Liels apmulsums, lūdzu izskaidrojiet

 
Reitings 124
Reģ: 13.08.2013
Sveikas meitenes!
situācija ir visai...interesanta.
ar draugu esam kopā aptuveni 2 mēnešus un nesen bija pirmā reize, kad es paliku pie viņa. viss bija izplānots, it kā slēpās nodomi zem 'uztaisīsi vakariņas?'
iepriekš bijām arī runājuši par seksu, šis teica, ka tas viņam ir ļoti svarīgs attiecībās un visādi citādi lika manīt savu vajadzību pēc tā.
tā nu aizbraucu pie viņa, bet viss aprobežojās ar darbošanos ar rociņām vienam gar otru.bijām kaili gultā, bet tas arī bija viss, nejutu, ka pat vēlas ko citu. lielāks bija mans pārsteigums, ka arī otrajā vakarā bija tieši tas pats. tā, it kā nevēlētos neko vairāk. Lai arī viss it kā attiecībās kā tādās ir kārtībā, es esmu apjukusi, kāpēc?
kā tas var būt, ka čalis negrib?
18.12.2013 01:00 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
varbūt tiešām gumija nebija. roku darbs no visa pārējā krietni atšķirās ilguma ziņā. varbūt viņā grib no sākuma tev sagādāt baudu un tikai pēc tam domāt par sevi, zinot varbūt, ka ilgi nespētu (kā nekā attiecību sākums).
18.12.2013 08:45 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
anna


Man arī vienu reizi bija t āda situācija, ja godīgi, es pat nezināju, ko lai dara. Viss aizgāja gandrīz līdz tam un tad pēdējā brīdī, vnk tāds "es negribu neko sasteigt". Man likās tāds wtf.
Ja jau tik tālu nonācam, tad kāpēc tas jāsaka pašās beigās? :D
Protams, ka tad uz vietas, centos saprast, bet ja tagad tā padomā, tad laikam nebija lemts, un labi, ka tā :) Un galvenais, ka arī pirms tam bija tāda runāšana :))
Nevaru droši spriest par situāciju, bet ar normāliem vīriešiem, kuri zina, ko grib, tā nav. :)
18.12.2013 09:04 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
vrb puisim nebij pa rokai prezervatīvu? tpc iztika tā kā ir.:D
18.12.2013 09:06 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
Man ar draugu bija līdzīgi, 5x gulējām kopā, līdz tas nonāca līdz seksam. Iemesls? Drausmīgas bailes no grūtniecības. Sāku lietot OK un tā lieta aizgāja. Bet pat tagad ar ok+prezis viņš mēdz panikot. Bet to neizpratni tevī ļoti labi saprotu. Iesaku nekautrēties un izrunāt, lai nonāktu pie kāda risinājuma.
18.12.2013 09:21 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Man arī ienāca doma par prezervatīvu vai kkā tā.
attiecības vēl svaigas, es negribu tā uzreiz uzbāzties ar to, ka gribu seksu, kāpēc nav.

Bet tādas lietas ir jāizrunā, vienalga, cik ilgi kopā. Jau jau viens otru esat visur apgrābstījuši, tad nu toč nav "par ātru" tādas lietas apspriest..
18.12.2013 12:31 |
 
Reitings 124
Reģ: 13.08.2013
nu nevainīgs noteikti nav, viņam šajā ziņā ir pieredzīte un tieši tas arī mulsina. ir bijuši vienas nakts sakari, kas liecina ,ka paniskas bailes no grūtniecības arī nav.
par prezervatīvu-ok, pirmajā naktī, bet kas tad notiek otrajā naktī? nesagatavojas?
18.12.2013 15:38 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
čalis ir bremze. man pazustu visa vēlme ar viņu pārgulēt, jo es šādu rīcību traktētu kā kompleksus un zemu libido, kas man neasociējas ar vīrišķību.


+++
jā jā, pieredze, sekss svarīgs ļoti, bla bla bla. parasti tie lielie runātāji, nav nekadi lielie darītāji.
18.12.2013 16:16 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
anna- kas to lai zina, varbūt viņam no pēdējā vienas nakts sakara ir/būs bērns, par kuru tu nezini... tāpēc varbūt arī tagad baildes no visa..labi, tās ir fantāzijas. patiesību uzzināsi, tikai pajautājot.
18.12.2013 16:24 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Kāpēc tādas lietas nevar izrunāt ar to cilvēku, kas tā dara? te var būt 100 un 1 variants, kāpēc tā. Beigās kko sadomāsies un situācija izvērtīsies kkā nesmuki tikai tāpēc, ka būsi izdomājusi problēmu. iespējams izskaidrojums ir daudz vienkāršāks kā te mēģina iedomāties... Nesaprotu, kā var veidot attiecības, ja nevar normāli izrunāt...
18.12.2013 16:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits