izglābiet no traģēdijas... eju sviestā

 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
1.- neiesakiet psihologu, nav naudas.

Pirmās attiecības bija traumējošas. Kopā nedzīvojām, pēc pāris gadiem uzzināju, ka krāpis principā visu laiku.

Tagadējās attiecības ar citu vīrieti ir labākais, kas ar mani noticis. Uzticējos un paļāvos. Likās, ka trauma aiz muguras. Iet otrais attiecību gads. Pielabojam dzīvokli, pērkam mēbeles, vasarā domājam precēties...

Nekas slikts nav noticis par grūdienu tam, lai tagad justos kā jūtos, bet sāku jūgties. Paranoja vai vajāšanas mānija, nezinu, bet arvien stiprāka. Visu laiku bailes, ka mani krāpj, ka ir cita. Tagad tas nonācis tik tālu, ka eju līdz viņa darbam slepeni paskatīties vai viņš tiešām ir tur. Vakarā izprašņāju, ko darījis, velku paralēles, vai tā varētu būt. Ja aizkavējas sākas reāla panika, kaut gan tas ir reti un viņa darba specifikai piedien. Vakaros pa kluso apostu vai nav sieviešu smaržas. Pārbaudu mašīnu, atvilktnes istabās, kabatas, maku. Nelaižu pat vienu uz veikalu, dodos līdz un izliekos, ka man ar vajag. Rokas trīc, apzinos, ka sāku nojūgties. Vakaros pat uz veikalu neeju, neatstājos ne sekundi.

Palīdziet LŪDZU LŪDZ LŪDZU man. Tas labu galu neņems.
04.02.2014 18:24 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Es, protams, atvainojos, ja būšu skarba, bet tā ir nevis traģēdija, bet gan tarakāni galvā. Traģēdija ir pāragra nāve, nelaimes gadījumi, invaliditāte. Strādā ar sevi, dari kaut ko sev, sevis dēļ, savādāk, atvaino, izklausās, ka tev dzīve ir tikai vīrietis un pati kā personība esi nulle. Kurš gribētu tādu otro pusīti? Sāc kaut vai tautas dejas dejot, vienalga, ko, savādāk drīz klauvēsi pie Tvaika 2 durvīm ar savu fizisko drebēšanu.
04.02.2014 21:36 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
jā, ance, tieši tas ar mani arī notiek, tas pat nebij skarbi, bet pilnīgi patiesi... :(
04.02.2014 21:40 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Grūti komentēt nezinot visu situāciju kopumā, kādas attiecības jums ir ikdienā utt.
Bet jebkurā gadījumā ir iespējas saņemt arī bezmaksas psiholoģisko palīdzību, ja nu galīgi paliek traki -
Krīzes centrā Skalbes, 67222922, www.skalbes.lv;

Resursu centrā sievietēm Marta, 80002010; pierakstam pie psihologa vai psihoterapeita, 67378539. www.marta.lv.

Turies!
Un piekritīšu, ka tikai darbs ar sevi un cēloņu meklēšana var palīdzēt.
04.02.2014 21:41 |
 
Reitings 116
Reģ: 23.08.2011
Tev jāiemācās uzticēties, lai gan pagātnes notikumi tev to neļauj.. bet tu noteikti nevari precēt cilvēku ja jūsu starpā nav uzticības un tev ir jāizseko katrs viņa solis.
04.02.2014 22:44 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
muljkjígs jautájums- tev citu darít nav ko? ej strádá, mácies utt. atrodi citas nodarbes, hobijus utt
04.02.2014 22:58 |
 
Reitings 28
Reģ: 02.02.2014
Manuprāt pirmais kas tiešām ir jādara, tas ir jāizrunājas ar savu vīrieti!
Izstāsti vinjam visu kā jūties,kas tevi nomāc utt. Mēģini rast mieru un darīt sev tuvas un patīkamas lietas. Tiec ar sevi galā,varbūt pamaini sevu ārieni,palutini sevi.
Tu tač sevi tā nomoki,tas nav taisnīgi pret tevi,ka tavs ex atstājis ir tādas pēdas un tu nevari būt patiesi laimīga savās tagadējās attiecībās!!!
Varbūt tiešām ja netiec ar sevi pati galā vajag kādu palīdzību no malas. Aizej pie psihologa,izstāsti visu kas notiek,tas var noderēt un palīdzēt tev.
Nemoki sevi vēl vairāk!

Lai tev izdodas tikt ar visu galā! :)
04.02.2014 23:38 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Reizēm ir situācijas kad nelīdz tādi teksti kā "sakārto sevi, sakārto savu galvu, pievērsies sev" utt. Ja autorei tiešām dreb rokas no satraukuma tas liecina, ka te nav runa par tarakāniem, šie tarakāni ir daudziem un katrs pats izvēlas ko ar tiem darīt. Šajā situācijā, manuprāt, autorei vajag kaut kādu nomierināšanu. Jebkas kas pašai liekas nepieciešams. Vai nu tā ir izrunāšanās ar kādu vai vienkārši palūgt tuvam cilvēkam apskāvienu. Man radās sajūta, ka autore ir tāds emocionālais ievainojums kurš šobrīd sāp. Vajag izsāpēt, bet tāpat kā fiziskās sāpēs jādomā kad kļūst neizturami un tādā gadījumā jāmeklē palīdzība. Pat ja tev (autorei) nav naudas patstāvīgi psihologam, aizej kaut uz vienu konsultāciju (tam jau naudu var sagrabināt). Aizej un aprunājies cik tur ilgi viena konsultācija iet. Varbūt pat labāk aiziet pie psihoterapeita, tas būs tā teikt dziedinošāk kā jau terapeits.
Mani varianti par problēmu. Bet es novēlu turēties! Tad jau viss būs ok :)
05.02.2014 00:32 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nu nervu zāles pašai uz savu galvu nekādā gadījumā nedrīkst dzert, bet kāda kompetenta cilvēka palīdzība noteikti ir jāmeklē. Man ir bijušas kādreiz kādas nelielas uzmācīgas domas par uzticību, bet ne jau tik smagā formā..
Varbūt padomā par to, kas notiktu, ja tavs vīrietis uzzinātu visu, ko tu dari? Manuprāt, pietiktu jau ar izsekošanu no rītiem..
Vsp, ja cilvēkam nepārtraukti uzmācas uzmācīgas domas, tā varētu būt neirozes vai pat depresijas pazīme. Cilvēkam nav obligāti jājūk prātā, jāraud, jābūt nekā negribošam. Manuprāt, tev der aiziet vismaz pie neirologa, kurš paskatīsies, vai tās domas, kas tevi vajā nav kas vairāk kā tikai atmiņas par krāpšanu.
Ko tu pati dari ikdienā? Varbūt sāc pati strādāt, kkur mācīties, iziet kādus kursus?
05.02.2014 08:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits