Skriešana pakaļ.

 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2014
Sveikas,vairs nezinu ko darīt. Puisis sācis palikt nekaunīgs,kasās par sīkumiem. Sācis tik daudz laika pavadīt ar draugiem,ka liekas,ka tikai atlikušajā laika, kad nav ko darīt pievēršas man.Protams,pati tiekos gan ar draudzenēm,gan sportoju,bet sanāk,ka vienmēr jāpielāgojas viņam.. kadreiz jauki pavadijam visi kopā,ar viņa draugiem laiku boulingā,bāros.. tagad vairs neņem līdzi.. nezinu kas notiek un ko darīt. Liekas,ka tikai es skrienu pakaļ,kā panākt lai viņs paskrien man pakaļ? kā atgūt uzmanību?
15.01.2014 00:14 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es tāpat kā drostala ignorētu.
15.01.2014 13:25 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Es šitādu attieksmi no viņa izmestu misenē :D Lai jau skrien pie drauģeļiem, bet lai nebrīnās pēc tam kpc pasūtīts 5 mājas tālāk.
15.01.2014 13:35 |
 
Reitings 372
Reģ: 05.12.2013
ha,atrastu izkalidei citu čali.Tda sāktu aizdomāties,kur es pazūdu.
Ta tā.Jebkurā gadījumā,kad viņš gribētu iesākt kko ar mani,es teiktu,ka man citi plāni.
15.01.2014 13:39 |
 
Reitings 81
Reģ: 26.07.2013
pilnīgi piekrītu iepriekš teiktajam!!! sievietes izrādītā vēsprātība bieži vien liek puisim/vīrietim padomāt par savu uzvedību.
15.01.2014 13:52 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es sākšu ar to, ka tas nav normāli, kad pāris bieži strīdas un viens otru knābā par sīkumiem vai vienalga par ko. it sevišķi, ja to dara publiski.
tu esi ko sliktu draugam pateikusi vai aizrādījusi, aizskārusi draugu klātbūtnē? ja jā, tad tas varētu būt iemesls tam, ka negrib, lai tu ej līdzi, jo jūtas pazemots. draugi smejās par to, ka tu viņu baksti un knāpā. nu viņš kā vīrietis, kā cilvēks, protams, neatpaliks. ar laiku jau abi ieiet azartā un tā ir kļuvusi par nepatīkamu dzīves sastāvdaļu. katrs aizvien vairāk iziet no rāmjiem un pretī cenšas pateikt ko sāpīgāku, jo gribas taču strīdā uzvarēt, vai ne?
bet mīlestība nav karš. tāpēc vienam otru ir jāmīl, nevis visu laiku jāstrīdas. protams, ir pāri kas strīdas nepārtraukti un ir ilgi kopā, bet, cik ilgi tad viņi būs kopā visu laiku strīdoties? vienam vai otram agri vai vēlu apnīk.
kāpēc es tev to saku? jo mēs aptuveni 1,5 gadu laikā kopā dzīvojot + pusgadu aptuveni tiekoties pirms tam, esam sastrīdējušies apmēram 3 reizes. mēs viens otru nekacinam un nebakstam, ja kāds kko ne tā izdarījis, bet neviens no mums neatļaujas iziet ārpus kādiem mūsu iekšējiem rāmjiem gan ar vārdiem, gan ar darbiem. varbūt pēc 5 gadiem es savādāk ko teikšu, bet, manuprāt, izcelsme jāmeklē kašķos, jo kašķi nav norma un veselīgu attiecību ikdiena. protams, visi kādreiz sastrīdās, bet tā nav jāpieņem kā norma. kur nu vēl cilvēkos.
15.01.2014 14:00 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Sany, bet saproti tak, ka katrs pāris ir savādāks. Ja Tavā pārī ir tā, tas nenozīmē, ka visiem, kuriem ir savādāk, ir nepareizi.
15.01.2014 14:06 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Neiet jau runa par to, ka vispār strīdēties nedrīkst, bet publiski aizskart, strīdēties nedrīkst. Tā tu apkauno sevi un otru. Citi, savukārt, pēc tam smejas par viņas draugu. Un arī, ja katru dienu ir strīdi, pat vairāki - ja autorei tā patīk, nenozīmē, ka tā patīk arī viņas draugam. Iespējams, arī tādēļ viņš grbi laiku pavadīt stseivišķi, jo autore vnk pārāk daudz strīdās.
15.01.2014 14:19 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.01.2014
Es nevaru paņemt un tā pasūtīt viņu,nē,tā nevar. Bet Sany ļoti labi izteicās,un man prieks,ka ir pāri,kas māk sadzīvot. Problēma protams ir arī manī, esmu ļoti emocionala un ņemu visu ātri pie sirds.. Tikai kā lai es ar viņu nestrīdos tagad,ja cenšos izrunāties ,bet runājot ir kā pret sienu, vai nu sapsihojas,vai nav ko atbildēt. Tamdēļ jūtos izmisusi,un jau esmu sākusi vēso attieksmi, paskatīšos kā viņš reaģēs, jo draudzenes man palīdz pašlaik palikt rāmjos
15.01.2014 19:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits