Meklēju labāko draudzeni

 
Reitings 110
Reģ: 28.02.2014
Čau, meitenes. Es uzsāku vairākkārt šeit izrunāto tēmu- draudzenes meklēšanu.
Es ļoti, ļoti, ļoti vēlos sev atrast labāko draudzeni. Man ir sanācis tā, ka esmu palikusi bez nevienas draudzenes. Man ir bijušas 2 draudzenes, kuras tagad ir nodzērušās un vispār bez saprašanas... Ar viņām es vispār nevaru komunicēt, viņas runā tikai par to kā piedzerties, kā viņas tusējas apkārt, par puišiem, kurus maina katru nedēļu..
Jau vairākus gadus es esmu bez draudzenes, bet tā pietrūkst meiteņu maiguma (tikai nepārprotiet). Ļoti gribās tādu draudzeni, ar kuru var izrunāties, izkratīt sirdi, skraidīt pa veikaliem, runāt par puišiem, prasīt padomus, pavadīt jautri laiku kopā, klačoties, iet kopā uz salonu, darīt visu, ko dara meitenes :)
Varbūt te kāda ir, kura arī meklē sev draudzeni? Būtu ļoti labi, ja kāda meitene būtu mana vecuma, var būt arī nedaudz vecāka. Es protu komunicēt arī ar vecākiem cilvēkiem :)
Man ir 17 gadi, dzīvoju Rīgā.
01.03.2014 02:59 |
 
Reitings 10
Reģ: 27.01.2016
Zinu ka dzīvē tā ''pēc vajadzības'' uz sitienu nekas nenotiek, bet ja nu... (t)
Man ir 24 gadi un es esmu pilnīgi bez draugiem :-| (kā anonīmajos.. pag, bet gandrīz jau ir :D). Visi kaut kā pazuduši laikam ejot. Ļoti gribētos atrast draudzeni - sirdsdraudzeni...
Esmu nopietnās attiecībās, pagaidām nestrādāju. Esmu mājās sēdētāja, bet ļoti labprāt izeju (kāds šopings, muzejs/galerija, kino/teātris, koncerts utt.(uz vecrīgu ar var pierunāt, bet uz turieni vairāk kā padejot)). Neesmu arī telefonu meitene - nepatīk man sarunāties vai sarakstīties stundām ilgi, šķiet ka vislabāk izrunāties ir klātbūtnē, nu, protams, ar izņēmumiem.
Meklēju draudzeni, kurai ir līdzīgas intereses manējām un kura būs man kā māsa.
sīkāk par mani: esmu no Rīgas, man ļoti patīk visādas mākslinieciskās knabināšanās - rokdarbi - būšu sajūsmā ja varēsim ko kopā pasākt, gribu iemācīties spēlēt ģitāru (klausos daudz mūziku- dažādu), man ir suns un kaķis (mīlu dzīvniekus). Patīk ceļot, grāmatas, kulinārija. Varu stundām ilgi runāt par kosmiskām lietām, interesē visādas ezotēriskas lietas... kas vēl? hmmm ja jūti ka es varētu būt Tava draudzene, pirmkārt es būšu ļoti priecīga (l) ja uzrakstīsi, un tad jau gan jau. :)
28.01.2016 14:53 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
wee es reāli esmu sadraudzējusies šeit ar vienu meitenei un tagad mēs dzīvē esam ļoti labas draudzenes (l)
27.01.2016 14:42 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
kāda ar kādu ir reāli sadraudzējusies ? vai tas viss tā arī paliek ?
27.01.2016 14:00 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Nu tad es ar padošu ziņu :-D
Meklēju kādu cilvēku, kas nedzīvo steriotipos, var par visu pasmieties un ir līdzīgās domās ar mani. Varbūt kāda Jelgavniece, kas vēlas kopīgu izklaidi, kopīgi padzert tēju papļāpājot par dzīvi, aiziet uz teātri, šopingu un šad tad uz klubiņu :-)
27.01.2016 13:57 |
 
Reitings 3
Reģ: 09.02.2015
paceļu šo diskusiju
labprāt draudzētos,
man 23
šobrīd dzīvoju Rīgā
sākumā varētu sačatot un tad jau ja domas sakrīt,
saskrieties uz reālu tikšanos :-)
27.01.2016 13:42 |
 
Reitings 1
Reģ: 24.01.2016
Izlēmu arī šeit uzrakstīt (pat speciāli pierēģistrējos forumā)).
Man ir 24 gadi, esmu no Rīgas, Purvciems un tadada es arī meklēju draudzenes. Starp citu jau dažam no jums uzrakstīju privātā, bet no visam pārējam gaidu arī ziņas :)
Šobrīd man viss notiek pēc shēmas Darbs-Mājas.
Sīkāk visu sarunāsim privātā. Noteikti neesmu ''klubu caca'', ''stulbā blondīne'' vai ''sieviete, kas uzskata, ka sievietei jāsež mājās ar bērniem''. Man ir plašs interešu un hobiju klāsts, nodarboties arī patīk ar visu ko - ceļojumi, pārgajieni, atpūta brīvā dabā, braucieni uz laukiem, grāmatu lasīšana un apspriešana, pastaigas, kultūras un zinātnisko pasākumu apmeklēšana, rokdarbi, kulinārie vakari, mājas tusiņi.
(l)
24.01.2016 05:21 |
 
Reitings 2
Reģ: 09.12.2010
Es arī labprāt pievienotos draudzenes meklējumos.

Esmu palikusi bez draudzenēm. Visas vainu ārzemēs vai ar intereses vairs nesakrīt.
Man ir 26, dzīvojos Rīgas tuvumā. Ir vīrs, bet bērnu vel nav. :-D
23.01.2016 20:10 |
 
Reitings 38
Reģ: 23.01.2016
Sveikas,man ir 18 gadu,tuliņ,tuliņ jau paliks 19. Meklēju kādu inteliģentu un traku.
Laikam var teikt,ka esmu veselīga dzīvesveida piekritēja somehow,jo nelietoju alkaholu,ne cigaretes.
Gribas kādu ar kuru iet kopā uz sporta zāli,saunu,saloniem,parunāties,troļļot kādu?
Dzīvoju Teikā,esmu attiecībās.
23.01.2016 19:25 |
 
Reitings 1
Reģ: 20.01.2016
Čau, meitenes, arī es labprāt vēlētos sadraudzēties ar kādu, jo tā nu ir sanācis, ka mana labākā draudzene ir nomainījusi mani pret kādu citu!:-|
Man ir 19 gadi, bet pēc nepilniem 2 mēnešiem būs 20. Šobrīd studēju Valmierā, 1. kursā, bet pati nāku no Zemgales. Labprāt iepazītos ar kādu, kas arī dzīvo, studē vai vienkārši bieži uzturas Valmierā, jo pati ikdienā esmu tur. Protams, retu reizi esmu arī Rīgā, tā kā tā nebūtu problēma.:-)
Šobrīd nav ne attiecību, ne bērnu, tomēr meklēju kādu ar ko reizēm varētu izrunāties tā no sirds, vai vienkārši papļāpāt par visdažādākajām tēmām, pastaigāt pa veikaliem, uztaisīt kādu vīna/šampja vakaru vai vienkārši aiziet uz kādu klubiņu. Esmu no tiem mierīgajiem tipiem, bet reizēm patīk arī nedaudz palaist vaļā grožus un izklaidēties tā no sirds! Sen nav bijusi tāda saturīga saruna ar kādu no draudzenēm, jo katra aizgājusi savu ceļu, tāpēc būtu forši iepazīt kādu jaunu cilvēku, padalīties ar pieredzi un vienkārši lietderīgi pavadīt laiku!:-) Esmu teicama uzklausītāja, kā arī pašai patīk ļoti daudz runāties!:-D:-)
Esmu atvērta jebkādām sarunām, jebkādām idejām un laika pavadīšanas veidiem!:-)
20.01.2016 23:51 |
 
Reitings 11
Reģ: 08.08.2014
čau, es arī labprāt sadraudzētos
man 23, strādāju, dzīvoju pa Rīgu diezgan pastāvīgi nu jau gadus 3,
ir paziņas, bet draudzenes ar ko papļāpāt tā no sirds,
iedzert šampi kādā vakarā, aiziet pa reizei uz klubiņu izdejoties,
kopā pačīkstēt par kādu lieko kg, kopā pasmieties par dzīves sīkumiem,
pasapņot par labāku dzīvi un vienkārši parunāt par neko - nav.
Ir attiecības, bērnu gan nav vēl.
Taču ne viens, ne otrs, manuprāt netraucē draudzībai
veidoties un turpināties
Varbūt te ir kāda, kas domā līdzīgi un rodas jauna draudzība..:-)
20.01.2016 17:29 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Joprojām esmu atvērta draudzībai ar kādu jelgavnieci. :)
20.01.2016 16:48 |
 
Reitings 2
Reģ: 19.01.2016
Čau, meitenes! Pamanīju šo diskusiju un iedomājos, kāpēc gan nē, jo arī man kontakti ar vecajām draudzenēm ir pazuduši pēc vidusskolas. Man 22, studēju. Esmu nopietnās attiecībās. Nodarbojos ar fitnesu un jogu. Patīk pļāpāt, bet ne vienmēr viegli atveros cilvēkiem, un dažkārt uznāk brīži, kad aizmirstu, kā vadīt sarunu.:-D Bet labprāt atrastu kādu draudzeni, ar kuru tāpat ikdienišķi var uzsist klaču, pārspriest ikdienas lietas, iziet uz tējas vai vīna pasēdēšanu (atkarībā no noskaņojuma) vai spontāni izdomāt citu iemeslu, lai saskrietos. Neatteiktu arī retam Vecrīgas gājienam. Tāpat būtu feini atrast kādu, ar kuru ne vien papļāpāt par puišiem, attiecībām, skolu, bet arī kādreiz paprātuļot par garīgām lietām, kā arī ik pa laikam aiziet uz teātri, mākslas galerijām, publiskajiem semināriem vai citiem kultūras pasākumiem. Un, ja tev blakus ir mazais, arī tas nav šķērslis jaunai draudzībai, būtu interesanti.:-)
19.01.2016 23:39 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
ja,ja ka berni ta vairs nav draudzenes.
19.01.2016 23:06 |
 
Reitings 748
Reģ: 13.10.2015
Ieskatījos šajā diskusijā, mazliet palasīju un radās jautājums - notiek arī reālas tikšanās?

Kopumā liekas tīri interesanta padarīšana.:)
19.01.2016 23:04 |
 
Reitings 175
Reģ: 20.08.2010
Es ar ierakstīšos.
Tā kā nedzīvoju Latvijā,tad sākumā labprāt ar kādu sarakstītos,papļāpātu vēstulēs un kādreiz,man esot Latvijā,iedzertu kādu kafijas tasi vai vīna glāzi.
Man 26,neesmu rīdziniece,nāku no kurzemes,bet tas nav tik svarīgi.
Ja gribas ar kādu papļāpāt,tad uzraksti man. :)
19.01.2016 22:52 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Rossalie, mūsu dzēlīgās mēles sapasētu :D
19.01.2016 22:37 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.10.2015
O!, pievienošos draudzeņu meklētajām, jo pašreizējās draudzenes visas ar bērniem/vīriem, un aizņemtas 24/7.

Man ir 24, dzīvoju Rīgā, bet mēdzu braukāt pa pasauli. Būtu forši satikt kādu meiteni, ar kuru tiešām var izrunāties par sieviešu lietām, izsmieties sarkastiskos jociņos, doties pašsopot un vienkārši labi pavadīt laiku kādā kultūras pasākumā. Šīs opcijas man pietrūkst visvairāk.
Esmu ļoti tieša un ar dzēlīgu mēli, patīk pašai sevi pavilkt uz zoba un arī apkārtējos :) aizraujos ar mākslu, ceļojumiem un kapitālismu. Pati strādāju, mācos, un rūpējos par dzīvniekiem. Ā jā, esmu bio /veģetāriete/dzīvnieku tiesību mīļotaja, tas gan nenozīmē, ka nedzeru viskiju, vai, viebjos par tiem, kuri ēd gaļu, bet so, droši visas, kuras vēlas mierīgu, sarkastisku čiepu, meiteņu vakariem, droši rakstiet.
19.01.2016 21:49 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Dzīvoju Norvēģijā, tādēļ bieži vien pietrūkst 'latviešu sabiedrības'. Ja šeit ir kāda meitene, kura dzīvo Norvēģijā, priecāšos iepazīties. Tāpat, priecāšos par vēstuļu draudzenēm, ar kurām vienkārši parunāt dzimtajā valodā. :)
19.01.2016 21:09 |
 
Reitings 83
Reģ: 27.12.2015
ja vajag labu draudzeni no Rīgas, tad rakstat man..;-):-)
19.01.2016 20:56 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.11.2015
Es arī neatteiktos,iepazīties ar kādu feinu, jauku meiteni!
19.01.2016 18:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits