Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs Zara un Zapping?

 
Reitings 6
Reģ: 20.01.2014
Sveikas!

Pašlaik esmu darba meklējumos un šie divi mani ir uzaicinājuši rīt uz pārrunām, bet internetā diezko labu par šiem uzņēmumiem nevar izlasīt.
Varbūt kāda ir strādājusi, vai bijusi uz pārrunām uz kādu no šiem uzņēmumiem?

Internetā diezgan vecas diskusijas, varbūt kādai ir jaunāka informācija? Kāds darbs, stundas, kāda alga utt? Vai labāk mēklēt kur citur?

:)
20.01.2014 19:36 |
 
Reitings 212
Reģ: 12.11.2013
To visu jau tad rīt arī noskaidrosi pārrunās:)
20.01.2014 19:41 |
 
Reitings 1300
Reģ: 07.10.2012
Es arī plānoju pieteikties darbā kādā no tamlīdzīgiem veikaliem. Zara kā klientam man ļoti patīk, bet nez kā ir otrā pusē?
20.01.2014 19:41 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.01.2014
Nu jā, tur jau tā lieta, ka liekas solīds uzņēmums, bet kad lasīju darbinieku atsauksmes, tad neko labu nevarēja dzirdēt, un tā alga, minimālā :( priekš studenta varbūt o.k. piepelnīties nedaudz, bet savādāk pa minimālo nevar atļauties dzīvot. Bet nu jā, var jau aiziet parunāties un atteikties, ja kautkas neapmierinās :)
20.01.2014 19:46 |
 
Reitings 492
Reģ: 29.11.2009
Atšķirībā kurā vietā šie veikali atrodas.

Man vien draugs strādāja Riga Plaza Zarā, tur apgrozās maz cilvēku, esot traki garlaicīgi, jo daudz stundas jāstrādā, apmēram tā, ka staigā pa veikalu un pats jauc drēbes, lai ir, ko locīt un laiks ietu uz priekšu, līdz ar to alga ļoti maza, pēc mēneša aizgāja jau. Savā vietā ieteica draugu, kurš tika uz Zaru Tērbatas ielā, kurš savukārt ir ļoti apmierināts ar darbu ( par algu nezinu )
20.01.2014 19:52 |
 
Reitings 1748
Reģ: 08.03.2013
cik esmu dzirdējusi, tad Zarā ir forši.
20.01.2014 19:53 |
 
Reitings 80
Reģ: 12.01.2014
Mana kursa biedrene strādā ZARA.
Viņai patīk, teica, ka no sākuma kājas ļoti sāpējušas, bet viņai esot gadījies ļoti labs kolektīvs tajā veikalā un viņa ir apmierināta.
Alga esot ok, pēc nodokļiem virs 200, un tā nav pilna slodze
20.01.2014 19:54 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.01.2014
Skaidrs, tad vismaz zinu, ka ir jēga aiziet parunāties.
Paldies par atbildēm! :)
20.01.2014 20:01 |
 
Reitings 304
Reģ: 06.01.2014
Tā kā Zara atrodas zem Aprangas tīkla,visas algas,visi bonusi tiek rēķināti godīgi,nekādas šmauksanās,nekā tāda.Tas tā informatīvi.Zinu,ka Plazas Zara ir barga vadītāja,nu nav diez ko jauka,bet,tomēr,meičukiem tur patīk strādāt.Ir periodi,kad ir maz cilvēki,un ir periodi,kad ir ļoti daudz cilvēki,un vienmēr,kad aizeju uz Zaru,tur vienmēr ir rindas.Tikai,lai tiktu pie kases strādāt,ir jāpierāda sevi no tās vislabākās puses :)
Pati strādāju arī zem Aprangas tīkla,par pusslodzi es saņemu 300eur,tā kā domāju,uz Zaru vari droši iet mēģināt :)
20.01.2014 20:03 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
pēc nodokļiem virs 200
Euro? Tad jau smiekliigi maz.
Jautajums, kaapeec meklee darbu - ja esi studente bez jebkadas pieredzes, kurai jaapiepelnaas, tad jebkurs cents noderees (ja vien neesi izlutinaata princese un zemaak par 500 euro vispar nekur kaaju nespersi). Ja kaa pamata darbs, tad nekas labs jau tajaa paardosanas nozaree nevar buut sagaidaams.
20.01.2014 20:04 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.01.2014
Nu jā, tirdzniecības nozare nav mans sapņu darbs, protams, taču pagaidām tie ir vienīgie, kas ir atbildējuši uz CV. Bet principā 500 eur nemaz nebūtu tik augstas prasības, manuprāt :D
Tapēc gribēju uzzināt cik īsti šajā nozarē maksā algas, nav bijusi pieredze strādāt veikalos :)
20.01.2014 20:13 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.01.2014
Nu biju uz "Zara" pārrunām, izrādās, ka tas nebija domāts tieši ZARA, bet vispār Apranga tīklā, visādos apģērbu veikalos, un noklausījos sarunu, tur bija viens puisis pirms manis, kas parakstīja darba līgumu par minimālo algu uz pilnu slodzi, un pārrunās teica, ka bieži ir tā, ka nav tā pilnā slodze, ka strādā tikai kādas 120h mēnesī piemēram, un tad nu rēķinam kāda tā aldziņa sanāk :D
Nu nezinu, ja nebūtu nekādu citu iespēju, tad varbūt ietu, bet pagaidām tomēr jāpameklē kautkur citur... Tas tāds studentu darbiņš ;)
Redzēs, kā tajās Zappinga pārrunās ies, bet gan jau ka kautkas līdzīgs :D :)
21.01.2014 11:47 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Cik esmu dzirdējusi no vairākām draudzenēm, tad atalgojums Zarā atšķiras no vietas, kur strādā. Rīga Plazā nav tik daudz pircēju, tāpēc alga mazāka kā, piemēram, Spicē. Ir visas iespējas pakāpties pa karjeras kāpnēm, darīt vairāk kā pārdevējam pienākas un līdz ar ko saņemt lielāku algu. Vispār tās meitenes, ko pazīstu, nenosauca minimālo algu, bet virs tās. Palīdzēt nāksies arī citiem Aprangas veikaliem, tas gan. Par vadību esmu dzirdējusi dažādas atsauksmes - viena teica, ka ļoti netoleranti un histēriski, bet jaunākā informācija bija, ka vadītāji ir ok un kolektīvs ir foršs, notiek visādi pasākumi un tā. Es nezinu, ja nebūtu atradusi savu darbu, manuprāt, ar prieku ietu strādāt Aprangas tīklā. Turklāt es biju viena cita populāra jauniešu veikala pārrunās un tur man piedāvāja daudz sliktākus apstākļus kā es dzirdēju par Zaru.
21.01.2014 11:55 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.01.2014
Nu jā, skaidrs, redzēs :)

Biju Zappingā, 2h locīt džemperus, nosalu, nu tā darbs diezgan garlaicīgs un alga arī diezgan zema, cik sapratu, nav īsti kur tiekties :P
nē nu var jau protams pastrādāt par 200ls algu, bet tad skaidri jāzin, ka ar laiku tā būs krietni augstāka un ir ļoti jāinteresē šim darbam :) Ja varētu viskautko jaunu iemācīties kādā darbā, un ja man tas ļoti interesētu, varētu arī kādu laiku par velti strādāt, bet savādāk tomēr laikam algai jābūt motivējošai :D
hmm.. nu redzēs, gan jau atradīšu savu nišu :)
21.01.2014 17:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!