Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kad domāt par bērniem?

 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
http://cosmo.lv/intimaveseliba/intima-veseliba/16994-kad-sakt-domat-par-berniem.htm
Jautājums vienkāršs - kad sākt domāt par bērniem? Šoreiz atbildes "tad, kad abi gatavi", "tad, kad abi ir nodrošināti finansiāli, utt" neder. Tieši vecums. Kāds, jūsuprāt (konkrēti Tavuprāt) ir īstais vecums? Protams, 20-25 g.v. iznēsāt un dzemdēt veselīgu bērnu ir lieeelāka iespēja, nekā, dzemdējot pēc 30, 35..
08.01.2014 01:19 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Ārsti saka ka pedejos gados tieši jaunietēm dzimstot slimi mazuļi bieži.


pieļauju, ka tām sievietēm, kurām šāds bērns piedzimst, ja būtu bērns piedzimis citā vecumā arī vabūt būtu slims un ar jaunību tur, iespejams, maz sakara. Nevaru to apgalvot, vnk diezvai tas ir arguments, kāpēc bērnu būtu jārada pēc iespējas vēlāk.Ne velti sievietei pēc 35 jau skaitās riska grūtniecība, stājoties uzskaitē.

Patiesībā: Vairāk kā 80% bērnu ar Dauna sindromu piedzims mātēm, kas ir jaunākas par 35 gadiem


protams. jo statistiski tomēr ir vairāk mātes, kurām ir bērns piedzimis līdz šiem 35 salīdzinot ar to, cik ir pēc 35 dzimuši. līdz ar to arī tie % būs vairāk.
28.02.2014 17:44 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Man ir 26 ...viŗs ieplanoja lai mazo taisam vasarā ,un ziemā piedzimst. Paslaik tikkai virs strada ,un doma ka vajag vismaz divus vai tris bernus...... bET pagaidam man bail no tas atbildibas un vai tas busu ka laba mamma ..... bet mazo gribas....
28.02.2014 18:00 |
 
Reitings 96
Reģ: 07.07.2012
Pastastiet, ka ar gredzenu var izzilet, cik bernu bus, es ari gribu pameginat.:)
02.03.2014 10:41 |
 
Reitings 456
Reģ: 15.11.2009
tad kad tu psti vairs neesi berns un neesi stukba tad sac domat. daudzam te cakaretajam vjg attistities :)
02.03.2014 10:45 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.01.2014
protams. jo statistiski tomēr ir vairāk mātes, kurām ir bērns piedzimis līdz šiem 35 salīdzinot ar to, cik ir pēc 35 dzimuši. līdz ar to arī tie % būs vairāk.


++ Tā to arī skaidro ģenētikas speciālisti! Statistika tiešām mānīga, jo tiešām lielāka iespējamība, ka bērniņam Dauna sindroms, mātēm, kas gados vecākas (tīri ģenētisku iemeslu dēļ). Bet statistika to neatspoguļo tieši tā iemesla dēļ, ka jaunākas tomēr dzemdē vairāk nekā vecākas māmiņas, tādēļ tie procenti tādi!



Bet par vecumu runājot. Manuprāt, muļķīgi spriest, kurš vecums ir vispiemērotākais- visiem vienu zīmogu neuzspiedīsi.
Katram savs laiks, kad ir pietiekami nobriedis, lai uzņemtos atbildību par bērnu.


Mans stāsts! Draugs jau gribēja bērnu kādu gadu atpakaļ - jutās gatavs! Taču es vēl nebiju gatava. Pēc gada sāku daudz domāt un sapratu, ka esmu gatava, tad nu arī beidzām izsargāties!
Jāatzīst, ka nav mums villa jūras krastā, nav divas mašīnas un milzu uzkrājumi bankā!
Taču jūtamies un zinam, ka spēsim bērnu uzturēt. Arīmusu vecākiem nebija daudznaudas, kad mūs audzināja, drēbes dabūja pateicoties slavenajam blatam utt. Taču nejūtos, ka būtu bērnībā kas trūcis!

Katram jau sava situācija jāizvērtē!
02.03.2014 14:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)