Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Farmācija.

 
Reitings 43
Reģ: 18.12.2013
Sveikas. :)
Gribētu dzirdēt viedokli par farmāciju, kur labāk stdēt LU vai RSU? un kāpēc?
kā ar krievu un angļu valodu, daudz jāzin, jāpielieto?
26.12.2013 21:09 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Labāk ir RSU, bet tur gan ir grūtāk :D Es biju iestājusies LU, bet jau kad kārtoju eksāmenu ķīmijā, sapratu, ka nevēlos studēt farmāciju :D Kaut gan dokumentus iesniedzu un tiku ieskaitīta, bet neaizgāju :D Aizgāju citur un nenožēloju (bet tas jau ļoti individuāli).
26.12.2013 21:12 |
 
Reitings 295
Reģ: 06.08.2011
Mani arī interesētu farmācija vai ķīmija kā tāda, jau vidusskolā bija interese, bet kaut kā nobijos un neaizgāju mācīties ko tādu.
Esmu labas atsaukmes dzirdējusi par RSU, jo tās fundaments ir medicīna, arī farmācija ir ar to saistīta, tāpēc tur vajadzētu būt kvalitatīvām mācībām. Vienīgais, ka RSU ,manuprāt, nav rotācijas.

Kaut gan mani radinieki, kuri pasniedz RSU, labāk iesaka iet mācīties ķīmiju vai tās tehnoloģiju, ja ir interese par ķīmiju, nevis farmāciju :)
27.12.2013 15:10 |
 
Reitings 339
Reģ: 23.11.2013
Viennozīmīgi RSU, kur farmācija ir augstākā līmenī nekā LU!
Krievu valoda ir noderīga, jo ļoti daudz labu grāmatu ir tieši šajā valodā.
27.12.2013 19:13 |
 
Reitings 43
Reģ: 18.12.2013
Es tieši pati mērķēju vairāk uz LU. Vai tās, kuras mācījušās LU nav vīlušās?
Cik saprotu, tad valodas vairāk tieši jāpielieto, lai literatūru atrastu?
27.12.2013 20:19 |
 
Reitings 354
Reģ: 29.12.2013
Pati studēju LU un varu teikt, ka te tiešām nav sliktāk par RSU. No valodām lielākoties vajag angļu valodu, jo grāmatas, zinātniskie raksti, kurus izmanto referātu, kursa darbu rakstīšanai, ir tieši angļu valodā, bet, protams, citas valodu zināšanas par skādi nenāk.
Es aizgāju uz LU, jo īsti nesapratu par ko tā nereāli augstā RSU studiju maksa-1 gads RSU ir gandrīz visa bakalaura(3gadi) maksas līmenī. Iedrošinājums no RSU studentiem, kas teica, ka pēc 1.gada jau tik un tā visi izturējušie esot budžeta grupā, īsti nelīdzēja ;)
29.12.2013 20:38 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Mācos LU. Neesmu vīlusies. Ir zināma meitene, kas mācās RSU, cik dzirdu mācās daudz bezjēdzīgu lietu, kas pēc manām domām nav nepieciešamas, un ja strādā aptiekā, tad tas, ko māca skolā prakstiksi vispār nav nepieciešams, visu apgūst praksē. Tā kā, manuprāt, ir pilnīgi vienalga, kurā skolā mācies, jo jāmācās ir abās skolās, it īpaši ķīmijas, patfizioloģija, farmakognozija, ZFT un farmakoloģija.

Un, ja pēc tam tēmē uz ārzemēm, tad labāk mācīties LU. (Ārzemniekiem saprotamāka izglītība ar bakalauru un maģistru).
29.12.2013 20:47 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Krievu valoda ir noderīga, jo ļoti daudz labu grāmatu ir tieši šajā valodā.


Nepiekrītu, visa info praksiski ir angļu valodā, krievu valodā meklēju info tikai ķīmijas laboratorijas darbiem - reakcijas.
29.12.2013 20:50 |
 
Reitings 43
Reģ: 20.02.2012
Es pabeidzu LU farmaceitus...sen jau (gadi trīs atpakaļ), bet tomēr- neko sliktu teikt nevaru... Draudzene kursu augstāk mācījās RSU- brīvā laika nebija vispār.....

Ja k-ko gribi zināt konkrētāk, droši vari rakstīt privāti!
29.12.2013 20:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits