kas foršs tādā nemīļā gulēšanā? :(

 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
Man tāda dumja problēma, kas patiesībā mani ļoti sāpina :(
Ar gultas dzīvi viss kārtībā, bet nomāc tas, kā guļam kopā.
viņš vienmēr grib, lai guļu savā pusē un viņš savā, bet man tas nav saprotams, es tik ļoti gribu gulēt apskāvienā :( vai apķerot viņu :(

Ir bijušas gan asaras, gan runāšana par šito ( ne dusmīgi, vnk paskaidrojot kā jūtos) uz ko viņš samīļo, bet tāpat nekas nemainās. Tā tas vienmēr bijis. Laikam vnk viņam tā patīk.

Pa naktīm jau šad tad pa miegam pielien un mīļi cieši apskauj, bet protams man tad kamols kaklā un gribas sperties ārā no tā apskāviena, jo kad es nāku, tad saka lai neguļiu virsuu :(:( saprotu ka esmu kā mazs bērns šajā lietā, bet tomēr


kāpēc viņš tā dara? :(
24.01.2014 14:21 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
jā, man arī patīk ja katrs guļam savā gultas pusē, man pirms darba galvenais ir labs miegs. :D draugam patīk ja mēs esam apskāvušies , parasti izejam uz kompromisu. pirms gulētiešanas pačubinamies kopā un tad katrs uz savu pusi.
24.01.2014 15:38 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Un ja vīrietis mīl sievieti , tad viņš piekāpsies it īpaši tādā sīkumā, kā apskāviens pirms miega ... Jā, sīkumā ! Viņam tas ir sīkums, bet meitenei visa pasaule .... !

viedi vārdi! :)
24.01.2014 15:43 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Mans puisis man miegā visu laiku spiežās klāt, cenšas apskaut, pievilkt klāt vai vismaz roku uzlikt uz muguras vai vēderaa, bet man, ja godīgi, visvairāk patīk gulēt tā, ka es otru gultā nemaz nejūtu, es daudz grozos, mainu gulēšānas pozas, guļu arī zvaigznītē, tāpēc man nepatīk, ka kaut kas skaras klāt. Tikai tā es varu pa īstam izgulēties. Pirms miega, pamostoties var pačubināties, bet tā guļot visu laiku saskarē ar otru es tā īsti neizguļos. Mums gan attiecības ir vēl diezgan svaigas un katru nakti kopā nepavadam, tāpēc nekādu problēmu no tā neveidoju.

Ar bijušo man bija tā, ka reizēm gāju pat gulēt uz otru istabu, jo vienkārši nevarēju izturēt viņa krākšanu, nevarēju aizmigt un, ja aizmigu, tad bieži pamodos no tā, ka man bija tāda sajūta, ka man ar kādu traktoru pa smadzenēm brauc. Bet neko, bijušais saprata un bija mierā, ka reizēm guļu atsevišķi.

Simba, manuprāt, Tev vienkārši jārespektē, ka puisim tā ir ērtāk, gulēšanai nu nekādā ziņā nevajadzētu būt tai lietai, ko mēģināt regulēt, jo miegs ir tas laiks, kad cilvēks atpūšas un neticu, ka var kvalitatīvi atpūsties, ja jāguļ tādā pozā vai apstākļos, kas nav ērti.
24.01.2014 15:52 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Viss atkarīgs no situācijas:
1. Ja gribas izgulēties - pagriežu muguru un nobīdos uz gultas malu, lai mani pēc iespejas mazāk traucētu.
2. Ja ir auksts, pielienu klāt un sildos. Reizem pat visu nakti esmu aptinies apkārt, ja man auksts.
3. Vasarā, kad ir karsts, tad arī nostak viens no otra vai iebāž segu abiem starpā, tad vēl var apskauties .. nepatīk gulet apskāvušamies, ja paliek abi slapji ..

Jebkurā gadījumā, ja neguļu viens, tad pamostos 2-3 reizes pa nakti, jo otrs ir atņēmis segu, uzripojis virsū vai man vienkārši ir palicis auksts .. vienam guļot, kā piesalstu pie spilvena, tā modinātajs tik pamodināt spēj ..

Ir gadījies gan ar apskauties mīlošu sievieti, gan to nemīlošu sievieti gulēt kopā .. un abos gadījumos bija jāmeklē kompromisi .. tas nav nekas neparasts ..
24.01.2014 15:55 |
 
Reitings 585
Reģ: 14.05.2013
Simba!
Ak kungs vai tiešām deļ ta ir ko ņēmties? Nu grib cilvēks izgulētis, nevar ka vislaik kautkas kaklā karājas. Man arī bijusi tādi draugi, ka snu nevar izgulēties, ja karājas kaklā. Loģiski.
Un piemēram mēs ar vīru vispār guļam katrs ar savu segu, jo ā ir ērtāk. Jo man ir tāda tendence guļot raut segu uz savu pusi. Citreiz vīru vispār dzenu uz otru guļamistabu, ja viņš sak krākt, jo nevaru tad gulēt. Nesaprotu kāda starpība kā guļ.
24.01.2014 16:29 |
 
10 gadi
Reitings 2683
Reģ: 29.01.2009
Paguļu tā mazliet un tad aizveļos atsevišķi.



es daru tieši tāpat. Tajos apskāvienos nav ērti un svīst :D neuzpūt no mušas ziloni, būs labi.
24.01.2014 16:32 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Asaras un runāšana?! Ja puisis visādi citādi pret Tevi labi izturas, tas es nesaprotu, kur ir problēma. Ļauj cilvēkam izgulēties un nemeklē problēmu, kur to nav.
24.01.2014 16:37 |
 
10 gadi
Reitings 406
Reģ: 02.01.2013
tēmas autore diezgan egoistiski rīkojas skandalējoties par šādu lietu... nakts ir laiks, lai gulētu/izgulētos un tas ir tikai normāli, ka guļot- apskaujoties nekādā dižā gulēšana nesanāks, ja nu vienīgi abiem ir super ciešs miegs un baigi nekustās pa nakti. citādāk es tavu vīrieti saprotu uz visiem 100, mēs ar savējo guļam katrs savā gultas pusē un ar savām segām, protams pirms miega un pamostoties mēs samīļojamies, bet ne jau naktī, pfffff
24.01.2014 16:37 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Offtopic: Sidze;) wee ir vienīgā lietotāja šeit, par kuras komentāriem es kādas sekundes sēžu vaļā muti, vai tiešām tas, ko izlasīju, ir tas, ko izlasīju:D Pat Sancho nepārspēj, tur vēl pastāv iespēja, ka troļļo. Bet nekas slikts jau tas nav, interesantāk te uzturēties galugalā:)

Varu piebilst tikai vienu- Dieva dèļ, tikai beidziet raudāt par tādām lietām, nāks lielākas problēmas un tad jūs vairs neuztvers nopietni!
24.01.2014 16:39 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Nevaru ciest, ka naktī man lien klāt. Ar elkoni bakstu prom :D Nespēju izgulēties visādos apskāvienos, saāķējienos un vēl sazin kā. Katrs savā gultas daļā, zem savas segas. Mīļošanās notiek pirms aizmigšanas un/vai pamostoties.
24.01.2014 16:45 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Man ļoti patīk gulēt apskaujoties :) Man nav ne karsti, ne auksti, nesvīstu, ne gulta par mazu, ne sega slīd nost - ja vien blakus ir mīļotais cilvēks :)
24.01.2014 16:49 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
saprotu, ka esmu laikam stulba šajā sakarā, bet ja viņš redz, ka esmu manāmi sāpināta un nakts vidū pielien, guļ apskāvienā un pēc tam bužina uz seksu, tad ziniet negribas nemaz dot! tad vismaz šķiet, ka viņš varētu saprast " un kā tev patīk, ka tev tā dara" ? lai gan parasti jau tāpat ir sekss

lai gan protams seksu nevar likt uz vieniem svariem uz neapskaušanos pa nakti
tikai nepārprotiet, ar seksu viss okk ceru ka domu sapratāt

Ir sekss ar veceni kurai ir seja kā no dzelzs. :-D :-D :-D Ļoti baudāms :-D :-D :-D.
24.01.2014 16:58 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Man ļoti patīk gulēt apskaujoties Man nav ne karsti, ne auksti, nesvīstu, ne gulta par mazu, ne sega slīd nost - ja vien blakus ir mīļotais cilvēks


Tāpat :)
24.01.2014 17:01 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Man gulta ir gandrīz vienā lielumā ar nelielu istabu manā dzīvesvietā. Kādi 8 kvadrāti. Kur gribu tur guļu. Kad kāda atnāk ciemos - tieši tāpat.
24.01.2014 17:02 |
 
Reitings 253
Reģ: 22.01.2014
O jaa ladies. Man parasti ir 2 meitenes katraa sanaam abaam savu roku esmu uzlicis apkaart un gulju kaa king savaa milzgajaa bed. noteikti vajag apskautities jo taa rodas love.
24.01.2014 17:04 |
 
Reitings 293
Reģ: 18.01.2014
es un ne kaads cits nepateiks ,kapec tiesi vins tevi neapskaauj pa nakti .. ko liidzes kaada izrunaasanaas, kad vins tevi apskaus, nebuus jau taa forsuma un miiluma sajuuta, jo vins to izdariija tikai tapec ,ka tu to velejies, neviss vins pats >''
24.01.2014 17:07 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Mēs no tiem, kuri apskaujas un guļ kamoliņā, jau kuro gadu. Nesen neapdomīgi ieteicu iegādāties katram savu segu, jo mūsējā ir paplāna un auksti gulēt (rīta īgnumā)...dažs labs tad bija sapūties 2 dienas, es gribot no viņa vaļā tikt :D Neko darīt, nopirkām milzīgu un biezu segu, turpinām tuntuļoties :D

Saprotu, ka vasaras karstumā vai sliktas pašsajūtas gadījumā apskauties negribas, bet citādi..man šķiet dīvaini, ka katrs guļ savā kaktā. Jo mīlīgāk guļam, jo labāks abiem miegs :) Par spīti tam, ka mēdzam grozīties. Sānus mainām reizē :D
24.01.2014 17:17 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Manam puisim atkal ļoti patīk man pielīst un apskaut, nu tā ka es knapi elpoju, tad es dažreiz es cenšos pieciest, bet tad jau viņš saprot ka man nav ērti un ļauj gulēt kā es vēlos, dažreiz atrodu tādu kaut cik ērtu pozu un pat varu tā nogulēt, bet dažreiz es paciešos kamēr viņš aizmieg, un vai nu pats aizveļas uz otru gūltas pusi vai arī es pati lēnām izlienu no mīlestības satvēriena :D Ir cilvēki kuri vienkārši nespēj aizmigt tajos apskāvienos, lai kā ar censtos, un tas ir jāsaprot. Man pat ir grūti gulēt zem vienas segas, jo tad bieži ir bijis tā ka vai nu no rīta viņš saka ka es visu segu pievācu sev, vai arī es pati naktī pamostos jo man knapi vispār sega tikusi, tāpēc vienmēr uz gūltas ir divas segas, un tad kā kuru reizi gadās, vai nu var sagulēt ar vienu vai tomēr vajag divas, it īpaši ka man tai segā patīk ietīties kā kokonā gandrīz vai un vel ar kāju apķert, loģiski ka otram cilvēkam tad sega nepaliek nemaz :D

Un nevajag taisīt kašķus par tādiem sīkumiem, jopcik tad pieņem vienkārši to ka nav cilvēkam tā ērti, pirms gulēt iešanas pamīļojaties un miers, vai kaut vai pa nakti atspiežaties viens ar otru ar mugurām, tā tad būs tā tuvība no vienas puses bet tai pašā laikā ar ērti būs.
24.01.2014 17:23 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Mēs katru nakti iemiegam apskāvušies "karotītē", vai arī es viņam uzlieku galvu uz krūtīm un aptinos ar kājām apkārt. Mums problēmu ar pārkaršanu nav, jo es vienmēr esmu auksta kā varde un viņš mani silda :) Pa nakti gan aizlienam patālāk viens no otra, bet, ja kāds maina pozu, tad atkal piešļūc klāt otram.
Es būtu ļoti neapmierināta, ja puisis gribētu gulēt zem atsevišķas segas, vai nepieskaroties vaiens otram. Man šitāda lāču apķeršanās ir ļoti svarīga :D
24.01.2014 17:35 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Mēs guļam apķērušies. Viņš pēdējā laikā saka, ka nezin kā varētu gulēt bez manis, esot tik ļoti pierasts, ka savādāk nevar :)
24.01.2014 17:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!