Pēdējā filma, ko tu noskatījies

 
Reitings 197
Reģ: 17.04.2011
Iespaidojoties no diskusijas par grāmatām, gribētu dzirdēt kādas ir pēdējās filmas, ko esat noskatījušās? Un kā patika? Kā arī varētu īsumā par ko tā bija vai vismaz žanru. :)
14.01.2014 19:54 |
 
Reitings 169
Reģ: 29.10.2015
Brooklyn

Emocionāla filma, man patika!
Reitings imdb 7,7
An Irish immigrant lands in 1950s Brooklyn, where she quickly falls into a romance with a local. When her past catches up with her, however, she must choose between two countries and the lives that exist within.
24.01.2016 21:41 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Varbūt ir ieteikumi filmām, kas ir pa gabaliem kā piemēram Pulp Fiction, Babel, vairs nekas nenāk prātā tagad.
24.01.2016 21:44 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Pēdējā tieši šodien: Mistress America (2014)
Nezinu, laikam jau man patika, tikai es nesapratu, par ko viņa bija :D
24.01.2016 22:06 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Par to Mistress America arī īsti neiebraucu. Maksimāli debils šķita moments viņas bijušā mājā, kad visi salecās pret to rakstnieci. :D

Citādi - the Danish girl - ļoooti labi aktieris nospēlēja, abiem ar draugu mums filma patika.
Legend ar Tom Hardy - arī tīri tā neko. Labi iejuties abās lomās.
The Lobster - sviests, sviests, sviests.
Sicario - patika, aizraujoša.
A walk in the woods - nu tā, laikam vecākiem cilvēkiem patiktu vairāk. Īpaši nesaistīja penšu pārgājiens. :D
The intern - tīri sirsnīga.
The perfect guy - sviestaina, laikam veidota pēc tās filmas, kur bija Lopesa, principa.
The Martian - draugs sajūsmā, es neitrāli.
Ricki and the Flash - man šķita mazliet stulba, gaidīju, ka Strīpa nospēlēs ko labāku.
Amy - uzzināju daudz ko interesantu, vismaz tapa skaidrāks kā tapa viņas dziesmas.
Southpaw - es nobiņņājos, ļoti patika!!!
Self/less - ja būtu jāiet uz kino un jāmaksā nauda - ne pa kam.
Mission: Impossible - Rogue Nation - šo tiešām ir vērts redzēt, tādā ziņā spektrs bija jau garlaicīgs.


Beigās izrādās, ka esmu daudz ko redzējusi, kaut šķita, ka filmas neskatos. :D
24.01.2016 22:27 |
 
Reitings 178
Reģ: 11.08.2013
K.C.
Varbūt ir ieteikumi filmām, kas ir pa gabaliem kā piemēram Pulp Fiction, Babel, vairs nekas nenāk prātā tagad.


Magnolia
Crash
21 Grams
Amores Perros
Short Cuts
Disconnect
Men, Women & Children
Cloud Atlas
25.01.2016 07:07 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Paldies, Odette. :)
25.01.2016 14:56 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
No pēdējām redzētajām īpaši vēlos izcelt Baraka un Samsara filmas. Vispirms noskatījāmies vecāko versiju, tad atjaunoto. Ļoti krāšņas, vizuāli un emocionāli iespaidīgas filmas. Šķita, ka pēc noskatīšanās kaut kas iekšēji sagriezies kājām gaisā. Neviena paša vārda, bet, cik daudz tās filmas spēja pateikt.

The Revenant. Izcils diCaprio tēlojums un režisora darbs. Filma īsti nav mans žanrs, bet jāsaka, ka operatora darbs un aktieru tēlojumi ir iespaidīgi. Skaista daba. Redzēt noteikti ir vērts, bet divreiz es vairs neskatītos.

The Hateful Eight, manuprāt, ir lieliska filma. Tarantino daiļrades cienītājiem nekāda pārsteiguma- viss labākajās tradīcijās (lieliski dialogi, fantastisks aktieru sastāvs un aktierdarbs). Labi izsmējāmies. Man patika!

The Room. Viens no Oskara nominantiem. Filma ir emocionāli smaga. Stāsts ir par sievieti un viņas dēlēnu, kurus iesprostojis istabā kāds garīgi slims vīrietis. Par filmas izpildījumu varētu piesieties, Oskaru šai es nedotu, tomēr pats stāsts raisa pārdomas. Paņēmu šodien bibliotēkā grāmatu, pēc kuras motīviem tapusi šī filma.
25.01.2016 17:18 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Man - jau atkal - ko piebilst teju tik par dokumentalajām.
The thorium dream un nuclear nightmares - ļoooti labas, viegli atrodamas. Ieteiktu savienojumā; iznīcina daudzus aizspriedumus un veicina interesi pētīt dziļāk. Ne viss ir tik melns, kā to mālē (un tam, parasti, ir uz peļņu vērsti nolūki).

Shortbus - ekspresīvi, atklāti, zināmā mērā 'šokējoši' atklāta. Dziļas pārdomas gan neatstāja.

The eyes wide shut - noskatījos dok. filmu par kubrika kastēm un sapratu, ka šo kkad nepabeidzu. Patika, bet nav mīļākā no viņa filmām.
27.01.2016 01:57 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
The Revenant, lai piedod man visi DiKaprio fani, mani pilnīgi un galīgi neiespaidoja. Ja tajā stāstā nebūtu to visu līdzcilvēku, kuri ziedoja viņa glābšanai savu dzīvi - ne viņš izdzīvotu, ne ko panāktu. Tāpēc man vairāk šķiet, ka slavu būtu pelnījuši tie otrā plāna aktieri. Nu un kopumā - jāsaka, ka visa filma tāda tipiska DiKaprio stilā, nekā jauna, nekā novatoriska, viss ļoti paredzams. Katrā ziņā, par šedevru nevaru šo kinolenti nosaukt. Aktierspēle laba, bet daudzi šāda līmeņa aktieri ir labi. Tāds, lūk, mans viedoklis...
27.01.2016 02:09 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Vakar beidzot noskatījos šo un pat bez maz vai apraudājos :D filma man ļoti patika...pat pirmo reizi man patika Hataveja, lai gan vispār ciest viņu nevaru :-P
27.01.2016 10:59 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Vēlreiz noskatījos Kill Bill. Vēlreiz pārliecinājos, ka tā ir mana mīļākā filma.(l)
27.01.2016 11:04 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Crash. Ļoti patika, bet raudāju, tāpēc pa virsu noskatījos He's just not that into you. :-D
27.01.2016 16:29 |
 
Reitings 178
Reģ: 11.08.2013
The Revenant, lai piedod man visi DiKaprio fani, mani pilnīgi un galīgi neiespaidoja. Ja tajā stāstā nebūtu to visu līdzcilvēku, kuri ziedoja viņa glābšanai savu dzīvi - ne viņš izdzīvotu, ne ko panāktu. Tāpēc man vairāk šķiet, ka slavu būtu pelnījuši tie otrā plāna aktieri. Nu un kopumā - jāsaka, ka visa filma tāda tipiska DiKaprio stilā, nekā jauna, nekā novatoriska, viss ļoti paredzams. Katrā ziņā, par šedevru nevaru šo kinolenti nosaukt. Aktierspēle laba, bet daudzi šāda līmeņa aktieri ir labi. Tāds, lūk, mans viedoklis.


Kas ir "tipisks Di Kaprio stils"? :D Viņš ir bijis tik daudzās dažādu režisoru un stilu filmās, ka tiešām neizprotu šādu izteicienu.
Kas attiecas uz nekā jauna un nekā novatoriska - vai tiešām vismaz operatora darbam nepievērsi uzmanību? Emmanuel Lubezki atkal ir pārspējis pats sevi (arī "Birdman" viņš veica unikālus eksperimentus). Viņš ir ģeniāls. "The Revenant" ir filmēta tikai dabīgajā gaismā, nekāda mākslīga apgaismojuma (lieki teikt, cik grūti ir ko tādu dabūt gatavu). Un kameras leņķi, montāža, prātam neaptverams smalkums un detaļas!
Protams, dienas beigās katram savs, māte , meita, kleita. "The Revenant" man personīgi ir viena no gada favorītēm, monumentāls, episks izdzīvošanas stāsts, vēl viens režisora Injaritu šedevrs. Vienlaikus brutāli nežēlīgs un tai pat laikā poētiski skaists kino, ainavas kā gleznas. Hipnotizējoša filma. Un nemaz neesmu nekāda īpašā Leo fane, taču Oskaru novēlu vismaz beidzot par to, ka viņš jau sen to bija pelnījis :) Otrā plāna aktieri arī bija labi, te varu tikai pievienoties, īpaši jau Toms Hārdijs kā gļēvulīgais maitasgabals, izcili!
28.01.2016 02:46 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Odette-noteikti piekriitu!
Man tik gruuti bija atjeegties peec "The Revenant"!Aktieri izcili!
28.01.2016 03:03 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Sorentiino Dizhais skaistums-vnk izcili!!! Bravo!!! Filmas laikaa piefikseeju, ka nepaartraukti smaidu)) man ir taadi momenti, kad ir graamatas, muuzika,filmas, gleznas, skati, kad ir sajuuta, ka shajaa mirklii vareetu izpluust, pavadiit muuzhiibu. Un shis kino bija no tiem. Vnk perfekti!
Operatora darbi izcili!

Flobeers gribeeja rakstiit par neko, vinam neizdevaas. Varbuut man sanaaks (c).
Bravo!
29.01.2016 09:41 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013


Sākumā likās tāda nesaprotama, bet beigās bija tīri ok. Par to, kā nepadoties un tiekties uz savu mērķi.
29.01.2016 14:16 |
 
10 gadi
Reitings 2509
Reģ: 29.01.2009

Неидеальная женщина
29.01.2016 14:26 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Tiesivajar noskatijos par Raganu izdzisanu vai kka taa, ar Vin Dizelu lomas. Beigas kka nepatika, bet kopuma filme patika. Vin dizel kka nekad nav paticis, bet saja filma vins man iepatikas.
Tgd plana aiziet uz Di kaprio filmu, Izskatas laba.
29.01.2016 14:41 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009


Jau paredzēju, ka man nepatiks, bet tā kā puisis man apkārt dīca, lai skatāmies, tad ļāvos pierunāties.
Līdzīgi kā ar Mad Max - nesaprotu, par ko visa pasaule masveidā var fanot, skatoties šo mēslu? Tas sīkais vispār - viskaitinošākais tēls kino pastāvēšanas vēsturē.
1/10. Zemē nomests laiks.
29.01.2016 15:20 |
 
Reitings 590
Reģ: 25.10.2013
Dream House - loti forsa filma.
29.01.2016 15:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits