Meklēju labāko draudzeni

 
Reitings 110
Reģ: 28.02.2014
Čau, meitenes. Es uzsāku vairākkārt šeit izrunāto tēmu- draudzenes meklēšanu.
Es ļoti, ļoti, ļoti vēlos sev atrast labāko draudzeni. Man ir sanācis tā, ka esmu palikusi bez nevienas draudzenes. Man ir bijušas 2 draudzenes, kuras tagad ir nodzērušās un vispār bez saprašanas... Ar viņām es vispār nevaru komunicēt, viņas runā tikai par to kā piedzerties, kā viņas tusējas apkārt, par puišiem, kurus maina katru nedēļu..
Jau vairākus gadus es esmu bez draudzenes, bet tā pietrūkst meiteņu maiguma (tikai nepārprotiet). Ļoti gribās tādu draudzeni, ar kuru var izrunāties, izkratīt sirdi, skraidīt pa veikaliem, runāt par puišiem, prasīt padomus, pavadīt jautri laiku kopā, klačoties, iet kopā uz salonu, darīt visu, ko dara meitenes :)
Varbūt te kāda ir, kura arī meklē sev draudzeni? Būtu ļoti labi, ja kāda meitene būtu mana vecuma, var būt arī nedaudz vecāka. Es protu komunicēt arī ar vecākiem cilvēkiem :)
Man ir 17 gadi, dzīvoju Rīgā.
01.03.2014 02:59 |
 
Nepatīk
Reitings 274
Reģ: 11.09.2018
Es arī ļoti labprāt iepazītos ar kādu foršu meiteni! :-) Tā nu ir sanācis ,ka esmu palikusi bez nevienas draudzenes, tāpēc mazliet pietrūkst paklačoties ar kādu meiteni! :-) Man 20, esmu no Latgales puses! :-)
25.09.2018 19:40 |
 
Reitings 304
Reģ: 06.01.2014
Čau meitenes. Es labprāt arī ar kādu paklačotos. Esmu mamma mazam ķiparam un esmu 26 gadus jauna. Dzīvoju Tukumā, bet bieži esmu arī Rīgā. Labprāt izrautos no mājas rutīnas un aizietu uz teātri, vai šopingā, vai iedzert vīnu un vienkārši pasēdēt (l)
25.09.2018 14:34 |
 
Reitings 27
Reģ: 31.05.2013
Es arī neatteiktos iepazīties ar kādu foršu un atvēru meiteni.
Ar kuru varētu runāt par jebko un aiziet uz kādu klubiņu, pasākumu un laisties citos piedzīvojumos :)
25.09.2018 13:04 |
 
Reitings 66
Reģ: 13.01.2018
Es labprat ar kadu iedraudzetos. Es nedzivoju Lv, bet gribetos ar kadu parunaties..
25.09.2018 10:29 |
 
Reitings 20
Reģ: 24.09.2018
Sveikas,
Labprāt iepazītos :)
Draugu nekad nav par daudz,taču patiesa draudziba ir zelta vērta.
Man 27, Rīga :)
24.09.2018 22:42 |
 
Reitings 2
Reģ: 14.06.2018
Sveikas, meitenes!
Esmu no Rīgas, 20 gadi. Arī es esmu savas sirdsdraudzenes meklējumos.
Man ir paziņas vai meitenes, ar kurām satieku, bet tāda sirdsdraudzene diemžēl nav. Man patīk, kad varu stundām ilgi ar kādu sēdēt un runāt par visu, kas ienāk prātā, patīk spontānas idejas, pastaigas ar lielu krūzi kafijas, patīk vīna vakari pēc garas nedēļas. Ir puisis, bet ar puisi par visām meiteņu lietām arī neparunāsi. (t)
Ja ir garlaicīgi vai tu arī esi draudzenes meklējumos, droši ziņo! :-);-)
15.09.2018 20:06 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Sveikas!
Es arī vēlētos atrast jaunas paziņas/draudzenes.
Aiziet pastaigās, kino, atnākt ciemos.. kāds kultūras pasākums.
Vēlos vienkārši iepazīt jaunus, radošus, komunikablus cilvēkus, jo jūtu, ka apkārt viss ir iesūrējis tā teikt. Uzskatu, ka jaunas tikšanās vienmēr nāk par labu.
Patīk spontāni lēmumi.
Pati dzīvoju Rīgā, 27 gadi.
Ja interesē iepazīties, droši raksti.
P.s. esmu iepazinu šeit arī citas foršas meitenes, draudzība turas!:)
20.08.2018 14:51 |
 
Reitings 15
Reģ: 28.06.2014
Sveikas meitenes!
20.08.2018 14:29 |
 
Reitings 92
Reģ: 12.07.2015
Varbūt kāda ir no Lielvārdes/Ogres puses ? :)
11.08.2018 21:46 |
 
Reitings 1
Reģ: 11.08.2018
Varbut ir kada no liepajas kas grib draudzeties. Esmu pilseta jaunina:-(
11.08.2018 20:14 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Draudzēšos ar kādu, kurai nav sveša humora izjūta un sarkasms, interesē kino, veselīgs dzīvesveids, psiholoģija, dzīvnieki, atpūta, karjera, vai vismaz viens no tiem, patīk gan visu vakaru gulēt uz dīvāna un skatīties filmas, gan iet laukā uz bāru, krogu un dzert kokteiļus vai alu un stundām runāties, gan iet garā pārgājienā vai doties izbraucienā un būt pie dabas. No visa balansu, tā teikt :)
06.08.2018 19:04 |
 
Reitings 47
Reģ: 03.01.2017
ja kas, tad dievinu tos suši, un priecātos, ja kādai no jums arī garšotu.. bet nu tas nav galvenais. ; DDD Ja kas, tad raksti droši. Esmu atvērta komunikācijai ! :)
05.08.2018 15:07 |
 
Reitings 47
Reģ: 03.01.2017
Sveikas, amm, diez gan ilgi domāju, līdz sapratu, ka šī būtu vienreizēja iespēja uzdrošināties un mēģināt.
Šķiet, ka arī esmu no tām, kurām draugu loks ir sašaurinājies kopš tās reizes, kad pārvācos uz Rīgu. Man ir 20, skolā draudzējos ar klasesbiedrenēm, taču kaut kā intereses nesakrita tā , kā man varbūt to gribējās. Nu man ir palikusi tikai viena vienīga draudzene, kurai grūti priekš manis laiku atrast... Nu nekas, saprotams, ka katram savs ceļš ejams, bet tomēr gribētos kādu ar ko varu parunāt, braukāt ar riteņiem....
Manā dzīvē ir draugs un mana mazā mince. Interesējos par visu ko - dejām, rokdarbiem, makeup`u, stilu, garšo ēst veselīgi, bet drusciņ arī suši var
05.08.2018 15:05 |
 
Reitings 20
Reģ: 31.07.2018
Vai šādā veidā kāda ir iepazinusies un izveidojusi foršu draudzību? Labprāt dzirdētu apstiprinājumus ;-)
Man reizēm, piemēram, ar iepriekšējās darbavietas vislabāko kolēģi satiekoties pat vairs nav īsti, ko runāt - jo katrai savs dienas ritms un pavisam cita vide apkārt. Bet - kāds iznākums ir tad, ja gribas draudzēties un satikties ar pavisam svešu meiteni - nezinu. Visbiežāk meitenēm ir "bērnības laiku/skolas laiku" draudzenes un tādējādi "svešās" arī paliek "svešās random" (tīri mana pieredze). Bet es arī neesmu ļoti komunikabla, lai spētu uzturēt ilgstošu komunikāciju, ja no otra ir vērojama pasivitāte.
Bet te nu es esmu - pašlaik rīdziniece (7 gadus lielpilsētas bruģi staigāju :-D ), kurai mazliet mazliet vēl pietrūkst, lai pārkāptu smuko 30 gadu skaitli. Nepiemīt man aizraujoši hobiji vai galvu reibinošas karjeras virsotnes. Manā ikdienā pietrūkst foršas būtnes, ar kuru gan padalīties pieredzētajā, gan - pieredzēt smukus momentus kopā (l)
Jebkurā gadījumā - UP tik pozitīvai diskusijai! (l)
05.08.2018 14:40 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
Hey,hey!:-)
Es ar labrāt ar kādu iepazītos no Rīgas.
05.08.2018 14:26 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Sveikas, meitenes! :)
-
Esmu sapratusi, ka man ir dikti maz draudzeņu un tās pašas dzīvo ārpus Rīgas.
-
Ļoti priecātos atrast kādu, kura gribētu runāties, dzert kafiju un staigāties pa Rīgas ielām, iet uz pasākumiem un vienkārši draudzēties. Pati neesmu ballīšu un alkohola cienītāja Labāk brīvos vakarus pavadu aizejot uz kaut kādiem mistiskiem/mierīgiem pasākumiem Rīgā, kā piemēram, koncerti Spīķeros, food festival Jaunajā Teikā, forši pasākumi Pienā u.c. (nosaucu te tagad tos populārākos, kas ir vasarā :-D ) Esmu aktīva dzīvesveida cienītāja - varētu kopā doties riteņizbraucienos pa Rīgu, skrituļot Mežaparkā, supot Ķīšezerā un varbūt vispārēji apmeklēt kādas fitnesa grupu nodarbības.
-
Man ir 22 gadi, tūlīt uzsākšu maģistra studijas, dzīvoju Rīgas centrā. :-)
05.08.2018 13:42 |
 
Reitings 416
Reģ: 02.01.2018
Varbūt kāda ir no Jelgavas? :)
31.07.2018 12:11 |
 
Reitings 16
Reģ: 07.05.2017
Sveikas!
Ar labprāt ar kādu iepazītos ar ko kopā kādreiz aiziet uz kādu pasākumu, pastaigāties vai jeb ko citu, kas abām interesē.
Par mani - patīk rokmūzika un vecās filmas, pati nodarbojos ar mūziku (savam priekam, ne profesionāli). Dzīvoju Rīgā, centra rajonā. Man ir 25 gadi.
Laikam īsti nebūs pa ceļam sarunas par bērniem un baigā ņemšanās ap vīriešiem. Baigā tusēt gajēja arī neesmu, bet pa retam sanāk.
Ja kādai arī gribas iepazīt jaunus cilvēkus, gaidīšu ziņas. :)
29.07.2018 15:45 |
 
Reitings 136
Reģ: 22.07.2015
Sveikas, meitenes!
Es arī šobrīd meklēju draudzenes! Tikko izjuka 3 gadus ilgas attiecības un sapratu, ka gandrīz visas manas draudzenes pazudušas.
Labprāt atrastu meitenes, ar ko kopā ietu sabiedrībā - izklaidētos un iepazītos ar jauniem cilvēkiem. Negribu sēdēt mājās un raudāt spilvenā, gribu dzīvot dzīvi.
Man 27, esmu no Rīgas.
24.07.2018 08:30 |
 
Reitings 5
Reģ: 28.04.2014
Meklēju meiteni/meitenes ar līdzīgo dzīvesveidu: ceļojumi, pārgājieni, nakšņošana teltī, ekstrīms, izdzīvošana. Sestdien/svētdien piedāvāju braukt kopā pa Latviju, Lietuvu, Igauniju, atvaļinājumā laikā izbraukt kaut kur tālāk- nopietnākās ekspedīcijās pa neturistiskām vietām.
Ideāli, ja tev ir mašīna, ja nav, tad brauksim ar sabiedrisko.
Dzīves moto - piedzīvojumi un ceļošana.
Ļoti NEinteresē sarūnas par bērniem, kulināriju un modi.
Mums nebūs pa ceļam, ja plāno raudāt ka tevi kož odi, tu gribi gulēt viesnīcā, nevis pamestajā mājā, baidies no vilkiem utt. :-P
Būšu nenormāli priecīga par katru vēstuli (l)
p.s. esmu no Rīgas, 28 gadi, tavs vecums nav svarīgs
24.07.2018 02:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits