Pēdējā filma, ko tu noskatījies

 
Reitings 197
Reģ: 17.04.2011
Iespaidojoties no diskusijas par grāmatām, gribētu dzirdēt kādas ir pēdējās filmas, ko esat noskatījušās? Un kā patika? Kā arī varētu īsumā par ko tā bija vai vismaz žanru. :)
14.01.2014 19:54 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
08.07.2016 16:14 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
09.07.2016 00:46 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Šovakar
the man from u.n.c.l.e
Labi uzņemta filma.
09.07.2016 00:49 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Popstar: Never Stop Never Stopping

Man patika, izsmējos.
09.07.2016 20:04 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
The New Testament - satīra par kristietības tēmu. Patika.
09.07.2016 20:14 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Tā kā man šodien tāds neriktīgāks garastāvoklis, nolēmu noskatīties vienu no savām mīļākajām filmām. Tām (tiem), kas nav redzējušas iesaku. Skumīga, drūma filma, bet stāsta par to kā dēļ ir vērts cīnīties un mirt.
9/10 filmai(l)

Traileris: https://www.youtube.com/watch?v=qxyUl9M_7vc
Apraksts: Filmas darbība norisinās tuvā nākotnē totalitārā režīma Lielbritānijā. Jaunas meitenes Īvijas (Natālija Portmane) dzīvību izglābj kāds noslēpumains cilvēks "V", kura seju sedz maska. Valstī uzliesmo revolūcija, kad harizmātiskais un nežēlīgais "V" uzspridzina divus Londonas vēsturiskos pieminekļus un sagrābj savās rokās pirms tam valsts kontrolētos saziņas kanālus, aicinot pilsoņus sacelties pret tirāniju un apspiešanu. Kad Īvija uzzina, kas slēpjas aiz ļauni smīnošās maskas, viņa atklāj arī patiesību par sevi. Viņa pievienojas "V" cīņā, lai atgūtu brīvību un taisnīgumu sabiedrībā, kuru ilgstoši mocījis naids un korupcija.
09.07.2016 21:42 |
 
Reitings 42
Reģ: 09.01.2015
Me before you - riktigs raudamgabals. Bet superrrrriiga
09.07.2016 22:02 |
 
Reitings 385
Reģ: 14.06.2015
"Mūsu zvaigžņu vaina"- viena no tām retajām filmām, kuru skatoties raudāju. (l)
09.07.2016 22:14 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Room - http://www.imdb.com/title/tt3170832/
Ļoti patika, jo spēja likt iejusties varoņu tēlā, pašai izjūtot filmas smago, drūmo, klaustrofobisko sajūtu. Pēc tam vēl ilgi domāju par to, kā pati rīkotos tādā situācijā, ja būtu galvenās varones vietā. Patika arī tāpēc, ka filma ar dažiem varoņiem un gandrīz vai nemainīgu atmosfēru un vietu spēja noturēt uzmanību līdz pēdējam brīdim - skatoties pievērsos tikai varoņu emocijām un pat nemanīju kā paskrēja tās divas stundas.
10.07.2016 00:01 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Spītnieka savaldīšana - ir riktīgi forša :) Viegla, jautra, meiteņu vakara filma. Čelentāno ir ārprātā harismātisks (l)
10.07.2016 02:46 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Ophelia es nespēju filmu noskatīties līdz galam. Salīdzinot ar grāmatu - tās emocijām, niansēm, pasaules uzbūves aprakstiem, filma likās ļoti, ļoti nebaudāma.
26.07.2016 18:21 |
 
10 gadi
Reitings 4863
Reģ: 29.01.2009
The Water Diviner - filma par kara laiku Turcijā. Austrālietis dodas uz Turciju meklēt karā kritušos dēlus. Rasela Krova filma un pats arī tur filmējas. Diezgan laba.
26.07.2016 19:25 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015

Dāņu detektīvs ( trīs daļas kopā). Pirmās daļas vienreizējas, otrā vispār riktīgs ekšens. Trešā daļa mazāk no visām patika, jo tur tā reliğijas tēma vairāk, bet kopumā ļoti ļoti patika - aktieri, spriedze un ar interesi skatījos. Varētu likt vienā plauktiņā ar meiteni ar pūķa tetovējumu emociju ziņā.
26.07.2016 19:44 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Bet nu noteikti iesaku sākt skatīties no pirmās daļas.
26.07.2016 19:52 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Manas pēdējā laika filmas, ko bija tas "prieks" skatītīties gada vienīgajā atvaļinājumā.
Hate full eight– manuprāt, viena no divām labākajām filmām no turpmāk uzskaitītajām. Skatoties šādas filmas, es vienmēr iedomājos par to, ka ir divu veidu režisori- tie, kas iet uz maksimumu un Oskarus vēlas nopelnīt ar specefektiem un iztērētiem miljardiem(James Cameron) un tādi kā Kventins Tarantino- viena kariete, viena istaba, zvaigžņots sastāvs un boom- efekts ir graujošs.
Inglorious bastards- arīdzan neredzēts Kventina Tarantino kārtējais darbs- ne tik iespaidīgs kā Hate full eight- par to liecina kaut vai tas, ka bez filmas nosaukuma man ir jāsāk domāt, par ko tad īsti bija šī filma. Ok- paskatījos googlē un, protams, atcerējos. Mazliet negāja kopā ar manu vēsturiski skrupulozo skatījumu. Laikam esmu pārāk vērsts uz detaļām, lai saglabātu ticamības momentu, kas regulāri zuda, bet sižeta līnija, nenoliedzami, ir interesanta. Iesaku.
Deadpool– noteikti ne mana stila filma, bet interesanti specefekti un ik pa laikam parādījās vēlme uzzināt, kas tad nu sekos tālāk, lai gan pati filma bija man par seklu un es noteikti tādas neskatos.
What we do in the shadows– Blēras raganas stila “dokumentālā” filma ar redzētiem un ne pārāk smieklīgiem jokiem, bet, kas galarezultātā sniedz ne tik slikti nosistu laiku. Un tas jau arī bija galvenais iemesls, kāpēc tā filma man bija jāskatās.
The Martian– ne tik sen manu darba kolēģu un citi pazīstamo apjūsmota filma, kas gan manā skatījumā ir krietni pārvērtēta. Paredzams sižets, notikumu attīstība un rezultāts. Iespējams, es būtu pozitīvāks, ja paralēli nespēlētu mobilajā telefonā šahu.
The night before– Neatceros, kad es būtu skatījies savu pirmo ziemassvētku filmu jūlijā. Tomēr forša filmiņa. Būtiski saprast, ka es ar šīm “recenzijām” necenšos kādu pārliecināt skatīties, vai neskatīties kādu filmu, tāpat arī neanalizēju aktierspēli vai budžetu, tomēr šī filma mani piesaistīja divu iemeslu pēc. 1) tā ir komēdija. Un es dodu priekšroku vieglām komēdijām, jo, līdzīgi kā tas ir ar teātriem, man, gadu gaitā ir izstrādājies uzskats, ka cilvēkus piesaista tas, kas viņiem pietrūkst ikdienā. Man jau akurāt, vismaz gadus 6šus noteikti tā ir komēdija. Un 2) filma bija par maniem vienaudžiem- čaļiem pēc 30mit, no kuriem vismaz viens ir paspējis nolaist dzīvi podā. Kā jau parasti- uz filmas beigām viss noskaidrojas, bet, dīvainā kārtā filma rosina domu, ka nu viss vēl nav par vēlu. Viņam viss nokārtojās 33 gadu vecumā, tā kā man vēl kāds gadiņš ir. Gandrīz vai pozitīvi.
Demolition– Man vienmēr ir paticis Jake Gyllenhaal un, iespējams, ka arī tāpēc es ļāvos sākt skatīties šo filmu. Arī tāpēc, ka sižeta līniju nedaudz vēlējos savilkt ar savu melanholisko lēkmi. Ideja tāda, ka čalim nomirst sieva un tad, lai viņš spētu sākt visu no sākuma, viņam ir jāiznīcina viss, kas ir bijis līdz tam. Tad nu viņš to arī cītīgi dara. Interesanti, ka pat šādos momentos, ir iespējams atrast kādu cilvēku, kam viņa izdarības, domas un dvēsele šķiet saistoša. Zinot savu pieredzi ar sevi- es tam varētu piekrist. Visā visumā garlaicīga filma, bet ir tās pāris domas, kas rosina domāt.
Trainwreck– vienīgā filma, kuru sāku skatīties un reāli arī pie gandrīz puses- izslēdzu ārā. Kaut kas absolūti jēls- es 3 reizes lasīju atsauksmes un kritiķu revīzijas un nesapratu, ko es esmu palaidis garām, ka tas vērtējums ir tik šķietami augsts.
Bone Tomahawk– Kventina Tarantino stila filma- ķipa vesterns par pāris aptaurētiem čaļiem- vecu veci, pilsētiņas šerifu, klibiķi, kas reāli nevar paiet un vienu spico čali, kas nemaz ar nav tik kruts, jo tāpat kā visi pārējie kovboji, indiāņus medīt dodas absolūti nepiemērotā apģērbā(toties stilīgi). Tas ir līdzīgi kā uz zaļumballi aiziet uzvalkā. Bet gabals skatāms- ir pāris skarbu kadru, bet sižeta līnija ir interesanta un uz divām stundām mani novirzīja no manām domām.
The Lobster. Nezinu, ko lai saka. Biju pat aizmirsis, ka šo filmu noskatījos, bet pašlaik darbā uzvirmoja diskusijas par to, vai šī filma ir laba, vai ne. Aktieri- jā. Ideja- jā. Izpildījums- nē. It kā doma par tuvējo nākotni, bet atkal jau mans skatījums uz lietām ne reizi vien domās šo filmu nosauca par ārā slēdzamu murgu. No pozitīvās puses, jāsaka, ka piecas uzrakstītās rindiņas tomēr liecina, ka kaut kas tur ir.. Un noskatījos es arī to līdz beigām.
Hector and the search for happiness. Manā stāvoklī es šo pēdējo filmu lieku kā otru no divām labākajām. Laba aktierspēle, ikdienas dzīve savienojumā ar kapitālistisku piesitienu, bet sižeta līnija es domāju, katram liks padomāt- ko Tu dari ar savu dzīvi.
Paldies par uzmanību..
26.07.2016 20:23 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Piekrītu Blanšai par Istabu. Filma, salīdzinot ar grāmatu, bija diezgan pliekana.
Pēdējā redzētā- Tarkovska Spogulis.
26.07.2016 20:55 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009

Skatījos, protams, dēļ Čārlija Hannama dēļ. Žēl, bet viņa tēls, manuprāt, varēja būt izteiksmīgāks.
Kopumā - normāla filma, bet neatstāja nekādu wow! iespaidu. Kleitas un arhitektūra patika.
7/10.
31.07.2016 00:08 |
 
Reitings 381
Reģ: 26.09.2013
Kāda varbūt zina, kur var noskatīties online - Now you see me 2?
31.07.2016 00:14 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Etikas stunda kuros skatijamies the secret.
Bija jau redzeta, bet aizdomajos ka reizem tiesam domajot pozitivu dabunam to ko iegustam un pievelkam to no ka baidamies.
31.07.2016 00:16 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Šodien atkārtoti noskatījos "Reiz Brigē" un Vudija Allena "Scoop". Pēdējā filma, kuru skatījos pirmo reizi (neatceros,kad tieši) un patika bija Hotelis Budapešta (vai kaut kā tā).
31.07.2016 00:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits