KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 25
Reģ: 08.07.2011
Manuprat,kazas ir pataisitas loti komercialas. Biezi dzirdu - ,ta jabut,tapec jataisa ta,ta ir pienemts,tad tam ir jabut...Es kazas rikoju sev,obligata ierasanas nav un nedomaju,ka laulasanas vienkarsa kleita bez limuzina bus zaudejums.
18.01.2014 09:43 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Emmanuelle, gluži manas domas, es tieši tāpat uzskatu.
Un, ja jau ir tādi, kas sāk aprunāt un visu rēķināt skaitļos, tad tam cilvēkam nevajadzēja būtu klāt pāra svarīgākajā dienā.
18.01.2014 10:18 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Mazbudzeta kazas man nepatiik, ja nav naudas tad neriiko. Manai draudzenei kura precejas 19 gados (nebija stavokli) bija viss pa prasto pilniigi zel bija.


Kāda starpība, ka tev nepatīk??
18.01.2014 10:21 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Un, jā, to nenormālo iespringšanu arī nesaprotu :D
18.01.2014 10:26 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Jautājumi tām,kuras nav no marsa:
Līgavas:cik lielu summu plānojat dot vedējiem dažādiem izdevumiem kāzu organizēšanas procesā?Es jau saprotu,ka dažas labas te bez 10000 nemaz neko nesāk:D bet tomēr.
Kas atbild par viesu nama dekorēšanu,ja tas neietilpst viesu nama kompetencē?Vedēji?
18.01.2014 10:53 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Par vedēju "nodarbināšanu"...tad jau var iztikt tikai ar laulības lieciniekiem,ja negrib,lai vedējiem būtu darbs.
Agrākos laikos iztika ar vedējiem,tie kāzu vadītāji,manuprāt,no ārzemēm aizgūti.
18.01.2014 11:00 |
 
Reitings 27
Reģ: 14.11.2013
Cik forša beztēma! :D
Man arī diena tuvojas. Īstenībā pāris mēneši tikai palikuši, bet es visu ļoti mierīgi un lēnām daru un galīgi neiespringstu :D
Esam izdomājuši ko gribam/negribam savās kāzās un tas man liekas ir pats svarīgākais. Mums galīgi nebūs tradicionālās kāzas. Esam izplānojuši visu pilnīgi citādāku un tieši tā, kā mums patiktu. Domāju, ka būs riktīgi forši un skaisti svētki ko svinēt kopā ar vismīļāko cilvēku pasaulē :)
18.01.2014 11:18 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Es ar varu pievienoties līgaviņām :)
Kāzas mums ir maija beigās, bet darāmais vēl ir daudz. Uz doto brīdi mums ir vēdēji, fotogrāfs, viesu nams, baznīca norezervēta un man kleita. Un daudz daudz ideju galvā. Vēl arī ir kādas dekorācijas jau sagādātas.
Svinības plānojas ar pašiem tuvākajiem, bet tā pat sanāk ap 50cilvēkiem un izmaksas lielas :D lielāko daļu aizņem viesu nams (ar gulēšanu) + ēdiens.
Kleitu sanāca iegādāties ļoti izdevīgi, oktobra beigās uz atlaidēm. Kleita bija dāvana no mammas. No sākuma biju plānojusi šūt kleitu un ar mammu gājām uz salonu pamērīties, kas man labāk piestāv. Bet sanāca, ka pāris nedēļas pēc bildinājuma tiku pie savas kleitas :)
Runājot par plīvuru - īsti nezināju vai gribu plīvuru, bet mamma pierunāja, teica, ka tad es neesmu vienkārši smukā baltā kleitā, bet tas plīvurs papildina to līgavas tēlu. Beigās jau man a iepatikās kā tas viss kopā izskatās - garā šlepe kleitai un garais plīvurs. Tikai biju pārsteigta, cik dārgs ir plīvurs - manējais izmaksāja 65Ls.
18.01.2014 11:30 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Aaa un piemirsu, ka Aija Ūdentiņa man ir norezervēta. Bet es sāku domāt, ka pie viņas likšu tikai make up - matus laikam tomēr pie frizieres. Man ir ļoti gari un beizi, un smagi mati. tādēļ esmu atmetusi domu par izlaistiem matiem. Negribu, lai pēc baznīcas man jau ir taisni mati, jo vienkārši neviena matu laka nespēj saturēt manus matus. Protams, skaisti izskatās tās lokas, bet tā kā man ikdienā vislaik ir izlaisti mati, tad cope līgavainim būs kas neredzēts, lai gan, viņam ļoti patīk, kad pa māju sataisu copīti :)
18.01.2014 11:41 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Beatricia, mēs devām 250 lvl. Tur ietilpa viss, kas bija nepieciešams atrakcijām, arī ieejas biļetes vienā muzejā visiem viesiem (38, ja nemaldos bija), daži atsevišķi pasākumi tikai mums un vedējiem, kaut kādi šampīši, uzkodas un tā. Man šķiet, ka beigās viņi tāpat kaut ko pielika no sevis.
Un mums vedēji darīja visu. Zinu, ka baigi noguruši bija un vispār ļoti daudz laika ieguldīja, bet esmu arī pārliecināta, ka viņi to darīja ar prieku :)
18.01.2014 11:41 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Klaviatura - vai jums bija dāvana vēdējiem? Mūsējie arī "darīs visu", respektīvi, neņems vakara vadītāju, bet uz saviem pleciem, jo uzskata, ka ja ir atsaucīga publika, tad bez tā var arī iztikt. Un mums draugi ir tādi atraktīvi.
Zinot, ka mūsu kāzu laikā vēdējmātei ir sesija augstskolā, tad varētu viņiem būt kārtīga noņemšanās. Tad bijām domājuši, ka varētu viņiem kādas spa brīvdienas uzdāvināt, lai relaksējas.

Kā pārējām - vai esat domājušas par dāvanu vedējiem?
18.01.2014 11:45 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Es vedējiem vairāk par 200 Ls nedošu, jo pati ļoti daudz ko jau lēnā garā iegādājos, piemēram, mičošanas piederumus, otrkārt, mēs negribam ļoti daudz atrakcijas-labāk mazāk, bet ļoti baudāmas un jautras. Es vienkārši nespēju saprast, kam tik daudz viņiem varētu būt nepieciešama nauda, lai gan kāzu budžets mums nav mazs.
18.01.2014 11:49 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Peonija, mūsu vedēji nav pāris, bet mēs viņiem katram dāvināsim dāvanu karti 2 personām pilnvērtīgai atpūtai "Baltvillā" vai "Mālpils muižā". Tā, lai pa smuko pēc tam ar savām otrām pusītēm relaksējas (l)
18.01.2014 11:51 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Par plīvuru man gan bija otrādāk-šoks par to, ka tik lēts:D Sanāca, ka pirku plīvuru turpat, kur kleitu un ņemot vērā, ka kleita bija ļoti dārga, biju gaidījusi, ka tūlīt pateiks tādu ciparu par plīvuru, bet pateica, ka 20Ls un es biju šokā:D Man liekas, ka lēti, jo plīvurs pasakaini skaists.
18.01.2014 11:53 |
 
Reitings 307
Reģ: 16.01.2010
Meitenes.... svarīgs jautājums..

tām, kurām ar vecākiem nav labu attiecību. Piemēram, tēvs nav bijis dzīvee blakus utt... vai ar mammu nav tuvas attiecības, kā jūs domājat- viņiem ir jābūt klāt kāzu dienā?? Laikam jau... smags jautājums. :).
18.01.2014 11:54 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Be sweet, es jau par šo jautājumu šajā diskusijā rakstīju. Savu tēvu nelūgšu-mums nav kontakta, viņš manā audzināšanā nav piedalījies. Līdz šim vēl par šo jautājumu domāju, bet mani vēl vairāk pārliecināja brīdis, kad biju laba drauga kāzās, kurš arī ilgi bija domājis-lūgt vai nelūgt un tomēr ielūdza. Rezultātā, tēvs ieradās (lieki piebilst, ka ar visu alkohola smārdu) un vedēji bija aizmirsuši pabrīdināt zagsā vadītāju, ka par tēvu neko daudz nevajag teikt un sanāca tik nepatīkams brīdis, kad kāzās zagsa vadītāja lūdza manam draugam pateikties par visu labo, ko tēvs viņa labā darījis, pateikties vecākiem par audzināšanu. Visi viesi zināja situāciju un tas bija tāds neērts brīdis, jo bija skaidrs, ka tēvs visu dzīvi viņu bija ignorējis un dzēris. Es jau sen esmu samierinājusies, ka man nebūs amerikāņu kāzas ar tēti pie rokas, kuram asaras acīs, izdodot mani pie vīra.
18.01.2014 12:00 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Be_Sweet es aicināšu tēti, bet tikai tāpēc, ka mums reiz bija labas attiecības, bet viņa sievu gan nē, personisku iemeslu dēļ.
18.01.2014 12:01 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Jā, mums ar tā domā bija, ka pēc kārtīga darbiņa vajag uzdāvināt viņiem atpūtiņu bez bērniem :)
Mēs laikam neesam atvēlējuši konkrētu summu vedējiem - vnk iedosim viņiem maksājumu karti, kur ir ielikta konkrēta summa un tad lai tērē, cik nepieciešams.
18.01.2014 12:13 |
 
Reitings 748
Reģ: 25.06.2009
Es gan vēl neplānoju savas kāzas, bet esmu iegrimusi kāzu plānošanā draugu pārim. Un gan manai līgavai, gan man nav kontakta ar tēvu. Kaut kāds ir bijis, bet izbijis. Es šobrīd sliecos uz to, ka es neaicinātu. Zinu, ka tā būtu garastāvokļa bojāšana gan man, gan citiem, kas zina konkrēto situāciju. Esmu jau iedomājusies, ka pie altāra mani vedīs kāds no brāļiem :)
18.01.2014 12:34 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Man gan nav šāda problēma ar tēvu. Bet problēma ir ome - kamēr nelieto alkoholu, tikmēr viss labi. Bet bail, ka viņa nesadzeras un nesāk darīt muļķības. Negribu, lai mana skaistā diena manai mammai un viņas māsai izvēršas par rūpju dienu, jo ome atkal sadzērusies. Ko jūs darītu? acinātu tikai uz baznīcu un pateikt, ka svinības ir tikai ar vecākiem un draugiem? Un pārējās omes aicināt?
18.01.2014 12:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits