Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sāpe.

 
Reitings 93
Reģ: 17.12.2013
Sveicinātas!
Šovakar vēlos ar jums dalīties savā sāpē. Ceru uz atbalstu, pabikstīšanu, jebko, kas var kaut kā mazināt manas morālās, psiholoģiskās sāpes.
Tātad. Pasaulē nācu stipri pirms laika, kas iecirtis rētas manai nākotnei. Nu jau esmu 21 gadu jauna meitene, kurai, protams, gribas mīlēt un būt mīlētai, bet mīlestība nebalstas tikai uz morālu tuvību, bet arī fizisku. Te nu sākas mana problēma, kura ir gan uz mana ķermeņa, gan manā galvā. Kā jau ne vienai vien meitenei, man krūtis ir mazas. mazākas par mazu. Esmu griezusies pie ārstes ar naivu cerību, ka kaut kas ir tomēr maināms. Tā vietā saņēmu atbildi: ''Jā, krūtis kā 12 gadīgam bērnam''. Es zinu kas ir mazas krūtis, tādas ir gan manai mammai, gan māsai, bet man to nav vispār. Man pat nav krūšu galu. Vispaŗ nav. Tas man ir milzīgs komplekss. Gribas būt sievišķīgai. Jā, izceļu to, kas man ir. Cenšos sevi mīlēt tādu, kāda esmu, bet viss apstājas pie fiziskas tuvības ar vīrieti. Tiklīdz iasaistos attiecībās un jūtu, ka viss kļūst nopietni, es mūku, izvairos, jo baidos saņemt neizprotošu sejas izteiksmi, kad vīrietis ieraudzīs mani kailu. Jā, mīlēs tādu kāda esmu, bet tas neatbrīvo no bailēm saņemt atraidījumu neesošo krušu dēļ. Tas var notikt, tas var nenotikt, bet, ja tomēr kāds kaut reizi pamestīs mani krūšu dēļ, mans komplekss mani iedzīs vēl briesmīgākos kompleksos un tas mani attur no jebkāda veida fiziskas tuvības.
Kā tikt galā ar sevi? Kā samierināties? Kā tikt pāri paranojai saņemt sāpīgus komentārus par savu kompleksu?
17.12.2013 20:03 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
nav nekādas iespējas uztaisīt plastisko? iedzimtās kaites valsts nefinansē? (krūšu lielums ir viena lieta bet krūšu galu neesamība jau norāda uz krūšu kā reproduktivā orgāna defektu)
17.12.2013 20:08 |
 
Reitings 93
Reģ: 17.12.2013
Donata, apsveru domu kādreiz dzīvē izmantot plastiskās ķirurģijas priekšrocības, bet tikai pēc bērna laišanas pasaulē. Un līdz bērnam man vēl ir jātiek.
17.12.2013 20:11 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
dzemdēt jau var arī ar mākslīgām krūtīm, ir pozitīvas pieredzes. turklāt ar krūšu jautājumu būtu jātiek galā pirms bērna ieņemšanas - kā ar piena dziedzeriem, vai izstrādāsies piens utt. vai vispār nekā nav?
17.12.2013 20:15 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Cik tas ir stipri pirms laika? Vai tas varētu būt iemesls?

Es pati esmu dzimusi 7.mēnesī, krūtis man arī ir mazas (nav pat pilns A izmērs), bet vīrs mīl tādu, kāda esmu.
17.12.2013 20:15 |
 
Reitings 93
Reģ: 17.12.2013
Ārste minēja, ka ļoti iespējams, krūšu gali 'izspiedīsies uz āru' grūtniecības laikā, bet tas neesot 100% garantēts. Tālāk par to netika runāts. Un turklāt, man nav lieku 3 000Ls operācijai, neesmu dzirdējusi par valsts finansējumiem, šaubos,ka tas iespējams.
17.12.2013 20:18 |
 
Reitings 93
Reģ: 17.12.2013
Anny, piedzimu arī 7. menesī ar vienu attīstītu smadzeņu puslodi un ārstu prognozēm, ka šis bērns nebūs vesels. Vesela esmu, paldies Dievam, bet tomēr, savas sekas, kā ģimenes ārste teica, ir atstātas.
17.12.2013 20:20 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es varu tevi tikai pabikstīt, kā tu pati teici :)

Labi, es saprotu, ka tās tev vispār teju vai nav, nevis ir mazas/ļoti mazas! Bet nu padomā pati - tu tur pati vari ko mainīt, neguļoties zem naža? Nevari! Tad uztver to visu pozitīvāk! Nemūc no attiecībām, ja jau tev tādas ir bijušas, noteikti esi glīta meitene, un domāju, ka puiši arī, neredzot tevi kailu, ir ievērojuši, ka tev ir ļoti mazas krūtis, bet nav nekur pazuduši! Jo nu nav tā, ka visiem šķiet, ka ir krūtis, bet novelkot krekliņu redz, ka nav! Nu taču puiši pievērš tādām lietām uzmanību jau sākumā, ja vien tas ir svarīgi!

No savas pieredzes varu teikt, ka mīlīga un glīta sejiņa ļoti daudziem ir svarīgāka par lielām krūtīm! :) Pieņem sevi, kāda tu esi un tad arī pārējie to darīs (l)
17.12.2013 20:25 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
tad nav tā ka tev krūšu galu vispār nav, tie ir, bet plakani vai iespiedušies uz iekšu? ja ginekologs pārbaudīja tavas krūtis un nekādas vainas neatrada, tad tur varbūt pat nav par ko kompleksot.
17.12.2013 20:25 |
 
Reitings 93
Reģ: 17.12.2013
Persephon, esmu radusi nēsāt apģērbu, kurš apsēpj manu kompleksu un to,ka krūšu gali ir, laboju - ne galīgi nav, bet ir uz iekšu, pamatīgi uz iekšu, to puisis neredz un tas man sāp vairāk kā pats krūšu izmērs.
Donata, ārste raustīja plecus, centās man līdzēt kā vien var, bet savu 30 nostrādāto gadu laikā ar šādu situāciju saskaroties pirmo reizi. Nespēja neko prognozēt un palikām pie secinājuma, ka krūtis vienkārši neattīstas.
17.12.2013 20:30 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Laikam jau kā kuram. Tiešām bēdīgi!

Kamēr es mācījos pamatskolā un pat vidusskolā, es arī pārdzīvoju par to, ka man krūtis kā mazam bērnam. Bija jau arī visādu gudrinieku komentāri jānoklausās, jo klasē pārējām meitenēm daba bija devusi gana lielas krūtis.

Bet pēc tam man jau bija vienalga.

Par attiecībām - bet vai tad puisis, kamēr tiekas ar Tevi, jau nemana, ka krūtis ir mazas? Droši vien, ka viņam tādas arī patīk.

Cik jums nopietnas tās attiecības ir? Var jau mēģināt par šo jautājumu arī parunāt, lai Tev paliek vieglāk.
17.12.2013 20:32 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
es paņemtu kredītu operācijai, ja tas tik ļoti nomoka un neļauj pilnvērtīgi dzīvot.,. Tā taču daudzi dara..
Galvenais, iesaku no sirds nevalkāt superpolsterētos krūšturus, lai arī kā gribētos. Savādāk, kad būs jāizģērbjas, būs čiks - krūtiņu nav.
17.12.2013 20:33 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nu bet noteikti tad jau velc visādus polsterētos krūšturīšus, un ja nebūtu tur nekā, nekā, nekā, tad jau to nemaz nekādīgi apslēpt nevarētu! Turklāt īpašākos mirkļos jau arī vari uzvilkt kādu smuku, polsterētu veļiņu! :) Nezinu, ko lai tev citu iesaka, ja tik ļoti kautrējies būt kaila puiša klātbūtnē! Jāatrod īstais, kurš tevi mīlēs tādu, kāda esi un tad arī tas pašai sāks šķist mazsvarīgi! Bet labāk sāc tomēr no otras puses - ar sevi :)
17.12.2013 20:34 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
arī dušā un kad ir auksts, krūšu gali "neizlien" uz aru?
17.12.2013 20:35 |
 
Reitings 93
Reģ: 17.12.2013
Anny, kā jau minēju, lielāka kompleksēšanās ir par krūšu galiem, to puisis neredz. To,ka mazas, lai jau, katrai 5ajai sievietei ir mazs krūšu izmērs. Bet krušu galu 'neesamība', rets gadījums.
17.12.2013 20:36 |
 
Reitings 93
Reģ: 17.12.2013
Cukurvāvere, minimāli, principā nē. Tad tikai ar neapbruņotu aci redzams,ka man tādi kaut kur iekšā arī ir, bet nē, uz āru neiznāk.
17.12.2013 20:38 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
tu tikai ar vienu vecu ārsti par to runāji? uz iekšu vērstos krūšu galus koriģē vairākos veidos, es tavā vietā jau būtu izskatījusi visus iespējamos un neiespējamos variantus.
17.12.2013 20:39 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
bet, paklau, kāda vīrietim daļa gar taviem krūšu galiem? Protams, skaisti, tam tā būtu jābūt un tā... Bet tas taču nav svarīgākais! Man arī laikam ir tādi gali, kā tu apraksti, tikai es nezināju, ka tā ir kaut kāda anomālija..
17.12.2013 20:41 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Bet krušu galu 'neesamība', rets gadījums.


Bet varbūt Tev jābeidz uz to skatīties kā uz nepilnību, bet gan sākt uzskatīt, ka tas ir kaut kas tāds, kas Tevi padara atšķirīgu no citām.

Jo, ja Tu nevari to mainīt, tad mēģini to uztvert pozitīvi vai vismaz neitrāli, lai tas netraucē būt laimīgai.

Kādreiz es ļoti pārdzīvoju par to, ka man nav gluda kāju āda. Tas izpaužas tieši kājām, un es vispār nevilku svārkus. Ja bija jāvelk, tad vienmēr tikai zeķubikses, pat vasarā 30 grādos. Bet tad izlēmu, ka nemocīšu sevi, un vasarā velku svārkus un kleitas ar plikām kājām. Un priecājos par to, ka man ir skaistas kājas, neraugoties uz to, ka āda nav ideāli gluda.
17.12.2013 20:43 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
varbūt tas viss nemaz nav tik briesmīgi kā tu to apraksti, kad brīvāks brīdis, apskaties netā bildītes, kādi mēdz būt krūšu defekti.
man arī ir plakani krūšu gali, nav nekādi ''zirņi'' arī pie kairinājuma, bet daudzām sievietēm tā ir. ginekoloģe to komentēja tā - iespējams sākumā būs problēmas ar bērna krūts barošanu, bet pagaidām man tā nav aktuāla problēma.
17.12.2013 20:43 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Ir dzirdēts, ka, ieliekot pīrsingus krūšu galiņos, tie iznākot uz āru.. Nezinu, vai šāds risinājums Tev būtu pieņamams, bet tas ir viens risinājums, noteikti, ka ir arī citi.
17.12.2013 20:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits