Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Karjera - dziedātāja

 
Reitings 163
Reģ: 14.03.2013
Sveikas,
Es ļoti vēlētos uzsākt savu dziedāšanas karjeru, bet es nezinu kā.
Jau 7 gadus dziedu sev, ģimenei, draugiem, bet es vēlētos ko vairāk. Gribētu sākt pat ar dziedāšanu vienkārši kādā restorānā, vienkārši dziedāt citiem un ne tikai sev.
Balss man ir laba.
Biju domājusi atrast producentu Amerikā, bet nu pat google es neko nesaprotu vai esmu pareizi iegājusi vai nē. Varbūt kāda var ko ieteikt?
Izņemot tos variantus ''talantu fabrika..." jā man ir doma pēc dažiem gadiem iet uz Francijas jaunajiem talantiem, lai kļūtu nedaudz atpazīta un mani varētu kontaktēt cilvēki kuriem interesēju, bet pagaidām nav drosmes.
10.01.2014 21:51 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.03.2013
p.s. es pati brīvi izdomāju akordus uz klavierēm un laižu jebkādus vārdus.
Dziedu daudz akustiku un Jazz.
10.01.2014 21:53 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
sanjem drosmi un ej uz talantiem:) nav ko gaidit vel paaris gadus ;) diez vai taa uzreiz kaadam amerikaa busi vajadziga un kaads producents njems Tevi ;) piesakies X-factor ieksh UK... taadaa veidaa sities cauri...caur LV talantu shoviem diez vai ir veerts..tads mazinsh zupas katlinsh vien ir un beigas visi meetaa zvaigznes;)
10.01.2014 21:54 |
 
Reitings 149
Reģ: 26.03.2013
pagaidām nav drosmes.


Tad jau nav drosmes arī dziedāšanai lielas publikas priekšā. Šādā profesijā viss ir atkarīgs no tevis un tikai. Iesi, darīsi, tad arī būs.
Neviens tev neko nevar pateikt priekšā. Un lai kaut kas notiktu, jāsakrāj pieredze, jāsāk ar mazumiņu. Domāju, ka tava doma par restorāniem nav peļama. Jo kā jau var redzēt visādās talantu fabrikās - bez pieredzes uzstāties publikas priekšā, tie cilvēki izskatās nožēlojami.
10.01.2014 21:56 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Taisi cover versijas pazīstamām dziesmām un liec youtube, raksti savas dziesmas, ja maki un liec youtube! Facebook izveido savu lapu un liec tur savus video - liec savus linkus visādos saistos, lai atrodas skatītāji, kas shēros tavas dziesmas. Mūsdienas tas viss notiek šādi. Jo nepietiek tikai ar labu balsi - tādu ir milioni!!!! Tev vajag būt īpašai - ar harizmu, savu īpatnēju, pamanām odziņu, stilu! Izdomā kāpēc kādam vajadzetu producet tieši tevi - veido atbilstoši savu tēlu. Prezentē sevi caur sociālajiem tīkliem! Tgd ļoooooti daudzas zvaigznes atrod šādi - kaut vai Džastins Bībers - Usher viņu izraka youtube. Tā kā go girl - lai tiktu pie sadas slavas ir ļoooooti smagi jāstrāda, iespējams pat caur gultu un ne tikai, jāmeklē sponsors.
10.01.2014 21:56 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.03.2013
Nu jā, bet es esmu jau pārliecināta, ka uz skatuves es vienkārši noraustīšos :D bet laikam jau vajag mēģināt.. kad tad vēl.
Uz U.K. es nebiju domājusi, bet gan uz Franciju, jo es runāju to valodu un dzīvoju tur.
10.01.2014 21:57 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.03.2013
Paldies Ella, tu mani iedvesmoji, es iešu tūlīt pat uzfilmēšu sevi haha.
10.01.2014 21:59 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
un jaa,Ella versija ar laba, publicejies ieksh youtube, liec facebook,reklamejies...daudzi taadaa veidaa gust atpazistamibu:)
10.01.2014 22:00 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Vajag uzstāties, uzstāties un uzstāties. Vienalga kur - karaoke bāros, nožēlojamos konkursos lielveikalos, jebkur. Ar pliku balsi neko šajā dzīvē neiesāksi, vajag drosmi, harizmu, pieredzi un to var iegūt tikai 3957302 reizes mēģinot un lielākajā daļā gadījumu izgāžoties vai vienkārši kļūdoties. Iesaku atrast arī kādu vokālo pedagogu vai vokālistu skolu, jo cilvēks no malas vienmēr sniegs vērtīgus padomus un atvērs domāšanu. Kaut kā jāčupojās ar cilvēkiem, kas ir iekšā tajā biznesā, tad jau lēnām tā lieta aizies.

Talantu šovi, manuprāt, dziedātājam ir gan katastrofa, gan lieliska pieredze. Pieredze, jo sniedz iespēju uzstāties, attīstīties un iepazīties ar pareizajiem cilvēkiem, katastrofa, jo ieliek cilvēku kaut kādā rāmī, kas viņam velkas līdzi vēl ilgi.

Tāpat arī ar tām dziesmām - ja vēlies izsisties, sākumā dziedi to, kas cilvēkiem patīk, pēc tam, kad būsi kaut kas, tad varēsi dziedāt to, kas tev patīk un cilvēki vienkārši pavilksies tam līdzi. Jebkurā konkursā vai koncertā 50% no tā, vai tas būs izdevies vai nē, sastāda dziesmas izvēle.

Un ir jānotic, jānotic sev. Ja tu sev neticēsi, nosauc kaut vienu iemeslu, kāpēc, lai kaut kāds mistisks producents vai kaut viens klausītājs tev noticētu?

Pašai man nav vairs nopietnu mērķu mūzikā, bet kādreiz bija, tāpēc visu, ko es saku, es saku no pieredzes - tie ir secinājumi, pie kādiem esmu nonākusi analizējot, nevis savas veiksmes, bet gan neveiksmes.
10.01.2014 22:10 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Un, jā, es ar to nodarbojos jau kopš 12 gadu vecuma. Pēc sešiem vai septiņiem gadiem, es sāku saprast, ko tas no cilvēka prasa. Šobrīd es patiesībā neko nedaru, lai sevi šajā virzienā attīstītu. Varbūt pienāks laiks, kad atkal saspurošos, bet pagaidām es vienkārši dziedu terapijas pēc - mani tas nomierina un palīdz sakopot domas, kā arī dod spēku nokārtot savas lietas pārējās dzīves sfērās.
10.01.2014 22:14 |
 
Reitings 435
Reģ: 12.01.2014
Man prieks, ka cilvēkiem ir sapņi! Viss, ko es vēlu, lai tev izdodas! :)
12.01.2014 21:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits