Meklēju labāko draudzeni

 
Reitings 110
Reģ: 28.02.2014
Čau, meitenes. Es uzsāku vairākkārt šeit izrunāto tēmu- draudzenes meklēšanu.
Es ļoti, ļoti, ļoti vēlos sev atrast labāko draudzeni. Man ir sanācis tā, ka esmu palikusi bez nevienas draudzenes. Man ir bijušas 2 draudzenes, kuras tagad ir nodzērušās un vispār bez saprašanas... Ar viņām es vispār nevaru komunicēt, viņas runā tikai par to kā piedzerties, kā viņas tusējas apkārt, par puišiem, kurus maina katru nedēļu..
Jau vairākus gadus es esmu bez draudzenes, bet tā pietrūkst meiteņu maiguma (tikai nepārprotiet). Ļoti gribās tādu draudzeni, ar kuru var izrunāties, izkratīt sirdi, skraidīt pa veikaliem, runāt par puišiem, prasīt padomus, pavadīt jautri laiku kopā, klačoties, iet kopā uz salonu, darīt visu, ko dara meitenes :)
Varbūt te kāda ir, kura arī meklē sev draudzeni? Būtu ļoti labi, ja kāda meitene būtu mana vecuma, var būt arī nedaudz vecāka. Es protu komunicēt arī ar vecākiem cilvēkiem :)
Man ir 17 gadi, dzīvoju Rīgā.
01.03.2014 02:59 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Rakstu jau atkārtoti :)

Nav tā, ka man nav draudzeņu, bet man nav tuvu draudzeņu. Tādu ar ko nakts vidū varu bla bla bla :D

Esmu 24 gadus jauna, strādājoša, studējoša un arī sportojoša meitene, kurai patiktu labprāt aiziet ar Tevi kopā pašopingot, padalīties pieredzē par dažādām tēmām, noskatīties kincī tās flmas, ko mans vīrietis negrib redzēt, bet es gribu! Dalīties garšīgās receptēs, motivēt lietās, kurās Tev nepieciešama motivācija un šad tad piezvaīt novēlēt jauku dienu

P.s. Esmu no Rīgas!
19.04.2015 16:11 |
 
Reitings 865
Reģ: 21.08.2010
Man arī var droši rakstīt :)

Man pagaidām vēl 23, strādājoša. Noderētu kāda ar ko pavadīt laiku, kamēr mans vīrietis aizraujas ar savu hobiju. Kā reiz, šim tagad sākusies sezona un ne vienmēr vēlos braukt līdzi.
Varētu kādreiz aiziet uz kino, šopingā, atklāt kādu jaunu kafejnīcu :)
19.04.2015 16:17 |
 
Reitings 865
Reģ: 21.08.2010
Ak jā, un esmu no Rīgas un dzīvoju Iļģuciemā :)
19.04.2015 16:18 |
 
Reitings 47
Reģ: 08.03.2015
Pievienojos, arī man var droši rakstīt :-)
19.04.2015 16:34 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Ja te ir kāda no Siguldas vai Cēsim, es ļoooti priecātos iepazīties, jo bieži sanāk laiku pavadīt pie drauga, un šajā pusē vispār gandrīz nevienu nepazīstu :) Der arī Valmiera, ļoooti skaista pilsēta un gadās ik pa laikam būt :)

Bet kopumā, ja kāda ir no Rīgas un vēlas iepazīties ar meiteni, ar kuru vasarā aizbraukt uz jūru pasauļoties, citkārt aiziet uz kādu teātra izrādi vai vienkārši satikties, lai tāpat parunātos pie garda kokteiļa vai izstaigātu veikalus - droši var man uzrakstīt (l) Par sevi - tulīt, tulīt būs 22, studēju LU (šis pēdējais gads) un arī strādāju :) Vairāk tad jau vēstulēs 8-)

(l)
19.04.2015 16:35 |
 
Reitings 336
Reģ: 16.05.2014
Sveikas! :)
Par cik mans draugs ir ļoti strādīgs un aizņemts cilvēks, tad man tā īpaši nav kur likt savu brīvo laiku. Izdomāju, ka gribu iepazīties ar jauniem cilvēkiem (atsvaidzināt dzīvi) :-)
Draudzenes ir izklīdušas pa pasauli, kur nu kurā... tāpēc praktiski nav ar ko pavadīt brīvo laiku kopā.
Man ir 18 gadi drīz būs 19, esmu no Valmieras , nedzeru, nepīpēju. 8-)
Būtu tiešām jauki iegūt kādu jaunu draudzeni. (l)
19.04.2015 17:31 |
 
Reitings 87
Reģ: 29.01.2009
Es ari loti labprat iepazitos ar meitenem no Vacijas, jo sobrid seit nav daudz latviesu draugu.

Man 24, stradaju, sportoju, patik spontani piedzivojumi :)
19.04.2015 18:19 |
 
Reitings 8
Reģ: 17.02.2015
Pievienošos jums! :)
Tātad man ir 20 gadu, studēju LU pārsvarā esmu Rīgā vai Siguldas pusē. Labprāt aizietu izklaidēties, papusdienot, pasportot vai ko citu. Ļoti patīk iepazīties ar jauniem cilvēkiem un iegūt jaunus draugus tāpēc rakstat droši. :)
20.04.2015 00:56 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
O! Cik te daudz no manas pilsētas. Čekojat vēstulītes!
20.04.2015 01:27 |
 
Reitings 2
Reģ: 27.04.2015
Man ir 23. Arī es tiešām meklēju draudzeni,esmu sašutusi,jo arī manējās ir paklīdušas. Katrai sava dzīve,bērni un laulība. Tā nu ir pagadījies. Draugs arī man ir,šis mācās,ņemās ar datorspēlēm. Kopā esam 6 gadus. Arī man gribas atsvaidzināt savu dzīvi,gūt jaunus iespaidus,reizēm izklaidēties vai vienkārši piezvanīt nakts vidū un izstāstīt par saviem piedzīvojumiem ! Vai reizēm izšmaukt kaut kur kopā ! Esmu No Rīgas centra, nesmēķēju,vēlētos arī tādu draudzeni,kura to nedara,jo citādi traucē. Vēlos arī iet sportot un būtu jauki,ja arī kāda varētu piebidroties kopīgiem treniņiem ! Retu reizi palasu arī kādu grāmatu un aotīk piedzīvojumi,tikai man draugs tāds pasīvs pagadījies.
27.04.2015 20:42 |
 
Reitings 29
Reģ: 01.03.2012
"Nav vajadzības šķirot draugus,laiks pats to izdarīs"
Tā tāda mana sāpe šobrīd, jo ir apnicis veltīt laiku cilvēkiem,kuri to nenovērtē.

Ja tev ir "sava galva" uz pleciem, saproti sarkasmu un melno humoru un arī esi domu biedra meklējumos, droši raksti, varbūt pat nonāksim pie čalošanas pie kāda garšīgā kokteiļa kafejnīcā. :)

Ā, par mani - 20 gadus jauna/veca, strādājoša, sakarīga un visnotaļ normāla meitene no Rīgas :D Tas tā mazs ieskats.
19.05.2015 22:55 |
 
Reitings 4
Reģ: 15.01.2013
Man 23 :)
Pašlaik liekas, ka visa dzīve sabrukusi, jo šķiros ar puisi.. visas draudzenes paklīdušas, tāpēc meklēju kādu ar ko pavadīt kopā laiku, lai domas būtu kaut kur citur
22.05.2015 13:13 |
 
Reitings 263
Reģ: 26.10.2014
palasu un izrādās diezgan daudzas te meklē - kādu ar ko papļāpāt , es nebūšu izņēmums :D , tikko izšķīros no puiša , gribu jaunus cilvēkus savā dzīve :)


Man 20 gadi , esmu diezgan daudzpusīga un sabiedriska , varat droši man rakstīt :)
22.05.2015 13:40 |
 
Reitings 33
Reģ: 22.05.2015
Ari mekleju jaunas draudzenes. Sobrid neatrodos Latvija, bet drizuma planoju parvakties, tadel runajot par satiksanos - ar mani tas nebus iespejams tuvako dienu laika, bet nakotne - noteikti! :D Labprat veletos iepazities ar kadu meiteni, kurai loti patik smieties, iespejams pat parak daudz un par visu!, kam patik sarkasms (bez apvainojumiem), piedzivojumi, kura mekle kadu domu biedru ar ko celot kopa, darit dazadas jautras lietas. Lieliski, ja esi cilveks bez jocigiem aizspriedumiem daudzas dzives jomas. Par mani - viss, ko ieprieks rakstiju + patik gatavot u.c. lietas, kas sobrid nenak prata. :D
22.05.2015 15:39 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
Pievienošos! Esmu no Imantas puses, pilngadīga un pozitīva persona. Manuprāt, cilvēku, kuram uzticēties atrast ir ļoti grūti, tomēr varbūt, kas zina, šeit kādu atradīšu. Esmu sportiska, un mākslinieciska persona. Neesmu no tām, kas izklaidējas klubos, un tomēr, retu reizi jau aiziet var! Pasēdēt, padejot un paklausīties mūziku - kāpēc ne? Neskatoties uz to, ka esmu sportiska un veselīga dživesveida piekritēja, ar mani var arī aiziet un iedzert ne tikai kafiju vai tēju, bet arī iedzert vīnu, novērtēt vīriešus, un uzspēlēt pat muļķīgas un jautras spēles. Esmu līdzjūtīga, sirsnīga un noteikti atbalstīšu. Ja būsi atklāta pret mani- aŗi es tāda būšu. Gaidu kad rakstīsi! :-)
22.05.2015 15:49 |
 
Reitings 3
Reģ: 06.01.2015
Sveikas meitenes! :)
Man ir 21 gads, studēju, strādāju, bet šobrīd ir daudz brīvā laika vakaros, visas draudzenes ir kaut kur citur tikai ne Rīgā.
Esmu pozitīva, smaidīga un vienkārša meitene ar brīvu domāšanu, atvērta jauniem cilvēkiem un jaunām iespējām. Labprāt uzklausu, ja otru cilvēku kaut kas nomāc, padiskutēju vai kopā pasmejos.
Nav man tādas draudzenes, kurai var kaut nakts vidū pazvanīt un pateikt visu, kas uz sirds. :)
Lai jums brīnišķīga šī diena! (l)
22.05.2015 16:04 |
 
Reitings 4
Reģ: 22.05.2015
Šodienas skaistie laikapstākļi iedrošināja pievieno arī savu sludinājumu! Varētu saņemt arī nākošo drosmes devu un uzrakstīt kādi,bet to atstāšu vēlākam :-D
Šobrīd esmu viena,kā tikko izspraukusies pienene no asfalta plaisas. Apkārt ir cilvēki,kas ļauj dzīvot,elpot un baudīt,bet vienlaicīgi tie man neko nenozīmē. Sasodīti sailgojos pēc kāda:-/ Jau pietiekoši ilgi esmu atpūtusies no draugu čalošanas,tagad atkal ir pienācis laiks tajā atgriezties. Pavisam iespējams,ka Tu esi mans atspēriena punkts ;-)
Meitene Parastā,atsaucies!(l) :-D Maksimāla vienkāršība,nesamākslotas intereses,gramatikas kļūdas:-D,tas ir tas ko es vēlētos Tevī atrast;-) Neiesim uz 1000 reiž pieminēto kafejnīcu, labāk apēdīsim frozen yogurt un apiesim apkārt Lucavsalai. Uz pludmali nebrauksim pusdienlaikā,bet siltā vasaras vakarā-pastaigāt,pasmieties un uztaisīt dažus selfijus ko ielikt instagram.
Mani neinteresē jaunākā louis vuitton kolekcija un nākošā Naked ēnu palete, bet es nepretošos,ja centīsies mani ieinteresēt. Playlistā ir reāls haoss,tāpēc es nemaz necentīšos analizēt kāda stila mūzika man patīk. :-D Kādu brīdi varu uzlikt Korzhu(tas kurš Makc),kādu brīdi ejot vannā sāks skanēt Ludovico Einaudi,bet pošoties uz laukiem uzlikšu Jason Aldean. Vakaros skatos BrivdienasMeksikā un Ugunsgrēku.
Mans sludinājums jau sāk izskatīties kā Bērziņa runa pie mikrofona-teksts ir,bet jēgas nav!:-D Tāpēc- raksti! Pastāstīšu vairāk,pavaicāšu 2x vairāk!

/meičuks ar ko parunāt ne par ko/ 8-)
22.05.2015 17:25 |
 
Reitings 169
Reģ: 28.04.2011
Sveikas!
Man vajag draudzeni :D Vīram jau apnicis klausīties manās muļķībās!
Man 24, esmu no Rīgas centra.
Meklēju tādu draudzeni, kura zin atbildi, kur aizgāja Jānītis, tad, kad uzsprāga bumba.
Paldies par uzmanību! 8-)
22.05.2015 17:41 |
 
10 gadi
Reitings 374
Reģ: 29.01.2009
Es arī gribu!
Gribu kādu ar kuru paklačoties par visu un neko, aiziet uz kādu koncertu, pasēdēt kaut kur ar kādu sidriņu vai vienkārši iziet pastaigā. Esmu ar raksturiņu, beeet labi saprotu gan sarkasmu, gan melno humoru, gan vienkārši stulbus jociņus. :D Reizēm tīri labi patīk arī Vecrīga brīvdienu vakaros. :)

Jā, un man 25! :-P
22.05.2015 18:13 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Traxy, tev tāds savdabīgs, taču kaut kur iepriekš redzēts rakstības stils. Vai tavs vārdiņš gadījumā nesākas uz S burta? :)
22.05.2015 18:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits