Meklēju labāko draudzeni

 
Reitings 110
Reģ: 28.02.2014
Čau, meitenes. Es uzsāku vairākkārt šeit izrunāto tēmu- draudzenes meklēšanu.
Es ļoti, ļoti, ļoti vēlos sev atrast labāko draudzeni. Man ir sanācis tā, ka esmu palikusi bez nevienas draudzenes. Man ir bijušas 2 draudzenes, kuras tagad ir nodzērušās un vispār bez saprašanas... Ar viņām es vispār nevaru komunicēt, viņas runā tikai par to kā piedzerties, kā viņas tusējas apkārt, par puišiem, kurus maina katru nedēļu..
Jau vairākus gadus es esmu bez draudzenes, bet tā pietrūkst meiteņu maiguma (tikai nepārprotiet). Ļoti gribās tādu draudzeni, ar kuru var izrunāties, izkratīt sirdi, skraidīt pa veikaliem, runāt par puišiem, prasīt padomus, pavadīt jautri laiku kopā, klačoties, iet kopā uz salonu, darīt visu, ko dara meitenes :)
Varbūt te kāda ir, kura arī meklē sev draudzeni? Būtu ļoti labi, ja kāda meitene būtu mana vecuma, var būt arī nedaudz vecāka. Es protu komunicēt arī ar vecākiem cilvēkiem :)
Man ir 17 gadi, dzīvoju Rīgā.
01.03.2014 02:59 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Es arī neatteiktos papildināt savu draudzeņu loku (l)
Man ir 23 un atrodos Rīgā. Bet vispār esmu lauku meitene :-D
Neesmu aktīva sporta cienītāja, patīk garšīgi ēst, bet neaizraujos, lai forma īsti nepazustu :-D
Cenšos būt vienkārša un pozitīva. Ļoti patīk smieties :-P
Grāmatas lasu ļoti reti, uz muzejiem un izstādēm neeju, bet ar kompāniju gribētos.
Patiktu vīna vakari ar klačiņu vai forša pasēdēšana pie kafijas, kādā Vecrīgas terasē (l)
Kuras redz kādu "saderību", droši rakstiet, noteikti atbildēšu (l)
30.03.2017 16:04 |
 
Reitings 1
Reģ: 26.03.2017
Sveikas!Es biju seit registrejusies caur facebook ar nice muriks.Tagad kad velos ielogoties man rada ka lapa nedarbojas:-/
Es arī esmu jaunu draudzeņu meklējumos. Dzīvoju Rīgā, tā nu pašlaik sanācis ,ka visas draudzenes atrodas ārpus Latvijas, vai vienkārši viss pamainījies.
Būtu forši izkustēt ārpus mājas, pastaigas, kāda kafejnīca, pasākums, jebkas kas vienotu mūsu intereses.
Man ir ģimene divi burvigi berni dels un meita.Man ir 33 gadi.
Gribās sev foršu draudzeni,ar ko tiekoties uzlādē sevi ar pozitīvām emocijām un kam varu uzticēties,nu iespējams ar laiku!
Ja Tev ir līdzīgas interes, droši raksti!
30.03.2017 15:53 |
 
Reitings 88
Reģ: 09.05.2012
Paceļu Tēmu :P :)
26.03.2017 13:04 |
 
Reitings 121
Reģ: 06.09.2015
Ja nu kāda meklē pastaigu/skrējienu biedru gar Daugavas promendādi, dod ziņu! :-)
26.03.2017 12:45 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Mēnesnīca - nu tev kādi 7 varianti te varētu atrasties :D
Hmm..it kā draudzeņu/draugu netrūkst, bet iespējams es arī labprāt sakomunicētu ar kādu, kas dzīvo tuvu manam rajonam un gribētu siltākā laikā doties vakara pastaigās pēc garas darba dienas vai mīties ar riteņiem :) bija agrāk tāda draudzene, bija tīri produktīvi :)
26.03.2017 12:44 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Muriks Žēl, ka neesi manā mazpilsētā - mēs esam vienaudzes, un draudzeņu situācija man arī līdzīga. :)
26.03.2017 12:29 |
 
Reitings 1
Reģ: 26.03.2017
Es arī esmu jaunu draudzeņu meklējumos. Dzīvoju Rīgā, tā nu pašlaik sanācis ,ka visas draudzenes atrodas ārpus Latvijas, vai vienkārši viss pamainījies.
Būtu forši izkustēt ārpus mājas, pastaigas, kāda kafejnīca, pasākums, jebkas kas vienotu mūsu intereses.
Man ir ģimene divi burvigi berni dels un meita.Man ir 33 gadi.
Gribās sev foršu draudzeni,ar ko tiekoties uzlādē sevi ar pozitīvām emocijām un kam varu uzticēties,nu iespējams ar laiku!
Ja Tev ir līdzīgas interes, droši raksti!
26.03.2017 10:42 |
 
Reitings 29
Reģ: 20.10.2009
Arī man varat droši rakstīt,bet vienīgais pagaidām nedzīvojos pa Lv, tāpēc uzklausīšu un parunāšu caur šeijieni vai ar laiku skype un citas mūsdienu iespējas :-)
Esmu cilvēks,kurš nepārmet(vai cenšās to nedarīt) un kuram patīk uzklausīt citus. Tomer pašai arī patīk parunāties un ik pa laikam pasūdzēties :-P
04.03.2017 20:00 |
 
Reitings 8
Reģ: 04.06.2016
Heiiiii aktīva
28.02.2017 18:35 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Ehhh....es labāk ar puišiem iepazītos. :-D
24.02.2017 14:49 |
 
Reitings 191
Reģ: 10.07.2016
Sveikas. Dazam jau rakstiju. Man Man ir mazs dēliņš tādēļ uzturos mājas. Bet tā esmu ļoti vienkārša patīk dabā, teltis, ūdens, kalni. Patīk iesēsties mašīna vai iekāpt vilciena un braukt nezināma virzienā. Mesties ledus aukstā ūdenī ar labu kompāniju un iedzer vīnu kopā ar draudzenēm mierīga vakarā pirmstam izstaigajot makslas izstadi vai noskatīties filmu pie alus. Tas tā īsumā.
24.02.2017 14:23 |
 
Reitings 7
Reģ: 19.09.2009
Sveikas!
Es pievienojos meklētājām! :-) Apraksts gan tāds pagarš, tāpēc liekas, ka tas daudz ko ietver.
Par mani:
- 22 gadi, bet cilvēki ar ko kontaktējos saka, ka pēc uzvedības un dzīves uztveres liekas vairāk (ir arī pāris draudzenes/ļoti labas paziņas 10 gadus vecākas par mani)
- Strādāju finanšu jomā. Mācības bakalaura līmenī esmu pabeigusi, bet apsveru nākotnē braukt uz ārzemēm pamācīties
- 11 gadus paralēli skolai esmu nodarbojusies ar mūziku
- Esmu komunikabla, aktīva, nesamākslota, tieša un patiesa
- Patīk ceļot un taisīt ēst
- Regulāri sportoju
Kāpēc meklēju draudzeni/draudzenes
- Par patiesiem draugiem saucu tikai dažus, un daļa ir devušies dzīvot ārpus LV. Tie pāris, kas palikuši, ikdienā ir ļoti aizņemti darbā, kā arī vakarus / brīvdienas izvēlas pavadīt mājās ar savām otrajām pusītēm. Šo iemeslu dēļ sanāk tikties ļoti reti.
- Ikdienā nesanāk iepazīt jaunus cilvēkus vispār nemaz
- Pirms dažiem mēnešiem izšķīros ar savu bijušo, kas piedevām bija arī mans labākais draugs. Tagad nav ne viens, ne otrs. Pēc šķiršanās jutos salīdzinoši normāli, bet pēdējās nedēļas tik ļoti pietrūkst kāds, ar ko parunāties, aiziet kaut kur pasēdēt vai izklaidēties, ka domas par šķiršanos atkal pilnībā pārņem prātu & emocijas, un mani vienkārši grauj (tas nepavisam nenozīmē, ka es satiekoties čīkstētu un/vai runātu par savām attiecību problēmām! :-D)
Laika pavadīšanas veidi
- Esmu atvērta gandrīz jebkam. Vienīgi, ne pārāk interesēs ļoti garas sarakstes.
- Ar prieku gan pasēdētu kafejnīcā pie tējas/kafijas tases, bārā pie vīna vai kokteiļa glāzes, labos laika apstākļos pastaigātos (vai tā pat pa Rīgas robežām, vai pie jūras aizbrauktu). Tā kā man patīk sportot, piekristu arī aktīvākām izklaidēm, kā piemēram, orientēšanās, utt.
- Ar prieku dotos arī uz visvisādiem pasākumiem, jo šobrīd kompānijas tiem īsti nav, un vienai negribas doties. Būtu jauki arī izklaidēties lielākā cilvēku kompānijā
- Ļoti gribētos aiziet arī uz kādu klubiņu padejot un atpūsties tādā veidā (tikai ne ļoti piedzeroties :-D). Pēdējo pāris gadu laikā esmu bijusi kopumā 3 reizes (augstākais!), un pašlaik, esot brīvai, ir uznākusi ļoti liela vēlme atpūsties skaļā atmosfērā vēlās vakara/nakts stundās, bet ti daži LV esošie draugi pa klubiem/bāriem nestaigā :-D
Jauku vakaru! :-)
02.02.2017 17:28 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.07.2013
Nu ko, pamēģināšu es ar 8-)
Ja ir kāda, kurai patīk visādas mākslinieciskās lietas, izstādes, filmas, koncerti utt., bet reizēm trūkst kompānijas, esmu šeit!
Vairāk vēstulēs ;-)
17.01.2017 17:10 |
 
Reitings 9
Reģ: 14.01.2017
Sveikas, meitenes!
Pievienošos Jūsu pulciņam - labprāt iepazītos ar kādu, lai iespējams, pēc kāda laika kļūtu par draudzenēm. (l)
Kāpēc lieku "sludinājumu"? Jo līdz šim par tuvām draudzenēm esmu uzskatījusi tikai dažas meitenes, ar kurām diemžēl dažādu iemeslu dēļ nav sanācis draudzību saglabāt (lielākoties laika trūkuma un, manuprāt, arī intereses trūkuma dēļ). Pašlaik tā arī sanācis, ka strādāju vīriešu kolektīvā un ikdienā pietrūkst sievišķīgu sarunu, kā jau lielākajai daļai šeit rakstījušo meiteņu.
Par mani. Esmu 25 gadus veca, no Rīgas, strādāju, sevi uzskatu par pozitīvu, aizrautīgu, uzticamu un labu sarunu biedru. Jā, es apmeklēju trenažieru zāli, cenšos ievērot veselīgu dzīvesveidu, lasu grāmatas par dažādām tēmām, nesmēķēju, nelietoju alkoholu un daļēji sevi uzskatu par darbaholiķi, taču tas, kas man patīk un interesē (iepriekš nosaukta tikai neliela daļa), nenozīmē, ka tam jāpatīk arī Tev un ka es Tevi tagad mācīšu dzīvot! Es drīzāk gribēšu dzirdēt Tavus uzskatus un viedokli par to, kāda ir Tava ikdiena, dzīves uztvere, un viss pārējais, un tad, kad jautāsi, stāstīšu par savu. Es vēlos iepazīties ar Tevi tādu, kāda Tu esi, jo ja ir kaut kas, kam es ticu un, ko cenšos ieviest savā raksturā, tad tas ir dot katram vienlīdzīgu iespēju sevi pierādīt, jo dzīve pati par sevi ir ne pārāk godīga un es nevēlos to padarīt tādu vēl vairāk. Tātad īss rezume - esmu labs sarunu biedrs, Tevi dzīvot nemācīšu pa manam, kā arī nenosodīšu, bet gan uzklausīšu un centīšos Tevi saprast. Domāju, ka katra vēlas tādu draudzeni, tāpēc droši raksti, apsolu atbildēt uz katru vēstuli un nevienu neignorēt. :) Lai mums visām izdodas!
P.S. Viena "lieta" gan ir - es diemžēl nebūšu kompanjone bāru un klubu apmeklējumiem, bet noteikti, ka atradīsim ko citu, ko darīt kopā! :)
15.01.2017 16:18 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Varbūt kāda var virtuāli uzklausīt manu lielo putru,kas vārās galvā, protams, par neko citu,kā vīrieti..
Atklātai un patiesai sarunai sievieškārtas cilvēku.. :)
Gribu ieviest skaidrību galvā un sirdī.
09.01.2017 13:18 |
 
Reitings 5
Reģ: 03.10.2016
Es vienreiz uzrakstiju vienai meitenei no savas apkaartes, vinai laikam likaas, ka es vinu atpazinu un izdzesas :D tas man likas loti mulkigi, ko tad raksti sludinajumu, ka mekle draudzenes, bet tad nobiisties un izdzesies :D
07.01.2017 20:26 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Daudzas jau īstenībā neaktīvas, itkā grib draudzēties, tajā pašā laikā nē. :)
Ja kas, paceļu tēmu.
07.01.2017 20:17 |
 
Reitings 159
Reģ: 09.12.2016
Pacelšu veco tēmu! :D
Meklēju draudzeni/-es, ne obligāti labāko! :D Man 23, bet vecumam nav nozīmes. Patīk cilvēki ar labu humora izjūtu, kas runā to, ko domā, neieejot rupjībās, neaprunā citus aiz muguras, nu, nedaudz jau var paklačoties, bet negribu, lai tā vienmēr būtu galvenā nodarbe :D Labprāt satiktos uz kādu alkoholisku dzērienu, lai pasmietos, padalītos ar savām domām, kas notiek dzīvē... pa lielam kādu ar ko satikties tā lai pēc tikšanās uzreiz smaids līdz ausīm un pozitīvs garastāvoklis :) dzīve jau tā ir rūgta, daudz negatīvisma apkārt. Neesmu naktsdzīves fans, dejot neeju, ir draugs, bieži sportoju, cenšos studēt un pelnīt labas atzīmes (ne īpaši sanāk), patīk būt pie plīts. :D Rīga, bet ne vienmēr esmu tur. Gaidīšu vēstules, lai jauka diena ;)
07.01.2017 20:06 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
Es arī labrāt iepazītos! Droši varat rakstīt:-)
05.01.2017 22:30 |
 
Reitings 1
Reģ: 30.12.2016
Sveikas :) skatos šajā diskusijā joprojām notiek aktivitātes, tāpēc es arī neatteiktos atrast kādu labu sarunbiedreni. Esmu no Rīgas, 25gadi, bet sirdī šad tad jūtos vientuļa, jo pietrūkst kaut kas jeb kāds ar ko papļāpāt, pavadīt laiku, šad tad izrauties no ikdienas. Konkrētas intereses nav, jo viss kaut kas šķiet interesants, pielāgojos cilvēkiem. Par cik šeit neuzturos, tad neslēpšos, padod ziņu fb - https://www.facebook.com/santa.uzvards.5
30.12.2016 23:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!