Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

avārijas kontracepcija

 
Reitings 3
Reģ: 01.12.2013
Sveikas visas cosmo.lv lietotājas. ( Šī tēma varbūt arī neatbilst sadaļai grūtniecība,bet nezināju kur ievietot )
Man naktī (ap plkst. 1:00) 31.10.13 uz 1.11.13 notika dzimumakts , puisis beidza manī , mums nošļuka prezervatīvs, nākamā dienā es ,jeb drīzāk vakarā ap 21:00 iedzēru avārijas kontracepciju, visu nedēļu bija slikta dūša,sāpēja olnīcu apvidū,8.11.13 sākās asiņošana, bet vieglāka nekā mēnešreizes, kaut gan mēnešreizēm ar jābūt bija tajā pašā laikā, esmu apjukusi, vai man gaidīt paredzētās mēnešreizes vai esmu stāvoklī? 30.11.13 Vēl aiz projām nav sākušās mēnešreizes, sliktā dūšā jau ir projām, bet vieglas sāpes vēdera lejasdaļā + pūšas vēders,pirms nedēļas bija līdzīgi kā balti izdalījumi,līdzīgi kā man parasti ir pirms mēnešreizēm, esmu veikusi grūtniecības testus vairākus, visi negatīvi, es esmu nobijusies. Vai kādai ir bijis līdzīgi? Lūdzu,lūdzu palīdziet man saprast, lūdzu ,mīļās meitenes padalieties pieredzē :(
01.12.2013 02:13 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Nav gadījies nekas tāds, bet tev atliek vien gaidīt.. būs labi :)
01.12.2013 02:47 |
 
Reitings 158
Reģ: 25.10.2013
Nekrenkjeejies pirms laika, tas, ka Tev saapeeja, bija asinjoshana, un vilkshanas sajuuta, tas ir tikai normaali! Hormonu deva kuru tu uzņem (avaarijas kontracepcijas veidā) ir milziiga, tāpēc nav jābrnās, ka paliek nelabi, vai organisms saak uzvesties jokainaak. Cik noprotu, tad MR bija paredzeetajaa laikaa, tas ka taas bija nedaudz citaadaakas, par to arii nevajag lieki satrauktie, jo kaa jau mineeju ieprieksh, hormonu deva ir tik milziiga, ka izraisa dazaadas reakcijas, un kaapeec lai tas neiespaidotu MR? Gaidi savas MR un nekrenkjeejies, ja peec ned nav, uztaisi atkaarotu testu, bet ja nu galiigi citaadi nevar, aizej pie Ginekologjes un uztaisi asinsanaliizes. :)
01.12.2013 08:19 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Ja uz šo mirkli testi ir negatīvi, tad stāvoklī neesi, sēdi un gaidi savas MR. Tās var būt dajebkad. Jo AK nojauc visu ciklu. Tev mr var būt gan vājākas, gan stiprākas, gan būt 2 dienas, gan 8 dienas. Nu jebkas.
Ja būtu stāvoklī, tad tests pozitīvu rezultātu rādītu jau padsmitajos datumos...
01.12.2013 08:20 |
 
Reitings 3
Reģ: 01.12.2013
Tā asiņošana man bija kā tiešām vienkārša asiņošana bez tiem sarkanajiem asins gabaliņiem kā vienmēr, vai tas ir normāli?
01.12.2013 12:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits