Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko jūs darītu šādā situācijā?

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Vakar biju izklaidēties ar savām draudzenēm. protams, bija arī trīs puiši, kas sēdēja tuvumā un smaidīja visu laiku... Draudzene pačukstēja, ka viens no viņiem ir precējies, es skatos, laulības gredzena nav! nu neko.. mazliet vēlāk tas pats precētais pienāk man klāt, sāk sarunu... Un es, godīgi pateikšu, uzreiz viņam prasu: kur tad Tavs laulības gredzens? Viņš tāds, kā tu mani zini la la la... un tad seko atbilde: tāpēc, ka man spiež pirkstu tas gredzens! (apprecējies šogad) Nu, es viņam saku, uztaisi lielāku! :) Viņš saka, nē, tad kritīšot nost! Es jautāju, kāpēc viņš, ja ir precējies, iepazīstas ar citām ? Viņš saka, ka vnk grib kontaktēties, sarunāties, neko vairāk! Neticēju, protams! Prasu: tātad tu mīli savu sievu un nekad nekrāpsi? Viņš atbild: nu kāpēc nekad?! nekad nesaki nekad!! :) un smaida...
UZzināju vēl, ka viņa sieva ir stāvoklī, gaida bērniņu... Kad atšuvu viņu, visu vakaru viņš uz mani skatījās ar' TĀĀDU iekāres skatienu... Viņa draugs pēc tam pienāk man klāt, un prasa, kāpēc atšuvu to otru, la la la... es saku, ka negribu pīties ar precēto! //Zinu, ka ja nebūtu draudzene man to pateikusi, un es srazu nenoliktu viņu pie vietas,, viņš ar lielāko prieku būtu i skūpstījies, i pārgulējis... Sieva tikmēr mājās,, stāvoklī, gaidot viņu mājās... Forši ne?

Tad nu esmu izmocījusies pa visu šo dienu ar 1001 domu, sagruzījusies, un vēlos uzmeklēt draugos viņa sievu un caur fake profilu uzrakstīt,, kā klubā bija. Kas par cilvēku ir tas vīrs... Kā domājat Jūs?
Vienkārši man jau ir pretīgi... Pirms dažām dienām biju uz darba pārrunām, tur arī precēts jauns vīrietis, arī bez gredzena,, un KĀ SKATĪJĀS UZ MANI! ārprāts! un pat uzaicināja mani sociālajos tīklos, lai gan nevienu citu no tā darba nebija aicinājis.... Un nedomājiet, ka es vnk ģērbjos vai uzvedos lēti. Gluži otrādi, intervijā man bija kleita līdz celim, neatsedzoša. Bet uz klubu džinsi.. Ko man darīt?
29.11.2013 22:25 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka nevajag tev neko sievai teikt. Neesi tā, kas viņu sāpina. Un ,lai cik stulbi tas nebūtu, bet tas, ko cilvēks nezina, tas viņu neuztrauc.
Varbūt jau labāk, lai viņa dzīvo ar apziņu, ka viss ir kārtībā.
Tā jau laikam ir smaga tēma :(
29.11.2013 22:28 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
Ko man darīt? - iet vienkārši gulēt un nelauzt galvu par ko Tev nav jālauž... ir tāds labs teiciens- netaisi varoņdarbus pirms to neviens Tev nav lūdzis...
29.11.2013 22:30 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Nafig satraukt sieviti stāvoklī?
gan paši tiks galā.
29.11.2013 22:30 |
 
Reitings 113
Reģ: 15.05.2009
Man besī šitādi tipi... Vajadzēja Tev viņu rupjāk pasūtīt!

Nevajag sievai neko teikt, vēl jo vairāk ja viņa ir stāvoklī.. :(
29.11.2013 22:32 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Nejaucies.
29.11.2013 22:36 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Man besī šitādi tipi... Vajadzēja Tev viņu rupjāk pasūtīt!

Nevajag sievai neko teikt, vēl jo vairāk ja viņa ir stāvoklī..
29.11.2013 22:40 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Nevajag sievai neko teikt, vēl jo vairāk ja viņa ir stāvoklī..

+

Tik cūcisks vīrietis. Šito es nesaprotu, nu priekš kam viņš bildināja to sievieti? Priekš kam viņš precējās un priekš kam viņš to bērnu taisija, ja nemaz to nevēlās? Priekš kam?

Ja kāds vīrietis ir šeit - lūdzu izskaidrojiet!!! Kāpēc jūs paši ierosinat laulības, apprecaties,uztaisat bērnu un tad jājaties apkārt ??
29.11.2013 22:40 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.01.2009
Nekādā veidā neatbalstu šādu vīrieša rīcību un uzskatu,ka tā darīt ir pēdējā cūcība,bet gribēju atbildēt Mari,ka esmu satikusi/iepazinusies ar vairākiem eksemplāriem,kuri, kamēr tikko apprecētā sieva gaida pirmdzimto,tikmēr lenc citas.

Vienā gadījumā noskaidroju,ka sieva pati esot uzprasījusies uz laulībām,tad arī pieteicās bērniņš un viņš teica,ka jā,darot zemiski,bet viņam esot savas vajadzības,sieva nedodot un viņas garastāvokļa maiņas liek viņam vairāk censties uzturēties ārpus mājas.

Citā gadījumā runāju ar vīrieša-krāpēja labāko draugu un viņš stāstīja,ka tāda brunču mednieka daba viņam esot jau kopš pusaudžu gadiem. Ātri apprecējās vecāku spiediena dēļ,jo meitene palika stāvoklī.

Zinu vēl pāris gadījumus,bet tuvāk par vīriešu motīviem nezinu.
Žēl tomēr to sieviešu,kuras ir gaidībās un nezina,kāda vīrietim patiesā daba.
29.11.2013 23:01 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Nu ja vīrietim tā laulība ir uzspiesta un bērns ir negribēts, tad vēl kaut cik saprotu. Egoisms tīrākais un pilnīgi nospļauties uz bērnu un sievu, kurus nemaz nav gribējis.
29.11.2013 23:04 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vienā gadījumā noskaidroju,ka sieva pati esot uzprasījusies uz laulībām,tad arī pieteicās bērniņš un viņš teica,ka jā,darot zemiski,bet viņam esot savas vajadzības,sieva nedodot un viņas garastāvokļa maiņas liek viņam vairāk censties uzturēties ārpus mājas.

Nelika tachu vinja pistoli vinjam pie deninjiem kaazu dienaa. Ja jau vinjam tik ljoti negribeejaas preceeties, vareeja tak pateikt nee, nevis appreceeties un tad kraapt. Besii laukaa taadi muudzji. Apprecaas nepareizo iemeslu deelj pashi savas mulkjiibas vadiiti un beigaas ciesh gan sieviete, gan viirietis.
29.11.2013 23:04 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Ja kāds vīrietis ir šeit - lūdzu izskaidrojiet!!! Kāpēc jūs paši ierosinat laulības, apprecaties,uztaisat bērnu un tad jājaties apkārt ??

Because God made us like that. Mēs esam poligāmi. Lai cik visām to negribētos dzirdēt un redzēt, tas nemaina un nemainīs neko. :-D Jūsu ideālais variants ir viens vīrietis, bet 90% vīriešu ideāls ir vairākas sievietes.
29.11.2013 23:07 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Es arī gribu vairākus... Tikai nez kāpēc, par to ko grib sievietes neviens tā īsti nedomā. Galvenais, ka pipeļsugas pārstāvjiem labi.

Krista +
29.11.2013 23:10 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Melns, nu bet priekš kam tad jāprecās? Tak ja gribās visas sievietes,tad jājies pa pasauli visu savu mūžu! Priekš kam ir jāsāpina kādu sievieti un jārada bērnus,kuri arī no tā tiks sāpināti ? ?

Pilnīgs idiotisms.. Tiešām ,tak nevienam vīrietim netiek turēta pistole pie deniņiem altāra priekšā! Vīrieši jau ir tie,kas bildina - grib precēt , piedāvā precēties! Un pēc tam šļūc pa kreisi.. Lohi.
29.11.2013 23:11 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
prieks par tavu labo gribu, bet nekādā gadījumā nemeklē viņa sievu. Atšūt viņu ir viss ko tev vajadzēja darīt un esi to izdarījusi, viss, vari gulēt mierīgi.
29.11.2013 23:11 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Pff. Varētu padomāt, ka sievietes nekad pašas neierosina laulības, nepiedalās bērna taisīšanā un nejājas apkārt. :D
Pati esmu sieviete, bet besij tas - aij vīrieši vienmēr vainīgi, bet ko tad es, es jau neko. :D


Autorei - nejaucies. Tā nav tava daļa. Paliski tā vainīgā, ģimenes jaucēja, kaut gan gribēji kā labāk.
29.11.2013 23:13 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Because God made us like that. Mēs esam poligāmi. Lai cik visām to negribētos dzirdēt un redzēt, tas nemaina un nemainīs neko. Jūsu ideālais variants ir viens vīrietis, bet 90% vīriešu ideāls ir vairākas sievietes.

Luudzu beidz runaat daudzskaitlii. Ir ljoti daudz viirieshu, kuri tev nepiekritiis un kuru dziive balstaas uz citaam religijaam, citiem moraalajiem uzskatiem un kuri ir savaadaak audzinaati.
29.11.2013 23:17 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Agrāk vai vēlāk tas taps zināms tai sievai. Ja man būtu tāda situācija, gribētu zināt arī grūtniecības laikā, lai tas jāklis laicīgi sāk kravāt savas pekeles un atbrīvot vietu skapī. Tādu nedomājot jāsūta na*uj.
29.11.2013 23:17 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Selene mēs runājam par gadijumiem, kad to dara vīrieši.
Protams, ir sievietes, kas bildina, uztaisa bērnus un šļūc pa kreisi. Tikai, cik daudz tu esi par tādām dzirdējusi?
29.11.2013 23:18 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Protams, ir sievietes, kas bildina, uztaisa bērnus un šļūc pa kreisi.

...kamēr vīrietis ar lielu punci sēž mājās un gaida mazulīti, jūūū ! Sieviete tikmēr pa klubiem copē citus čaļus :D
29.11.2013 23:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Protams, ir sievietes, kas bildina, uztaisa bērnus un šļūc pa kreisi. Tikai, cik daudz tu esi par tādām dzirdējusi?

Es pat zinu vairaakas taadas. Pashas izdiica lauliibas, bet tai pashaa laikaa liek ragus.
29.11.2013 23:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits