Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ja pumpas metas tur, kurš orgāns streiko?

 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Ja pumpas metas uz zoda, bet nevis pa vidu, bet vairāk uz malām, abās pusēs (tādas pa tālumu neredzamas, ādas krāsā, bet iekšā strutas, bez melna gala) un vēl uz muguras?
29.01.2014 12:53 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
vajag aiziet pie dermatologa un biežāk mazgāties ;)
29.01.2014 12:54 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Kaut kas pa sieviešu līniju. Hormoni.
29.01.2014 12:55 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
wee, paldies par padomu! :D
29.01.2014 12:55 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Sieviešu līnija.
29.01.2014 12:55 |
 
Reitings 163
Reģ: 12.02.2013
Pumpas jau nemetas tikai no nemazgāšanās.
29.01.2014 12:56 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man vienu brīdi šausmīgi metās zoda vienā pusē - gan strutainas, gan vienkārši sāpīgas. Vairāk kā divus mēnešus cīnījos. Beigās mamma teica, lai pasmērēju ar smēri pret aukstumpumpām. Nedēļas laikā pārgāja.
29.01.2014 12:56 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Kaut kur lasīju, ka 80% gadījumu pumpas pazūd, ja ievēro stingru, tīru diētu, dzer daudz ūdens! Visi pārējie gadījumi ir dermatologa rokās. Un vispār man, kā studentei, nav naudas ādas ārstiem un pēc tam vēl ārstēšanai, kad būs, tad arī iešu. Pagaidām nav jēgas, ja zinu, ka to zāļu nosūtījumu izmetīšu miskastē, kad ieiešu aptiekā un ieraudzīšu cenas.
29.01.2014 12:57 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Jā, man arī jau liekas, ka pa sieviešlīniju. Pēdējā laikā pārāk daudz izdalījumu, bet ne krāsa, ne smaka neliecina, ka varētu būt kaut kāda slimība. Man vienmēr bijuši daudz, bet pēdējā laikā pārāk daudz. :D
29.01.2014 13:00 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
kaads sakars ar mazgaashanos?
29.01.2014 13:01 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Kaut kur lasīju, ka 80% gadījumu pumpas pazūd, ja ievēro stingru tīru diētu

Nu, ceri, ka esi tajos 80%, ko lai saka..
Ādas daktera konsultācija ar nosūtījumu ir 3 ls (cik tur eiro), kas man nešķiet nepavelkama summa. Arī paša ārsta teiktajam bieži ir vērtība bez visām receptēm, jo tas palīdz saprast, kādā virzienā domāt, ko un kā pašrocīgi pareizi darīt.. Bet ja nē, tad nē :)
29.01.2014 13:06 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
andas - nu cēloņi var būt visādi.

Es kā reiz ar šādu problēmu tagad cilpoju pie dermatologa, kosmetologa. Redzēs kāds vainieniks būs patiesībā, bet šobrīd izskatās, ka manā gadījumā vainīgs varētu būt autoimūnais hormons (man tas 100x pārsniedz normu - bet tur īsti neko darīt nevarot) - tas ir kaut kas ar vairogdziedzeri saistīts - nu dermatologs jau uz reiz par to vairogdziedzeri uzprasīja ieraugot mani.
Bet kā teica kosmetologs - pumpas pašas no sevis nav kaite - tas ir simptoms kādai iekšķigai vainai. Tā kā iesaku Tev aiziet pie ģimenes ārsta, paņemt nosūtījumu pie dermatologa un aiziet pakonsultēties. Varbūt Tu tiksi galā ar vienkāršām metodēm (kā peimeram es leitoju lokālu toniku, kura cena ir ap 10 EUR - tur man pietiks pus gadam noteikti). Ne antibiotikas ne kādas citas zāles pagaidām man lietot nevajaga. Tā kā nav tā, ka uz reiz Tev vajadzēs tabelšu jūru pa miljoniem.
29.01.2014 13:09 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Piere
Ja pumpas parādās tuvāk matu augšanas līnijai, tas var liecināt par žultspūšļa darbības traucējumiem. Pūtīte virs uzacīm var signalizēt par iekaisušu gremošanas traktu.
Kas tiek darīts nepareizi? Visticamāk, tavā uzturā dominē saldumi, sarkanā gaļa, dzīvnieku tauki, koncentrētas augļu sulas un limonādes. Ja pumpas ir vairākas, iespējams, tu nepareizi lieto kādus medikamentus (sākot no pretsāpju zālēm un beidzot ar parastiem vitamīniem un pretapaugļošanās tabletēm). Tavs organisms nespēj sadedzināt visus liekos taukus un izvadīt visus toksīnus, tādēļ tie mēģina «izkļūt» caur ādu.
Ko darīt? Atsakies no konfektēm, šokolādes, ceptiem ēdieniem, dzirkstošajiem ēdieniem. Dzer vairāk negāzētu ūdeni un svaigi spiestas sulas, kas atšķaidītas ar vārītu ūdeni. Uzturā iekļauj produktus, kas veicina toksīnu izvadi no organisma - ceptus ābolus, ziedkāpostus. Konsultējies ar ginekologu par nepieciešamību nomainīt kontracepcijas līdzekli.
Virsdegune
Pūtītes virs deguna var liecināt par aknu pārslodzi un asins attīrīšanās problēmām.
Kas tiek darīts nepareizi? Visticamāk, uzturā ir pārāk daudz olbaltumvielu - gaļa, piens, siers, jogurts un biezpiens, kā arī cepti un kūpināti ēdieni. Pumpiņas virs deguna liecina arī par aizturētām emocijām, kas rada lieku spriedzi.
Ko darīt? Jāmaina ēdiena gatavošanas paradumi - ceptos ēdienus labāk gatavot cepeškrāsnī vai uz grila. Reizi nedēļā jāievieš atslodzes diena, piemēram, ābolu (1,5 kg ābolu dienā) vai vīnogu (1 kg vīnogu dienā). Mēģini 1 mēnesi atteikties no piena produktiem, kā arī atrodi iespēju izkliegties mežā vai izlādēties sporta zālē.
Zem acīm
Pūtītes zem acīm liecina par nieru, kā arī iekšējo sekrēta dziedzeru darbības traucējumiem.
Kas tiek darīts nepareizi? Tu guli ļoti maz, esi nogurusi un nemitīgā stresā, kā arī ēd ļoti nepilnvērtīgi.
Ko darīt? Beidz lieki tērēt savu enerģiju, neesi tik izšķērdīga! Ir laiks aizmirst savas ambīcijas un labi atpūsties. Ļaujies relaksācijai pie jūras vai piesnigušā mežā. Veselību un labu garastāvokli nodrošinās augļi un dārzeņi ar augstu C vitamīna saturu, kā arī normālas, pilnvērtīgas un regulāras maltītes. Gatavo tikai tos ēdienus, kas tev garšo, turklāt ņem vērā to, ka šobrīd tev nav nepieciešama diēta un svara samazināšanas programma!
Vaigi
Pūtītes uz vaigiem, krūtīm un muguras starp lāpstiņām liecina par plaušu pārpūli. Ķīniešu mediķi uzskata, ka šajās pumpās uzkrājas tumša enerģija.
Kas tiek darīts nepareizi? Tavā uzturā dominē saldumi un piena produkti, aizmirstot par augļiem un dārzeņiem. Iespējams, tu smēķē vai atrodies smēķētāju sabiedrībā. Tev trūkst svaiga gaisa, fizisko aktivitāšu, izpriecu un iekšējās uguns. Tu jūties vientuļa un nevienam nevajadzīga...
Ko darīt? Sakārto savu uztura režīmu tā, lai piena produkti tiktu lietoti vien divas reizes nedēļā. Pagatavo sev dārzeņu sautējumu, auzu pārslu biezputru vai brūnos rīsus. Saldumu vietā ēd rozīnes un sukādes. Izvairies no nikotīna un mēģini ik dienu iziet ilgā pastaigā svaigā gaisā. Dodies uz teātri vai kino. Galu galā - atrodi sev patīkamu līdzgaitnieku, un visas problēmas būs atrisinātas - plaušas atkal elpos ar pilnu atdevi, un āda attīrīsies.
Deguns
Pūtītes uz deguna var liecināt par sirds un asinsvadu sistēmas nepilnībām.
Kas tiek darīts nepareizi? Visticamāk, tavs uzturs ir nepilnvērtīgs, sirdij trūkst olbaltumvielu un B grupas vitamīnu. Tev ir pārāk pasīvs un mazkustīgs dzīvesveids, tu nemitīgi esi satraukta. Sliktās asinsrites un barības vielu trūkuma dēļ cieš āda.
Ko darīt? Uzturā jāpalielina gaļas, zivju, zaļo dārzeņu un augļu daudzums. Pusstundu dienā veltiet fiziskiem vingrinājumiem.
Lūpas
Pūtītes ap lūpām liecina par gremošanas sistēmas problēmām. Iespējams, tevi nomoka aizcietējumi, kuņģa traucējumi un kolikas.
Kas tiek darīts nepareizi? Tu ilgi skumsti, esi ļoti jūtīga un ievainojama. Šī iemesla dēļ apstājas gremošanas sistēma.
Ko darīt? Iekļauj uzturā šķiedrvielas un maini savu attieksmi pret dzīvi - sīkās nebūšanas uztver vēsā, filozofiskā mierā. Izmēģini meditāciju vienatnē, izdzerot tasi zaļās tējas, kas tonizē ķermeni un garu.
Zods
Pūtītes uz zoda liecina par reproduktīvās sistēmas un hormonālajiem traucējumiem.
Kas tiek darīts nepareizi? Tu pārāk daudz dzer melno tēju, kafiju un alkoholu, kā arī guli pārāk maz, daudz nervozē un konfliktē ar sev nozīmīgiem cilvēkiem.
Ko darīt? Uz pāris mēnešiem atsakies no kafijas un melnās tējas. Centies gulēt ne mazāk kā 8 stundas diennaktī. Ja pūtītes ir vairākas un iekaisušas, konsultējies ar savu ginekologu par kontracepcijas līdzekļa maiņu, kā arī veic hormonu analīzi.
29.01.2014 13:13 |
 
10 gadi
Reitings 2669
Reģ: 29.01.2009
Kas ir, ja metās uz dekoltē zonas? :D
29.01.2014 13:18 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
piere - zarnas
vaigi - plaushas
deguns - sirds
zhoklis - nieres
pleci - gremoshanas sisteema
kruushukurvis - plaushas un sirds
pleci, muguras augshdalja - plaushas
mute - reproduktiivie orgaani
29.01.2014 13:21 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
kaads sakars ar mazgaashanos?


nuu... liels. sviedri un netīrumi, kā arī sintētisks apģērbs neļauj ādai elpot, kas savukārt, noved pie pumpām.
Pamēģini nemazgāt kādu ķermeņa daļu , pieļauju, ka ātri vien iedzīvosies pumpās ....
29.01.2014 13:23 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
QB - pēc Tavas skalas man laikam nekas vesels nav palicis :D
29.01.2014 13:24 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Murr murr - man vienīgais veselais orgāns ir sirds :D
29.01.2014 13:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!