateikt gan neko sakarīgu nevaru. ;)
02.03.2014 11:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits