KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Robiite-cik diivaini ...un es tiesaam vareeju sev atlauties kaut ko "sikaaku", un pilniigi nebija nekaada veeleesanaas-man tas likaas tik nevajadziigi...Veelaak medus meenesis jaa ...!
17.01.2014 21:19 |
 
Reitings 160
Reģ: 09.01.2013
man būs kāzas aprīlī.
Nebūs lielas kāzas, tikai vecāki, māsas, brāļi un vevecāki.

Pēc tam restorāns un viss..
Un tad kāzu ceļojums.. :)

Frizūra - māsa friziere, ar lielāko prieku sataisīs mani smuku;
Make up - radiniece, tas pats, kas ar māsu;
Par ziediem vēl neesmu runājusi, bet arī iz paziņa, pie kuras aiziet..
Kleita - tiks šūta..

Tāds prieks, ka beidzot viss notiks.. :)
17.01.2014 21:21 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Čau, meitenes, piedodiet, ka neatbildēju ātrāk:

Man kāzas būs pašās jūlija beigās:) Par frizūru atbildot, ir tā, ka frizieri esmu izvēlējusies un skaidri zinu, ka gribu izlaistus matus, jo tik ļoti rūpīgi esmu tos audzējusi dabīgi garus, biezus, mirdzošus, ka savā kāzu dienā negribu copē tos apslēpt, lai cik skaista arī būtu cope, tāpēc skaidrs, ka būs izlaisti un visticamākais, ka lokas, bet...negribas arī vienkāršas lokas, ikdienišķas, tāpēc drīz ar frizieri taisīsim randiņu izmēģinājumam:)
17.01.2014 21:23 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Man arī ir visas tās naudas žēl, ko daudzi atdod. Draudzene precējās un 2vus gadus maksāja kredītu. Normāli? Manuprāt, nē! Šogad biju 2vās 4tūkstošlatu vērtās kāzās, vienīgais, kur redzēju "vērtumu" bija vietas izvēle. Bet tas tikai mans viedoklis. Un kas zina, kā es domātu, ja varētu bez rūpēm nolikt tos 4 000. Varbūt ar liktu. Bet jā - labāk to naudu ieguldu, kur citur. Bet katrai jau savi sapņi, prioritātes un vēlmes un kāzu diena jau ir tā, lai tās īstenotu.
Un viedokļi, ka tev būs neglīta kleita, jo tikai 100ls vai kāzas bez vakara vadītāja, nebūs kāzas - nu man viss skaidrs par tādām meitenēm!
17.01.2014 21:25 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Es gribu piebilst par budžetu. Jā, piekrītu, ka kāzas "uz kredīta" nav diez ko atbalstāms solis, tomēr arī kāzas, kurās ir ņemts viss lētākais uz principa, ka "mēs jau negribam kāzām šķiesties"- es arī neatbalstu, jo mana drauga darbs ir cieši saistīts ar kāzām, esmu redzējusi simtiem kāzu un, goda vārds, tie štovētie kāposti ar kartupeļiem uz kāzu galda un tās pasakaini skaistās līgavas reālajā dzīvē, kuras savās kāzās ir pašas sevi grimmējušas (izņēmums ir tās, kuras pašas ir profesionālas vižāzistes)- skats ir drausmīgs. Lētie fotogrāfi- amatieri-nu, piedodiet. Protams, ir izņēmumi un varbūt arī Robīte, mēs jau nezinām-pāri, kuri tiešām ir talantīgi un spēj pa pāris simtiem noorganizēt skaistas kāzas, bet esmu redzējusi tik daudz nesmukus piemērus, ka nevaru nepiebilst. Ir lietas kāzās, uz kurām VAR ekonomēt un ir lietas, uz kurām nevajadzētu ekonomēt.
17.01.2014 21:30 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Tev liekas, ka nevajdzētu ekonomēt, bet ja tā, tavuprāt, neglītā, briesmīgā līgava ir laimīga un kāzu dienā jūtas kā visskasitākā visā pasaulē?

Visa beztēma jau ir laba, bet kaitina citu komentāri, par to, kā vajadzētu un kā nevajadzētu...
17.01.2014 21:34 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
Es tik tiešām nesaprotu, kā var pateikt, ka nebūs skaistas kāzas vai kleita, ja neieguldīs noteiktu summu. Galvenais taču ir pašas kāzas, notikums, kas saista divus mīlošus cilvēkus, ne tā? :) Citiem nevajag ne kleitas, ne gredzenus, un tāpat nodzīvo mūžu kopā kā vīrs ar sievu.
Ja agrāk sapņoju par šikām kāzām visiem saviem radiem, tad tagad saprotu, ka daudz vērtīgāk to naudu ir ieguldīt ceļojumā, dzīvokļa remontā vai vienkārši atstāt uz konta. Tieši tā intimitāte un divvientulība, šķiet, ir pats jaukākais no kāzām, jo neesmu dzirdējusi nevienu, kurš teiktu pēc kāzām - jā, man patika, kā visi paēda un piedzērās, bija tik laimīgas sejas! :D
17.01.2014 21:35 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
http://www.youtube.com/watch?v=ZeUZYfZBsEo šo video jau biju likusi, mans tādas liekas ideālas kāzas.
17.01.2014 21:35 |
 
Reitings 212
Reģ: 12.11.2013
Man rodas jautājums tām, kuras gatavojas kāzām. Cik lielu budžetu esat paredzējušas kāzām kopumā? Un cik viesu jums būs?
17.01.2014 21:35 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Un viedokļi, ka tev būs neglīta kleita, jo tikai 100ls vai kāzas bez vakara vadītāja, nebūs kāzas
jaa, piekrítu, ka ne vienmér labákas kázas sanáks par lieláku cenu. mana kázu kleita izmaksája zem 200 ls laikam, daudzi man jautája no kura salona, un cik daudz maksájusi, man ljoti patika. salídzinot ar draudzenes kleitu pa 2000£ varu droshi teikt, ka mana izskatíjás labák :) més kázas ríkojám prieksh sevis, nevis prieksh citiem, vai baidoties, ko teiks un padomás citi. man nebija plívura, nebija tradicionálo tiltu, nebija tradicionálá michoshana, toties bija daudz kas cits, kas kázas padaríja superígas un atskjirígas no 100tiem citu kázu. pirms savám kázám noskatíjos 3 draugu kázu video - visiem viss vienáds, es tá negribéju :)
17.01.2014 21:37 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Es negribu sev muļķīgo šķīvju plēšanu, balonu laišanu gaisā, slikto īpašību apraksanu utml! :D
17.01.2014 21:39 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Robīte, Tu mani nepareizi saprati. Es saku, ka tikai varu priecāties, ka ir pāri, kuri spēj veiksmīgi tik lēti, kā tavā gadījumā, noorganizēt kāzas:) Cik atceros, Jums bija salīdzinoši padaudz viesu, kas man bija pārsteigums, jo uz tādām summām kaut pabarot viesus man jau likās grūti (labo, ja kļūdos):) Protams, ka katrs pāris pats ir savas laimes kalēji un es tikai varu apbrīnot tik veiksmīgus risinājumus, bet mani līdz šim secinājumi no dažādām kāzām ir tādi, ka ir lietas, kurām labāk neekonomēt, piemēram, fotogrāfs. Nu, nevar onkulis ar savu ziepju trauku iemūžināt kāzas, tā kā pāris to ir pelnījis. Labi, labi, tūlīt man cosmo bruks virsū, bet es tā domāju:)
17.01.2014 21:40 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
oi, es ar negribéju ne skjívju pléshanu, ne tradicionálo michoshanu, ne tiltus, ne vainagu meshanu upé, ne spéles ar naudas izspieshanu no viesiem,. priecájos, un ne mirkli nenozhéloju, ka neká no tá nebija.
17.01.2014 21:42 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Vēl viena lieta, kuru gribu ieteikt-iesaku neizmantot tādu atrakciju, kuru dažās kāzās esmu redzējusi no, ja nemaldos, latviešu tradīcijām kāzās, kad kāds no viesiem tiek apzagts un pēc tam viņam savas mantas ir jāizpērk. Ak dievs, es gandrīz ar infarktu aizgāju, kad atskārtu, ka mana soma ir pazudusi kāzās (protams, ka neaizdomājos par tādu tradīciju, turklāt man somā bija dārga kamera un skaidra nauda, tiesības, pase). Stulbākais, ka kāzas ir pasākums, kuru nevar bojāt un es sēdēju kādas 2 stundas stresā, gandrīz līdz asarām, kamēr man pienāca un prasīja, vai gribu izpirkt kādu lietu. Goda vārds, man ir humora izjūta, bet ja tās nebūtu kāzas :D Pēc tam tikai pamanīju, ka ir tāda tradīcija, turklāt daudzās kāzās. Kad pēc laika runāju ar līgavaini, viņš bija šokā, jo to vedēji bija taisījuši.
17.01.2014 21:44 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Es arī ļauju katrai līgavai būt ar savu viedokli, jo kā jau minēju - katrai ir savas vēlmes un sapņi un kāzas jau būtu tā vieta, kur tās vēlmes realizēt! :)
Man atkal fotogrāfs būs tikai baznīcā un kādā pusstundas fotosesijā, jo man riebjas tā nepārtrauktā fočēšana un pozēšana, kā arī vēlāk viesu namā man nav ne viņam lāgā vietas, ne lāgā tur būs ko fočēt un tad mums līdzēs draugs ar profesionālo fotoaparātu, bet bez profesionālā fotorgāfa papīra!
17.01.2014 21:45 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
bet mani līdz šim secinājumi no dažādām kāzām ir tādi, ka ir lietas, kurām labāk neekonomēt, piemēram, fotogrāfs. Nu, nevar onkulis ar savu ziepju trauku iemūžināt kāzas,
nu já, bet var jau pameklét létáku fotográfu, kaut gan, nezinu, cik skaitás léti un cik dárgi, mums bija lielisks fotográfs un ir kolosálas bildes, originálas. pats fotográfs trápíjás forshs cilvéks, labi mazinája spriedzi pirms kázám ar savu humorinju :)
17.01.2014 21:46 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Respektīvi, noteikti gandrīz katrās kāzās arī Jums var būt kāds viesis, kā es, kuram ne visas atrakcijas liekas smieklīgas, drīzāk aizvainojušas. Par to ir vērts padomāt un pasekot līdzi vedēju darbam, jo arī mans kāzu vadītājs man stāstīja, ka ir dažādi piemēri, kad vedēji ir izdomājuši atrakcijas, kuras kādu viesi aizvaino vai ir absolūti nepiemērotas :)
17.01.2014 21:46 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Robīte, ir vērts ieklausīties padomos, bet pats labākais būs tas, ko izlemsi tu un tavs līgavainis, tā kā vēlu no sirds skaistas un neaizmirstamas kāzas un mūžīgu mīlu (l)
17.01.2014 21:48 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
iesaku neizmantot tādu atrakciju, kuru dažās kāzās esmu redzējusi no, ja nemaldos, latviešu tradīcijām kāzās, kad kāds no viesiem tiek apzagts un pēc tam viņam savas mantas ir jāizpērk.
+++

priecájos, ka manás kázás neviens to neiedomájás izdarít, jo tá jau var tieshám nosirmot :D
17.01.2014 21:48 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es Burkā kundzes labak uz ikāzām neaicinatu.Mazums kas nepatiktu, kam bojāt omu vinai un citiem:D
17.01.2014 21:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits