Meklēju labāko draudzeni

 
Reitings 110
Reģ: 28.02.2014
Čau, meitenes. Es uzsāku vairākkārt šeit izrunāto tēmu- draudzenes meklēšanu.
Es ļoti, ļoti, ļoti vēlos sev atrast labāko draudzeni. Man ir sanācis tā, ka esmu palikusi bez nevienas draudzenes. Man ir bijušas 2 draudzenes, kuras tagad ir nodzērušās un vispār bez saprašanas... Ar viņām es vispār nevaru komunicēt, viņas runā tikai par to kā piedzerties, kā viņas tusējas apkārt, par puišiem, kurus maina katru nedēļu..
Jau vairākus gadus es esmu bez draudzenes, bet tā pietrūkst meiteņu maiguma (tikai nepārprotiet). Ļoti gribās tādu draudzeni, ar kuru var izrunāties, izkratīt sirdi, skraidīt pa veikaliem, runāt par puišiem, prasīt padomus, pavadīt jautri laiku kopā, klačoties, iet kopā uz salonu, darīt visu, ko dara meitenes :)
Varbūt te kāda ir, kura arī meklē sev draudzeni? Būtu ļoti labi, ja kāda meitene būtu mana vecuma, var būt arī nedaudz vecāka. Es protu komunicēt arī ar vecākiem cilvēkiem :)
Man ir 17 gadi, dzīvoju Rīgā.
01.03.2014 02:59 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.11.2015
Es arī neatteiktos,iepazīties ar kādu feinu, jauku meiteni!
19.01.2016 18:39 |
 
Reitings 351
Reģ: 07.11.2013
Hello! Daudzas te ieraksta, tad nu es ar "atzīmēšos" :-D :-P
Būtu jauki atrast kādu ar ko vienkārši jauki un jautri pavadīt laiku, iet uz koncertiem, vasarā braukāt ar riteņiem un tt. Kādu , kura ir vienlīdz nopietna, bet tajā pat laikā patīk spontānas idejas un jautrība.
Pati esmu pārcēlusies un šajā Rīgas pusē īsti draudzeņu nav. Esmu principā no Babītes/Imanta, bet esmu sastopama arī citur Rīgā. Man ir 20 gadi, studēju. :-)
19.01.2016 18:37 |
 
Reitings 45
Reģ: 10.07.2013
hey!Arī es labprāt iegūtu kādu jaunu draudzeni ( kautvai vēstuļu) , gribās jaunas vēsmas, dzirdēt kautko jaunu, esmu pozitīva,aktīva, patīk izmeiģināt visu jauno esmu šeit pat no Rīgas, studēju, esmu 20 gadus veca, īsti nenāku no rīgas, bet varteikt 24/7 esmu šajā apkaimē. :-)
19.01.2016 18:07 |
 
Reitings 2
Reģ: 08.01.2016
Sveikas. Es ari tad pievienojos. Man tulit bus 21 un esmu no Rigas precizak Ziepniekkalns. Esmu attiecibas, bet tas netrauce. Es sezu majas un audzinu savu mazo meitinu 5 menesisi. Gribas ar kadu kopa iziet kada pastaiga vai aiziet kaut kur pasedet.:-)
08.01.2016 00:53 |
 
Reitings 236
Reģ: 06.04.2015
Tā kā visas manas draudzenes ir palikušas Liepājā, ceru atrast kādu traku kā es Rīgā, tātad man ir 19,
(praktiski 20) strādāju, mācos, lieku tiesības, meklēju kādu ar, ko reizēm pavadīt vakarus pēc darba, brīvdienās izklaidēties.
Esmu ļooti atvērta, patīk ilgi un par visu runāt, un meklēju sev kādu līdzīgu , kādu kurai pa nakti varu uzrakstīt, eu, celies, MĒS BRAUCAM UZ VECRĪGU! :D
15.12.2015 22:11 |
 
Reitings 80
Reģ: 06.02.2014
Prieks, meietenes, ka iesaistāties. :)
15.12.2015 21:56 |
 
Reitings 81
Reģ: 07.09.2013
Tad jau es arī atzīmēšos. Man 26. Vīra/drauga, bērnu nav. Vēl ne.
Daudz darba, mācības un īslaicīga padzīvošana ārpus LV, un beigu beigās jūtos kā izkritusi no aprites. Tūlīt atgriežos dzimtenē, bet saprotu, ka vēlos jaunus kontaktus. :) Tāpēc, ja kādai vēlme, - droši raksti! Esmu gan par rakstīšanos, gan tikšanos. Pļāpas, pastaigas, teātris, kino, sports, kafijošana, pabimbāšana uz pleca utt. Ka tik labs kompanjons tam visam. Nesauktu sevi par klubu cilvēku, bet, ja ir luste, esmu gatavībā doties.
Ak jā, dzīvojos pa Rīgu. :)
15.12.2015 20:22 |
 
Reitings 548
Reģ: 07.02.2013
Sveiki!
Esmu 23 gadus veca, Rīgā nedzīvoju, bet ļoti bieži šajā pilsētā uzturos. Man patīk lasīt grāmatas, dziedu korī, rakstu dzeju, apmeklēju dažādus kultūras pasākumus - diskusijas, dzejas lasījumus, koncertus. Labprāt atrastu kādu, ar ko kopā apmeklēt pasākumus, īpaši koncertus. Muzikālā gaume man ir ļoti dažāda, bet pēdējā laikā ļoti saista dažādi garīgās un senās mūzikas koncerti. Ļoti patīk atklāt jaunas, omulīgas kafejnīcas, pa retam aizeju arī uz Vecrīgu paballēties. Dievinu kaķus. :)
15.12.2015 20:18 |
 
Reitings 304
Reģ: 06.01.2014
Ja jau pacelts,tad jau var uzrakstīt (l) Man 23,esmu rīdziniece,konkrētāk no Zasulauka,bet darbs centrā.Esmu pabeigusi mācības,tagad strādāju,bet darba ļoti maz :-D esmu attiecībās,bet tas netraucē draudzībai :) tieši gribas draudzenes plecu kurai var izpiņņāt visu un izpļāpāt :) esmu daudzfunkcionāla.Varu aiziet uz vecrīgu,tai pat laikā,patīk kultūras pasākumi.Neatsakos no šoppinga un kāda vīna vakara :)
15.12.2015 19:38 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Mēģināts taču nav zaudēts! :)
Man 24, dzīvojos pa Rīgu (studēju - pēdējais gads), bet oficiāli neesmu rīdziniece.
Savā ziņā laikam jūtos vecāka, neesmu sociālajos medijos (ok, instagram šodien piereģistrējos :D ), citādi uzskatu, ka sazināties var klātienē vai zvanot, sms, whatsapp.
Laiks, kad ļoti vilka uz klubiem ir pārgājis (godīgi sakot nekad īsti nav vilcis uz turieni un pirtīm aizliet seju), ja vēlies uzskati par nūģi, bet mājās arī nepatīk sēdēt. Labāk kāds kultūras pasākums vai kino. Esmu attiecībās.
Meklēju - līdzīgi nobriedušu sievieti ar kuru kopā tomēr var arī izsmieties un izbiņņāties :D Vairāk jau vēlos klātienes cilvēku, bet, ja kāda baidās, var arī būt vēstuļu draudzene.
15.12.2015 19:25 |
 
Reitings 149
Reģ: 07.10.2015
Ja reiz diskusija ir pacelta, tad piedalīšos arī es ;-) Sajūta gandrīz kā rakstot iepazīšanās portālam - pirmais iespaids jau ir tas svarīgākais, bet kā lakoniski par sevi izsniegt raksturojumu? :-D
Esmu no Rīgas (bet izbraucu arī ārpus tās un visa pasaule man negriežas tikai galvaspilsētā). Mans vēsturiskais vecums +-25 gadi. Esmu vairāk tāds mierīgais tips, bet ar spridzekļa iezīmēm :-D Uz klubu mani vēl var aizvilkt, galīgi pie spieķa neturos :-D Vīna vakariem nepretojos. Esmu no cilvēku tipiem, kuri labprātāk saņem SMS, nevis veic telefonsarunu. Jo šad tad manas socializēšanās iemaņas aiziet ziemas miegā :-D
Pat nezinu, ko vēl lai atzīmēju. Pie PM noteikti sīkāk noskaidrosim kas ir kas.
15.12.2015 19:04 |
 
Reitings 89
Reģ: 26.04.2014
Sveikas, skumji, ka tik daudz jauku un foršu meiteņu/sieviešu dzīvo tieši Rīgā. Esmu no Rēzeknes varbūt ir kāda, kurai arī šajā pilsētā ir garlaicīgāk kā ierasti.
Esmu pēc horoskopa vērsis, tāpēc var jau noprast, ka patīk viss skaļais, mīlu izteikt savu viedokli, ienīstu melus, tāpēc vienmēr taisnību saku, lai vai cik traki nebūtu. Ja ir kād, kas vēlas izrunāties, sirsniņu izkratīt, rakstat man, bez nozīmes esat Rīgā, Liepājā vai Munameģi :-D:-D
Gaidīšu sirsnīgu un atklātu sarunbiedreni. :):-):-):-)
15.12.2015 18:49 |
 
Reitings 263
Reģ: 26.10.2014
Sveikas (l)(l)
Man drīz 21 , pievienojos bariņam kas vēlas sapazīties ;)
Meklēju kādu ar kuru kopā var reāli satikties , papļāpāt , paballēties , apmeklēt kādus pasākumus . Esmu daudzpusīga :)
Droši raksti :) (l)
15.12.2015 18:43 |
 
Reitings 123
Reģ: 17.04.2015
Pievienošos meklētājām :)
Mācos, strādāju, brīvā laika nav pārmēru daudz, bet pietiekami, lai izveidotu jaunu draudzību. :) Bez bērniem, taču otra pusīte ir. Februārī man paliks 22. :)
Patīk lasīt, izstaigāt dažādus kultūras pasākumus, eksperimentēt virtuvē, arī šad tad Vecrīgā padejot. Esmu aktīva un pozitīva :)
Raksti, vismaz parunāties tiešām var mēģināt :)
15.12.2015 18:34 |
 
Reitings 80
Reģ: 06.02.2014
Sveikas!
Lai netaisītu kārtējo jauno draudzeņu tēmu, pacelšu šo pašu.

Tā kā man pēdējā laikā notikušas šādas tādas pārmaiņas, kuru rezultātā ir vairāk brīva laika, varu to veltīt jaunām draudzībām, un ceru, ka šeit vēl ir palikušas meitenes, kam tas joprojām ir aktuāli.

Īsumā par mani - 25 gadi (bet izskatos jaunāka), strādāju, vairs nemācos, vīra un bērnu nav. Gudra, saprātīga, bet reizēm nedaudz traka. Draudzējos ar sarkasmu, tieša, mēdzu runāt pirms domāšanas. Patīk sportot, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ ir pauze. Patīk šopings, pasēdēšanas, garšīgi ēdieni un vēl daudz kas cits, ko nesākšu te uzskaitīt, lai nenogarlaikotu jūs ar garajiem tekstiem.
Gribētu iepazīties ar meitenēm, kuras gribētu arī reāli tikties un kaut ko kopā pasākt, ne tikai sarakstīties.
Tā kā man pēdējā laikā tāds aktīvāks noskaņojums, labprāt atrastu arī ballīškompāniju (piem., aiziet uz sapņiem un kokteiļiem, omu; justus un coyotus kādu laiku jau kā neapmeklēju), jo ar to man draudzeņu vidū pavisam švaki. Tomēr vēlos uzvsērt, ka draudzeņu meklējumi neaprobežojas ar tusēšanos un man nav svarīgākais katru 5dienas vakaru paballēties - tā ka, ja ballītes nav Tev, tad vienalga droši raksti! :-)
15.12.2015 18:08 |
 
Reitings 35
Reģ: 28.11.2015
Meklēju labāko draugu - Prasības 1. Labi koptu , inteliģents 2. Nav stulbs patīk filozofēt 3. Sieva vai Draudzene vienalga 5. atbilstoš vecums 25+ 6. Nav noslēpumi un Tabu tēmas Rakstiet 8-)
30.11.2015 17:12 |
 
Reitings 5
Reģ: 30.11.2015
Arī es pievienojos!
Labprāt iepazītos! :-)
30.11.2015 16:38 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Es arī labprāt sadraudzētos ar kādu.
Studēju un strādāju, brīvā laika ļoti daudz nav, bet patīk iet gan uz teātri,gan uz operu, mēdzu arī paballēties. :)
Decembrī 22 paliek.
21.11.2015 16:52 |
 
Reitings 16
Reģ: 21.11.2015
Čau visiem! Es arī meklēju sev draudzeni)) Man ir 23 gadi, no Rīgas. Pārāk daudz brīvā laika nav, jo es gan strādāju, gan studēju maģistratūrā (vakaros), bet pa brīvdienām noteikti laiku atradīšu :) Interesē mūzika, sports, lidmašīnas :-D Klubiņus apmeklēju reti. Gribētos atrast draudzeni, ar kuru varētu izrunāties, papļapāt par puišiem, kā arī vienkārši labi pavadīt laiku!
P.S. Pa sestdienām es apmeklēju sporta klubu. Pagaidām viena, bet ja kāds grib kopā ar mani, droši rakstiet :)
21.11.2015 16:08 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Esmu te jauniņā! Un labprāt iepazītos ar kādu jaukām, uzmundrinošām sarunām. Šobrīd man ir kursi, aizgāju no darba, tāpēc ir brīvais laiks, bet nu jau sāk rasties vēlme ieviest kaut ko jaunu.
Esmu no Jūrmalas, 27 gadi. Aktuāli ir mājas labiekārtošanas darbi, psiholoģija, māksla, fiziskās aktivitātes (nesen apgūta nūjošanu, vasarā daudz braucu ar velo. Ziemā noteikti vajadzētu uzkāpt uz slidām), pirtiņa u.c. Īsāk sakot, gan jau idejas atradīsies, ja būs tādas vēlmes :) Varu sastādīt kompāniju kādam pasācienam :) Raksti, ja tevi uzrunāja šī ziņa :)
20.11.2015 16:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)