Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ginekologs

 
Reitings 68
Reģ: 05.01.2014
Sveiks. Tikai vēlos uzzināt viedokli, vai tā tas var būt.

Grūtniecības sākums mani īpaši nav lutinājis - vemšana, straujš svara zudums, slimnīca, reiboņi un visbeidzot arī saslimšana... Esmu tikai 9. nedēļā un pilnīgi saprotu, ka visas tās problēmas var būt normālas, bet nesaprotu savu ginekoloģi.. Domāju,ka arī iešu no viņas prom.
Jo kā ieminos ,ka man kaut kas kaiš vai pasaku kā jūtos, tad seko tikai viena atbilde - tas viss ir normāli, sāku kaut ko vairāk prasīt, tā viņa paceļ balss toni, it kā mēģinādama mani apklusināt. Ok, ja normāli ta normāli,, bet vakar ejot pie viņas saku, ka ir man arī temperatūra 37.7 un klepus,kakla sāpes, nežēlīgas galvas sāpes. Viņa pateica ,ka vairāk jāiet svaigā gaisā. Kā ieminējos par darbu,ka man tur vispār nav logi un visu dienu nekādu svaigu gaisu nejūtu, tā sāka neapmierināta palikt.
Pēc tam prasīju vai var uzrakstīt slimības lapu, jo šitik slikti jūtoties, es gribēdama, pastrādāt nevaru. Slimības lapa jāejot prasīt ģimenes ārstam, jo tas ka esmu saslimusi nav saistīts ar grūtniecību vai kaut kā tā. Vēl teica, ka līdz 6x dienā parecetamolu varu dzert. Vizīte ilga kaut kur max 7 min.
Bet vai ta mana saslimšana nekādīgi neietekmē maziņo? Un vai tiešām viņa nevarēja rakstīt slimības lapu? Un varbūt visas tik prasa slimības lapu un tāpēc arī man negribēja rakstīt. Es tiešām neizprotu, tad kāda vispār jēga man no tās ginekoloģes.
05.01.2014 14:34 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Es nekad neesmu dzirdējusi, ka ginekologs rakstītu slimības lapu...
05.01.2014 14:40 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Meklē citu ārsti. Tagad sākumā jau to pavisam viegli izdarīt. Ieteikt gan Rīgā neko nevaru.

Nu ir jau sākumā miegainība, slikta dūša un daudzas tiešām zaudē svaru. Bet nu neizklausās tavas dokas attieksme normāla.

Temperatūra grūtniecei var būt, bet 37,7 šķiet mazliet par daudz.
05.01.2014 14:41 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Ginekologs raksta slimības lapu. Man gan ne grūtniecības sakarā, bet ir man ginekologs devis lapu.
05.01.2014 14:42 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Es arī vēmu, esmu zaudējusi 6 kg, biju saaukstējusies, bet bez temperatūras. Protams, viegli nav + grūtniecība gan jau paspilgtina emocijas... Lai pati būtu mierīga, jā, iepsējams, maini ārsti, savādāk gaidīšanas periods būs grūts, neuzticības pilns.
Ja viss vēl būtu ok, ko ginekoloģe saka, tad mani nepamierina 6 paracetamoli, jo man teica, ka līdz 3 šajam mēnesim jāturās un noteikti neko nevajadzētu, vēlāk, ja dikti gŗuti/sāp/temperatūra, tad jā - var paracetamolu, bet ne jau 6šus gab...
05.01.2014 14:48 |
 
Reitings 68
Reģ: 05.01.2014
Vēl es biju neizpratnē par šito -- saku ,ka arī man vēdera lejasdaļa bieži iesāpas , par to vispār neko neteica, tad laikam jāsaprot, ka tas arī ir normāli.. Bet tad jautāju ,kas man ar to cistītu. Šī bola acis un prasa ,kas man teica ,ka man cistīts. Paskaidroju, ka slimnīcā taisīja usg un tad pateica,ka ļoti liels cistīts. Šī uzreiz- ai nu labi , vari uztaisīt urīnanalīzes. Bet man jau iepriekš bija uztaisīts usg un daktere to bija redzējusi un ne vārda tad neviens neko neminēja.
Ahh, tagad ārstes dēļ tik lieki jāuzvelkas :(
05.01.2014 14:52 |
 
Reitings 267
Reģ: 22.03.2011
ieteiktu tev ātrā solī iet un maiīt ārsti-tas nav normāli.
Tev taču ir jādomā par mazā veselību!
Ginekologs var izrakstīt slimības lapu-man vismaz rakstīja.Var arī rakstīt ģimenes ārste.
Es vispār esmu šokā par tavu rakstīto-liekas,ka viņa vispār esaprot neko un nav īstajā vietā :(
05.01.2014 14:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits