Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draugs ir sarakstijies un gajis tikties ar citam meitenem.Iedevu iespeju-ka tikt gala ar aizdomam?

 
Reitings 40
Reģ: 20.01.2014
Sveikas miljaas daamas,
velejos pavaicat vai ir kadas sievietes kas dzivo kopa ar draugu/ligavaini/viru - kurs ir nogajis no sliedem? Meginot dot velreiz iespeju? Tadi viriesi var mainities vai neee jusuprat???
Isuma sakot esam kopa 2,5 gadus dzivojam kopa,un pagajusogad ieejot vina Facebook profila atklaju ka vins sarakstas ar meitenem un spriezot pec sarakstes ir gajis ari tikties ar dazam no vinam... lasot to visu man bija tik slikti likas ka mana sirds saskiist miljons dalas un tad atnaca otra velme vinu nogalinaat -jo vins bija sabojajis ko tik tiiru un skaistu...ka smums bija...
pieminesu to ka ari mes satikamies online caur vienu randinju saiti - ka ari vins visu muzu ir dzivojis maza ciematina un vinam nav bijusi pilnigi nekada sociala dzive,un runajot ar savu mammu vina ari piekrita ka tie ir sava veida kompleksi vinam ko vins megina kompenset meginot runat ar daudzam sievietem- bet logiski man ka vina draudzenei tas nebutu japacies....
Toreiz vinam visu pateicu ka visu izlasiju un zinu un ka velos skirties (liela stridaa) vins teica ka tiesam mani milot un tas neko nenozimeja un pats nezin kapec ta rikojies, kaa ari zvereja ka nesot nea ar vienu gulejis, iznemot mani? Pati neticu tam lidz galam? Nezinu ko darit? Runajot par mums sekss ir regulari un eksperimentejam un esmu loti atverta ieteikumiem un idejam ta ka ar to vajadzetu but kartiba...
Nak visu laiku atpakalj tas sliktas domas un visas aizdomas- bet tas nav godigi vajadzetu tik tam pari ja jau reiz esmu devusi vinam iespeju... Tagad ir citi noteikumi profila stav musu kopiga fotografija un vina telefonam man ir jabut brivi pieejamam- ir divaini un nepatikami ta dzivot jo NEKAD nebiju pirms tam greizsirdiga vai kontrolejosa draudzene...vins vareja darit ko velas ka velas un iet kur grib un kad grib? Es uzskatu ka attiecibas neviens nevienam nepieder bet ir jabut mutualai uzticibai,cienai un milestibai. Vel viens jautajums - Vai Jus savus partnerus tomer kontrolejat vai ta ir tomer jabut attiecibas- vai ne?????
20.01.2014 14:33 |
 
Reitings 143
Reģ: 29.12.2013
Baigi gari sarakstījusi
20.01.2014 14:35 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
pats nezin kapec ta rikojies

Tie ir meli. Es neticu vārdiem "nezinu". Tā atrunāties var kāds garīgi slims cilvēks, bet rīcībspējīgs cilvēks savus motīvus parasti zina.
20.01.2014 14:40 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Acīmredzot, viss nemaz nebija tik tīrs un skaists, kā Tev likās. Var jau būt, ka tagad viņš cenšas mainīties, jo saprata, ka var Tevi zaudēt, bet tpt, protams, ka Tu nevari uzticēties 100%. Ja viss ir labi attiecībās, otra puse nekad neies un nerakstīs svešām sievietēm tāpat vien, nerunājot nemaz par tikšanos.
Attiecībās nevajag konktrolēt otru pusi, nevajag pārbaudīt tel., nevajag uzdot 100 jaut., u.t.t., bet šajā gadījumā, ja tas Tevi nomierinās, dari to. Lai pacieš, jo Tu arī esi cietusi. Viņa interesēs tagad ir, lai Tu nomierinies un atkal spēj uzticēties.
20.01.2014 14:41 |
 
Reitings 150
Reģ: 05.06.2009
Piedod, bet izlasīju tikai pusi no tevis rakstītā... Var jau būt, ka mani tūlīt noknābās, bet nespēju normāli lasīt tekstu, kurā nav ne pieturzīmju, ne garumzīmju, ne arī sakarīgi veidotu teikumu... :(
20.01.2014 14:43 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es domāju, ka viņš smagi d*** par to, ka nezina, kāpēc tiekas ar citām. es tavā vietā pateiktu, lai pasaka patiesību un tad domāsi, vai dot viņam otro iespēju. neviens viņu nesasēja un ar varu neaizveda uz randiņu ar citu sievieti. un beidz viņu attaisnot. ja puisis negribētu, tad neietu tikties ar citām. viņš nav pilnīgi neko pateicis tjipa sev par attaisnojumu, bet tu pati jau esi viņa rīcībai atradusi miljons attaisnojumus. tad, kāda runa te vispār var iet par kaut ko?
pat, ja viņš atklāti, tev redzot, citu nobučotu, tu droši vien tāpat pateiktu, ka tā īstenībā nebija un ka viņi vnk saskrējās ar lūpām.
20.01.2014 14:43 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
Viņš vienkārši cenšās izšmaukt cauri pa vieglo pasakot, ka nezin!

Man nav šādas pieredzes, tāpēc nezinu,kā rīkoties, bet noteikti vajag uzzināt īstos iemeslus un neatstāt to visu bez ievērības un sekām.
20.01.2014 14:47 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nekojntrolejam viens otru, bet mani pieskata:D Jo ES ESMU TA KURU VAR NOCELT CITS, un MANI baidās pazaudēt jau gadiem ilgi tā ir. Mirklī kad ta vairs nebus, būšu prom:) Esmu egoiste kas sākumā mīl sevi!!
20.01.2014 14:52 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Profilā stāv kopīgā bilde un telefonam jābūt pieejamam....

Es iesaku vēl uzpurni, kakla siksnu un tādu īsāku pavadu! :D
20.01.2014 14:52 |
 
Reitings 80
Reģ: 12.01.2014
Uzticība ir kā papīrs, vienu reizi saņurcīsi un tā vairāk nebūs gluds nekad - laikam kaut kā tā bija

es nekad nespētu vairāk uzticēties :/

un pateikt, ka nezin, kāpēc tā ir darījis, var pateikt 5gadīgs bērns tikai...
20.01.2014 14:55 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Es iesaku vēl uzpurni, kakla siksnu un tādu īsāku pavadu!


Šim es piekritīšu! :D

Mums te nesen bija diskusija par uzticību. Es neredzu nākotni attiecībām, kurās ir mūžigais stress un pārliecība par "viņš noteikti mani krāpj!"
20.01.2014 14:56 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
:D
20.01.2014 15:31 |
 
Reitings 646
Reģ: 05.03.2011
Es teiktu, ka viņam trūkst uzmanības apliecinājumi, patikas un mīlestības apliecinājumi no Tevis. Tādēļ viņš šo kompensē,meklējot to citur.

Jebkura uzticība ir jāiemanto un jāiegūst! Tam ir vajadzīgs laiks, uzskatu, ka var pārbaudīt un kontrolēt, pēc desmitās reizes, kad neko nebūsi uzķērusi interese par kontrolēšanu samazināsies!
20.01.2014 15:39 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
vina telefonam man ir jabut brivi pieejamam

pfft, zvanus un sms uzreiz pēc saņemšanas/nosūtīšanas/veikšanas un izdzēšanas uzreiz var izdzēst. Tas tā.

Personīgas pieredzes nav, bet neko tādu nepieļautu, ka čalis netā flirtējas ar citām, piedevām vēl iet uz tikšanos. Es vēl kaut cik saprastu tādu nevainīgu neta flirtu - nu mazliet čalis sev asinis varbūt grib uzsist, sajusties vērtīgāks, kā mačo.
Bet tās tikšanās? Ok, varbūt nepārgulēja (a varbūt pārgulēja). Bet uzskatu, ka krāpšana var būt arī emocionāla, respektīvi, kantēšanās klāt citai meitenei.

Īsāk sakot, galvenais jau ir tajā, vai spēj čalim turpmāk uzticēties? Šitāda pavadā turēšana un kontrolēšana - ar laiku iedos tikai pretējo efektu, gribēsies norauties. Uz priekšu ejot, tas vecais jūsu attiecībās tad būtu jāaizmirst, bet, vai to spēsi? Nepieminēt, nekontrolēt un klusībā neprātot - a ja nu?...
20.01.2014 15:39 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
velejos pavaicat vai ir kadas sievietes kas dzivo kopa ar draugu/ligavaini/viru - kurs ir nogajis no sliedem? Meginot dot velreiz iespeju? Tadi viriesi var mainities vai neee jusuprat???

Jā, ir. Ir bijušas interesantas sarakstes ar citām, dr.lv un citos protālos ir laikotas bildes, utml. Protams, bija sāpīgi un negribējās turpināt, taču pēc daudziem strīdiem un sarunām par to, viņš ir sapratis to ko vajadzēja saprast. Un vairs nekas tāds ne reizi nav atkārtojies. Skanēs naivi, un man tagad bruks virsū ar tekstiem ka es nevaru būt pilnīgi pārliecināta par to, un ka tādi nemainās, taču domāju, ka viņš ir izmainījies. Attieksme ir savādāka.
Par kontrolēšanu - kādu laiku pēc tā, kad atklāju visas sarakstes n shit, jā, nedaudz kontrolēju, taču tagad saprotot, ka tas neatkārtosies, vairs nemaz negribas.
20.01.2014 15:49 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Bet uzskatu, ka krāpšana var būt arī emocionāla, respektīvi, kantēšanās klāt citai meitenei.

Tieši tā. Tas sāp tik pat stipri.
20.01.2014 15:53 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Nekojntrolejam viens otru, bet mani pieskata Jo ES ESMU TA KURU VAR NOCELT CITS, un MANI baidās pazaudēt jau gadiem ilgi tā ir. Mirklī kad ta vairs nebus, būšu prom Esmu egoiste kas sākumā mīl sevi!!


Kubiete, Tev vajag daudzām te privātstundas pasniegt par šo tēmu un pamācīt dzīvot. :D
20.01.2014 15:55 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nekojntrolejam viens otru, bet mani pieskata Jo ES ESMU TA KURU VAR NOCELT CITS, un MANI baidās pazaudēt jau gadiem ilgi tā ir. Mirklī kad ta vairs nebus, būšu prom Esmu egoiste kas sākumā mīl sevi!!


Šoreiz jāpiekrīt Kubietei. Manuprāt, tomēr ir jābūt tā, ka vīrietim sieviete jāmīl nedaudz vairāk kā sievietei vīrietis.


Bet uzskatu, ka krāpšana var būt arī emocionāla, respektīvi, kantēšanās klāt citai meitenei.


Un, manuprāt, tas ir vēl briesmīgāk kā tāda fiziska krāpšana, jo tas nozīmē, ka vīrietim attiecībās kaut kā ļoti trūkst un tas kaut kas nav tikai sekss.
20.01.2014 16:13 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
aj tev tik un tā nepielec!!
loģiski, ka viņš tagad uzreiz pirmajās nedēļās netiksies ar citām un attieksmi arī mainīs uz labo pusi. tu paskaties labāk, kāds viņš ir pēc pusgada, gada.
tu tā arī neatbildēji uz jautājumu - viņš tev paskaidroja, kāpēc to darīja (bez "nezinu") un bez taviem attaisnojumiem?
20.01.2014 16:15 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013

Un, manuprāt, tas ir vēl briesmīgāk kā tāda fiziska krāpšana, jo tas nozīmē, ka vīrietim attiecībās kaut kā ļoti trūkst un tas kaut kas nav tikai sekss.

Hm. Iespējams, taču tomēr.. Konkrēti par savu pieredzi - kad mēs runājām, strīdējāmies par viņa rīcību, vairākas reizes saņēmu atbildi, ka viņš to neesot uzskatījis par kaut ko nopietnu vai vispār reālu. Un ka ir pieradis tā darīt (arī iepriekšējās attiecībās notika tāpat, lai gan beigās viņš pameta savu meiteni dēļ citas). Arī par citu meiteņu bilžu skatīšanos un laikošanu, viņš neesot to visu uztvēris nopietni, tikai tāpat vien skatījies. Eh, rakstot šo atkal dusmas mazliet uznāk, taču nedomāju ka viņam kkas trūka.
20.01.2014 16:20 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
vienkārši izrunājies ar viņu
20.01.2014 16:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits