Aborts

 
Reitings 16
Reģ: 25.05.2012
Sveikas.
Kā tad ir ar to abortu? Ja es eju pie ārsta citā pilsēta uz analīzēm un pārbaudēm, tad ārsts ari droši mani var laist abortu taisīt citā pilsēta un der tie paši izmeklējumi, vai ari nē?
31.01.2014 13:39 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Es nesaprotu kāpēc atkal ir jāsāk morlaizēt, runāt par to, ka tikai bērns var būt sievietes lielākā laime un runāt par to, ka nekas nevar būt par iemeslu tam, lai taisītu abortus. Es nenostājos to sieviešu pusē, kuras neizsargājas, paliek stāvoklī un pēc tam domā ko darīt tālāk. Es runāju par sievietēm, kuras bērnus vienkārši negrib. Protams, tām, kurām tie ir vai tiek plānoti, to grūti saprast - kā var negribēt bērnus? Bet redz, var! Pati esmu no tām, kuras bērnu negrib. Nav vairs tīņu gadi un muļķības arī vairs nav prātā, pa ballītēm skraidīt neskraidu, bet vienalga savu dzīvi pakārtoju kam citam, mana lielākā laime šajā dzīvē jau ir sasniegta un tā nav bērns. Pieņemsim, ka tāda sieviete kā es, kura ir pārliecināta par to, ka bērnus nevēlas un tāpēc lieto hormonālās tabletes, tomēr iekrīt ar visām tabletēm. Kāpēc man jājūtas vainīgai, ja izvēlos nepaturēt bērnu? Kāpēc jāklausās uzbrukumos, ja nevēlos laist pasaulē bērnu, kuru negribu un kurš jutīsies nelaimīgsjūtot to, ka nav bijis gaidīts?
Tāpēc ir neizpratne kā pieaugušas sievietes var barā mesties virsū tām, kuras bērnus nevēlas un izšķiras par tādu soli kā aborts. Kāpēc ir jāstāsta, ka tikai bērni spēj dot dzīves piepildījumu? Kāpēc uzreiz jāsaka, ka nāks vecumdienas un tad sāks saprast? Katrs cilvēks ir individuāls. Jau tagad zinu to, ka ne tagad, ne pēc gadiem 10, ne 40, negribēšu sev atvases. Žēl, ka par manu personīgo izvēli tieku iemīta teju vai zemē.
01.02.2014 18:18 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Mīlu šīs tēmas.:D Visu gan nelasīju, bet - autore jums te vaicāja padomu, vai tasīt abortu vai bērnu atstāt?
01.02.2014 18:31 |
 
Reitings 16
Reģ: 25.05.2012
apmēram pārlasīju visus komentārus, protams, meitenes gudras, bet noteikti līdz brīdim, kad nāktos saskarties ar problēmām


Kā jau minēju, mana oma izaudzinaja ne tikai vienu bērnu, bet veselus sešus. Gan apģērba, gan izskoloja. Badā nenomira, jo nebija svarīgi pieaudzēt nagus un ragus lecot pakaļ modei, kā jūsu vidū te novērots. Prioritāte bija bērnus pabarot. Neviens man neieskaidros, ka tas nav iespējams. Navar tas, kurš negrib.


Nu nezinu gan vai tavai omai bija jāmaksā par dzīvokli, mācībām un jāapgādā sevi un jaunāko brāli ;) Tomēr neizturēju un pateicu kā ir, jo tagad es te tieku uzskatīta, ka slepkava, kā cietsirdīga būtne, kas neko no dzīves nesaprot, tikai "ražo" bērnus un abortus taisa.
01.02.2014 18:39 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
Vispaar aborta briidii tur pat nemaz beerna nav, ir tikai zelejveidiigs pikucis ar asinsriti. To pat gribeedams par cilveeku nenosauksi

Winglet, ja jau trekns mīnuss šim citātam, tad kā tur īsti ir? Kādus nākotnes plānus embrijs kaļ 8.nedēļā? Tu jau noteikti labāk zini nekā cilvēks, kas saistīts ar medicīnu


@ freijace

ak jā aizmirsu, ka medicīna ir viens liels gaļas kombināts
Embrijs astotajā nedēļā kaļ plānu kļūt par cilvēku, nevis par izskrāpetu želejveidīgu pikuci ar asinsriti miskastē.
01.02.2014 18:39 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Alise, te Tev nevienai nav jātaisnojas. Tās, kuras ir aborta pretinieces, tādas paliks, lai ko viņām teiktu. Man vnk kaitina šitā līšana citu dzīvē.
01.02.2014 18:41 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ alise

karīnas omei nauda laikam no* gaisa bira* .Izlasi vēlreiz sešus bērnus izaudzināja un vēl 80/90 gados !

omg vienkārši!
01.02.2014 18:43 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Plno sagaidiit 9. nedeelju? :D
01.02.2014 18:46 |
 
10 gadi
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Nu nezinu gan vai tavai omai bija jāmaksā par dzīvokli, mācībām un jāapgādā sevi un jaunāko brāli

Mana oma arī reiz bija Tavā vecumā. Arī tajos laikos cilvēki maksāja par dzīvokļiem, par bērnu mācībām un apgādāja arī sevi un sešus bērnus. Un lieki piebilst, ka kadus 50 atpakaļ apstākļi un iespējas nebija tik spīdošas kā tagad, ka skuķiem visu ieliek mutē ar zelta karoti. Tādēļ arī aug izlutinātas primadonnas, kuras met kājas pār pleciem, kad jāuzņemas atbildība.
01.02.2014 18:50 |
 
Reitings 16
Reģ: 25.05.2012
@Ella

Ar ko man atšķiras 9. nedēļa no 8. vai 10.?
01.02.2014 18:50 |
 
Reitings 16
Reģ: 25.05.2012
@Karīna

Jā, agrāk jau bija piemājas dārziņš, lauku mājas, vecāki, kuri mazbērnus auklēja un vīrs, kas palīdzēja. Man no tā nav nekā. Man ar karoti mutē nekas netiek likts, tici man ;)
01.02.2014 18:54 |
 
Reitings 273
Reģ: 26.08.2013
Meitenes es nesaprotu, kā Jūs varat nosodīt citus, nodzīvojat savu dzīvi un tad mācat kā otram dzīvot. Piekam, kādreiz viss bija daudz, daudz lētāks, apkopēja par savu algu varēja i uz teātri aiziet, i bērnus skolā palaist (turklāt mācības bija bezmaksas, tikai skolas piederumi, kuri bija daudz lētāki), nesalīdzinat divus dažādus laikus, meitene tikai par ārstu jautāja. Ne Jūs zinat kā bērniņš tika ieņemts, ne kāda ir meitenes situācija. Protams, abortu neatbalstu, bet tā ir katra privāta darīšana.
01.02.2014 18:58 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Vai embrijs speej eksisteet kaa autonoma dziiviibas forma? Nee. Tas ir dalja no sievietes organisma. Un sievietei ir tiesiibas dariit ar savu kjermeni, ko vinja veelas, nevis klausiities liekuliigu breeceeju murgus.
Ja vistu baram aiz muguras staav vecaaki, radi un miiljotais, tad ir viegli breekt. Ja kaada no vistaam staaveetu izveeles priekshaa - aborts vai kriizes centrs. Dodu 90 procentu garantiju, ka liekuliigaas breeceejas rikshiem vien skrietu uz abortu.
Atlikushie 10 procenti? Ja prioritaate ir beerns, nevis pilnveertiiga, materiaali nodroshinaata dziive, tad man juusu zheel, ziedojieties, cietiet un mokieties, taa vietaa, lai sasniegtu materiaalu stabilitaati, sastaptu normaalu viirieti un tad ieplaanotu beernus.

Vienaa no lapaam bij taa saite uz spokiem.lv lapu. Saites ievietotaaja - pamatskolu pabeidzi? Tanii video no maates kjermenja tiek iznjemts miris, visdriizaak paarneesaats beerns, nevis tiek veikts aborts.

Un veel liekuliigaas vistas, labaak pabreeciet par dziivajiem, par pasaulee laistiem autonomi eksisteet speejiigiem beerniem, kuri mirst badaa, tiek sisti un nosisti. Paaurojiet par Aafrikaa badaa mirstoshajiem vai videejos un taalajos austrumos nogalinaatajiem jaundzimushajiem. Kad sabiedriiba tiks galaa ar "jau piedzimushos" probleemu, tad kluksteesim par abortiem, ok?
01.02.2014 18:59 |
 
10 gadi
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Jā, agrāk jau bija piemājas dārziņš, lauku mājas, vecāki, kuri mazbērnus auklēja un vīrs, kas palīdzēja. Man no tā nav nekā. Man ar karoti mutē nekas netiek likts, tici man

Dzīvoja pilsētas centrā, bez dārziņa, bez vīra. Viena. Viss ir gribasspēkā. Ja tev tas mazulis ko nozīmētu, Tu nepieļautu domu par abortu. Nauda tev ir tikai iemesls kā attaisnot sevi. Un tas nav attaisnojums. Vēl jo vairāk mūsdienās. Meža vidū neaudz un invalīds arī neesi.
01.02.2014 19:01 |
 
Reitings 273
Reģ: 26.08.2013
Meža vidū neaudz un invalīds arī neesi.


Kā Tu zini, esat personīgi pazīstamas?
01.02.2014 19:02 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Dažas ir aizmirsušas arī to,ka agrāk bērni 5 gadu vecumā gāja ganos un palīdzēja vecākiem pelnīt naudu ģimenes uzturēšanai. Vai arī mūsdienās iesakat autorei to darīt? Agrāk arī pārsvarā visi dzīvoja laukos ar lopiem,kas nodrošināja iztiku vai iesakat arī autorei pārvākties uz laukiem un audzēt lopus? Agrāk grūtniece nesa ūdens spaiņus no akas uz māju un nečīkstēja,vai iesakat arī to autorei darīt?
01.02.2014 19:02 |
 
10 gadi
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Redblack, šķiet, ka tev nav ne jausmas par ko Tu vispār runā.
01.02.2014 19:02 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Karīna

Kāpēc būtu jāknapinās, jāatrauj sev pašai kumoss, jābojā veselība un izskats, lai par visām varītēm izaudzinātu bērnu? :) Kāpēc? :)
01.02.2014 19:03 |
 
Reitings 273
Reģ: 26.08.2013
Katrīna

Man šķiet, ka Tu īsti nesaproti, ko Tu runā!
Piemērs, manai draudzenei ir invaliditāte un, kad viņa autobusā pajautāja vadītājam autobusa biļeti, kura domāta invalīdiem, viņai šoferis pateica, ka Tu jau pēc invalīdes neizskaties.
Cilvēkus tas spēj aizvainot, tāpēc anonīmā forumā nesapried par cilvēku veselības stāvokli. Vajag filtrēt ko Tu runā!
01.02.2014 19:06 |
 
10 gadi
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Kāpēc būtu jāknapinās, jāatrauj sev pašai kumoss, jābojā veselība un izskats, lai par visām varītēm izaudzinātu bērnu?

Tādēļ, ka izskats nav svarīgāks par iespēju dzīvot. Ir 21. gadsimts. Nenopērc dārgākos dārzeņus, paņem lētakus. Iemācies ekonomēt. bet nu jā, viss atkarīgs no gribasspēka. Ja spēj pacelt roku un liegt pasaulē būt par vienu dzīvību mazāk, lai jau. Esmu audzināta citādi. Man ir citas prioritātes, nestādu sevi pirmajā vietā, bet gan bērnu. Embrijs vai nē, bet arī tas reiz pateiktos par to, ka laidi to pasaulē.
01.02.2014 19:09 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ delusion


Kāpēc būtu jāknapinās, jāatrauj sev pašai kumoss, jābojā veselība un izskats, lai par visām varītēm izaudzinātu bērnu? Kāpēc?


te jau parādās" īstās dzīves vērtības"...

dzīvot tā, lai nebūtu jaatrauj kumoss,jābojā veselība,izskats nav iespējams???
01.02.2014 19:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits