Meklēju labāko draudzeni

 
Reitings 110
Reģ: 28.02.2014
Čau, meitenes. Es uzsāku vairākkārt šeit izrunāto tēmu- draudzenes meklēšanu.
Es ļoti, ļoti, ļoti vēlos sev atrast labāko draudzeni. Man ir sanācis tā, ka esmu palikusi bez nevienas draudzenes. Man ir bijušas 2 draudzenes, kuras tagad ir nodzērušās un vispār bez saprašanas... Ar viņām es vispār nevaru komunicēt, viņas runā tikai par to kā piedzerties, kā viņas tusējas apkārt, par puišiem, kurus maina katru nedēļu..
Jau vairākus gadus es esmu bez draudzenes, bet tā pietrūkst meiteņu maiguma (tikai nepārprotiet). Ļoti gribās tādu draudzeni, ar kuru var izrunāties, izkratīt sirdi, skraidīt pa veikaliem, runāt par puišiem, prasīt padomus, pavadīt jautri laiku kopā, klačoties, iet kopā uz salonu, darīt visu, ko dara meitenes :)
Varbūt te kāda ir, kura arī meklē sev draudzeni? Būtu ļoti labi, ja kāda meitene būtu mana vecuma, var būt arī nedaudz vecāka. Es protu komunicēt arī ar vecākiem cilvēkiem :)
Man ir 17 gadi, dzīvoju Rīgā.
01.03.2014 02:59 |
 
Reitings 6
Reģ: 06.03.2019
Arī es labprāt pievienotos.
Man 24 gadi, esmu precējusies, strādāju un audzinām dvīnītes.
06.03.2019 23:13 |
 
Reitings 1
Reģ: 06.11.2018
Sveikas!
Arī esmu draudzenes meklējumos. Man 29 gadi, dzīvoju Rīgā, centrā, bērnu nav. Patīk ceļot, teātris, opera, kino, arī muzeji. Sen neesmu bijusi uz kādu koncertu. Vēlos saņemties iet arī uz kādām sporta nodarbībām, bet pagaidām ar motivāciju ir kā ir. :D Priekšroku dodu kafejnīcām. Garšo šampanietis un vīns, un neticamā kārtā nu jau arī alu varu iedzert. Esmu pozitīva un atvērta meiča. Pašai liekas, ka arī ar labu humora izjūtu. Protu arī uzklausīt. Rakstīt gan man īsti nepatīk, labprātāk satikos dzīvē. :-)
20.03.2019 14:31 |
 
10 gadi
Reitings 680
Reģ: 29.01.2009
Laasmina ir aktivs tas izveidotais cats?
30.03.2019 10:58 |
 
Reitings 15
Reģ: 28.06.2014
Sveikas, meitenes! Taa nu sanaacis, ka esmu atnaakusi uz Riigu dziivot, bet seit nav man draudzenes, nav pa iiti paziistamu cilveeku, taapeec buutu jauki, ja izdotos kaadu forsu meiteni iepaziit. Savaadaak paslaik draugam ir jaabut manas draudzenes lomaa arii.. :D Esmu forsa, ar humora izjuutu, garso kafija, patik pastaigas, kino,nu jau sevi vilinu uz sporta zaali utt... 'A un man ir 23 gadi, ir draugs, bet nav beerni.
02.04.2019 20:24 |
 
10 gadi
Reitings 457
Reģ: 26.12.2009
Meitenes no Jūrmalas ,rakstiet pm (l)
Vecums :29
Ir divi mazi kipari . Vecumā 3 un 5 (l)
Varam veidot kopīgas pastaigas,klačas utt (l)
02.04.2019 20:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
KKourtney es esmu no Sīdžas :-D
lielākoties gan pa Rīgu, bet arī tur iegriežos,kad Rīga apnīk.
Man ir 23, patīk ceļot, braukāt apkārt, staigāt, kafijot utt. Drauga nav, bērnu nav ! 8-)
03.04.2019 14:40 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
woman_wonderland
nesen pārcēlos uz Rīgu :D
Aizvien meklēju draudzeni, ar ko kalnus gāzt.
10.04.2019 16:35 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Pēdējais teikums neizklausījās diži labi.
Precīzāk - priecātos iepazīties.
10.04.2019 16:36 |
 
Reitings 4
Reģ: 08.03.2019
Sveikas meitenes. Esmu no Rīgas. Man ir 22gadi un labprāt vēlētos ar kādu iepazīties. Esmu kustīga un labprāt gribētu izbaudīt vasaru, piedaloties pasākumos vai vienkārši atpūšoties saulītē. Bet ņemot vērā to ka man ir dēls. Gandrīz 3gadus jauns,kuru audzinu bez bērna tēva palīdzības un atbalsta. (l)
12.04.2019 15:02 |
 
Reitings 1
Reģ: 24.04.2016
Esmu no Jēkabpils, man 30,aktuāla diskusija. Varbūt kāda ir no manas puses
15.04.2019 11:31 |
 
Reitings 304
Reģ: 06.01.2014
Esmu nesen pārvākusies uz Rīgu un labprāt iepazītos ar kādu foršu meiču. Ir meitiņa gadu veca un Vīrs. Pašai 26 gadi, labprāt dotos šopingā, aizietu uz kādu teātrī, vien vārd sakot, esmu daudzpusīgs cilvēks. (l)
15.04.2019 11:59 |
 
Reitings 2
Reģ: 16.04.2019
Vieta: Rīgas kreisais krasts un centrs.
Kā: Pārmērīgi ilgstoša tērzēšana tiešsaistē mani nogurdina, tīkamāka ir komunikācija aci pret aci.
Ieskatam: Cilvēki, kurus uzskatu par saviem draugiem un ar kuriem vēlētos pavadīt kopā laiku, lielākoties, pārcēlušies uz dzīvi ārzemēs. Tie, kuri palikuši šeit - kļuvuši svešādi.
Šķiet esmu cilvēks "pretruna": Principiāli ekscentriska, optimistiska reāliste, relaksēta dumpiniece, mērķtiecīga sapņotāja, "Classy-Trashy" - spēja pienācīgi uzvesties sabiedrības augstākajās aprindās, satriecoši izskatīties un tiekties pēc pašsasniegtas materiāli komfortablas dzīves, bet pēc tā visa gribas uzvilkt nepiedienīgu krekliņu, termokrūzē ieliet kaut ko stiprāku un airu laivā tramdīt kanālmalas pīles pusnaktī.
Manuprāt, nedaudz mazsvarīgāk: 26 gadi, ir augstākā izglītība, mans hobijs ir mans darbs, esmu patstāvīga, reliģiskās piederības nav.
Lietas, kuras mani saista: dziļas un seklākas sarunas par dzīvi bez ierobežojumiem, mēreni bieža kultūras pasākumu apmeklēšana, spontāna piedzīvojumu meklēšana, relaksēti iedzert vīnu labā kompānija, iesākt rītu ar kafiju, cigareti un daudz make-up, daudzveidīga mūzika (tiesa, rokmūzikai manā sirdī ir īpaša vieta), izprast kā strādā lietas un pasaule, vairot labo, revolucionāru ideju īstenošana dzīvē.
Lietas, kuras mani noteikti nesaista :-| : Neatļautu apreibinošu vielu lietošana, vegānisms un eko, sports un aktīvais dzīvesveids, bērni, ilgstoša atrašanās ārpus pilsētas, grāmatu lasīšana, dzeltenā prese un tajā attēlotie sabiedrības locekļi.
16.04.2019 04:08 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
Draudzenes ir, bet.. tās kas ir tuvākās, tādu vai citādu iemeslu dēļ bieži vien nevar piedalīties aktivitātēs kuras mani interesē... tā nu sanāk laist šo to garām, ko negribētos:)
Man 29, bez vīra un bērniem. Tev 27-31 būtu ok un ar tādu pašu attiecību statusu. Svarīgi lai esi aktīva, gribi apmeklēt dažādus interesantus pasākumus. Patiktu ja esi bez kaitīgiem ieradumiem, bet arī nepavisam "pareiza", lai varētu iedzert kādu labu vīnu kādreiz. Interešu kopību izrunasim vēl sarakstē, jo tas ir butiski:)
Kārtīgi izrunājot svarigakos punktus, labprāt tiktos salīdzinoši ātri:)
16.04.2019 07:16 |
 
10 gadi
Reitings 221
Reģ: 11.03.2013
Arī labprāt atrastu ja ne labāko ,tad vismaz draidzeni ar kuru varētu brīvdienās kopā apmeklēt kadu pasākumu, vai vnk pastaigaties.
Nav man otrā pusīte.
Man 30 gadi. Esmu nopietna.
Man nepatīk cilvēki kas runā visu laikubar sarkasmu, vai piemēram nekad nepiekrīt manam viedoklim.
Esmu beigusi studijas. Bet labprat kko vēl mācītos.
Haotiski bet vismaz kkads pirmais iespaids.
Patiktu ceļot ar kadu draudzeni kopā. Jo vienai tiešām nepatīk nav interesanti. Un viena esmu diezgan nedroša par sevi.
Droši rakstiet
19.04.2019 18:05 |
 
Reitings 5
Reģ: 23.04.2019
Šķiet ka šī tēma arī man būs tuva. Es esmu no Liepājas,bet mēdzu atrasties arī citur. Pasē rakstīts ka ir 29, bet prātā knapi 20. Bez bērniem, bet ar kaķiem. Attiecību status par spīti kaķiem, aizņemta.
Par sevi īsumā varētu teikt ka stabili turos vienu soli virs zemes! Man patīk daudz runāt, bet es māku un man padodas arī citos klausīties. Un par visu viss vairāk man patīk piedzīvojumi, patīk būt kustība! Nu tas tā īsumā!
Varbūt mums ir pa ceļam?
24.04.2019 11:16 |
 
Reitings 6
Reģ: 12.12.2016
hey! man tūlīt 23, dzīvojos pa Rīgu. man arī var droši rakstīt ! :)
24.04.2019 11:36 |
 
Reitings 140
Reģ: 26.08.2014
Vai šeit ir meitenes no Jēkabpils?
24.04.2019 13:15 |
 
Reitings 12
Reģ: 06.08.2014
Arī man nebūtu iebildumu iepazīties ar jauniem cilvēkiem.. Esmu 29 gadus veca, dzīvoju viena - nav ne bērnu, ne drauga/vīra. Ikdienā strādāju, apmeklēju sporta zāli. Brīvajā laikā daru visu, kas ienāk prātā, neko īpaši iepriekš neplānojot - gan aktīvā atpūta, gan mierīgas pasēdēšanas, gan dažādi pasākumi..
24.04.2019 17:30 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
Pievienojos! (l)Es arī labprāt iepazītos ar jauniem cilvēkiem, dzimumam nav nozīme. Draugu loks pēdējos gados ir sarucis. :-|Esmu studente, pašlaik dzīvoju Rīgā. Patīk kultūra, mūzika, grāmatas, pasākumi, ceļošana, dzīves baudīšana un sevis lutināšana. Varu sarunāties par jebko - var būt dziļas ar nopietniem tematiem, var būt arī klačošanās.:-) Patīk pavadīt laiku aktīvi - vēlētos būt aktīvāka. Kādu laiku vēlos atkal uzsākt skriet ārā vai arī nodarboties ar kādu citu sporta veidu. (l) P.S. Esmu 20 gadus jauna, pēc neilga laika paliks 21 gads. Nav bērnu. :-)
24.04.2019 21:02 |
 
Reitings 4
Reģ: 26.01.2019
Sveikas , nu pamēģināšu . :-)
Esmu no Liepājas , pārcēlos šeit pirms gadiem trijiem . Pirms tam dzīvoju Rīgā , bet pārvācoties attālums darīja savu un draudzenes paklīda un pazuda kontakts .
Man ir 23 gadi . Esmu attiecībās un ir maza meitiņa ( 1,7 g )
Savā ziņā esmu jau pieradusi , bet reizēm gribās ar kādu no sirds izrunāties , jo bez vīra, meitiņas un vīra ģimenes man īsti tuvāko 150 km rādiusā neviena nav . :-|
24.04.2019 23:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits