Kādā nozarē strādājat un cik pelnāt?

 
Reitings 177
Reģ: 19.06.2010
Sveikas, meitenes!

Šodien, cīnoties ar papildu uzliktajiem pienākumiem darbā, kas nu aizņems arī nedēļas nogales, par ko papildu maksu nesaņemšu, aizdomājos, kā ir citām - vai pieciešat darbu, kas nav aicinājums un nepaver diez ko lielas izaugsmes iespējas, algas dēļ, kā arī - cik vecas esat, kādā jomā strādājat un cik aptuveni pelnāt?

Jūtu, ka darbā stagnēju un tas nav saskaņā ar manu būtību, bet nemeklēju ko citu algas dēļ. Vēlējos zināt, kā ir citām, un varbūt esmu nepatiesi sadomājusies, ka mana alga 23 gadu vecumā (450ls uz rokas) ir kas tiešām wow.

Iespējams, citās nozarēs ir plašākas karjeras izaugsmes un peļņas iespējas arī mana vecuma meitenēm.

Darbojos komunikācijas nozarē, ir augstākā izglītība.
06.01.2014 17:52 |
 
10 gadi
Reitings 719
Reģ: 17.10.2013
Strādāju sava tēva uzņēmumā. Tā ir kafeinīca. Es esmu galīgi viss, gan strādāju balto, gan melno darbu :D Saņemu kautkur 350 Ls uz rokas(kā kuru reizi) . Un es esmu laimīga, negribu mainīt darbu līdz es pabeikšu universitāti :) Jo tās darba attiecības ir daudz savādākas Ahh. Ja tu slima, viņi tevi atbalstīs. Ir lielās atlaides, viņi mani palaidīs.:D Arī saņemu mīļumu un arī viņiem dodu savu mīļumu :) Un man pietiekoši, jo draugs pelna 4x vairāk :)
08.01.2014 14:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits