izglābiet no traģēdijas... eju sviestā

 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
1.- neiesakiet psihologu, nav naudas.

Pirmās attiecības bija traumējošas. Kopā nedzīvojām, pēc pāris gadiem uzzināju, ka krāpis principā visu laiku.

Tagadējās attiecības ar citu vīrieti ir labākais, kas ar mani noticis. Uzticējos un paļāvos. Likās, ka trauma aiz muguras. Iet otrais attiecību gads. Pielabojam dzīvokli, pērkam mēbeles, vasarā domājam precēties...

Nekas slikts nav noticis par grūdienu tam, lai tagad justos kā jūtos, bet sāku jūgties. Paranoja vai vajāšanas mānija, nezinu, bet arvien stiprāka. Visu laiku bailes, ka mani krāpj, ka ir cita. Tagad tas nonācis tik tālu, ka eju līdz viņa darbam slepeni paskatīties vai viņš tiešām ir tur. Vakarā izprašņāju, ko darījis, velku paralēles, vai tā varētu būt. Ja aizkavējas sākas reāla panika, kaut gan tas ir reti un viņa darba specifikai piedien. Vakaros pa kluso apostu vai nav sieviešu smaržas. Pārbaudu mašīnu, atvilktnes istabās, kabatas, maku. Nelaižu pat vienu uz veikalu, dodos līdz un izliekos, ka man ar vajag. Rokas trīc, apzinos, ka sāku nojūgties. Vakaros pat uz veikalu neeju, neatstājos ne sekundi.

Palīdziet LŪDZU LŪDZ LŪDZU man. Tas labu galu neņems.
04.02.2014 18:24 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
vakar bija gadījums, kad taisījām vakariņas, pietrūka viena sastāvdaļa, viņs pateica, ka aizbrauks pakaļ, es visa sāku fiziski drebēt un nesakarīgos vārdos teikt, ka arī braukšu, viņš uzlika roku uz pleca un teica es ātri, tikai līdz veikalam, un bija atpakaļ tik ātri, ka man likās uz 220 km/h būtu braucis...

man šķiet viņš jūt, ka sāku jukt prātā... vai arī nejūt... bet man liekas, ka ir kautkāda pēdējā stresa stadija man un es nezinu, kas notiek...
04.02.2014 19:17 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
Miss Joker - ļoti liels paldies tev (hug)
04.02.2014 19:19 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Simba-jo vairak lasu ,jo vairaak saprotu to,ka probleema ir tevii.Es pat nespeeju iedomaaties,kaa tu bez speciaalista paliidziibas vari te tik galaa,jo tevi nespeej nomierinaat vaardi-vins tevi nekraapj...taa doma tevi neatlaiz ne uz briidi.
04.02.2014 19:21 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Tavu pašapziņu viņš jau sen iemīdījis dubļos, padarījis tevi par mīkstu lupatiņu un atņēmis gribu, atsaucos uz diskusiju "Tu pats zini, ko gribi no manis?".

Kad tas ir izdarīts, protams, skaidrs, ka esi ieslīgusi depresijā, paranojā un kļuvusi par histēriķi, atsaucos uz diskusiju par "nemīļo gulēšanu".

Nesaprotu, kam tev tāds vajadzīgs, kaut kādas mazohistiskas attiecības, un vēl bērnu? Uzčikās tev sīko un kamēr staigāsi ar lieku vēderu - tu tak šito okšķerēšanas un paranojas slodzi neizturēsi, bēdz, kamēr vēl nav par vēlu!
04.02.2014 19:22 |
 
Reitings 84
Reģ: 08.10.2013
Nu, ja tas notiek otro gadu, tad tas ir nopietni... Man bija līdzīgi - pirmās attiecības vienkārši briesmīgas, krāpa pat acu priekšā, bija nejauks, dzēra (šobrīd domāju cik dumja biju, ka to visu vispār pieļāvu), bet nākamās attiecības pat ļoti labas un paranoja pārgāja pēc aptuveni pusgada, tagad dzīvoju ar mierīgu prātu un esmu laimīga. Bet nu, ja nepāriet pat divu gadu laikā, man šķiet, ka tiešām ir problēma :(
04.02.2014 19:25 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
izrunājies ar viņu, izstāsti par sāpīgo pagātnes pieredzi un savā sajūtām, lai viņš nepārprot un nesadomājas kaut ko trakāku, kāpēc ar tevi tā notiek. Ja tu esi viņam svarīga, viņš noteikti mēģinās izrādīt vairāk uzmanības, liks tev justies svarīgai, lai tev nenāk prātā domas, ka viņam ir cita.
bet es tev iesaku ļoti, ļoti nopietni strādāt ar sevi, lai pārvarētu šo izspiegošanu un izsekošanu - pirmkārt, tu bojā savus nervus, otrkārt, vari aizbiedēt viņu. Man šķiet, šī izspiegošana arī ir sava veida atkarība, jo vairāk izspiego, jo vairāk gribas to darīt un lielāka paranoja rodas. Tāpēc strādā ar savu pašapziņu un sevi, un, kad gribas ielīst viņa telefonā vai braukt līdzi uz veikalu, pasaki sev domās stop un rīkojies pretēji. mēģini pieiet tam no citas puses - ja viņš piesakās aizbraukt uz veikalu, tā vietā, lai domātu, ka viņam noteikti fiksais randiņš ar citu, domā pozitīvi, ka tu esi viņam tik mīļa un dārga, ka viņš ir gatavs sperties kaut naktī uz veikalu, lai tev kaut ko nopirktu.
Tikai tavos spēkos ir kaut ko mainīt un vērst par labu, bet, protams, ka tas prasīs lielu gribasspēku un piepūli. Taču, ja šis vīrietis tev ir dārgs, tas noteikti ir tā vērts. Vienkārši nospraud sev jaunu apņemšanos - vairs neizspiegot, bet ticēt un uzticēties savam vīrietim, lai cik smagi tas nebūtu.
04.02.2014 19:25 |
 
Reitings 16
Reģ: 28.01.2014
Simba, aizej pie ģimenes ārsta, ja būs nepieciešams, tev iedos nosūtījumu. Tiešām var gadīties, ka to pati izmainīt nevarēsi, ja sev saki - nedari tā, bet tu nevari apstāties un tas ļoti traucē tavai ikdienai, noteikti vērsies pie speciālistiem. Cilvēkiem ir grūti pieņemt un aptvert, ka gluži kā gripa vai vai kāda cita ar ķermeni saistīta problēma var būt arī ar psihi saistītas problēmas, un tas uzreiz nenozīmē, ka cilvēks nav normāls vai ko tādā stilā.

Vienkārši aizej un pārbaudies, iedomājies, ka tas ir gluži tāpat, ja būtu aizdomas par "parastu" slimību, piemēram, pneimoniju - cilvēks taisītu rentgenu, kas apstiprinātu vai noliegtu slimību. Un šajā gadījumā, ja saņemsi noliedzošu atbildi- viss būs gluži skaidrs, pašai ar sevi jāstrādā un jāveic izmaiņas savā pašreizējā dzīvē.
04.02.2014 19:29 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Nu cik var cīnīties ar normālo vīriešu dabīgo stāvokli - būt attiecībās ar vairākām?
04.02.2014 19:29 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
vakar bija gadījums, kad taisījām vakariņas, pietrūka viena sastāvdaļa, viņs pateica, ka aizbrauks pakaļ, es visa sāku fiziski drebēt un nesakarīgos vārdos teikt, ka arī braukšu, viņš uzlika roku uz pleca un teica es ātri, tikai līdz veikalam, un bija atpakaļ tik ātri, ka man likās uz 220 km/h būtu braucis..


Viņš jūt ka nav viss labi, tiešām vajag ar viņu izrunāties par to, tad varbūt viņa atbalsts tev ar liks justies labāk. Man tāda dīvaina metode bija ja es jūtos uztraukta, es sāku pie sevis klusām kamēr neviens tuvumā dziedāt vienu dziesmu, es viņu diezāju tikmēr kamēr sapratu ka viss ir labi, dziedot pat esmu raudājusi, skumusi, bet es visas tās sliktās domas centos apstādināt kamēr dziedāju, pēc tam dziļi ieelpoju un izelpoju, saspurojos un gāju uz priekšu.

Ja nevēlies pie speciālista iet, vai ar nevari atļauties tad pameiģini varbūt mājās nodarboties ar jogu, internetā visu var atrast kā pareizi un tā, tad velti sev to stundiņu dienā jogai, klusumā, mierā, kaut vai pārdomā visas domas ja vajag kamēr vairs tās nav. Tad vel radi mājās pozitīvu atmosfēru, sadedz smaržīgās sveces (tas man personīgi patīk) sajūti mājās to patīkamo smaržu, varbūt pat vari pajautāt vai tavs draugs tev nevar uztaisīt masāžu lai ķermenis atbrīvotos.

Un pasaki tak sev ar to ka viņš nav tas cilvēks kas tev pāri darija, tas bija bijušais, visi vīrieši nav vienādi. Principā jau lai ar šo problēmu tiktu galā ir vajadzīgi ļoti daudz gadi, bet ja tu pati ar sevi strādāsi un virzīsi uz pozitīvo tad agri vai vēlu tas atmaksāsies.
04.02.2014 19:34 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Oi, es tā piekrītu becky komentāram, ka pat neko lieku nepiebildīšu šoreiz.
04.02.2014 19:36 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
Milzīgs paldies meitenes, jūs esat fantastiskas un dodat man spēku un kaut mazu veselo saprātu!
prieks lasīt un kaut uz brīdi mierīgi elpot, jūsu teiktais tiešām palīdz
04.02.2014 19:36 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Simba-vieniigais ,ko vareetu tev veel ieteikt-megini buut taada loti nodarbinata,taa ka tev nav laika par to "nevajadziigo-negatiivo" domaat.Pameegini!Tas ir taa,ka pilniigi ieej citaa pasaulee,kaads hobijs,kas tevi paarnem.
04.02.2014 19:46 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
emanuelle, bet pat aizraujošākais hobijs nespēj aizklāt domas, ja tās jau ir tādā paranojas līmenī :(
liels paldies ka atbalsti!
04.02.2014 19:53 |
 
Reitings 468
Reģ: 29.01.2009
Hmmm....es kā reiz klejoju pa internetu un lasu rakstus par greizsirdību.
Man ir tāda pati kaite kā Tev, simba, tikai vieglākā formā.
Neizspiegoju. Bet mani tas nomāc. Man ir piegriezies, ka iepriekšējo attiecību dēļ nevaru uzticēties savam vīrietim. Ir iedragāta pašapziņa. Un laiks, ko pavadīju brīvas meitenes statusā, tikai visu sačakarēja. Pareizāk sakot, sačakarēja tie debīlie veči, kas savas sievas/draudzenes krāpj.
2 gadu laikā es pamanījos uzrauties uz večiem, kas šļūc pa kreisi. Riebjas tādi vīrieši, un ne ar vienu no viņiem man nekas nebija, jo nenorālu riebumu radīja tas, ka viņi meklē sev mīļākās...



Esmu sapratusi tikai to, ka pašai ar sevi ir jāstrādā. Kā to darīt, nav ne jausmas...
04.02.2014 19:55 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Varbūt ir iespēja aiziet pie ģimenes ārsta, lai izraksta tev piemērotas nervu zāles? Manuprāt, aizej pie psihologa, vismaz iesākumam.
Atrodi kādu nodarbi, satiecies ar draudzenēm.
Es arī nezinu kā puisim būtu jāreaģē , ja pieķertu. Manuprāt, domātu , ka traka.
Cel pašapziņu, ej uz sporta zāli. Varbūt starp šo un bijušo puisi ir kaut kāda līdzība, tāpēc baidies?
04.02.2014 20:13 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Bet galu galā, nebūsi jau vienīgā šāda greizsirdīgā, tu to pārvarēsi! Uzticies puisim! Lai veicas! :)
04.02.2014 20:16 |
 
Reitings 646
Reģ: 05.03.2011
Ģimenes ārstiem ir iespēja nosūtīt pie bezmaksas psihologiem!
04.02.2014 20:40 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
bet bez speciālista?
nepalīdz nekas, un nekas no ieteiktā nepalīdzētu, jo visu laiku rokas vnk dreb... ja pastāstītu, gna jau ka padomātu, ka traka...
es nevaru... arī naktīs nevaru pagulēt... :(
tas ir SLIMI :(
04.02.2014 21:14 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tu gadienaa nebiji taa, kura nevareeja tikt pie beerninja? Vai gadienaa nav taa, ka viirietis uz tevi liek spiedienu par to, kad nu buus pozitiivs tests un beigaas notika kjeedes reakcija un tev paraadiijaas paranoja? Var gadiities, ka zemapzinjaa tevi maac bailes par to, ka ja nespeesi sagaadaat viirietim peecnaaceeju, vinjsh var samekleet citu, kura spees, taapeec peeksnji nez no kurienes tev paraadiijaas bailes, ka vinjsh var tevi nokraapt. Ja man ir taisniiba, tad ieteiktu izrunaaties ar viirieti par beernu buushanu. Varbuut vinjam nemaz nav tik svariigi, lai uzreiz pieteiktos mazais un ka paliks tev liidzaas, pat ja buus jaaiet cauri maaksliigaas apaugljoshanas procesam vai adopcijai.
04.02.2014 21:20 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
nē, par to viņš neko nespiež, viņam vienmēr bijušas visādas citādas kaprīzes, kas tikušas piepildītas, bet kāpēc ar mani notiek tas kas notiek man iekšā, es nevaru vairs izturēt, pat tagad sāka asaras birt :(
04.02.2014 21:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits