gribu normālu seksu

 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
Esmu strupceļā, tālāk neznu, ko darīt, samierināties vai taisīt revolūciju. Situācija sekojoša - esmu ar savu vīru kopā 12 gadus, pēdējos 2 gadus mums tik pat kā nav normāls sekss dēļ tā, ka viņam ātri " noiet", Tas sākās pēc bērniem, kad kādu laiku vajadzēja atturēties no seksa vispār. Es katru reizi palieku neapmierināta, dažreiz pat liekass, ka no uzbudinājuma un aplauziena, ka atkal viss beidzās pārāk ātri, rāpošu pa sienām un skrāpēšu asfaltu, parasti pēc seksa ir vilšanās sajūta. Esam par to daudz runājuši, it kā viņam arī tas nepatīk, saku, lai kaut ko dara lietas labā, jo tā dzīvot es nevaru. Tad labāk iztieku bez seksa vispār, nekā katur reizi uzbudinos un aplaužos, tā sajūta ir briesmīga....esam mēģinājuši seksu vairākas reizes dienā, varbūt par pāris mirkļiem garāks tas process ir 2. un 3. reizē, bet tad bieži gadās, ka penis nav tik stingrs :( Superīgs seks mums ir tikai tad, kad esam kārtīgi sadzērušies, bet nevar taču dzert katru otro dienu, lai būtu labs seks...
Biju uzticīga visu laiku, bet vadzis lūza un es kritu kārdinājumā ar citu vīrieti cerībā, ka viņš spēs sniegt labu seksu. Pirmā reize ar viņu bija super, bet otrajā reizē kaut kas negāja kā nākas, viņam " nestāvēja", par ko viņš ļoti satraucās un jo vairāk satraucās, jo mazāk stāvēja. Nu domāju, nekas, gan nākošreiz. nākošajā reizē atkal tās pašas erakcijas problēmas...
Esmu izmisumā - kāpēc man nav lemts tikt pie normāla seksa? Piebildīšu, ka esmu izskatīga, slaida, vīriešu uzmanības man nekad nav trūcis, bet kas ir ar to seksa būšanu, ko darīt - samierināties, ka orgasmu sasniegšu labi ja reizi mēnesī (reizēs, kad ar vīru būsim kārtīgās devās lietojuši alkoholu) un pārējās reizēs vienkārši paciest, pieciest, noklusēt savu sāpi? Es gribu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, bet kā? Varbūt ir kādai līdzīgi, nu padalieties lūdzu pieredzē.
p.s. moralizēšanu par manu dubulto dzīvi dzirdēt nevēlos, pašai jau sāp pietiekami.
27.11.2013 10:55 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
Donata
tā jau parasti ir, ka dzērumā grūti beigt.
Nu jā, bet ar ko tas saistīts, jo šķiet, ja tā problēma būtu fizioloģiska kaut kāda vaina, tad nesanāktu ilgi ne skaidrā, ne dzērumā, bet dzērumā viss ir ok, arī otrreiz var ātri dabūt ierindā, tad kāpēc skaidrā nekas tamlīdzīgs ne uz pusi nesanāk??
29.11.2013 11:45 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tāpēc, ka dzērumā ārējie kairinājumi jūtami vājāk. Gan bauda, gan sāpes. Skaidrā tiešām varētu lietot speciālos prezervatīvus - efekts tas pats.
29.11.2013 11:59 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
Nerea
Skaidrā tiešām varētu lietot speciālos prezervatīvus - efekts tas pats.

man ir totāls riebums pret prezervatīviem kā tādiem, tā dēļ pat parakstījos uz olvadu nosiešanu, lai nebūtu jākrāmējās ar tiem prežiem vai jārij tabletes, spirāles jāliek utt.
Bet ko dzīve - tā ir nežēlīga - tā man atkal liek skatīties uz prezervatīviem, vai nav briesmīgi?
29.11.2013 12:03 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Izvēlies mazāko ļaunumu - prezervatīvus vai seksu uz dažām sekundēm vai minūtēm.
29.11.2013 13:46 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
Nerea
Izvēlies mazāko ļaunumu - prezervatīvus vai seksu uz dažām sekundēm vai minūtēm.

tas fakts vēl jāpārbauda, vai tiešām palīdz ....
29.11.2013 13:55 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
kapēc prezeratīvi slikti ,mēs piemeram tos lietojam un nekada vaina .
29.11.2013 20:04 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
mēģiniet, ko variet, ja nesanāk labāk ejiet katrs savu ceļu.
29.11.2013 20:26 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
vaboleens -bet cilvēks grib saglabāt savu laulibu ,un ir labs tēvs bērnam.
29.11.2013 20:30 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
mēģiniet, ko variet, ja nesanāk labāk ejiet katrs savu ceļu

Nu nav jau sekss vienīgais, kas veido ģimenes dzīvi, jā, tam ir liela nozīme, piekrītu, bet tomēr...
04.12.2013 13:27 |
 
Reitings 141
Reģ: 13.11.2013
Kas var palīdzēt – regulāra dzimumdzīve un atkārtots dzimumakts pēc pusstundas,” iesaka speciālists.

Tiesa gan – priekšlaicīga ejakulācija ir psihoemocionāla problēma, tādēļ tehniski to atrisināt ir neiespējami. „Priekšlaicīga ejakulācija nav slimība, kas būtu jāārstē. Tas ir stāvoklis, kuru, ja vīrietis nav apmierināts, var izmainīt,” stāsta A. Bāliņš.

Tā kā problēmas sakne slēpjas vīrieša galvā, ir vērts pieteikties uz konsultāciju pie psihologa, psihoterapeita vai urologa. Lai mazinātu seksuālo uzbudinājumu, var palīdzēt domāšanas veida maiņa.
10.12.2013 00:14 |
 
Reitings 40
Reģ: 27.11.2013
Dulce - Paldies, No Tevis es to uztveru kā komplimentu :)
13.12.2013 18:44 |
 
Reitings 217
Reģ: 20.06.2013
Negribās jau tevi apvainot vai kā savādāk, bet ja tavam vīram ātri noiet un mīļākajam nestāv, domā, ka daļa vainas nav arī tevī?
29.12.2013 22:04 |
 
Reitings 5
Reģ: 25.10.2019
Tātad pacelšu vecāku tēmu, jo rakstu, kā noraizējies vīrietis. Kuram nu jau 27 gadi.
Īsais stāsts ir tāds, bija attiecības, sākām tikties 17 gados, ilga 8 gadus, attiecībās seksā viss bija normāli. Ne pa maz ne par daudz. Vienmēr ir bijis pastiprinātas jūtības galiņš un parasti visādos veidos tikām ar to 'pirmo' galā un tad jau pa nopietno...
Reāli domāju, ka viņa ir īstā, vienīgā, plānoju nākotni, BET viņa mani nokrāpa un pameta, kas psiholoģiski ļoti mani sagrāva, bija depresija.. Bet ne par to ir stāsts.
Gandrīz divus gadus vispār nespēju domāt par attiecībām, vienkārši nevilka, rāva uz augšu redzot kādu pārīti bučojoties uz ielas, tajā pat laikā protams seksa man nebija, varbūt pa visiem diviem gadiem dažas reizes sagribējās masturbēt, kas nebija kaifīgi, tā teikt, tāda prasta īslaicīga jūtu apmierināšana.
Šī gada sākumā, kā klikšķis, ka gribas tomēr atrast kādu otro pusīti un kur mūsdienā tiekas? Tinderī! ?
Satiekos ar vienu, otru, trešo.. piekto... meeh, neviena neuzrunā vai grib tikai seksu bez saistībām. Es neko tādu negribēju(pārsteidzoši vai ne? Vīrietis kurš negrib likties gultā, pat ja viņa piedāvā.) Nez man tas šķiet pārāk trashy un netīri... Bet nu katram savs izklaides veids.
Tā nu kā gribēju izinstalēt, uzmačoja ar vienu sievieti. Sākām čatot un pārsteidzoši viņai gan es iepatikos gan viņa man. Tanī pat dienā, ka viņa iedeva nr. izdzēsu kontu tinderī, jo tapat vairs tur negribējās būt. Viņa tapat, jo stāstija šausmu lietas ? Ka nav normāli vīrieši.. visi tikai nogribējušies, kuri randiņa beigās cer tikai uz vienu...
Pirmos trīs mēnešus reāli vienkārši randiņojāmies, bez nekādas spriedzes, bez seksa vai pat domas par to. Tas bija burvīgi. Viņa iepatikās ar vien vairāk un tad kādā siltā vasaras vakarā zem zvaigznēm gluži eksplodējām.. BET bija liels bet, ejakuleju pirmajās sekundēs kad biju iekšā, nu ne ko nomainīju prezervatīvu un bija ok, pat biju pārsteigts, ka pēc tik ilga laika es tā varu un abi varējām sasniegt kāroto baudu.
Tā pagāja pirmās pāris reizes, nodomāju naiss, esmu zirgā.
Nu esam kopā pus gadu, arī viena otra vecākus satikuši un tā... Nevarētu teikt, ka mēs kopā dzīvojam, bet sanāk pie viņas dzīvoklī būt vairāk. Un te pirms kāda laiciņa esmu ievērojis tādu lietu, ka vairs vienkārši nevaru turēt.
Atdzīšos esmu, kā aptracis ar viņu, kad esam kopā nevaru šķirties, kad ceļamies no rīta uz darbu, nevaru beigt mīļot, vienmēr uztaisu rīta kafiju un brokastis... darba laikā domāju, kā iepriecināt. Man ir tik liels prieks viņai dāvināt svaigus, skaistus ziedus. Dzīvoklī noģērbjoties, skatos uz viņas ķermeni, lai arī tas nav perfekts(arī man nav) bet tik ļoti man patīk katra viņas ķermeņa daļa un tik ļoti es viņu gribu! Varu teikt, ka baidos pazaudēt viņu, jo nespētu vairs iet šķiršnai cauri, jo viņa ir iekritusi sirdī.
Un seksā tik ļoti gribu lai viņai ir tiiiik labi, bet nespēju turēt. Dari cik lēni grib, kā iekšā, sajūtu to silto, kaifīgo sajūtu un viss... Esmu dusmīgs uz sevi. Viņa mani mierina, bet nav forši ne man nedz arī viņai!
Priekšspēlē, ja viņa paņem rokā un masē, viss normāli, 10/15min, bet kā tieku viņā iekšā čiks un viss. Bet es gribu tā, lai viņa nodod pa orgasmu akta laikā, kā pirmajās reizēs.(nē nefeikoja, jo pēc orgasma viņa vairs nevar turpināt.)
Klasisās pozas ir visādas iemeiģinātas, ir meiģināts lēnām, ir pirms akta izmasēts, prezervatīvi 'long love' ka galiņš paliek nejūtīgs palīz, bet arī ne pietiekami. 3 dienas pēc kārtas tas ir darīts, bet bez būtiskiem uzlabojumiem...
Viņai gumija nepatīk, bet bez gumijas un šo fikso lietu ir bīstami. Savas veselības dēļ, viņa nevar lietot kontracepcijas tabletes un viņa arī tās vairs negrib jo kad jaunībā lietoja, viņa teica, ka bija pārak griboša un aktīva...
Bet man ir likums ja es beidzu tad arī viņa beidz - un neatstāju viņu gribošu(protams ja viņa to grib), ar roku palīdzību... Ne vienmēr viņa ir to velējusies un tajās reizēs, tad jūtos ļoti vainīgs.
Nezinu ko vairs darīt. Manī pat ir parādījušās tās bailes/paranoja, kuras bija pirmo attiecību beigu posmā... Es zinu, ka viņa ir pretstats kāda ir bijusī, bet tāpat tas kautkur sēz iekšā un grauž mani....
Varbūt dēļ tā visa sastresojos, ka gribu lai viss būtu ļoti labi, pat perfekti un tapēc nesanāk un tad tāds riņķa dancis? Ko lai iesāk?
P.S. Dzīvē viņa man ir otrais seksa partneris.
25.10.2019 23:01 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Es varu palīdzēt, ilgi nebeidzu un man stāv labi.
Vis konfidenciāli, Es 32/194/89/17, sīkāk PM.
26.10.2019 01:10 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Uj nepamaniju ka veca tēma...
26.10.2019 01:11 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
tas paņem laiku. pieradīsiet viens pie otra, atslābs arī prāts un būs labi.
26.10.2019 02:37 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tēma veca, bet ieraksts jauns
Ir lubrikanti kas paildzina seksu. Ir arī citas metodes kā apmierināt - orālais seks, ar pirkstiem, mantiņām. Izrunā ko viņa vēlētos.
26.10.2019 06:54 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Rezgalis pēc stāsta man ir bijis kāds līdzīgs Tev.. pirmā reize vienmēr bija mega ātra, pat jau no domas vai pieskaršanās vien vīrietis beidza, bet tā kā protams ar to bija par maz, darījām pa 2-3x un pēc tam jau bija ok. tas prasa laiku..
26.10.2019 10:23 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Saproti, esmu pat mukusi otrā istabā, esmu skrējusi uzpīpēt (kaut gan ikdienā nepīpēju mājās) esmu histēriski raudājusi
Cilvēka psiholoģija ir diezgan trausls mehānisms, kuram Tu esi pārgājusi ar kuvaldu. Pēc šādiem gājieniem varu tikai apbrīnot vīrieti, ka viņam vispār vēl uz Tevi stāv!
Es arī nesaprotu jēgu veidot tēmu forumā, ja visi ieteikumi ir galīgi garām, jo prasa paspert pussolīti pa labi vai kreisi no savas taisnās līnijas. Varētu padomāt, ka Tev te ieteiks kaut kādu brīnumtableti, kuru iedzerot viss atrisināsies un pašiem nekas nebūs jādara!
Žēl Jūs abus patiesībā!
26.10.2019 12:40 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
Sāc-Apstājies Metode
Sāc-Apstājies metode ir, kad partnere stimulē vīrieša dzimumlocekli, bet, kad vīrietis sajūt, ka ejakulācija kļūst neizbēgama, viņš paziņo, lai partnere beidz stimulēt viņa dzimumlocekli. Tad, kad viņš sajūt, ka ir atguvis kontroli, viņš norāda partnerei, lai turpina stimulēt dzimumlocekli atkal un atkal, tad pārtrauc un tā tālāk.
Partnerei šo procedūru vajadzētu atkārtot trīs reizes, pirms ļaut vīrietim ejakulēt ceturtajā reizē. Pārim jāatkārto šis vingrinājums vismaz trīs reizes nedēļā, tiklīdz vīrietis sajutīs, ka var kontrolēt priekšlaicīgu ejakulāciju; nākamais līmenis ir sāc-apstājies vingrinājums, izmantojot lubrikantu, un visbeidzot dzimumakts ar sievieti augšā, kad vīrietis ir nekustīgs. Viņš atkal norāda, kad sievietei ir jāapstājas, ja jūt, ka drīz ejakulēs. Pāris arvien vairāk progresēs ar katru reizi, līdz vīrietis varēs sākt kustēties, tad seko dzimumakts, esot blakus viens otram, un pēc tam tikai ar palēlināšanu, lai vīrietis varētu atgūt kontroli pār savu tieksmi beigt, bez pilnīgas apstāšanās. Terapeiti, kas konsultē pacientus, izmantojot šo sāc-apstājies metodi, ziņo par 60% panākumu līmeni priekšlaicīgas ejakulācijas novēršanā.
26.10.2019 13:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits