Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ilgstošs nelabums, ko darīt

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ta nu ir sanācis, ka gan es, gan mana draudzene esam stāvoklī.. man paveicās ar to, ka nelabumu nejūtu, bet viņai ir pavisam slikti, viņa vemj gandrīz visu laiku. Ir labākas un ir sliktākas dienas, bet pēdējās ir bijušas diezgan briesmīgas.. viņa nevar gandrīz neko noturēt iekšā..

Varbūt jūs varētu palīdzēt ar padomu. Vai jums ir bijis tik slikti? Kas varētu palīdzēt?
Briesmīgi tā vienkārši no malas noskatīties un neko nebūt spējīgam izdarīt, lai palīdzētu.
29.11.2013 20:27 |
 
Reitings 91
Reģ: 17.08.2011
Man pirmie mēneši arī bija drausmīgi slikti apmēram līdz 3 mēnesim. Vemt nevaru jo man ir skābe pa daudz un bija tik grūti noturēt ko iekšā. Drusku ieēdu tad uz mirkli bija labāk un tagad dedzina un nāk vēmiens.
Mēģināju ingvera tabletes ko daktere ieteica man nepalīdzēja varbūt to lai pamēģina, bet sākumā man liekas nekas nevar palīdzēt tik jāgaida kad pāries. Sakot ka organisms nevar vēl pierast pie augļa.
Ā un vēl ieteica kas viņai pašai palīdzējis šķīstošie vitamīni ceturto daļu no tabletes un ūdeni glāzē vienas malkas apmērā.
Ceru kad kaut kas vimaz palīdzēs.
15.01.2014 19:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits