Nevaru sagaidīt bildinājumu

 
Reitings 201
Reģ: 19.06.2012
Šodien sastrīdējos ar savu draugu. Uzdāvināju viņam Ziemassvētkos dārgu dāvanu ( pāri simts latiem ). Pretī biju cerējusi sagaidīt bildinājumu un gredzenu. Šodien es strādāju , viņam brīvs. Atveda man uz darbu pusdienas, viss jauki. Tagad atbraucu mājās, nopircis eglīti, izpušķojis, svecites salicis, eglītē iekšā dāvana. Sudraba ķēdīte ar sirsniņu galā. Es nespēju notēlot, ka esmu priecīga. Vārds pa vārdam, izstāstīju, par ko sirds sāp, ka gaidīju gredzenu, viņš klusē. Sāku jautāt, vai neuzskata mani par savu īsto, saka, ka vēlas būt ar mani, bet mēs daudz strīdamies, viņš vienmēr visu slikti izdarot, nekad nav man pa prātam, viņam apnicis būt sliktajam. Aizskrēja prom. Tagad domāju, ka varbūt tiešām viņu nenovērtēju, bet redzot kā citas bildina, dāvina dārgas dāvanas, ceļojumus un saprotot, ka man nav nekas no tā, jūtos slikti.

Ko iesākt? nevēlos viņu pazaudēt, jo mīlu, bet man vienmēr viss ir slikti, jo es daru vairāk un vēlos arī sagaidīt no viņa vairāk, bet viņš to visu uztver negatīvi, kā pārmetumus un viņam liekas, ka cenšas un kāpēc to nenovērtēju. Nezinu, kur problēma, vai tiešām gribu par daudz. Kopā esam 6 gadus.

Jūsu komentāri, un tās, kuras nebildina, kā spējat to pieņemt? Tas nesāp? Negaidat to bildinājumu?
23.12.2013 18:39 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Mēs tikām līdz kāzām bez bildinājuma. Mēs jutām un gribējām palikt kopā, tas bija tik pašsaprotami ka bildinājums jau bija lieks.
Nevajag ieciklēties uz sabiedrībā pieņemtajām lietām, ka bildinājumam obligāti ir jābūt.
24.12.2013 11:07 |
 
10 gadi
Reitings 124
Reģ: 04.08.2009
Manā dzīvē arī bija iestājies periods , ka biju slimi apsēsta ar kāzām ... reāli ļoti līdzīga situācija ar Ziemassvētku gredzena gaidīšanu un " apkārtējo spiediens" - smiekli nāk pat tagad rakstot to ...Mums ir arī mazulis 5 gadus esam kopā. Nu nebija tas bildinājums. Nav vēljoprojām. Es par to vairāk arī nedomāju. Kad būs tad būs. Dzīve iet uz priekšu un kārties netaisos :) Īstas un " visa mūža kopā nodzīvošanas garantija " nebūs vienmēr laulības.
24.12.2013 11:12 |
 
10 gadi
Reitings 124
Reģ: 04.08.2009
un ja jau Tu esi tā kura ved ceļojumos , apdāvina ar dāvanām un visu organizē un esi izdomājusi , ka vajag precēties...izklausās , ka Tev nav īstais " vīrietis " blakus . Beigās pati aprecēsi un pēc tam vēl varēsi kārtot labākā darbā , ģērbt viņu un čubināt ha
24.12.2013 11:16 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
tev jābeidz salīdzināt, kā ir citiem pāriem - zinu, ka viegli teikt, bet grūti izdarīt. bet. tici man, kad pārstāj salīdzināt ar citiem, un iemācās novērtēt labo savā vīrietī, attiecības uzreiz kļūst labākas un dzīve mierīgāka.
un par tām dārgajām dāvanām - iesaku tādas nedāvināt, bet, kā jau te minēja, krāt naudu un pašai sev uzdāvināt gan briljanta gredzenu, gan mašīnu, gan ceļojumus. jo varbūt ar savām dārgajām dāvanām tu arī otru pusi nostādi neērtā situācijā, ja viņš to nevar atļauties.
24.12.2013 11:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nesen tieši skatījos vecu tv šovu, kurā sievietes bildina savus vīriešus... neskatoties uz to, ka tas izskatījās visai nožēlojami... ir varianti :D
24.12.2013 11:20 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Pavisam vienkārši - viņam vajag labāku darbu un lielāku algu. Tas arī viss, lai attīstās un meklē.
24.12.2013 12:53 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Skumji, ja sievietes pašmērķis dzīvē ir kāzas.
Es tā džeka vietā laikam būtu aiztinusies. Viņš cenšas, un tu vēl zāģē. Un ja vēl tā, kā tu pati atzīsti, ir vismaz reizi nedēļā, ir pavisam bēdīgi. Padomā, ar ko Tu esi neapmierināta - ar dāvanām, viņa darbiem vai vīrieti pašu?
24.12.2013 14:23 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Skumji, ja sievietes pašmērķis dzīvē ir kāzas.
Es tā džeka vietā laikam būtu aiztinusies


Kāzas ir loģisks turpinājums stabilām attiecībām. Un bēgt prom tikai tāpēc ka nepareizi saprasta dāvana - tas ir muļķīgi. Attiecībām jābūt ar mugurkaulu, nevis, sastrīdās un aizcērt durvis.
24.12.2013 14:49 |
 
Reitings 536
Reģ: 24.02.2013
atlikt diršanu. kāzas nav nekāds turpinājums.
24.12.2013 14:54 |
 
Reitings 460
Reģ: 17.08.2010
Esam kopā 5 gadi, gaidu, nav jau tā, ka negribās, gribās un pati zinu ko un kā, bet es nespiežu, neburu savā galvā sapņus, jo nav jēgas....Man vīrietis ir tāds, ka es pat nezināšu kad viņš to darīs un domāju, ka viņš ar nezinās... :) spontāns ļoti iespējams būs šis pasākums.


Nav ko gaidiit un sava galva izteloties, otram tas ir vel smagak un pasam ar, ka taisi neapmierinaatu izteiksim par sanemto davanu, ir jadziivo soedien un jamiil tas kas ir.
24.12.2013 15:24 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Mums bija tā,ka iepriekš bijām runājuši, cik kuram tā laulība ir svarīga un gala rezultātā nonācām pie secinājuma,ka domājam identiski. Protams,tāpēc viņa neteicu,lai uzreiz mani prec vai gaidu bildinājumu,bet kā izrādās,viņš pats nespēja to visu vilkt garumā. Tomēr jau katrs pats cilvēks labāk jūt,kad nu būtu tas īstais mirklis un jāļauj lai tas nāk dabīgi,nevis mākslīgi izprovocēts.
24.12.2013 15:28 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Tu arī viņam uzdāvināji nepareizo dāvanu, - labāk būtu uzdāvinājusi suni, - būtu vismaz kāds, kurš viņu pieņem tādu, kāds viņš ir. :-D Un vēl - vari būt droša - suni viņš nebildinās :-D
24.12.2013 16:33 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Reizēm nesaprotu, kāpēc daža laba kosmiete ar savu vīrieti tiešām joprojām kopā - visa tā kalkulēšana, dāvanu dārdzības salīdzināšana, gredzena gaidīšana, runas par attiecību perspektīvu utml. man nekādi neiet kopā ar jūtām. Jūs viņus mīlat arī vai tikai esat noskatījušas jums pievilcīgu pretējā dzimuma pārstāvi, ar kuru galvā sazīmējušas romantiskajām filmām līdzīgas ainiņas?
24.12.2013 17:00 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kakaduu-es pavisam aizmirsu,man tacu noteikti sovakar jaauzliek pirkstaa viira davaatais gredzens...taa ir ,ka iisti nav kur izstaateeties ar to smuko gredzenu-vieniigaas reizes vareetu buut sie iipasie sveetki!:)
24.12.2013 21:50 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Ja jau pamest ir opcija, tad kāda vēl tur mīlestība?!
26.12.2013 12:39 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Vrbt atkārtošos, jo komentārus nelasīju, bet manuprāt, šoreiz ir tā - pati izdomāja, pati apvainojās.
Viņš vsp teica, ka bildinās Tevi Ziemassvētkos? Vnk ir tā, ka Tev tā gribētos, Tu jau visu izdomāji, bet aizmirsi kko ļoti svarīgu - puiša viedokli. Tu dārgu dāvanu arī pirki tāpēc, lai Tev būtu bildinājums? Vai Tev vnk gribējās viņam to uzdāvināt?
Un vispār, man liekas, ka nenovērtē savu puisi - viņš centās, nopirka eglīti, Tev dāvanu, atveda pusdienas, centās... Beigās vēl vainīgs palika.
26.12.2013 23:56 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Par tēmu, bet nedaudz novirzoties no autores problēmas:
Mans puisis vakar atbrauca mājās un stāstīja par vienu sievišķi. Es biju uz mutes. Gribēju ar jums padalīties un ļaut pašausmināties (ja ir noskaņa) un pārdomāt.
Tātad- pāris. Divus gadus vecas attiecības, abiem ap 30. Meitene puisi NEKUR nelaiž vienu pašu, pat uz ikgadējo draugu braucienu (30 džeki, viņa ir vienīgā meitene, kas brauc līdzi) vai uz kolēģu vakariņām, uz kurām nekad neviens neņem līdzi ģiemeni un otrās puses. Protams, greizsirdības scēnas ir par katru meiteni, kas to puisi pasveicina.
Katru reizi, kad kāds ierunājas par bērniem, šī sāk glaudīt sev vēderu un teikt: "Mums arī drīz vajadzētu.."
Pirms mēneša šī paziņojusi, ka viņam ir seši mēneši laika viņu bildināt. Ja nebildinās, tad pametīs. Nosacījums ir tāds, ka bildinājumam ir jābūt krāšņam un publiskam. Viņa regulāri sūta puisim iedvesmai video ar tiem publiskajiem bildinājumiem, iesaka, kas patīk utt.
Ir vēl viens nosacījums- gredzenam ir jāmaksā vismaz 4.000 LVL, lētāku nepieņems.
Tagad šī uzdāvinājusi (negaidīti) ceļojumu uz Ņujorku, protams, ar mērķi, lai viņu tur bildina.
Ļoti žēl puisi...
27.12.2013 00:12 |
 
Reitings 528
Reģ: 18.03.2013
Ļoti žēl puisi...

Nu viņam laikam patīk tā... :D
27.12.2013 00:16 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
CellarDoor, bet ir tādi vīrieši kurus vajag stumt un bakstīt, visu ielikt rokās un pateikt priekšā. Zinu tādu ne vienu vien - ēdīs, ko sieviete teiks, darīs, ko sieviete liks un lieksies uz to pusi, kur vējš papūtīs.
27.12.2013 00:16 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
CellarDoor, šausmīgs sievišķis, tas nu ir točna! Bet man kaut kā šādu vīriešu nav žēl, jo liekas, ka viņi ir "bezmugurkaulnieki". Nu kā gan pieaudzis cilvēks var ļaut, lai tā kāpj uz galvas?
27.12.2013 00:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits