Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaimiņi?

 
10 gadi
Reitings 169
Reģ: 15.06.2012
Pēc vakardienas notikuma, kad 22/00 vakarā kaimiņš gandrīz neizlauza zvana pogu durvīs, pāris reizes izlsēdza elektrību elektroskapī un vēl nolamāja lamu vārdiem, tikai pēc tam paskaidrojot, ka viņš ir kaimiņš no dzīvokļa, kas atrodas tieši zem manējā un virtuvē viņam tek ūdens. Tā kā es pat nebiju mājās visu dienu un manējā dzīvoklī ūdens netecēja. Viss garastāvoklis bija sabojāts un vēl vajadzēja skaidrot to, ko neesmu darījusi... Labākais būtu bijis izsaukt policiju, bet šoreiz tikām bez tas... Agrāk neko par kaimiņiem nedomāju, bet tagad, laikam, sarunām ir tasnība, ka kaimiņi ir visļaunākie ienaidnieki. Dzīvoju te 8 gadus un citus kaimiņus pat neesmu redzējusi un uz ielas satiekot, pat neatpazīstu. Daži sveicinas kāpņu telpā un tas ir viss.... Bet vakardienas gadījums ir visbriesmīgākais...

Kā jums paveicies ar kaimiņiem? Ir mierīgi, vai tāpat mēdz gadīties daži notikumi?
23.02.2014 10:29 |
 
Reitings 1201
Reģ: 15.11.2013
Katram savi putni galvā, tāpat kā arī man un manam vīram. Sveicinamies, par mājas lietām aprunājamies, bet tas arī viss. Iespējams pie vainas bija tas, ka mājā nedzīvoja mūsu vecuma cilvēki. Tagad pēdejos mēnešos tantes ir pametušas mitekļus un ir ienākuši jaunie, varbūt sanāks par kādu knibucīti lielāka tā komunikācija.

Bet tā lielos vilcienos, visiem viss pofig par citiem. Kamēr nedara pāri.

Reiz kaimiņa suns uzleca kāpnēs un saplēsa zeķbikses. Nebija pat jāprasa (es arī negrasijos prasīt), saimnieks atnesa naudiņu par zaudējumiem un ne tām pa 2 lati. :)

Pret appludināšanu, man ir vismaz finansiāls garants - apdrošināšana.
23.02.2014 10:37 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Tieši šī iemesla dēļ kaimiņu 100m radiusā man nav. Jo ja dzīvo daudzdzīvokļu mājās nākas sadzīvot ar tiem un tiem ar jums.

Mana tāda spilgtākā atmiņa par dzīvi ar kaimiņiem pirms gadiem desmit bija tā, ka kaimiņiemes meitas draugs, iedzērājs, visu laiku plēsās ar to kaimiņienes meitu un regulāri solīja šo izmest ārā pa logu, turklāt vienmēr naktīs. Ta nu mēs vienreiz guļam, šie tur atkal sit traukus, daudza durvis un viņš viņu sola sviest pa logu, pat izklausījās, ka logs bija ārā un viņš viņu izbāza, tad mēs sarunājām ar vīru, ka ja viņš šamo izmetīs un atbrauks policija - mēs gulējām un nekā nedzirdējām.
23.02.2014 10:42 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Visādi ir gājis - gan kaimiņi trokšņojuši, gan mēs. Es piemēram savā ģenialitātē vienreiz kaimiņienei visu balkonu - balto veļu un viņu pašu nolēju ar elektriski zilu krāsu. Kaut kad palika "karsts" dauzoties un netīšām nopludinājām kaimiņieni. Augšējie kaimiņi nopludinājuši mūs. Pf... Kas tik nav bijis un kā tik nav bijis. Bet mēs esam cilvēki - ar kaimiņiem uzturam normālas attiecības. Gan šājā dzīves vietā, gan iepriekšējās - par mammas mājām pat nerunājot. Tur mēs pat svētkos neaizmirstam apsveikties.

Tiesa - esmu manījusi, ka katru reizi ievācoties jaunā dzīves vietā kaimiņi ir tādi skubināmi uz sadraudzēšanos. Bet tas ātri pāriet, ja neesi ieņēmis galvā, ka kaimiņš svešs cilvēks.
23.02.2014 10:42 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Draudzējos ar gandriz visiem,pat ja nakti ko vajadzēs izpalidzēs.apsveicam svetkos viens otru.tā gan ar laiku izveidojas ne jau uzreiz. Viss atkarīgs no paša attieksmes pret citiem. Pat zagļi nenāk jo laikam zin ka tantuki kas pensijā pieskata lai nelien svešie.
23.02.2014 10:43 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Becky jus nu gan esat neizteikšos
23.02.2014 10:52 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es savus kaimiņstāstus par seriālu ''mīla un naids kāpņu telpā'', par tantiņu ar putniem un kaimiņa īpašo veidu, kā tikt dzīvoklī, ja pazaudētas atslēgas, esmu rakstījusi. Traģiski un smieklīgi vienlaicīgi :D
Jaunākais ''joks'' bija, kad diemžēl man nepaveicās un es to savu aizsienas kriminaļņiku vairākas dienas pēc kārtas satiku kāpņu telpā un katru dienu viņš man uzbāzās ar vienu un to pašu jautājumu un stāstīja vienu un to pašu lietu. Prasīja, kur mans draugs un stāstīja, ka viņš pēc nedēļas braukšot prom. Tiesa, nu ir pagājušas jau 2 nedēļas un viņš joprojām ir te.
Nekādu kontaktu neuzturu - simtu gadu man tas nav vajadzīgs. Ka tik tālāk no tādiem un prieks, ka bieži nav jāsatiekas kāpņu telpā.
23.02.2014 10:53 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu man ir vienalga, kas notiek apkārt , kamēr tas neskar mani, ja man tecētu ūdens uz galvas , tā ir gadījies, es ne tikai elektrību atslēgtu, es varētu arī durvis iznest ...
Pati neesmu labs kaimiņš klausos mūziku, kad gribu un cik skaļi gribu, agrāk rīkoju pie sevīm ballītes ļoti bieži ar visām izrietošajām sekām ... :D
Ak, es ļaunā sieviete :D
23.02.2014 10:59 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Anda, un kas man būtu bijis jādara, jāiet to trako pārmācīt, katrs pats izvēlas savu ceļu, ja viņai patīk, tak lai sit, dauza un met pa logu, ne mana cūka, ne mana druva!
23.02.2014 11:01 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Man ar kaimiņiem paveicies. Visi esam mierīgi. Agrāk gan gāja kā pa kalniem un pa lejām.
23.02.2014 11:03 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Mana tāda spilgtākā atmiņa par dzīvi ar kaimiņiem pirms gadiem desmit bija tā, ka kaimiņiemes meitas draugs, iedzērājs, visu laiku plēsās ar to kaimiņienes meitu un regulāri solīja šo izmest ārā pa logu, turklāt vienmēr naktīs. Ta nu mēs vienreiz guļam, šie tur atkal sit traukus, daudza durvis un viņš viņu sola sviest pa logu, pat izklausījās, ka logs bija ārā un viņš viņu izbāza, tad mēs sarunājām ar vīru, ka ja viņš šamo izmetīs un atbrauks policija - mēs gulējām un nekā nedzirdējām.


Es arī tāpat rīkotos, nu pati taču vainīga, nepatiktu tas vecis , sen būtu pasūtījusi :D

Bet es arī esmu no tiem, kam nekrata citu problēmas, un janu kas izliekas par beigtu :D
23.02.2014 11:07 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Man viens kaimiņš regulāri pārdzeras, tad izdomā, ka jābīda mēbeles apakšējā stāvā un galu galā - tup tieši zem manas istabas un raud. No rītiem un pa dienu ļooooooti skaļi klausās ļooooti pretīgu mūziku. Vēl viens regulāri skatās panorāmu tā, ka es dzirdu katru vārdu. Vēl ir bariņš, kas mēdz ļoti skaļi dziedāt Bruno Mars dziesmas ģitāras pavadībā pīpējot gandžu. Tā kā viņi visi dzīvo zem manis, es "atriebjos" ar skaļi bizojošu bērnu, kura bizošanai reizēm pievienojos pati. :D

Pa lielam, kaimiņi ir forši, tikai sienas stipri par plānu. Dzīvojam draudzīgi un nav problēmu ar to, ka kādam ir skaļi mūzika vai kādam ballīte. Ja arī ir situācija, kad nepieciešams klusums, to vienmēr var atrisināt bez visādām eksekūcijām.
23.02.2014 11:10 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Es savus kaimiņus vispār nedzirdu. Nekad. Varbūt vecajām mājām biezākas sienas.. Tā kā mani kaimiņi netraucē. Tikai viena tante sabāzusi kāpņu telpā kaut kādus entos puķupodus un taad ālējas ja kāds atver logu, ja kāpņu telpa smird. Viņai puķes nosaldēšot... :D nu wtf? Ņem tās savas puķes dzīvoklī :D
23.02.2014 11:21 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Man kaimiņi ir baigie draugi mammai un vecmammai, ar mani pat nesveicinās. :D Bet paldies viņiem,ka pacieš manu drausmīgo mūzikas gaumi un mūs ar kaķi.
23.02.2014 11:28 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Vienu jauno gadu kādi 6dzivokļi no 4stāviem savācāmies uņ jautri jauno gadu svinējām.
23.02.2014 11:28 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Vienu jauno gadu kādi 6dzivokļi no 4stāviem savācāmies uņ jautri jauno gadu svinējām.


Un man likās,ka tā tik filmās rāda. Super!! :)
23.02.2014 11:30 |
 
Reitings 36
Reģ: 16.01.2014
Man ir izcili apakšstāva kaimiņi- viņiem naktī ļoti patīk ieslēgt mūziku ar izteiktiem basiem, mūs ar puisi tas uzreiz uzceļ augšā un nodrošina galvas sāpes nākamajai darba diena. Vienreiz bija tā, mēs atkal pamodināti un dzenu mīļoto lejā ko teikt mūsu mīļajiem kaimiņiem, tad viņš jau nez cik reizes bija piezvanījis pie durvīm un tikai pēc trešā spēriena pa durvīm iznāca dzīvoklī dzīvojošā meitene un pateica,ka esot aizmigusi. Es vēl joprojām nesaprotu, ka pie tāda trokšņa var aizmigt.
Vēl blakus dzīvo onkulītis, kuram reizēm ar arī patīk "disenes" ar veco labo laiku krievu mūziku.
23.02.2014 11:34 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Oj tas bija ļoti jauts pasākums. Bet ik pa laikam uz lielākiem svētkiem ar gadās. Pat taksists kopīgs :-D pazvani uņ atved labu alko pie mājas arī naktī. Tā ērtāk:-D
23.02.2014 11:40 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Pieļauju,ka saviem kaimiņiem neesmu mīlule tieši skaļās mūzikas dēļ, bet ko lai dara,ka sienas tiešām ir ļoti plānas, bet mūziku patīk klausīties normālā skaļumā (jo kurš gan klausās mūziku klusi??). Es domāju,ka mūzika viņiem ļoti traucē, jo pati bieži vien dzirdu kaimiņus sarunājamies, bērnus iespiedzamies, pabīdam galdu vai krēslu, pat telefona zvanu citreiz var dzirdēt. Bet nekad neesmu kaimiņus apgrūtinājusi ar izteikti skaļu mūziku laikā no 12.00-22.00.
23.02.2014 11:41 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
man ir ļoti paveicies ar kaimiņiem, skaļākais ko esmu dzirdējusi ir mūzikas klausīšanās bet arī tikai dienas vidū. reizēm liekas, ka viņi varētu būt neiecietīgi pret mani, jo man šad tad mēdz suņi ierieties diegan skaļi, bet neko nav teikuši un neprotestē
23.02.2014 11:42 |
 
Reitings 36
Reģ: 16.01.2014
Ja mūzika ir normāla( var dzirdēt vārdus) un nav pārliku lieli basi, kuri sit pa katru smadzeņu kroku, es neko nesaku( opja disenes man patīk), un arī pienācīgā laikā( nevis 2:00 naktī), arī pa 6dienām un 5dienām neko nesaku, jo var pagulēt no rīta ilgāk, bet ja otra dienā ir darbs, tomēr negribās iet ar sāpošu galvu un izskatīties ka vampīram.
23.02.2014 11:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits