Pēdējā filma, ko tu noskatījies

 
Reitings 197
Reģ: 17.04.2011
Iespaidojoties no diskusijas par grāmatām, gribētu dzirdēt kādas ir pēdējās filmas, ko esat noskatījušās? Un kā patika? Kā arī varētu īsumā par ko tā bija vai vismaz žanru. :)
14.01.2014 19:54 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Romantiskā filma - The Best of Me. Nepaķēra un neaizrāva, bet skatīties skatīšanās pēc var.
17.02.2015 21:33 |
 
Reitings 116
Reģ: 23.08.2011
The Imitation Game - ļoti patika,balstīta uz patiesiem faktiem. Stāsts veidots ap to, kā angļi kara laikā centās atlauzt vācu enigma kodu, kā arī par to, kā galvenais varonis cīnās ar to, ka ir homoseksuālis. Vērts noskatīties.
Cake - drāma ar Dženiferu Anistoni galvenajā lomā. Arī diezgan drūmās noskaņās, sieviete pēc pamatīgas traumas mēģina sadzīvot ar sekām utt.
17.02.2015 22:03 |
 
Reitings 110
Reģ: 15.06.2009
Interstellar http://www.imdb.com/title/tt0816692/?ref_=nv_sr_1, ļoti patika, pēdējā laika labākā filma.

Mortdecai http://www.imdb.com/title/tt3045616/?ref_=fn_al_tt_1 - viegla, gaumīga, forša, Deps ir kolosāls aktieris!

Jupiter Ascending http://www.imdb.com/title/tt1617661/?ref_=nv_sr_1 man patīk Mila Kunis, bet filma bija vilšanās. Pēc treilera likās, ka būs wow, bet nebija. Nu nebija arī galīgi slikta, bet noteikti neietu, ja zinātu, kas sagaidāms.

American Sniper http://www.imdb.com/title/tt2179136/?ref_=nv_sr_1 man patika, salīdzinoši nopietna, braucu mājās no kino kā zombijs, teorētiski biju pie stūres, bet visas manas domas bija ap/par filmu un pārdomām.
17.02.2015 22:12 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Boyhood - pēc žanra skaitās drāma.
Neteiktu, ka biju sajūsmā, man kaut kas pietrūka. Ļoti patika pati ideja kā tāda.
17.02.2015 22:15 |
 
Reitings 112
Reģ: 23.09.2014
Jā,tā Jupiter Ascending bija liela vilšanās.... nespēju noskatīties līdz galam :-D
17.02.2015 22:18 |
 
Reitings 110
Reģ: 15.06.2009
Vēl par ne no kino repertuāra:
The Lives of Others, vācu filma, http://www.imdb.com/title/tt0405094/?ref_=fn_al_tt_1 , no sākuma likās, ka nav interesanta, bet drīz jau filma pārņēma un ierāva sevī, beigās aizkustinošas emocijas. Interesanti arī tiem, kam ir interese par laika periodu, kurā risinās filmas darbība.

The White Ribbon jeb Das weiße Band http://www.imdb.com/title/tt1149362/?ref_=nv_sr_1 saklausījos mega labas atsauksmes no kolēģiem, bet kaut kā vīlos filmā. Noskatījos ar otro reizi, turklāt beigas pievīla, neredzēju ne noslēgumu, ne arī turpinājumu. Tādas nekādas beigas pēc vairāk nekā 2 h laika patēriņa.
17.02.2015 22:20 |
 
Reitings 793
Reģ: 15.09.2013
Zodiaks

https://www.youtube.com/watch?v=8dWgRfb17-M
17.02.2015 22:31 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Pēdējā laikā vispār esmu vairāk tieši Eiropas kino pievērsusies,
pēdējā ko noskatījos, itāļu filma kura arī Rīgā saņēam balvu Eiropas kino nedēļā- La mafia uccide solo d'estate (The Mafia Only Kills in Summer)
filma arī balstīta uz patiesiem faktiem, par mafiju, pa vidu mīlas stāsts skolā un vēlāk. Galvenajā lomā puisēns Arturo, kas interesējas par šīm mafijas lietām un tic tam ko stāsta TV par to. Patīk, ka filmā pazīsrami skati un draugi un paziņās ir arī to laiku piedzīvojuši un var padalīties par šo tēmu.

Vispār ir garš sarakst ar filmām kas jānoskatās :)

Agnesh

man arī patika vācu filma Das Leben der Anderen (the lives of others), par tā laika režīmu, izspiegošanu, un beigas ļoti patika.
Vēl lieliska filma Russendisko, trīs jaunieši no Maskavas pārvācas uz Berlīni pēc mūra krišananas. Interesanti kā viņi cenšas iedzīvoties, iepazīt meitenes, taisīt biznesus. Loti patika. Vispār patīk autora darbi, pēc kura grāmatas tika uzņemta šī filma - Wladimir Kaminer. Patīk rakstības maniere, humors, skatījums.
Arī ļoti patika gan grāmata, gan filma Der Vorleser(the Reader), par sievieti, kura iesaistīta Aušices notikumos un jaunieti, studentu.
Das EXperiment - ļooooti īpatnēja filma, kurā tiek veikts eksperiments, par dzīvi cietuma, attiecības starp uzraugiem un cietumniekiem,to dažādām lomām, ar negaitītu iznākumu un eksperments aiziet pavisam citā nekontolējamā virzienā. Skatoties visu laiku spriedze.
Das wilde Leben (Eight Miles High) - lasīju arī grāmatu, par Uschi Obermaier, vācu modeli, aktrisi, viņas wild life, viņa bija grūpija, seksuālās Revolūcijas kustībā, tāda pikanta filma. Bij interesanti.
17.02.2015 23:04 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Pēdējo noskatījos Dumb and Dumber 2, gan jau nosaukums visu izsaka un komentārus neprasa. Noskatījos, jo draugs ļoti gribēja redzēt un tad nu gājām uz kino. Sajūtas - tik ļoti komēdijas nav manā iecienītāko žanru top, taču vienalga daudz smējos, brīžiem par to, ko jāpīpē, lai kaut ko tik absurdu izdomātu :-D
17.02.2015 23:24 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Lucy, noteikti, ka tā ir fantastika. Parasti neskatos šāda žanra filmas, bet šī tiešām bija interesanta, tāda kā mazlietiņ izglītojoša... varbūt :D
18.02.2015 00:11 |
 
Reitings 178
Reģ: 11.08.2013
Agnesh -
Vari varbūt pakaidrot, kas tik īpašs tajā "American Sniper", kas tur tik ļoti pārdomājams? Visiem šī filma patīk, un man tas nav saprotams. Kaut ko acīmredzot laižu garām.
Man šis kino likās sekla, viendimensionāla propaganda, kur masu slepkava pataisīts par varoni. Šaujot cilvēkus SVEŠĀ zemē... vai tiešām Irāka būtu tā tēma, par kuru amerikāņiem bliezt urrā patriotismu? Tomēr pārāk pretrunīgi tas viss.
Nianses praktiski nekādas, iekšējais konflikts arī atspoguļots nepārliecinoši, ģimenes problēmas un attiecības ar sievu - falši, nulle ticamības momenta.
No Klinta Īsvuda kaut ko tik prastu negaidīju, ja godīgi, vietām pat bija derdzīgi skatīties, īpaši gaudulīgās "zārks ar karogu, visi raudam" beigas. Seriously?
"The Hurt Locker" - lūk, šī man šķita izcila filma par līdzīgu tēmu.
Ok, mans viedoklis ir subjektīvs un nevēlos noniecināt pretējos. Ko es tajā Snaiperī nesaskatu?
18.02.2015 07:17 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Odette, nu bet vinjsh tachu neshaava random cilveekus kaut kaadaa Itaalijaa piemeeram! Nenoshautu vinjsh, noshautu gan vinju, gan vinja koleegus. Pie tam taa bija kara zona! Nez ko tu ieteiktu dariit ar vinjiem? Aprunaaties? :D
Ljoti patika The Theory Of Everything, noteikti iesaku!
18.02.2015 08:06 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Un snaiperim un sapierim ir ljoti atshkjiriigs darbs.
18.02.2015 08:07 |
 
Reitings 178
Reģ: 11.08.2013
Jā, to es it kā pamanīju ;)
Taču mans jautājums joprojām - vai Irāka būtu tā tēma, par kuru taisīt šādu "varoņu filmu"? Vai amerikāņiem tur vispār bija jābūt pirmām kārtām? Un tad sanāk šaut cilvēkus SVEŠĀ zemē. Nē, man nav melnbalta viedokļa par Irāku, bet uzskatu to par ļoti pretrunīgu tēmu, tēmu, par kuru nevar atļauties šāda veida propagandu.
Man nav iebildumu pret pašu stāstu, snaiperis darīs savu darbu, loģiski, bet veidu, kā tas pasniegts. Ja es justu, ka varonis mokās, ir iekšējā konfliktā - bet tas bija švaki, nu ļoti švaki parādīts. Arī visa pārējā situācija tur tendencioza.
Paldies, "The Theory of Everything" arī redzēta, lika vilties. Par daudz slimības, par maz zinātnes. Žēl, ka filmas veidotāji izvēlējās Hokingu definēt caur viņa slimību, nevis ģeniālo prātu. Kāds interneta recenzents pateicis ļoti precīzi - "This movie is about a man with a horrible illness who happens to be a magnificent scientist. The story should have been told the other way around." Un lielā sentimentālā romance ar sievu lika greizi pasmaidīt, ja zina Hokinga reālo biogrāfiju. Nu, tas tā.
Noteikti daudz labāk patika "The Imitation Game", kas spēja gan ilustrēt personības sasniegumus, gan pašu personību.
18.02.2015 08:21 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Karsh ir karsh! Arii krieviem nav jaabuut Ukrainaa, bet redz, ka tomeer vinji tur ir un pazust netaisaas. Un kaada gan tur propoganda? Es peec filmas noskatiishanaas neskreeju iestaaties armijaa, domaaju, ka lielaaka dalja to nedariija :D vieniigi piekriitu par to, ka galvenais varonis vareeja buut emocionaalaaks, bet no otras puses kaa gan emocionaals cilveeks vareetu dariit taadu darbu? Un izskatiitos diezgan komiski, ja peec katra shaaviena vinjsh saaktu raudaat un paardziivot :-/
18.02.2015 08:36 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Par kara teemu runaajot, atcereejos, ka Fury arii bija laba filma.
18.02.2015 08:37 |
 
Reitings 178
Reģ: 11.08.2013
Jocīgs salīdzinājums ar tiem krieviem. Vārdu sakot, tev nebūtu nekas pretīm pret krievu filmu, kurā attēlots krievu snaiperis, kas bliež nost ukraiņus, un beigās ir lielais varonis?
Propaganda, jo ļoti vienpusējs skatījums, tāds "ejam un bliežam". Pēc filmas iznākšanas to nosodīja gan režisors Maikls Mūrs, gan komiķis Sets Rogens, salīdzinot to ar nacisma propogandu. Pēc tam abi dabūja baigo sutu un nācās taisnoties, ja nemaldos. Bet absolūti piekrītu šādam viedoklim.
Protams, karš ir karš, bet man nekad nav paticis melnbalts skatījums, kur viena puse ir labie un otra sliktie. Abās pusēs taču ir CILVĒKI! Varoņi vieniem, ienaidnieki otriem, tur ir tik daudz ninašu! "The Hurt Locker" man patika ar savu neitralitāti, tā vienkārši rādīja notikumus, rādīja to, ko karš izdara ar vīriešu psihi... nebija nekādas politiskās nokrāsas.
"American Sniper"arī tīri kvalitātes ziņā šķita švaka, diezgan prasta montāža, operatora darbs, šķidri dialogi... eh, nu man nesaprast. Bet neuztraucies, tu piederi pie gudrā vairākuma, filma ir nominēta Oskaram, kritiķi un skatītāji to slavē ;) Es tāda dumja :)
18.02.2015 08:54 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
American Hustle iedvesmota noskatījos Silver Linings Playbook , ļoti patīk Lorenca un Koopers, filma forša, nekas izcils, vienkārša viegla sestdienas vakara filma :-)
18.02.2015 09:05 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Es neuztraucos, man ir pilniigi vienalga pie kura vairaakuma es piederu :) un jaa, skatiitos filmu arii par krievu snaiperi, ja vien ukrainji buutu Krievija spridzinaajushi debesskraapjus un metro, saguustiijushi vinju karaviirus un zhurnaalistus,draudeetu ar veel lielaakiem teroraktiem utt, utml ;) neesmu par vardarbiibu, tomeer visi shitie iraakieshi, afganistaanji un kaut kaadi musulmanju ekstreemisti manii neizraisa zheelumu, ir pelniijushi!!
18.02.2015 09:11 |
 
Reitings 467
Reģ: 16.06.2014
My bloody Valentine :)
18.02.2015 09:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits