Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā izlemt...

 
Reitings 87
Reģ: 06.08.2013
Esmu nonākusi varētu teikt strupceļā.
Šobrīd esmu beigusi labu augstskolu un strādāju nepārāk labiatmaksātā darbā (jau gadu), bet ar karjeras izaugsmes iespēju pēc kādiem 3-7 gadiem (kas būtu jau ļoti apmaksāts darbs) un kursu iziešana jau tagad, kas vajadzīgi profesijai.
Bet tad vēl ir piedāvāta iespēja strādāt ārzemēs starptautiskā uzņēmumā pa to pašu tēmu par ko strādāju tagad.
Un tad vēl ir sapnis pa rsavu uzņēmumu, bet - nav ne naudas lai uzsāktu (kas protams nav svarīgākais), ne arī kaut mazākā aizdoma kāda sfēra/lieta kas mani interesētu..vienvārdsakot man īsti neinterisē nekas :D Plus vēl spiediens no ģimenes par to, ka man jāizdomā kas patīk un jāiet uz to utt

Un tātad nevaru izšķirties - pamest darbu un doties iespējams labākas laimes meklējumos, palikt darbā un cerēt uz labāku nākotni, kas pat nezinu vai sagādātu man kādu dzīves apmierinājumu strādājot kādam citam...
Un vispār pat ja izvēlētos doties uz šo starptautisko uzņēmumu strādāt, tad no pašreizējā darba privātā sektorā ar būtu grūti aiziet, jo uz mani liek cerības...

Tātad nezinu ko darīt....Vai Jūs jau uzreiz pēc augstskolas zinājāt kas ir jūsu dzīves sapnis/aicinājums? Varbūt kādi ieteikumi?
11.01.2014 12:43 |
 
Reitings 336
Reģ: 17.03.2010
man 30 un es vel nezinu,kāds ir mans dzīves aicinājums,izmēģinu šo un to,bet arī ir grūti izlemt,,,bet viennozīmīgi, ja ir iespēja izbraukt uz ārzemēm tad izmanto to- 99 % ,ka nenožēlosi ;) Lai veicas!
11.01.2014 12:47 |
 
Reitings 144
Reģ: 13.11.2013
Izaugsmes iespējas pēc 3 - 7 gadiem izklausās ļoti nekonkrēti. Vai esi gatava vel 7 gadus strādāt ne pārāk labi apmaksātu darbu?

Es laikam ļoti nopietni izskatītu iespēju strādāt ārzemēs, jo tur, visticamāk, spēsi gūt tādu pieredzi, kas tev pēc tam ļoti noderēs arī Latvijā, ja nu izlemsi atgriezties. Un tad diez vai tev izaugsmes iespējas solīs pēc 7 gadiem, bet gan novērtēs uzreiz un uzreiz arī maksās normālu algu.
11.01.2014 12:49 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
es aizbrauktu strādāt uz ārzemēm, tur no algas sakrātu naudu savam biznesam un atgrieztos Latvijā.
11.01.2014 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
nedomādama brauktu prom.
11.01.2014 13:14 |
 
Reitings 459
Reģ: 02.11.2011
Man situācija nedaudz līdzīga Tavējai. Uz mani arī liek cerības, bet es esmu izlēmusi iet projām.
14.02.2014 16:27 |
 
Reitings 87
Reģ: 06.08.2013
Es tomēr izlēmu palikt...izmantošu iespēju un vēl iziešu profesionālās pilnveides kursus...bet nu...cik gan viņi maksā.
Pašai uz sevi skumji skatīties- tik laba, perfekta izglītība, bet pelnu mazāk kā melnstrādnieks. Kur man bija prāts vispār sākt strādāt šajā darbā :D Vienmēr biju pieradusi būt labākā, gudrākā, utt...tagad pati sevi nepazīstu :D Sāku jau man liekas crazy iet...Pilnīgi neizmantots potenciāls..un vēl to ko priekšgājējas nevarēja paspēt izdarīt es izdaru divās stundās un pārējo laiku garlaikojos...Un vēl kad kādreiz jautā uzvārīt kafiju...jūtos tik pazemota! Bet nu tāds nu ir mans raksturs - nevaru atteikt, tātad no darba neaiziešu visticamāk tuvākajā laikā...

Veiksmi MontaL. Lai veicas turpmākā karjerā!
14.02.2014 18:45 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Es uzskatu, ka labāk mēģināt laimi starptautiskā uzņēmumā, jo tā ir sasodīti laba un neatņemama pieredze.
14.02.2014 18:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits