Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur dzīvojat kopā?

 
Reitings 14
Reģ: 26.07.2013
Tēma tām, kuras ir studentes vai nepelna miljonus. Kur jūs dzīvojat kopā ar savu draugu? Gribam sākt kopdzīvi, bet pagaidām ekonomiski vienīgais variants sanāk īrēt dzīvokli kopā ar vēl draugiem un dzīvot kopā pašiem savā istabā. Man tas liekas diezgan stulbi, bet neko vairāk nevaram atļauties. Kā jums ir meitenes, kur dzīvojat ar draugu? Un kāda attieksme pret šādu mūsu potenciālo "kopdzīvi" atsevišķā istabā...
20.01.2014 20:44 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
weee, tu zini, ka esi stulbs trollis? Atceros vēl nesenu diskusiju par krediitiem, kur teici, kas tev nekas nepieder. Atradu: http://cosmo.lv/forums/topic/156755-sabojata-kreditvesture/?sort=ASC&pnr=5 5.lapa. Tur raksti, ka tev nekas nepieder? A kas tad ar šo dzīvokli dāvanā, kas esot tavs? Ja gribi troļļot, vismaz atceries savu leģendu, dura.
14.02.2014 18:56 |
 
Reitings 598
Reģ: 12.02.2014
Neliekas, ka tas būtu kautkas apkaunojošs, bet varbūt labāk pameklējat kādu lētu, mazu dzīvoklīti.
14.02.2014 10:58 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Ar draugu nu jau 3 gadus kopā dzīvojam kojās. Abi studējam, abus uztur vecāki un nevaram atļauties maksāt astronomiskās dzīvokļu īres cenas un komunālos.
Tav ne vainas.
Protams gadās, ka apkārtējie kā jau studenti trokšņo, dažreiz liekas, ka kojās dzīvo cūkas ne cilvēki, bet nu pagaidām šis ir vislabākais un lētākais dzīvošanas variants.

Dažreiz pat patīk, ka dzīvoju kojās, jo abi esam tādas mazas sēnes uz balēšanos, bet tad draugi savās istabiņās uzrīko ballītes un aizvelk mūs arī uz kādu tusiņu. Vismaz nav konstanta mājās sēdēšana.
14.02.2014 10:56 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Man, kā cilvēkam, kuram bieži ir garlaicīgi, labprāt dzīvotu barā ar citiem, lielā dzīvoklī.
Dzīvojam manā dzīvoklī, saņēmu to dāvanā savā 16 dzimenē :)
14.02.2014 10:31 |
 
Reitings 161
Reģ: 03.10.2013
Varbūt, ja varat atļauties īrējat nevis daudzistabu dzīvokli vēl kopā ar kādu, bet gan kādu nelielu vienistabas dzīvoklīti. Ir arī tādi kur viena istaba ir apvienota ar virtuvi (nu nav jau tā, ka viss vienā istabā, bet kkur aiz sienas utt) Tādā ar draugu dzīvojām nīderlandē. Pat ļoti ērti, diviem vien pietika vietas un ja iet vēl studēšana nevajag pagaidām uztraukties par plašumu, jo visdrīzāk, ka ģimenes pieauguma tuvākajā laikā nebūs vai ne? :)

Arī tuvāk viens otru varēsiet iepazīt, jo tomēr dzīvojot ar kādu vēl, cilvēks nevar pilnībā atbrīvoties kā mājās un nekas savā satrpā nav jādala, tādējādi nebojājot attiecības ar draugiem. :)
14.02.2014 10:27 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kad sākām dzīvot kopā, vīrs jau īrēja savu dzīvoklīti.

Kopā ar vēl kādu pāri nepiekristu dzīvot, jo esmu cilvēks, kam ļoti nepieciešams miers un sava privātā telpa. Tāpēc tagad īrējam 2-istabu dzīvokli.
14.02.2014 10:21 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es dzīvoju ar draugu mūsu kopīgajā dzīvoklī.
tavā gadījumā laikam dzīvotu kopā ar draugiem, ja viņi ir normāli, nevis vecākiem (kā daudzi dara).
Bet tomēr tam nevajadzētu būt ilgstoši, jo katram ir savi paradumi un reti kad gadās, ka nav milzīgu konfliktu.
14.02.2014 10:18 |
 
Reitings 27
Reģ: 09.11.2013
up
13.02.2014 23:50 |
 
Reitings 52
Reģ: 06.01.2013
Arī man šāds pats jautājums nomoka,bet šo jautājumi tā sākšu mocīt tikai pēc šī semestra,kad jāiestājas augstskolā būs.Gan man,gan manam puisim pret kopmītnēm ir ļoti nievājoša attieksme,abiem šī lieta nepatīk,lai arī cik jautri un kādas atmiņas tur būtu,bet ne par ko kopmītnēs,savs vai daļēji savs,tomēr ir savs.
Mūsu taktika ir tāda,ka īrēsim dzīvokli ar vēl vienu pāri - mūsu draugiem,paldies Dievam ļoti labi draugi viņi mums ir,saprotoši un viss forši.Galu galā īrēt dzīvokli vairākiem sanāk daudz,daudz lētāk,nav jākož pirkstos un jāgrabina pēdējā naudiņa,protams,ja neīrē dzīvokli centrā ar jūgenstila piesitienu vai tml.
Protams,ka viss ir atkarīgs no tā ar kādiem cilvēkiem vēlies kopā īrēt šo dzīvokli un vai ABI,uzsveru vārdu ABI,esat gatavi savu mājvietu(tā brīža) dalīt ar vēl kādu,saprast,ka vēl kāds ķimerēsies pa virtuvi,ka vēl kāds ies jūsu dušā/vannā un sēdēs uz jūsu poda,ja esat gatavi un viss ir super,tad uz priekšu,jo es pati saproti cik šodien ir grūti atrast dzīvokli par saprātīgu cenu,tiešām saprātīgu.ļoti svarīgs moments ir,lai vecāki atbalsta,neiet runa par finansiālo šobrīd,bet tieši ar vienkāršām lietām - dzīvokļa iekārtošanu,mazu kosmētisko uzkopšanu utt.,kā arī morāli.
21.01.2014 14:55 |
 
Reitings 236
Reģ: 29.04.2011
Pašā sākumā mēs dzīvojām kopā kopmītnēs, sarunājām divvietīgo istabiņu, pēc pāris mēnešiem sākām īrēt 1istabas dzīvokli, kad pieteicās mazā, tad pārgājām uz 2isatbu dzīvokli.
21.01.2014 14:43 |
 
Reitings 13
Reģ: 16.01.2014
Ja nav finanses, tad iesaku pagaidīt. Vismaz kamēr viens no jums iegūs darbu un spēs maksāt par dzīvokli, bet ja nu ļoti, ļoti gribās iesaku īrēt kopā ar kādiem studentiem vēl.
Es uzskatu, ka labak dzīvot kopā vismaz tā nekā džīvot atsevišķi vispār. Labāk pieciest cilvēkus kas ar jums dzīvos, vai nekārtību un džīvot kopā, nekā džīvot atsevišķi, jo redz gribās taču pastaigāk kailam pa dzīvokli, palasīt gramatu vienatnē utt. muļķības. Ja jūti, ka jādzīvo kopā, tad uz priekšu!.
Ar draugu sāku dzīvot kopā 4. attiecību mēnesī. Vairs nevarējām izturēt atsevišķi dzīvot, kaut arī tikāmies katru dienu. Sākām īrēt vienistabas dzīvokli. Dārgi jau tas ir, bet ja nevarētu atļauties tad īretu droši vien ar kādu.
21.01.2014 14:27 |
 
Reitings 57
Reģ: 21.08.2013
Es pilnībā piekrītu Riry. Es arī gribu būt vienīgā saimniece, tāpēc nevarētu izturēt vēl kādu. Un manā gadījumā būtu vienalga cik forši būtu tie dzīvokļa biedri, zinu ka ar laiku man viņi vienkārši apniktu un sāktu nenormāli traucēt.
21.01.2014 12:43 |
 
Reitings 471
Reģ: 18.06.2013
Nu nē, nekad nepiekritīšu, ka studenta gados sadzīves komforts otršķirīgs.
21.01.2014 11:32 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Ir sanācis sākumā dzīvot kopā ar vēl vienu pāri, bet tas bija 6istabu dzīvoklī un reti kad satikāmies .. tā kā problēmas tas neradīja .. vismaz ne man. Mana toreizējā draudzene gan zāģēja par to, ka vēlas atsevišķi, jo nejūtoties kā mājās un tad nu pēc kāda laika pierunāja, ka vajag atsevišķi, kaut arī pati nepelnīja. Sākām dzīvot atsevišķi divistabu dzīvoklī ar euro remontu (tai laikā bija populāri tā rakstīt sludinājumos), pāris gadus kopā nodzīvojām, kuru laikā viņa joprojām uzskatīja, ka var atļauties dzīvot uz mana rēķina un ģimenes budžetā neienest ne santīma .. lieki teikt, ka vienā brīdī man tas piegriezās, ka tērē manis nopelnīto visādās, manuprāt, drazās, neapzinoties naudas vērtību .. Lai mani te ar tomātiem nenomēta, varu piebilst, ka ne jau nauda bija problēma, bet gan attieksmē, ka nevēlas pati tiekties uz augšu, bet stagnet nu jau pierastajā, ērtajā dzīvesveidā ..
21.01.2014 11:26 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Kad biju studente un mans tā laika draudziņš arī bija students - īrējām 2 istabu dzīvokli kopā ar vēl vienu pārīti. Tā kā otrs pāris studēja un vēl pa vakariem strādāja, nedēļas nogalēs brauca katrs uz savām mājām ārpus Rīgas - praktiski viņus nemanījām un viens otram netraucējām.
21.01.2014 09:59 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Laikam jau viss atkarīgs no tā, ar ko kopā dzīvojat. Nu nebūs jau tāda brīvība kā vieniem pašiem, bet ir taču durvis un pshiloģiski noslēgtā sava pasaulīte. Es zinu vienu piemēru ar pāriem, kas veiksmīgi sadzīvo kopā. Protams, tas nav mūža variants, bet tā sanāk lētāk, dzīvoklis liels un viņi kopā sadzīvo ļoti labi jau kādus pāris gadus.
21.01.2014 09:55 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Dzīvojam kopā privātmājā divi vien. Nepelnm miljonus..
21.01.2014 09:49 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Runce un pārstāj visu laiku būt tik ļoti romantiska. ne viss dzīvē notiek kā filmās. arī tad, kad dzīvosiet tikai divatā, jūsu kopdzīve krietni atšķirsies no tās kāda tā būtu ar citiem cilvēkiem kopā.
21.01.2014 09:48 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es dzīvotu kopā kaut vai tā, ja nebūtu citu variantu un paralēli meklētu citus variantus. tomēr jūs būsiet daudz cilvēki. katram savi ieradumi, paradumi, niķi un stiķi.
ieteiktu savā istabā vismaz ierīkot krampīti, lai visi nenestos iekšā, kad sagribās.
Tad varbūt labāks variants ir dzīvot kopā ar vecākiem. nezinu. grūti spriest, bet, ja gribas dzīvot kopā, tad ir jācenšas to darīt.
21.01.2014 09:42 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Nu uznāca man smieklu jūra par ''tusēšanos teikas kojās'' :D :D
21.01.2014 09:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits