izsakat viedokli!

 
Reitings 3
Reģ: 14.09.2012
Sveiki! Es gribu zināt jūsu viedokli, par to, ka daudzi cilvēki, jaunieši, ejot pa ielu u.t.t. klausās uz austiņām mūziku, man tas liekas tizli, labi var pa reizei, bet man liekas, ka tādi cilvēki ir vientuļi.
Varbūt esmu dīvaina, bet klausīties katru dienu mūziku, tas nav mans. Vēl par interneta sērfošanu, nju ko katruun visu dienu var sēdēt pie datora, ir taču citas lietas, kaut ko aktīvāku var darīt.
Ko jūs domājat par tādiem cilvēkiem? Varbūt dīvains jautājums, bet man tas nav saprotams. Šī tēma ir domāta par tādiem cilvēkiem, pārsvarā jauniešiem, kas to dara katru dienu.
05.01.2014 10:53 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es ļoti bieži klausos austiņas sabiedriskajā transportā. Man vienmēr (!) nāk ģībonis, ja man ir jāstāv kājās autobusā, tieši tāpēc es lieku austiņas ausīs, apsēžos brīvajā vietā un izliekos, ka nedzirdu, ko babenes bubina.
05.01.2014 14:19 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Par internetu vispār nerunāšu.. :D
05.01.2014 14:20 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
Ak šausmas, šitik dīvainu pieņēmumu sen nebiju lasījusi. To varētu sagaidīt no kādas omītes, nevis jaunas meitenes.

Es uz ielas lieku austiņas, kad tieši gribu izolēties - ieslēdzu mūziku, uzņemu kārtīgu tempu, ļauju domām plūst savā nodabā un pēc kādas stundas esmu ar "tīru" galvu.
05.01.2014 14:31 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Nedomāju, ka tie čaļi (99% gadījumu), kas mūziku autobusā klausās bez austiņām ir mazāk vientuļi, nekā tie, kas respektē citu tiesības neklausīties neko. :D
Man personīgi, mūzika ir benzīns. Ja man jāpavada diena ārā, kabatā ir piecītis un austiņas aizmirstas mājās, es nopirkšu austiņas, nevis pusdienas. Mūzika ir tas, ko es vēlos apgūt profesionālā līmenī. Mūzika man ir vajadzīga pieceļoties no rīta, un ejot gulēt vakarā. Seksa laikā - pagriezt skaļāk. Kādreiz ofisā strādājot uz darbu no rītiem nācu minūtes 20 agrāk, jo bija "iekšējās kārtības" noteikums - kas pirmais brauc, tas pirmais maļ. Tas nozīmē - pirmais, kurš ienāk ofisā, izvēlas radiostaciju, parasti karojām starp EHR, 101 un SWH :D
05.01.2014 17:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)